Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 26-11-14 00:03 #1
    Unhappy Πιασιμο αριστερου ωμου
    Καλησπερα παιδες

    Το φαινομενο αυτο ειναι πολυς καιρος σιγουρα 1 μηνα και πανω αλλα επειδη δεν υποχωρει θελω να ακουσω γνωμες.
    Απ οτι φαινεται σε μια προπονηση π ειχα πριν καιρο πρεπει να τραβηχτηκε ο αριστερος μου ωμος (απ'οτι παρατηρησα πρεπει να εγινε λογικα απο ανοιγματα στηθους με αλτηρες). Δεν ειχα δωσει καθολου σημασια γιατι σκεφτηκα πιασιμο ειναι θα περασει. Αμ δε.... Ουτε καλυτερα ουτε χειροτερα καθε μερα νιωθω αυτο το πιασιμο, οι προπονησεις μου ειναι αρκετα εντονες δεν με εχει ενοχλησει πουθενα απλα κουραζομαι λιγο πιο ευκολα στην αριστερη πλευρα (π.χ στα ανοιγματα ωμων με αλτηρες). Εχετε καμια ιδεα; Το split που ακολουθω ειναι το εξης:
    Δευτέρα: στηθος
    Τριτη: Πλατη-ωμους
    Τεταρτη: δικεφαλα-τρικεφαλα-πηχεις-κοιλιακους
    Πεμπτη: Ποδια
    Απο συζητησεις με παιδια μου ειπαν οτι ειναι αρκετα κουραστικο για το σωμα να κανεις πρωτα στηθος και μετα πλατη οποτε την τριτη κανω το προγραμμα της τεταρτης και την τεταρτη της τριτης. Αλλα δεν εχω νιωσει διαφορα ακομα πιασμενος καθε μερα. Διατασεις δε κανω εινια η αληθεια μονο οταν νιωθω οτι θελω να ξεπιαστω του κανω μερικες μετα το αφηνω παλι. Sorry αν σας κουρασα
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-11-14 19:26 #2
    Προεπιλογή
    Κανείς καμία πρόταση; :-/
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-05-15 00:44 #3
    Προεπιλογή
    Και μετα απο τοσους μηνες... Εξακολουθω να ειμαι πιασμενος
    Δε μπορω αλλο σπαει νευρα. Σχεδον σε ολες τις ασκησεις πιεζομαι στο αριστερο χερι γιατι πιανεται πολυ ο ωμος μου. Ουτε τραβηγματα ουτε πονος ουτε τιποτα. Απλα ενα πιασιμο. Καθε μερα πιασιμο ανεξαρτητως γυμναστηριου ή οχι
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-05-15 10:03 #4
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    ...ορθοπαιδικός εχθές.
    Περίεργο να έχεις ``πιάσιμο΄΄ τόσο καιρό....
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση