Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 83
  1. 06-08-14 20:13 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γιατι σου φαινεται αφυσικο απο την στιγμη που δεν εχεις αντοχες,κ το λες κ ο ιδιος..?
    εδω μετα απο βαρια σετ, αρκετοι εχουν τα ιδια ακριβως συμπτωματα,τασεις για εμετο,βλεπουν μαυρακια κλπ..

    απο την στιγμη που εκανες 2-3 εξετασεις κ δεν δειχνουν τπτ,το να το ψυριζεις δεν εχει νοημα..αν επιμεινουν τα συμπτωματα οπως εγραψα κ απο πανω ,τοτε κατι μπορει να εινει κ το κοιτας..αν οχι,απλα ετυχε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-08-14 22:33 #32
    Προεπιλογή
    κανω crossfit αυτην την περιοδο..παθαινω ακριβως το ιδιο..αλλα μην ανησυχεις δεν ειναι τιποτα..λογω κουρασης το παθαινεις..κοιτα μονο τα 2 γευματα μετα την προπονηση να ειναι φουλ με πρωτεινη και υδατανθρακα και εισαι οκ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-08-14 23:03 #33
    Προεπιλογή
    Το θέμα είναι ότι μέχρι τώρα έβγαζα τις προπονήσεις μου και τώρα έγινε όλο αυτό. Δεν έκανα κάποια αλλαγή που να το δικαιολογεί.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-08-14 21:50 #34
    Προεπιλογή
    το σωμα θελει φαι και ξεκουραση δεν ειναι μηχανη..λογικο ειναι μετα απο καποια χρονικη περιοδο να τα φτισει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-08-14 23:21 #35
    Το avatar του χρήστη stef.

    Εγγραφή
    21-05-2013
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panos08 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσιολογικο μπορει να ειναι αλλα οχι να φτανω λιγο πριν την λιποθυμια.Οτι επαθα στο γυμναστηριο το επαθα και σημερα στην εξεταση.
    μεχρι ποιο επιπεδο εφτασες??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-08-14 13:48 #36
    Προεπιλογή
    Στο 3ο νομίζω, στα 8 λεπτά σχεδόν σταμάτησα. Τα άσχημα συμπτώματα κορυφωθηκαν όταν σταμάτησε απότομα τον διάδρομο και όχι σιγά σιγά όπως κάνουμε εμείς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-08-14 13:49 #37
    Προεπιλογή
    Να προσθέσω ότι τις τελευταίες μέρες που δεν γυμνάζομαι μέτρησα την πίεση και ενώ η μεγάλη είναι από 11 έως 12.5 η μικρή είναι από 5.5 έως 6.5 και συνέχεια νιώθω κούραση. Πραγματικά έχω απελπιστεί παιδιά και δεν ξέρω τι να κάνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-08-14 14:09 #38
    Προεπιλογή
    τελικα δε μ'ακουσες.αν συνεχισεις τις εξετασεις κ το ψαξιμο......... πας προς μερια ''κατα φαντασιαν ασθενης''. ποσο χρονων εισαι κ ανησυχεις για τετοια πραματα?
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-08-14 14:13 #39
    Προεπιλογή
    Είμαι 32 ρε συ αλλά ψάχνομαι γιατί δεν νιώθω καλά. Όταν ένιωθα δεν ψαχνόμουν. Μόνο μία φορά τον χρόνο πήγαινα στον καρδιολόγο για να μου ελέγχει την προπτωση μητροειδους που έχω η οποία είναι ελάχιστη. Αν μπορούσα να κάνω προπόνηση έστω και δύσκολα δεν θα ψαχνόμουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-08-14 14:19 #40
    Προεπιλογή
    εγω πιστευω οτι το προκαλεις εσυ με το μυαλο σου.οταν εχεις στο μυαλο σου συνεχεια εχω κατι εχω κατι,το σωματοποιεις!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-08-14 15:24 #41
    Προεπιλογή
    Να το δεχθώ, την χαμηλή πίεση όμως?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-08-14 15:49 #42
    Προεπιλογή
    εξετασεις σιδηρου και φεριτινης εκανες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-08-14 16:47 #43
    Προεπιλογή
    Ναι φυσιολογικά είναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-08-14 17:11 #44
    Προεπιλογή
    χμμ τοτε ισως καποια αναιμία;(εκτος τις σιδηροπενικης) αυτο θα δικαιολογουσε και την κοποση την ζαλαδα και την χαμηλη πιεση
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-08-14 14:45 #45
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Πραγματικά ο Ίωνας΄με βρίσκει πάντα σύμφωνο.
    Μπράβο σου που αντιμετωπίζεις τις περιπτώσεις τόσο ολιστικά φίλε μου.

    Φίλε μου όλοι μας λίγο-πολύ το έχουμε πάθει....και`γω το έχω βιώσει με πιο ύπια συμπτώματα αλλά αδυναμία-κομάρες κλπ είχα όταν έβγαζα κιλά από πάνω μου και έκανα υποθερμιδική όπως εσύ. Γλυκογόνο μου έλειπε και το είδα όταν μου πρότεινε ασθενής μου (επαγγελματίας BB) ένα κουταλάκι του γλυκού μέλι-γλυκό του κουταλιού μόλις το νιώσω (υδατάνθρακες άμεσης καύσης και μεγάλου γλυκαιμικού δείκτη). Εξετάσεις είχα κάνει και`γω και όλα καθαρά.
    Οι θυρορμόνες συνήθως επηρεάζονται όταν χάνεις-παίρνεις κιλά ανά τακτά χρονικά περιθώρια ή αν έχεις προδιάθεση (κληρονομικότητα πχ).
    Η αναιμία φαίνεται με απλή γενική αίματος ή έστω υποπτεύεται.

    Σε καμία περίπτωση μην πάρεις τα γραφόμενα όλων μας ως πανάκεια γιατί τότε την πάτησες.
    Οι γιατροί είναι υπεύθυνοι για την αντιμετώπιση τέτοιοων καταστάσεων.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία