Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 19-04-15 16:07 #1
    Προεπιλογή Συνδρομο προσαγωγων κοιλιακων
    Πριν λιγες μερες πηγα στον γιατρο και μου ειπε πως εγω το συνδρομο προσαγογων κοιλιακων. Εκτος κε φισιοθεραπειες αλλα μου ειπε πως λιγα βαρακια μπορω να κανω. Ξερει κανεις αν επιτρεπεται και μονοζυγο; Γιατι ξεχασα να ρωτησω.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-04-15 17:06 #2
    Προεπιλογή
    Πως το επαθες?? Ειχα κ εγω το ιδιο προβλημα κ εκανα χειρουργειο με λαπαρασκοπηση και δεν αντιμετωπίζω κανενα προβλημα τωρα, κανω κανονικα την γυμναστικη μου κ με αρκετα βαρη.
    Εμενα θυμαμαι με πονουσε πολυ που ωρες ωρες ουτε να περπατήσω δεν μπορουσα οποτε δεν μπορω να σου πω αν ειναι εφικτο το μονοζυγο που ρωτας.. αν κ πιστευω δεν ειναι καλη ιδεα γιατι θα πιεσεις κ θα τεντωσεις τους κοιλιακους σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-04-15 19:39 #3
    Προεπιλογή
    Κανω ταεκβοντο. Ειχα προβλημα στους προσαγωγους και για δυο χρονια πονουσα αλλα πιεζα τον ευατο μ μεχρι που τερματισα. Κανω φυσιοθεραπειες και εκτος 2-3 μηνες. Ναι ισχιει οι πονοι ειναι αφορητοι...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-04-15 16:03 #4
    Προεπιλογή
    Νομιζω πως αξιζει να κανεις το χειρουργειο ειναι εντελως ρουτινας. Ρωτα τον γιατρο σου να σου πει. Καλη συνεχεια φιλε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-04-15 14:11 #5
    Προεπιλογή
    Μου ειπε πως πρεπει να το ξεπερασω μονος μου. Το χειρουργιο θα ειναι μεγαλη ταλαιπωρια. Νασε καλα


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση