Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 26-08-14 09:49 #1
    Προεπιλογή Χειρούργος Για Γυναικομαστία;
    Καλημερασε ολους.
    Επειδη ενδιαφέρομαι να κανω εγχειρηση για γυναικομαστια που δυστυχως ανεπτυξα ,μηπως καποιος γνωριζει κανεναν ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ που ειδικευεται σε αυτο?
    Καποιον που να εχει καλη φημη και εμπειρια για την συγκεκριμένη εγχειρηση.

    Ευχαριστω.

    Υ.Γ Αν το να αναφερθουν ονοματα (αποτελωντας ετσι εμμεση διαφημηση) αντικειται σε καποιον κανονα του forum,παρακαλω απαντηστε μου με pm.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-09-14 14:55 #2
    Προεπιλογή
    καποιος μια πληροφορια !
    δεν εχει κανει κανενας την εγχειρηση να με βοηθησει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-09-14 16:19 #3
    Προεπιλογή
    Δεν εχω προσωπικη εμπειρια,δεν ειναι και η πλεον συνηθης εγχειριση.
    Αν δεν το εχεις κανει ηδη,καλο θα ηταν να πας πρωτα σε ενδοκρινολογο για να δειτε μαζι τις ακριβεις αιτιες,οχι μονο για το παρελθον αλλα και για το μελλον
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-09-14 09:28 #4
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Cool
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geodiak111 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερασε ολους.
    Επειδη ενδιαφέρομαι να κανω εγχειρηση για γυναικομαστια που δυστυχως ανεπτυξα ,μηπως καποιος γνωριζει κανεναν ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ που ειδικευεται σε αυτο?
    Καποιον που να εχει καλη φημη και εμπειρια για την συγκεκριμένη εγχειρηση.

    Ευχαριστω.

    Υ.Γ Αν το να αναφερθουν ονοματα (αποτελωντας ετσι εμμεση διαφημηση) αντικειται σε καποιον κανονα του forum,παρακαλω απαντηστε μου με pm.
    καλημέρα φίλε καλό θα ήταν να μας δείξεις μια φώτο , να δούμε σε τι βαθμό το πρόβλημα υφίσταται , πληροφορικά σου λέω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις δεν είναι υποχρεωτική η εγχείρηση , υπάρχουν αντι οιστρογονικά φάρμακα τα οποία καταπολεμούν το πρόβλημα που έχεις ,για λόγουν κανονισμών του φόρουμ δεν μπορώ να σου υποδείξω την σχετική φαρμακολογία στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα αν θες να τα πούμε , γιατί εδω μέσα μερικοι είναι περίεργοι...
    ΤΗΕ POWER OF WILL
    THE POWER OF ONE

    Everybody wanna be a bodybuilder but don’t nobody wanna lift no heavy-ass weights
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-09-14 13:10 #5
    Προεπιλογή
    ευχαριστω για τις απαντησεις

    εχω παει σε ενδροκρινολογο και εχω κανει ολες τις εξετασεις και ηταν ολα καλα.
    η γυναικομαστια ειναι καταλοιπο εφηβιας και δεν φευγει με φαρμακα δυστηχως, απλωσ τωρα με γυμναστηριο αυξησα την μυικη μαζα στο στηθος με αποτελεσμα να πεταγεται προσ τα εξω ο αδενας να ειναι πιο εμφανης.
    η μονη λυση ειναι χειρουργειο και γι αυτο ψαχνω εναν εμπειρο πλαστικο πανω στο συγκεκριμενο θεμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-09-14 14:24 #6
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    οποιοσδήποτε πλαστικός που ειδικεύεται στις αυξομειώσεις στήθους ή/και στις λιποαναροφήσεις μπορεί να κάνει τέτοια εγχείρηση.
    Πχ ο λύρας έχω ακούσει ότι ειδικέυεται στα βυζιά.

    Κάνε ένα google search, σημείωνε τηλέφωνα και πάρτους σβάρνα. Μη περιμένεις να μπείς χειρουργείο αν δεν έχεις δει τουλάχιστον 4-5 γιατρούς πριν αποφασίσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-09-14 16:37 #7
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    επίσης ξέρω ότι ο Λύρας ειδικεύεται κ στο να κόβει ξυρίζει και να κWλους με τα λεφτά που ζητάει...
    αλλά θα πρέπει να συμφωνήσω με την lila ότι θα πρέπει να δείς αρκετούς για να καταλήξεις....
    Μια απορία που έχω, τι ηλικία έχεις???
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-09-14 12:45 #8
    Προεπιλογή
    σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας.

    μετα απο συζητηση με 4-5 πλαστικους αποφασισα να την κανω την εγχειρηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-09-15 20:20 #9
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Είμαι σε επαφή με διακεκριμένο πλαστικό χειρούργο που δραστηριοποιείται στο Beverly Hills και χειρουργεί στην Αθήνα δύο φορές το χρόνο.
    Ο ίδιος έχει αντιμετωπίσει γνωστούς πρωταθλητές που τους συνέστησα.
    Dr.John Anastasatos,facebook.
    Απάντηση με παράθεση