Θέμα: Gia sas

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 27-08-16 21:37 #1
    Προεπιλογή Gia sas
    Gia sas paidia eimai o panos... 1.78 υψος και 77 κιλα...αγωνιστηκα πολυ να τα χασω γτ ειμουνα 112 εχω ξεκινεισει καποια βαρη 4 φορες τη βδομαδα και στις ενδιαμεσς μερες ενα μισαωρο σκοινακι αλλα και μιση ωρα πριν τα βαρη....εχω ομως καποιες αποριες...υπαρχει καμοια περιπτωση να ξαναπαρω τα κιλά και το χαμενο λιπος γτ ανυσυχω και αγχωνομαι πολυ...κανω σωστη διατροφη αλλα τρωω και τα 2 γλυκακια τη βδομαδα και εχω τυψεις...παρακαλω μερικες συμβουλες για να ξεαγχωθω..σορρυ αν ακουγεται χαζο. .

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-08-16 21:48 #2
    Προεπιλογή
    Για να εχασες 35 κιλα σιγουρα εδωσες μεγαλο αγωνα κ μπραβο σου που τα καταφερες. Απο εδω κ περα μπορεις να κανεις συντηρηση κ τροπο διατροφης αναλογα των στοχων σου. Μην αγχωνεσαι κ για κανενα γλυκακι αρκει να μην ξαναβγει το νερο απ τ αυλακι.
    Καλως ηρθες
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-08-16 22:08 #3
    Προεπιλογή
    Φχαριστω φιλε αλλα σημερα με κερασαν ενα ντονατ και να πω οχι?? Μετα αποτι καταλαβαινεις επεσα σε καταθλιψη οτι θα παρω λιπος και τετοια...αγχωνομαι με το παραμικρο...αυτη η γυμναστικη π ανεφερα πως σας φενεται??

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-08-16 22:12 #4
    Προεπιλογή
    Εχω και λιγο δερμα περισευμενο στην κοιλια..οχι λιπος...βαζω κατι αλοιφες συσφιξης αλλα θελω συμβουλες...φοβαμαι μηπως το λιπος ξαναγυρισει

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-08-16 22:13 #5
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Φιλε δεν θα πάρεις τοσο ευκολα λιπος οσο νομιζεις, πρεπει να καταλαβεις οτι τα φαγητα απο μονα τους δεν σου βαζουν λίπος, λιπος θα βαλεις οταν καταναλώνεις πολύ περισσοτερες θερμιδες απο αυτές που καις, συνεπως αυτές τις επιπλεον θερμιδες που δεν τις χρειαζεσαι τις αποθηκευεις ως λίπος για μελλοντική χρηση.
    Επίσης, αυτο το μιση ωρα αεροβια πριν τα βαρη δεν αποσκοπει πουθενα.

    Διαβασε το παρακάτω να τα καθαρισεις λιγο στο κεφαλι σου γιατι νομιζεις οτι το ενα ντονατ η μια σοκολατα θα σου βαλει λιπος εαν η υπολοιπη διατροφη σου ειναι οκ
    Aυτες οι αλοιφες κατ'εμε ειναι πεταμενα χρηματα, απλ'α κανε προπονηση με βαρη και ισως βελτιωθει με τον καιρο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 27-08-16 στις 22:19
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-08-16 22:27 #6
    Προεπιλογή
    Σε εφχαριστω πολυ για την απαντηση...γτ η αεροβια πριν τα βαρη δεν αποσκοπει πουθενα...επισης η διατροφη μου ειναι πολυ καλη γτ εχω γιατρο πουμε καθοδηγει...απλα αγχωνομαι και νομιζω οτι θα παχυνω με ενα γλυκο που τρωω..μονο με το γλυκο γυναιται αυτο δεν ξερω γιατι

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-08-16 22:37 #7
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-08-16 22:38 #8
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manoulis1891 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε εφχαριστω πολυ για την απαντηση...γτ η αεροβια πριν τα βαρη δεν αποσκοπει πουθενα...επισης η διατροφη μου ειναι πολυ καλη γτ εχω γιατρο πουμε καθοδηγει...απλα αγχωνομαι και νομιζω οτι θα παχυνω με ενα γλυκο που τρωω..μονο με το γλυκο γυναιται αυτο δεν ξερω γιατι

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Άμα πάχαινε ο κόσμος με αυτόν τον τρόπο, τρώγοντας δηλαδή ένα γλυκό, θα ήταν όλοι παχύσαρκοι. Βγάλε τέτοιου είδους σκέψεις από το μυαλό σου και διάβασε το παραπάνω άρθρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-08-16 22:48 #9
    Προεπιλογή
    Νταξει σε ευχαριστω ξεαγχωθηκα λιγο ρε φιλε...αλλα θελω να μ πειτε αν ειναι καλη μιση ωρα αεροβια προν τα βαρη

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-08-16 00:28 #10
    Προεπιλογή
    Θελω επισης να μ πειτε καποιες ιδεες για να φυγει η μικρη χαλαρωση στην κοιλια και οι ραγαδες π εχει κανει...φενεται ασχημο...εχω περιπου 13 % λιπος μπορει και λιγοτερο απο την τελευται φορα π εκανα λιπομετρηση...πιστευω οτι αυτο π εχει μεινει στην κοιλια ειναι δερμα...

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-08-16 12:24 #11
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Διαβασε αυτο για την αεροβια:
    Οσο για χαλάρωση και tips που ζητάς, απλά γυμνασου και προσευχησου να σφιξει με τον καιρο.. δεν υπάρχουν ματζουνια, επισης, ειναι και θεμα ηλικιας, οσο μεγαλωνουμε ολο και πιο χαλαρο θα γινεται το δέρμα, οπότε επιστρεφουμε πισω σε αυτο που σου ειπα γυμνάσου, προσπάθησε να βάλεις μυική μαζα και ισως καλυτερεψει αισθητικά.
    Για ραγαδες αφου εχουν σχηματιστει, μου φαινεται απιθανο να φυγουν, οπότε θα σε παρότρυνα να σταματήσεις να ελαφρυνεις το πορτοφολι σου με κρέμες που υπόσχονται αποτελεσματα.
    Πάντως, αν ημουν στην θεση σου και ημουν 112 κιλά με σκοπο να χάσω λίπος θα τα εχανα οσο πιο αργα γινεται, πολλοι υπερβαροι προσδοκουν να χάσουν λίπος και υπερβολικά πολλά κιλά μεσα σε συντομο χρονικο διαστημα, γινεται αν λιμοκτονήσεις αλλά μην περιμενεις το δερματακι να ειναι τσιτα.
    Αν θες ποσταρε την διατροφη που στην εχει βγαλει οπως λες γιατρος στην ενοτητα "¨Διατροφές Μελών" για αξιολογηση απο τα μελη του φορουμ.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-08-16 14:25 #12
    Προεπιλογή
    Φχαριστωω

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-08-16 14:41 #13
    Προεπιλογή
    Θα ηθελα βα ρωτησω αν 100 γραμμαρια βρωμης ειναι καλα το πρωι..

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-08-16 15:06 #14
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ναι καλά ειναι, ρωτα ομως και τον γιατρο που ειναι πανω απο το κεφαλι σου και σε καθοδηγει , ισως ειναι αυστηρα αντιθετος.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-08-16 15:15 #15
    Προεπιλογή
    Οκ

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία