Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 28-02-15 01:55 #1
    Προεπιλογή Τραυματισμός στήθους !!!
    Γεια σας!!! Ενας φίλος μου σε ασκήσεις για στήθος που έκανε όταν τέλειωσε ένιωσε μια ενόχληση στην μασχάλη και στην αρχή του στήθους ακριβός εκεί που έχω κάνει το κόκκινο σημάδι στην φωτογραφία !!!! Πίστευε πως άπλα ήταν μια ενόχληση η κάποιο πιάσιμο... Μετα από 2 εβδομάδες αυτο συνέχισε πήγε σε ενα φαρμακείο και του δώσανε μυοχαλαρωτικά και αντιφλεγμονώδη ενω του είπε να μην κάνει καθόλου γυμναστική για 20 μερες!!!! Μετά από την θεραπεία και όλα αυτά ο πόνος συνεχίζει!!! Και ρωτάω εγώ μήπως ξέρει κανένας τι πρόκειται να είναι η μήπως το είχε πάθει στο παρελθόν για να μπορέσουμε να τον βοηθισουμε?? Η ότι άλλο ξέρετε π.χ. ποιος γιατρός είναι κατάλληλος κ.τλ !!!! Ευχαριστούμε !!!!! Όνομα: masxali.jpg Εμφανίσεις: 396 Μέγεθος: 35,7 KB

    (Η φωτογραφία είναι ενδεικτική δεν είναι ο φίλος μου!!!!!!!!!!! Το κόκκινο σημάδι είναι το σημείο του πόνου)
    Το ενστικτο ειναι ο πιο δικαιος κριτης [/B]
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-02-15 12:42 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Επίσκεψη σε φυσιοθεραπευτή ή σε γιατρό έκανε? Σε τετοια περίπτωση λύση από ένα φόρουμ είναι λάθος να δοθεί. Απάντηση μπορεί να δώσει μόνο όποιος κατέχει γνώση.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-03-15 22:33 #3
    Προεπιλογή
    όχι αυτην την εβδομάδα θα πάει!!!!
    Το ενστικτο ειναι ο πιο δικαιος κριτης [/B]
    Απάντηση με παράθεση