Σελίδα 1 από 19 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 3080

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 22-02-09 22:22 #1
    Προεπιλογή H Κωνσταντίνα Κασκάνη απαντά ...
    H Κωνσταντίνα Κασκανη απάντα ...

    Η γνωστή πρωταθλητρια και μελος του σας καλοσωρίζει σε μια δικια της στήλη ...ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ...




    Σκοπός αυτης της ενότητας θα είναι να βοηθαει η Κωνσταντίνα τις γυναίκες του φόρουμ σε θεματα προπόνησης..Για αρχή ...
    Θα θέλαμε σαν αυτή η ενότητα να μην δεχεται posts από υπολοιπους ,για να είναι εντός θέματος,και να ευχηθούμε στις γυναικες καλές προπονησεις !
    Καλη επιτυχία στην πρωταθλήτρια μας αν και δεν χρειάζεται διαπιστευτηρια στον χώρο μας....Οι υπόλοιπες προετοιμαστείτε για ιδρώτα....
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
     

  2. 22-02-09 23:13 #2
    Προεπιλογή
    Φίλες μου καλησπέρα απο σήμερα θα είμαι στην διαθεσή σας για συμβουλές πάνω στην διατροφή και στην προπόνηση. Το topic που σήμερα ξεκινάει απευθύνεται σε οποιαδήποτε κοπέλα θέλει να βελτιώσει το σώμα της, και ο μόνος αποτελεσματικός και αποδεχτός τρόπος είναι η γυμναστική και η σωστή διατροφή. Μην με παρεξηγήσετε αν οι απαντήσεις μου κάποια στιγμή καθυστερήσουν λίγο, γιατί οι πολλές δραστηριότητες μου με κρατούν απασχολημένη, να είστε σίγουρες ομως οτι θα διαβάζω ολες σας τις απορίες και θα απαντώ με την πρώτη ευκαιρία.
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  3. 03-05-09 18:35 #3
    Προεπιλογή κοιλιακοι!!
    Καλησπέρα Κωνσταντινα μου!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!Λοιπον θα σου πω αμεσως αυτο που με απασχολει.. Θελω τετραγωνακια κοιλιακους μεχρι το καλοκαιρι!Οι κοιλιακοι μου βρισκονται σε αρκετα καλη κατασταση, θελω ομως περισσοτερη γραμμωση.Πηγαινω γυμναστηριο 6 φορες την βδομαδα και η διατροφη μου ειναι καλη απο την αποψη οτι δεν τρωω καθολου τηγανιτα,αποφευγω τις λιπαρες τροφες και λεω ναι στα φρουτα, τα λαχανικα και το νερο.Παλαιοτερα τα γευματα μου δεν ηταν καθολου σταθερα,τις τελευταιες 2 εβδομαδες ακολουθω το εξης διατροφικο προγραμμα :
    πρωινο 1ποτηρι γαλα 0%με δημητριακα+φρουτο ή χυμο πορτοκαλι+1αυγο
    δεκατιανο 1 τοστ με γαλοπουλα βραστη και τυρη με χαμηλα λιπαρα
    μεσημερινο καποιο μαγειρευτο φαγητο+σαλατα+1φετα ψωμι ολικης αλεσης
    πριν το γυμναστηριο 1 ξυνομηλο+1 πρασινο τσαι
    βραδινο λιγο απο το μεσημεριανο
    πριν τον υπνο 1 γιαουρτακι 2%με μελι
    Δεν τρωω λιγοτερο απο παλια, απλα τρωω πλεον σε καθορισμενες ωρες.Ειμαι αδυνατη (εχω υψος 1,69 και ειμαι 52-53 κιλα) και ειμαι 20 χρονων(παντα ημουν αδυνατη χωρις να καταβαλω καποια προσπαθεια) δεν θα με χαλουσε να παρω 2-3 κιλακια απλα εχω ενα κολλημα με τους κοιλιακους και συγκεκριμενα τους κατω(ποσο μαλλον τωρα που πλησιαζει και το καλοκαιρι!!),το λιπος απο κει δεν λεει να φυγει με τιποτα (σε μικρο ποσοστο βεβαια αλλα τοσο που να μην φαινονται γραμμωμενοι)Τι με συμβουλευεις να κανω,τι να αλλαξω στην διατροφη μου?Εχω διαβασει για το συζευγμενο λινολεικο οξυ,πως δρα εναντια στο λιπος(κυριως το κοιλιακο) και προς οφελος των μυων, φοβαμαι ομως μηπως αδυνατισω γενικοτερα και δεν θελω... Περιμενω με αγωνια την απαντηση σου! Φιλακια!!!
    Κατερινα
     

  4. 04-05-09 00:33 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pony20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα Κωνσταντινα μου!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!Λοιπον θα σου πω αμεσως αυτο που με απασχολει.. Θελω τετραγωνακια κοιλιακους μεχρι το καλοκαιρι!Οι κοιλιακοι μου βρισκονται σε αρκετα καλη κατασταση, θελω ομως περισσοτερη γραμμωση.Πηγαινω γυμναστηριο 6 φορες την βδομαδα και η διατροφη μου ειναι καλη απο την αποψη οτι δεν τρωω καθολου τηγανιτα,αποφευγω τις λιπαρες τροφες και λεω ναι στα φρουτα, τα λαχανικα και το νερο.Παλαιοτερα τα γευματα μου δεν ηταν καθολου σταθερα,τις τελευταιες 2 εβδομαδες ακολουθω το εξης διατροφικο προγραμμα :
    πρωινο 1ποτηρι γαλα 0%με δημητριακα+φρουτο ή χυμο πορτοκαλι+1αυγο
    δεκατιανο 1 τοστ με γαλοπουλα βραστη και τυρη με χαμηλα λιπαρα
    μεσημερινο καποιο μαγειρευτο φαγητο+σαλατα+1φετα ψωμι ολικης αλεσης
    πριν το γυμναστηριο 1 ξυνομηλο+1 πρασινο τσαι
    βραδινο λιγο απο το μεσημεριανο
    πριν τον υπνο 1 γιαουρτακι 2%με μελι
    Δεν τρωω λιγοτερο απο παλια, απλα τρωω πλεον σε καθορισμενες ωρες.Ειμαι αδυνατη (εχω υψος 1,69 και ειμαι 52-53 κιλα) και ειμαι 20 χρονων(παντα ημουν αδυνατη χωρις να καταβαλω καποια προσπαθεια) δεν θα με χαλουσε να παρω 2-3 κιλακια απλα εχω ενα κολλημα με τους κοιλιακους και συγκεκριμενα τους κατω(ποσο μαλλον τωρα που πλησιαζει και το καλοκαιρι!!),το λιπος απο κει δεν λεει να φυγει με τιποτα (σε μικρο ποσοστο βεβαια αλλα τοσο που να μην φαινονται γραμμωμενοι)Τι με συμβουλευεις να κανω,τι να αλλαξω στην διατροφη μου?Εχω διαβασει για το συζευγμενο λινολεικο οξυ,πως δρα εναντια στο λιπος(κυριως το κοιλιακο) και προς οφελος των μυων, φοβαμαι ομως μηπως αδυνατισω γενικοτερα και δεν θελω... Περιμενω με αγωνια την απαντηση σου! Φιλακια!!!
    Κατερινα
    Κατερίνα μου καλησπερα καλώς ηρθες!!!! εχω προβλημα απο το μεσημερι με την συνδεση, γραφω κ με πεταει!!!! αυριο το απογευμα θα σου ποσταρω!! μην ανχωνεσαι καθόλου, θα τους φτιάξουμε ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!! φιλάκια
     

  5. 04-05-09 19:39 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατερίνα μου καλησπερα καλώς ηρθες!!!! εχω προβλημα απο το μεσημερι με την συνδεση, γραφω κ με πεταει!!!! αυριο το απογευμα θα σου ποσταρω!! μην ανχωνεσαι καθόλου, θα τους φτιάξουμε ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!! φιλάκια

    Kατερίνα καλησπέρα!!! το φαγητό σου λίγο, καλούτσικο για δίαιτα οχι ομως για καλή διατροφή!!! δηλ. για μυες κ καθαρά κιλά. Με αποτέλεσμα:: να χανεις κιλά αλλα τα λιπάκια (μικρα οπως είπες) θα φύγουν οχι σύντομα βέβαια δεν εχω εικόνα, γιατι εσυ μπορεις να λες, να εισαι τελειομανής κ στην κοιλιά σου να είναι ανύπαρκτο

    Και γω θα σου ελεγα για το υψος σου κ για ενα δεμένο γυμνασμένο σώμα, να πάρεις κάποια κιλά καθαρά, ετσι θα δείξει κ η μεση σου ποιο λεπτή οταν το κορμί σου θα εχει δέσει κ με σωστη διατροφή κ προπόνηση θα μας βγουν κ οι κοιλιακοί, με τα λίγα κιλά που εχεις, μπορεις να χτίσεις τώρα μυικότητα, αρκει να βάλεις στην διατροφή σου πρωτεινούχα φαγητά

    Δεν θα σου προτεινα τώρα καποιο συμπλήρωμα, σε καμια περίπτωση!! 2 εβδομάδες κανεις μονο διατροφή, κανε υπομονή, οχι στις ευκολες λύσεις αμεσως, φέρνουν φτωχα αποτελέσματα! Αν ειχε περάσει ενας χρόνος κ τα ειχες δώσει ολα, με ακρότητες, κ ΔΕΝ υποχωρούσε αυτό που εχεις, τοτε οκ κ γω μαζί σου!!!

    ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ!!! βάλε στην διατροφή σου κοτόπουλο, ψαρι , μπιφτεκι, μοσχαρι,ασπράδια αυγών, χοιρινό απαχο, γιαούρτι απαχο, φασόλια κ οτιδήποτε εχει πρωτείνη, 2 γευματα την ημερα θα είναι ενα απο αυτά κ να συνοδευεται παντα με λιγο ρυζι η πατάτα η μακαρόνια, κ φυσικά πάντα σαλάτα εποχής συν 3 κουταλιες λάδι
    Και τα αλλα 4 γευματα σου οπως τα εχεις !!!

    Προπονήσου σωστά κ μην ανχώνεσαι!!! Αν στο email μου μου στειλεις φωτο θα σου πω κ ποσο χρονο θα σου πάρει!!
    Περιμένω απάντηση σου
     

  6. 04-05-09 22:52 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kατερίνα καλησπέρα!!! το φαγητό σου λίγο, καλούτσικο για δίαιτα οχι ομως για καλή διατροφή!!! δηλ. για μυες κ καθαρά κιλά. Με αποτέλεσμα:: να χανεις κιλά αλλα τα λιπάκια (μικρα οπως είπες) θα φύγουν οχι σύντομα βέβαια δεν εχω εικόνα, γιατι εσυ μπορεις να λες, να εισαι τελειομανής κ στην κοιλιά σου να είναι ανύπαρκτο

    Και γω θα σου ελεγα για το υψος σου κ για ενα δεμένο γυμνασμένο σώμα, να πάρεις κάποια κιλά καθαρά, ετσι θα δείξει κ η μεση σου ποιο λεπτή οταν το κορμί σου θα εχει δέσει κ με σωστη διατροφή κ προπόνηση θα μας βγουν κ οι κοιλιακοί, με τα λίγα κιλά που εχεις, μπορεις να χτίσεις τώρα μυικότητα, αρκει να βάλεις στην διατροφή σου πρωτεινούχα φαγητά

    Δεν θα σου προτεινα τώρα καποιο συμπλήρωμα, σε καμια περίπτωση!! 2 εβδομάδες κανεις μονο διατροφή, κανε υπομονή, οχι στις ευκολες λύσεις αμεσως, φέρνουν φτωχα αποτελέσματα! Αν ειχε περάσει ενας χρόνος κ τα ειχες δώσει ολα, με ακρότητες, κ ΔΕΝ υποχωρούσε αυτό που εχεις, τοτε οκ κ γω μαζί σου!!!

    ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ!!! βάλε στην διατροφή σου κοτόπουλο, ψαρι , μπιφτεκι, μοσχαρι,ασπράδια αυγών, χοιρινό απαχο, γιαούρτι απαχο, φασόλια κ οτιδήποτε εχει πρωτείνη, 2 γευματα την ημερα θα είναι ενα απο αυτά κ να συνοδευεται παντα με λιγο ρυζι η πατάτα η μακαρόνια, κ φυσικά πάντα σαλάτα εποχής συν 3 κουταλιες λάδι
    Και τα αλλα 4 γευματα σου οπως τα εχεις !!!

    Προπονήσου σωστά κ μην ανχώνεσαι!!! Αν στο email μου μου στειλεις φωτο θα σου πω κ ποσο χρονο θα σου πάρει!!
    Περιμένω απάντηση σου
    Καταρχας Κωνσταντινα μου σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου και για το ενδιαφερον που δειχνεις σε καθε μια απο μας ξεχωριστα!!!!!!!!
    Βασικα οταν σου ειπα για μαγειρευτο φαγητο αυτες τις τροφες εννοουσα απλα με την διαφορα οτι π.χ το μοσχαρακι ισως να ηταν με σαλτσα απο ντοματα και 1-2 φορες την βδομαδα ισως να ηταν κατι οπως φασολακια ή καποια σουπα,σπανακοριζο,φακες...απλα εκανα λιγοτερα γευματα(παρελειπτα το δεκατιανο και το προ υπνου κανοντας λιγο μεγαλυτερα τα υπολοιπα)Θα προσπαθησω να τρωω πιο στεγνα γευματα!! Οσο για τα κιλα ναι θα ηθελα να βαλω μερικα απλα δεν θελω να βιαστω,θελω να μπουν ακριβως οπως το ειπες 'καθαρα κιλα' , μυικα !!!! Αυριο θα σου στειλω και φωτο μου για να εχεις και εσυ μια εικονα και να μου πεις ποσο χρονο θα μου παρει.... Φιλια!!!!
     

  7. 14-05-09 12:07 #7
    Το avatar του χρήστη chryssa

    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    μελισσια
    Μηνύματα
    56
    Smile
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλες μου καλησπέρα απο σήμερα θα είμαι στην διαθεσή σας για συμβουλές πάνω στην διατροφή και στην προπόνηση. Το topic που σήμερα ξεκινάει απευθύνεται σε οποιαδήποτε κοπέλα θέλει να βελτιώσει το σώμα της, και ο μόνος αποτελεσματικός και αποδεχτός τρόπος είναι η γυμναστική και η σωστή διατροφή. .. .
    κωνσταντίνα καλημέρα, είσαι super να συνεχίσεις έτσι κορίτσι μου!! έμπνευση για εμάς που ξεκινάμε ...

    είμαι καινούργια στο forum και στο bb.
    ηλικία 32 ύψος 1.75 κιλά 70
    εδώ και δυο μήνες έχω μειώσει τα γαλακτοκομικά και προσπαθω να τηρήσω τα 5 γεύματα την ημέρα με όσο το δυνατό καθαρές τροφές,
    αποτέλεσμα 1ο να ισορροπήσω τον δείκτη της γλυκόζης μου και να μην αποζητώ τα γλυκά σαν τρελλη!!!!
    αποτέλεσμα 2ο έχω καταφέρει τρώγοντας περισσότερα γεύματα από πριν να χάσω 7 κιλά και φυσικά συνεχίζω να χάσω άλλα 5-7 κιλάκια, ήδη νιώθω πολύ καλά σαν να έχω ξυπνήσει το σώμα μου που κοιμόταν εν μέσω σουβλακιων, γλυκών και ψωμιών...!!!!
    ο στόχος μου είναι να χάσω λίπος και να σχηματίσω όσο γίνεται το σώμα μου. σχήμα σώματος αχλαδάκι οπότε νομίζω ότι η πλάτη θέλει λίγο άνοιγμα και κάτω θέλω αδυνάτισμα και απλή γράμμωση.


    ξεκίνησα ποδήλατο και κάνω 1-2 φορές την εβδομάδα το σαββατοκύριακο 40 χλμ στην ύπαιθρο (όχι ανηφόρες πολλές είπαμε έχω λίπος να κάψω εκεί πισω χεχε)
    επίσης 3 φορές την εβδομάδα κάνω προπόνηση
    1η μέρα στήθος ώμους δικέφαλους κοιλιακούς ραχιαίους και 20 λεπτά διάδρομο (τι να προτιμήσω για εξαφάνιση λίπους ψωμάκια και γλουτούς, τζόγκινγκ ή γρήγορο περπάτημα

    2η μέρα πόδια,γάμπες, σκουώτ και καθίσματα

    3η μέρα πλάτη τρικέφαλους κοιλιακούς ραχιαίους και 20 λεπτά διάδρομο

    Το πιθανότερο είναι να προσθέσω κάποια στιγμή σύντομα και μια μέρα τζόγκινγκ ή κολύμπι γιατί προπονούμαι να κατέβω σε ενα μινι τρίαθλο.

    Η διατροφή μου είναι η εξής

    Το πρωί που ξυπνάω
    Ένα τόστ με τυρί

    Ενδιάμεσα
    Δημητριακά με φρούτο

    Μεσημέρι
    Κοτόπουλο/τόνος/μπιφτέκι με ρύζι/πατάτα και σαλάτα με λάδι ωμό
    Ή λαδερό φαγητό με λάδι ωμό στο πιάτο (πεντανόστιμα τα λαδερά έτσι...) με ελάχιστο τυρί

    Απογευματινό
    Φρούτο και μια χούφτα ανάλατους ξηρούς καρπούς
    Η φρούτο και γιαούρτι

    Βράδυ
    Σαλάτα μπόλικη με ελάχιστο τυρί/κοτόπουλο/αυγό βραστό και λάδι ελάχιστο

    ΥΓ.το βράδυ μου είναι δύσκολο να τρώω κρέας
    Δεν πίνω καφέ=δεν βάζω ζάχαρη μέσα μου
    Στις υπογλυκαιμίες ρίχνω μέλι 1κ στο γιαούρτι (αν και με την εξισορρόπηση της γλυκόζης με τα 5 γεύματα δεν παθαίνω υπογλυκαιμίες πια...)
    Πίνω νερό πολύ περίπου 2.5-3 λίτρα και πράσινο τσάι

    Ουυυυυυφφφφφ!!!!! Σε ζάλισα πρωί πρωί αν και ξέρω ότι θέλις να βοηθήσεις άτομα που θέλουν να βοηθηθούν...
    Σε ευχαριστώ
     

  8. 14-05-09 23:59 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chryssa Εμφάνιση μηνυμάτων
    κωνσταντίνα καλημέρα, είσαι super να συνεχίσεις έτσι κορίτσι μου!! έμπνευση για εμάς που ξεκινάμε ...

    είμαι καινούργια στο forum και στο bb.
    ηλικία 32 ύψος 1.75 κιλά 70
    εδώ και δυο μήνες έχω μειώσει τα γαλακτοκομικά και προσπαθω να τηρήσω τα 5 γεύματα την ημέρα με όσο το δυνατό καθαρές τροφές,
    αποτέλεσμα 1ο να ισορροπήσω τον δείκτη της γλυκόζης μου και να μην αποζητώ τα γλυκά σαν τρελλη!!!!
    αποτέλεσμα 2ο έχω καταφέρει τρώγοντας περισσότερα γεύματα από πριν να χάσω 7 κιλά και φυσικά συνεχίζω να χάσω άλλα 5-7 κιλάκια, ήδη νιώθω πολύ καλά σαν να έχω ξυπνήσει το σώμα μου που κοιμόταν εν μέσω σουβλακιων, γλυκών και ψωμιών...!!!!
    ο στόχος μου είναι να χάσω λίπος και να σχηματίσω όσο γίνεται το σώμα μου. σχήμα σώματος αχλαδάκι οπότε νομίζω ότι η πλάτη θέλει λίγο άνοιγμα και κάτω θέλω αδυνάτισμα και απλή γράμμωση.


    ξεκίνησα ποδήλατο και κάνω 1-2 φορές την εβδομάδα το σαββατοκύριακο 40 χλμ στην ύπαιθρο (όχι ανηφόρες πολλές είπαμε έχω λίπος να κάψω εκεί πισω χεχε)
    επίσης 3 φορές την εβδομάδα κάνω προπόνηση
    1η μέρα στήθος ώμους δικέφαλους κοιλιακούς ραχιαίους και 20 λεπτά διάδρομο (τι να προτιμήσω για εξαφάνιση λίπους ψωμάκια και γλουτούς, τζόγκινγκ ή γρήγορο περπάτημα

    2η μέρα πόδια,γάμπες, σκουώτ και καθίσματα

    3η μέρα πλάτη τρικέφαλους κοιλιακούς ραχιαίους και 20 λεπτά διάδρομο

    Το πιθανότερο είναι να προσθέσω κάποια στιγμή σύντομα και μια μέρα τζόγκινγκ ή κολύμπι γιατί προπονούμαι να κατέβω σε ενα μινι τρίαθλο.

    Η διατροφή μου είναι η εξής

    Το πρωί που ξυπνάω
    Ένα τόστ με τυρί

    Ενδιάμεσα
    Δημητριακά με φρούτο

    Μεσημέρι
    Κοτόπουλο/τόνος/μπιφτέκι με ρύζι/πατάτα και σαλάτα με λάδι ωμό
    Ή λαδερό φαγητό με λάδι ωμό στο πιάτο (πεντανόστιμα τα λαδερά έτσι...) με ελάχιστο τυρί

    Απογευματινό
    Φρούτο και μια χούφτα ανάλατους ξηρούς καρπούς
    Η φρούτο και γιαούρτι

    Βράδυ
    Σαλάτα μπόλικη με ελάχιστο τυρί/κοτόπουλο/αυγό βραστό και λάδι ελάχιστο

    ΥΓ.το βράδυ μου είναι δύσκολο να τρώω κρέας
    Δεν πίνω καφέ=δεν βάζω ζάχαρη μέσα μου
    Στις υπογλυκαιμίες ρίχνω μέλι 1κ στο γιαούρτι (αν και με την εξισορρόπηση της γλυκόζης με τα 5 γεύματα δεν παθαίνω υπογλυκαιμίες πια...)
    Πίνω νερό πολύ περίπου 2.5-3 λίτρα και πράσινο τσάι

    Ουυυυυυφφφφφ!!!!! Σε ζάλισα πρωί πρωί αν και ξέρω ότι θέλις να βοηθήσεις άτομα που θέλουν να βοηθηθούν...
    Σε ευχαριστώ



    Κοριτσάκι μου καλησπέρα δεν με ζάλισες καθόλου!!!

    Λοιπόν με την προπόνηση τα πας πολύ καλά, αγωνίζεσαι βλεπω πολύ, κ δεν υπαρχει ΚΑΜΙΑ περίπτωση αν συνεχίσεις ετσι να μην δεις αποτελέσματα!!!

    Στην ερώτηση σου για κάψιμο λίπους:: 40 λεπτα διάδρομο, μετά τα 20 λεπτά μπαίνει στην διαδικασία ο οργανισμός κ κάνει καυση λίπους

    Πάμε τωρα στο φαγητό!!

    Πολλά τυράκια βλέπω!!!!!!!!!!τυράκια εδω!! τυράκια εκει!!! τυράκια ποιο πέρα!! κ τα τυράκια κάθε μέρα σε 2 3 γευματα πάνε κ κάνουν ΠΑΡΕΑ στο .............

    Το πρώτο γευμα το αλλαζεις Κουακερ Μουσλι με νερό οχι με γάλα

    Το δευτερο επίσης το αλλάζεις τοστ σικάλεως με γαλοπούλα ΕΞΩ το τυρι!!!

    Στο τελευταιο γευμα τι το θες το αυγο????????????μαζι με το κοτόπουλο ε????? Αχχχχχχχχχχχχ!!!

    Κοτόπουλο με λιγο μιση κουπα ρυζι κ αφθονη σαλάτα!

    Πάμε ετσι για ενα μηνα!! κ πάλι θα αλλάξουμε κάτι

    Αν κάτι δεν σου αρέσει θα μου πεις να το αντικαταστήσουμε με κατι αλλο

    Θα σας κάνω ΟΛΕΣ αστερια θα κατεβαίνετε στην παραλία κ θα κοβουν τις φλεβες τους!!!!!!!!!!!!!!!!! αρκει να μην μου κάνετε παρασπονδίες!! γιατί δεν γίνετε κ Κορμάρα κ σαβούρα φαγητο!!

    Φιλια !!!!!
     

  9. 15-05-09 09:57 #9
    Το avatar του χρήστη chryssa

    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    μελισσια
    Μηνύματα
    56
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοριτσάκι μου καλησπέρα δεν με ζάλισες καθόλου!!!

    Λοιπόν με την προπόνηση τα πας πολύ καλά, αγωνίζεσαι βλεπω πολύ, κ δεν υπαρχει ΚΑΜΙΑ περίπτωση αν συνεχίσεις ετσι να μην δεις αποτελέσματα!!!

    Στην ερώτηση σου για κάψιμο λίπους:: 40 λεπτα διάδρομο, μετά τα 20 λεπτά μπαίνει στην διαδικασία ο οργανισμός κ κάνει καυση λίπους

    Πάμε τωρα στο φαγητό!!

    Πολλά τυράκια βλέπω!!!!!!!!!!τυράκια εδω!! τυράκια εκει!!! τυράκια ποιο πέρα!! κ τα τυράκια κάθε μέρα σε 2 3 γευματα πάνε κ κάνουν ΠΑΡΕΑ στο .............

    Το πρώτο γευμα το αλλαζεις Κουακερ Μουσλι με νερό οχι με γάλα

    Το δευτερο επίσης το αλλάζεις τοστ σικάλεως με γαλοπούλα ΕΞΩ το τυρι!!!

    Στο τελευταιο γευμα τι το θες το αυγο????????????μαζι με το κοτόπουλο ε????? Αχχχχχχχχχχχχ!!!

    Κοτόπουλο με λιγο μιση κουπα ρυζι κ αφθονη σαλάτα!

    Πάμε ετσι για ενα μηνα!! κ πάλι θα αλλάξουμε κάτι

    Αν κάτι δεν σου αρέσει θα μου πεις να το αντικαταστήσουμε με κατι αλλο

    Θα σας κάνω ΟΛΕΣ αστερια θα κατεβαίνετε στην παραλία κ θα κοβουν τις φλεβες τους!!!!!!!!!!!!!!!!! αρκει να μην μου κάνετε παρασπονδίες!! γιατί δεν γίνετε κ Κορμάρα κ σαβούρα φαγητο!!

    Φιλια !!!!!
    Βράδυ
    καλημερα,
    μπήκα με πολλή αγωνία να δω τι μου απάντησες και είμαι πολύ χαρούμενη που μου είπες ότι η προπόνηση είναι καλή και μου έδωσες περισσότερη ενέργεια να συνεχίσω.. για το βραδινό βρε κωνστατνίνα δεν τα τρώω όλα μαζί.. Σαλάτα μπόλικη ή με ελάχιστο τυρί Ή κοτόπουλο Ή αυγό βραστό και λάδι ελάχιστο

    ΌΧΙ όλα μαζί..δεν το είχα γράψει καλά φαίνεται και σε μπέρδεψα..
    έτσι είναι καλό το βραδινό άραγε;;

    και όσο για το πρωινό και το δεκατιανό μπορείς να μου δώσεις και άλλες εναλλακτικές;;

    σε ευχαριστω κορίτσι όλα θα πάνε καλά για όλες μας αφού σε έχουμε κασκανογκουρού!! χεχε φιλακια πολλά και καλή δύναμη στον τελικό σου μήνα!!!!
     

  10. 15-05-09 14:13 #10
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Γεια σε ολη τι παρεα!!! Κωνσταντινα,μια ερωτηση εχω.30"πριν τιν προπονηση περνω ενα σκουπ whey,2 κουταλακια δεξτροζη,1 κρεατινη,και τρωω ενα μηλο η αχλαδι,αμεσως μετα το ιδιο εκτος φρουτο,ειναι σωστο?????μηπος πρεπει να προσθετω και μαλτο?
     

  11. 15-06-09 14:50 #11
    Το avatar του χρήστη chryssa

    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    μελισσια
    Μηνύματα
    56
    Προεπιλογή
    καλημεεεεεεεεεερρρρρρρρρρραααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

    πρέπει να νιώθεις τέλεια μετά από τους αγώνες μάλλον.. κωνσταντίνα συγχαρηστήρια είδα φωτογραφίες ήσουν τέλεια και πολύ προσεγμένη στα πάντα σου..!!!!!!!

    εγ'ω από την πλευρά μου συνεχίζω ακάθεκτη με τις συμβουλές που μου έδωσες..
    τρώω κουκερ μουσλι και φρούτα με γιαούρτι και τόστ γαλοπούλας και κοτόπουλο με σαλάτα και ρύζι ή πατάτα...
    και όλο κατεβαίνω.. λες να το αλλάξουμε λιγάκι το προόγραμμα τώρα που πέρασε ήδη ένας μήνας;;;
    ό,τι μου πεις θα κάνω!!

    και πες μου για την προπόνηση κάτι άλλο. στα πόδια θέλω να χάσω λίπος και έχω πέσει αρκετά με τα 40 διάδρομο. ΄πέρα από αυτό τρεις φορές την εβδομάδα εσύ τι πιστεύεις;; πρέπει να κάνω και μυική ενδυνάμωση ταυτόχρονα ή αφού χάσω περισσότερο λίπος..
    υπενθυμίζω είμαι 1.72 και 72 κιλά..
    αχχχ τέλεια νιώθω που τώρα και πάλι θα μας απαντάς και θα μας ψιλοβάζεις τις φωνές ........ γιατί το χρειαζόμαστε και αυτό.....

    φιλάκια πολλα!!!
    περιμένω περιμένω....
     

  12. 17-06-09 19:59 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chryssa Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημεεεεεεεεεερρρρρρρρρρραααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

    πρέπει να νιώθεις τέλεια μετά από τους αγώνες μάλλον.. κωνσταντίνα συγχαρηστήρια είδα φωτογραφίες ήσουν τέλεια και πολύ προσεγμένη στα πάντα σου..!!!!!!!

    εγ'ω από την πλευρά μου συνεχίζω ακάθεκτη με τις συμβουλές που μου έδωσες..
    τρώω κουκερ μουσλι και φρούτα με γιαούρτι και τόστ γαλοπούλας και κοτόπουλο με σαλάτα και ρύζι ή πατάτα...
    και όλο κατεβαίνω.. λες να το αλλάξουμε λιγάκι το προόγραμμα τώρα που πέρασε ήδη ένας μήνας;;;
    ό,τι μου πεις θα κάνω!!

    και πες μου για την προπόνηση κάτι άλλο. στα πόδια θέλω να χάσω λίπος και έχω πέσει αρκετά με τα 40 διάδρομο. ΄πέρα από αυτό τρεις φορές την εβδομάδα εσύ τι πιστεύεις;; πρέπει να κάνω και μυική ενδυνάμωση ταυτόχρονα ή αφού χάσω περισσότερο λίπος..
    υπενθυμίζω είμαι 1.72 και 72 κιλά..
    αχχχ τέλεια νιώθω που τώρα και πάλι θα μας απαντάς και θα μας ψιλοβάζεις τις φωνές ........ γιατί το χρειαζόμαστε και αυτό.....

    φιλάκια πολλα!!!
    περιμένω περιμένω....
    Πολύ χαίρομαι Χρύσα μου!!! αφου πάμε πολύ καλά ετσι θα συνεχίσουμε κ οταν χάσεις ακόμη λίπος τότε θα αλλάξουμε !!! κ αλοιμονό σου μην χαλάσεις τίποτα! τα γευματά σου κανονικά δεν θέλουμε να χάσεις καθαρό βάρος γιατί για το υψος σου τα κιλά σου δεν είναι πολλά, το λίπος μας ενδιαφέρει! φιλάκια!!
     

  13. 17-06-09 00:10 #13
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    konstantina geia sou!
    eimai kainourgia sto forum kai tha ithela na sou kanw toses erothseis alla fovamai mh se prixo!apla akouw toses gnwmes kai den xero poios exei dikio kai poios kanei apla ton exypno!
    tha mporouses na mou peis an ta proionta typou lipodialytika xapia ,karnitih,cla.... kanoun douleia h einai kalytera ayta pou exoun guarana,kafeinh? mou exoun pei vevaia oti ayta pou kanoun pragmatika douleia einai ta efedrinouxa alla fovamai ligaki tis synepeies .den xero ti na kanw kai poion na akousw.mporeis se parakalo na me symvouleyseis?a!eimai sta 20
    se eyxaristo poly

    ***γράφουμε μόνο με ελληνικούς χαρακτήρες είναι κανόνας του φόρουμ***
     

  14. 17-06-09 14:34 #14
    Προεπιλογή
    Γεια σε ολους, Εχω την ιδια απορια με τον χρηστη gym Κωνσταντινα.Ακολουθω διατροφη η οποια ειναι ισσορπημενη,και τωρα πια γυμναζομαι 3 με 4 φορες την εβδομαδα, κυριως αεροβια ασκηση και λιγα βαρη.Εχω στοχο να χασω ακομα 5 κιλα,α ναι και εγω ειμαι 19 στα 20.Σε αυτο τ πλαισιο, μπορω να παρω καποιο λιποτροπικο?Σκεφτομαι να αποφυγω προιοντα με καφεινη, ποια η γνωμη σου για το lipotropic factors της Solgar?Περιεχει, απο οτι ξερω,χολινη, λιπαρα οξεα τυπου cla,και μαλλον καρνιτινη? Σε ευχαριστω!
    Καλλιον μπλακ, παρα βλακ!
     

  15. 17-06-09 16:38 #15
    Προεπιλογή
    Ημουν και εγω εκειιιιιιιιιιιιιιιι
     

Σελίδα 1 από 19 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία