Σελίδα 1 από 34 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 501
  1. 24-01-09 19:09 #1
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή WABBA-ΠΕΣΔ Πρωτάθλημα 14 Ιουνίου 2009
    εδω θα αναφερουμε οτι εχει σχεση με τον αγωνα της wabba για το 2009

    Η ΑΦΙΣΣΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Polyneikos : 10-03-09 στις 15:09
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-01-09 19:14 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    .
    Nicksigalas:Γεια σας παιδια και απο εμενα δεν μπαινω πολλυ συχνα στο τοπικ λογω δουλειας αλλα οταν ξεκλεβω λιγο χρονο καθομαι και χαζευω λιγο τα θεματα που συζυτατε . Θα ηθελα να σας ενημερωσω σχετικα με την ημερωμηνια του αγωνα τις ΠΕΣΔ WABBA οτι κατα πασα πιθανοτητα θα γινουν στις 31/05/09 και λεω κατα πασα πιθανοτητα γιατι εχω προτεινη να γινουν στις 30/05/09 ημερα σαββατο για να διευκολινη τον κοσμο διοτι η επομενη μερα ειναι αργεια .Οι αγωνες θα γινουν στην αθηνα και οχι στην κερκυρα οπου ακουγονταν οτι θα γινονταν.Τι λετε και εσεις σχετικα με το θεμα ημερας;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-01-09 19:16 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    slaine:
    εμένα προσωπικά θα με βόλευε σαββατο και πιστεύω αρκετό κόσμο. αν γίνει κυριακή ο τελικός νομίζω καλύτερα να μη γίνει βράδυ αλλά μεσημεράκι. έτσι θα έχει και ο κόσμος που δεν είναι από αθήνα χρόνο να επιστρέψει στον τόπο του.
    .
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-01-09 19:17 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Εγώ προτιμω το Σάββατο σαν ημερα γιατί όπως και να το κανεις αν τεελιωνει κατα τις 12-12:30 ο αγώνας αλλιως είναι να ακολουθει αργία αλλιως να εχεις να πας στην δουλεια.Σκεφτείτε και εμας τους φωτορεπόρτερ που πρεπει να τρεξουμε να ανεβάζουμε και ρεπορταζ με φωτογραφίες την επόμενη μερα!!Σάββατο ανεπιφυλακτα Νίκο,υπάρχουν κα ιπαιδια από επαρχία που δεν θα χρειαζονται να είναι κυνηγημενοι,να τους παίρνει να έρθουν και το βραδυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-01-09 19:19 #5
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Και εγω συμφωνω με Σαββατο για τους ιδιους λογους που ανεφερε και ο Polyneikos.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-01-09 19:39 #6
    Bodybuilding Champion
    Το avatar του χρήστη nicksigalas

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Μηνύματα
    139
    Προεπιλογή
    Ενταξη παιδια το θεμα ειναι για τον κοσμο που εχει μαγαζια και που μενουν στην επαρχια και για τους αθηναιους φυσικα το αν θα προλαβουν να ερθουν παντως και εγω το βλεπω ποιο λογικο να γινουν σαββατο περιμενω και απο αθλητες να μας πουνε την γνωμη τους [ Ηλια Στράτο σας περιμενω ] και ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-01-09 20:02 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    και εγώ πιστεύω για αθήνα μπορεί να βολεύει καλύτερα σάββατο και πιστεύω εκτός απροόπτου να είμαστε εκεί όπως και στον προιγούμενο αγώνα που ήταν πολύ καλός για μένα φυσικά είναι σαν μια εκδρομή γιατί εκτός τους αγώνες σε τέτοιες περιπτώσεις βλέπουμε και κανένα φίλο και συναθλητή και περιμένουμε πώς και πώς τέτοιες εκδηλώσεις ,γιατί μπορεί να μην είμαστε τώρα ενεργοί αθλητες αλλά φίλαθλοι θα είμαστε πάντα.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-01-09 20:16 #8
    Bodybuilding Champion
    Το avatar του χρήστη nicksigalas

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Μηνύματα
    139
    Προεπιλογή
    Τωρα το ξενοδοχειο αν δεν ειναι το NOVOTEL θα ειναι μαλλον το CARAVEL ειμαστε στις συζητησεις ! οσο για το πως εισαι λιακο ασε να το κρινουν αλλοι παντα τουμπανο εισαι εσυ οσα χρονια και να περασουν . Παιδια ακουω γνωμες
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-01-09 20:22 #9
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    To θεμα είναι να το αποφασίζατε και να βλέπαμε και εσας του δύο επί σκηνης,αλλά με μαγιο,όχο με κουστουμια και γραβατες!!
    όχι ότι δεν είναι πολυτιμος ο ρόλος σας και με αυτη την υπόσταση αλλά θελουμε να σας δουμε και ενεργους επί της σκηνης!!
    Θα μου πει καποιος ας ήσουν λίγο πιο μεγάλος να μας προλάβαινες αλλά τι να κανουμε ρε παιδια!Θελουμε κι άλλο,χα,χα!
    Πάντως θα ηθελα πολύ να γνωριστουμε απο κοντα και με αρκετους από εδω μέσα,θα κανονιστεί κατι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-01-09 20:30 #10
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Από Πάτρα δεν έχει φτάσει στα αυτιά μου καμιά συμμετοχή για το Μάιο. Ο Κοπαρίδης μουπε δε θα κατέβει.

    Σαν επισκέπτης σιγουρα με βολέυει Σάββατο καθώς εμείς που ερχόμαστε από επαρχία μέχρι τώρα στους αγώνες της WABBA ερχόμαστε μόνο το πρωί, γιατί το βράδυ ο αγώνας αργεί και θα γυρνάγαμε πίσω μετά τις 3 το πρωί.

    Από την άλλη γνωρίζω πολλά παιδιά που δουλέυουν Σάββατο βράδυ επαρχία και μη και δε ξέρω μηπως τους χαλάει αυτό.
    Σχετικά με αθλητές από επαρχία που πιθανώς να έρθουν από παρασκευή, μήπως κάποιοι έχουν υποχρεώσεις? μαγαζιά κτλ? Θα μου πεις, σε αγώνα πάς 2 μέρες θα λείψεις από τη δουλεία ούτως ή άλλως.

    Κάθε επιλογή έχει τα καλά της και τα κακά της.

    Τα τελευταία χρόνια έχουμε συνηθίσει τη WABBA Κυριακή, νομίζω ότι μια αλλάγη για Σάββατο ας να δοκιμαστεί μια φορά, ίσως συνολικά αποδειχθεί καλύτερη.

    Εμένα με βολεύει περισσότερο Σαββατο, αλλά εγώ είμαι μία μόνο ψήφος.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-01-09 20:38 #11
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Εγω εχω ακουσει οτι θα κατεβει ο Κονδυλης και ο Καραμανλακης,πιθανότατα και ο Σιωτης.Μυριζομαι ωραια πραγματα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-01-09 23:10 #12
    Προεπιλογή
    Μεγάλε Σιγάλα μας εκφράζω τον θαυμασμό μου για την πορεία σας στο Β.Β είδα τώρα τις φωτο΄σας. Καταπληκτικές. Οσο για τους αγώνες οι έλληνες την κυριακή συνήθως είναι ξεκούραστοι,λεω μήπως το Σάββατο δεν έχουμε κόσμο,όπως και να έχει εγω είμαι παιδί της wabba όπως με λέει ο Πρόεδρος και θα είμαι εκει
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-01-09 23:12 #13
    Bodybuilding Champion
    Το avatar του χρήστη nicksigalas

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Μηνύματα
    139
    Προεπιλογή
    Ο Κονδυλης ετοιμαζεται σιγουρα αλλα εχω μαθει οτι φετος τον Μαιο ετοιμαζονται παρα πολυ και καλοι αθλητες παντα τον μαιο γινεται χαμος ξερω και απο Κρητη αλλα και απο τα Νησια μας εκτος οτι ετοιμαζει και ο Σατραβανης ενα γκραν πρι για τον μαιο θα τα μαθετε ολα στην πορεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-01-09 23:25 #14
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Οσο για τους αγώνες οι έλληνες την κυριακή συνήθως είναι ξεκούραστοι,λεω μήπως το Σάββατο δεν έχουμε κόσμο,
    Μηπως επειδη θα εχουν να σηκωθουν το πρωι για δουλεια η οτιδηποτε ασχολεια την επομενη μερα να το σκεφτουν να πανε ειδικα για αυτους που θα ερθουν απο μακρια.Γιατι διαρκουν κιολας αν εχει και πολλες συμετοχες αθλητων και οι περισσοτεροι φευγουν πριν καν δουν το ποιο βασικο-αξηζει να το δεις τον γενικο τιτλο

    Γνωμη μου το σαβατο ειναι οτι πρεπει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-01-09 23:26 #15
    Bodybuilding Champion
    Το avatar του χρήστη nicksigalas

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Μηνύματα
    139
    Προεπιλογή
    Κωσταντινα μου να εισαι καλα το οτι εσυ εισαι παιδι τις WABBA. ΠΕΣΔ αυτο ειναι αναμφισβητητο χαιρομαι πολυ που θα τα λεμε και στο τοπικ εκτος φυσικα απο τους αγωνες! εκτoς λοιπον απο την φωνη μου που ακους στους αγωνες τωρα θα εχουμε και τον γραπτο λογο! τωρα οσο για την ημερα νομιζω οτι θα εχουμε μεγαλυτερη προσελευση κοσμου αφου η κυριακη ειναι αργια φυσικα μεγαλο ρολο παιζει και αν μπορουμε να κλεισουμε το ξενοδοχειο για σαββατο θα το δουμε ομως!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 34 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία