Σελίδα 1 από 73 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 1085
  1. 20-02-09 14:22 #1
    Προεπιλογή Ηρακλής (Powerfood Hellas)
    Κι ομως υπαρχει και Ελληνικη Πρωτεινη! Τη βρηκα ψαχνωντας στο διαδυκτιο.

    ΗΡΑΚΛΗΣ WheyPro-80 .. (www.herculesprotein.gr)







    Πολυ καλη τιμη, αλλα και ποιοτητα, συμφωνα με την περιγραφη στο site.
    Μακαρι να ειναι πολυ καλη (καλυτερη απο τις "ξενες" πρωτεινες) και να παει πολυ καλα. Καί θα εχουμε ενα Ελληνικο προιον στο χωρο καί πιο φθηνα θα την παιρνουμε λογικα.!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-02-09 14:37 #2
    Προεπιλογή Re: Ελληνική Πρωτεΐνη - ΗΡΑΚΛΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gk
    Κι ομως υπαρχει και Ελληνικη Πρωτεινη! Τη βρηκα ψαχνωντας στο διαδυκτιο και εχει παρουσιαστει και σε αλλο σχετικο φορουμ.
    ΗΡΑΚΛΗΣ WheyPro-80 .. http://www.herculesprotein.gr/
    Πολυ καλη τιμη, αλλα και ποιοτητα, συμφωνα με την περιγραφη στο site.
    Μακαρι να ειναι πολυ καλη (καλυτερη απο τις "ξενες" πρωτεινες) και να παει πολυ καλα. Καί θα εχουμε ενα Ελληνικο προιον στο χωρο καί πιο φθηνα θα την παιρνουμε λογικα.!
    Αδερφέ , αν και δεν επιτρέπεται το link , μπράβο σου που την έβαλες , καιρός ήταν να έχουμε μία αποκλειστικά ελληνική πρωτεΐνη. Επιτέλους , θα έχω και κάποιον να τον αρχίσω στα καντήλια , αν βρω μέσα τις γνωστές προσμείξεις!

    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-02-09 14:38 #3
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    χαχαχαχαχα ίσις θεός...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-02-09 15:14 #4
    Προεπιλογή
    (σορρυ για το link, απλα ειναι η μονη σελιδα που μπορουμε να δουμε το προιον.)

    Αυτο ειναι πραγματικα ενα απο τα "καλα" της ιστοριας. Σε παν ενδεχομενο, μπορεις να απευθυνθεις σε καποιον, να βρεις καποια ακρη, να βρεις τον ιδιο τον Υπευθυνο για το προιον αυτο.!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-02-09 15:15 #5
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    στο λινκ αυτό θα γίνει μια εξαίρεση καθώς προσωπικά χαιρετίζω αυτή τη προσπάθεια.

    ο κατασκευαστής της προσπαθεί να λανσάρει κάτι διαφορετικό στην αγορά , τόσο από άποψη προιόντος όσο και συναλλαγών.

    το να μπείς στη διαδικασία να συγκρίνεις με τα μεγάλα ονόματα του χώρου, δεν έχει καθεαυτό νόημα, και ούτε ο σκοπός του προιόντος είναι αυτός.

    δε θα κάνω προβλέψεις για να μη χαρακτηριστώ υποστηρικτής ή κακός, τη στιμγή μάλιστα που δεν έχω δοκιμάσει το προιόν.

    όπως τα περισσότερα πράγματα η επιτυχία του θα κριθεί σε βάθος χρόνου.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-02-09 15:23 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
    στο λινκ αυτό θα γίνει μια εξαίρεση καθώς προσωπικά χαιρετίζω αυτή τη προσπάθεια.ΜΒ

    +1

    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-02-09 15:44 #7
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    εγω θα παρω ενα κιλα να δω και θα ποσταρω τι γινεται..
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-02-09 16:11 #8
    Προεπιλογή
    Ενδιαφέρον φαίνεται.

    Παιδιά νομίζω αυτή μάρκα είχε βγάλει και κάτι μπάρες πρωτείνης αλλά τις σταματησε??????????

    Πάντως για ΦΠΑ και ΕΟΦ δε γίνεται λόγος καθόλου στη σελίδα.

    Καλή επιτυχία στην ελληνική προσπάθεια!!!!

    Bodybuilding for life!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-02-09 17:15 #9
    Προεπιλογή
    Ναι Λεφτερη, ειχε/εχει βγαλει και τα POWERCAKE (powercake.gr).

    Βασικα, θελω καποια στιγμη (μολις ξεμπερδεψω με την εξεταστικη μου) να μιλησω και τηλεφωνικως με τους ανθρωπους εκει,
    αλλα, δεν γνωριζω και πολλα για τα συμπληρωματα ωστε να παρω "περισσοτερες" πληροφοριες για το προιον....

    Παντως ΦΠΑ, εξοδα μεταφορας κλπ, δεν εχει. Η τελικη τιμη για καθε μεγεθος, ειναι αυτη που λενε. Παραδειγμα, 1kg = 25 ευρώ.
    Απο ΕΟΦ δεν ξερω τι γινεται ακομα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-02-09 19:37 #10
    Προεπιλογή
    λετε να ειναι καλη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-02-09 19:41 #11
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    εγώ μυρίζω τα νύχια μου... και λέω πως ναι είναι 8)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-02-09 19:58 #12
    Προεπιλογή
    Παιδιά μίλησα με το κ. Παπαγιάννη , συζητήσιμος και λογικός άνθρωπος και σύμφωνα με όσα μου είπε , εφόσον αυτά αληθεύουν , τότε μιλάμε για μία αρκετά καλής ποιότητας πρωτεΐνη και σε πολύ καλή τιμή! Πάντως από τον αέριο χρωματογράφο θα περάσει , για να είμαστε σίγουροι και θα δώσω και τα σχετικά αποτελέσματα!

    P.S: Φίλε Μιχάλη , αν όντως η πρωτεΐνη είναι έτσι , όπως μου είπες , κάτι που εύχομαι , να είσαι σίγουρος , ότι θα γεμίσω όλα τα ξένα φόρουμ με reviews για το προϊόν αυτό!

    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-02-09 21:22 #13
    Προεπιλογή
    Ποποοοοο......Με πρόλαβαν....και ήθελα να είμαι ο Βαρόνος της Whey στην ελλάδα ... Πρέπει να είναι καλή...απο τιμή πάντως λέει......θα κοιτάξω να παραγγείλω(Να στιρήξουμε και την πατρίδα λίγο....όχι μόνο USA....)!!!!
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-02-09 02:28 #14
    Προεπιλογή
    Isis, καταρχην ο "αεριος χρωματογραφος" να υποθεσω οτι ειναι η χυμικη αναλυση.?
    Σκεφτεσαι να την αγορασεις και να την "τσεκαρεις" δηλαδη?! Παρα πολυ ενδιαφερον.!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-02-09 03:39 #15
    Προεπιλογή
    Η εταιρία αυτή έχει έδρα την Έδεσσα........
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 73 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread