Σελίδα 1 από 206 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 3080
  1. 22-02-09 22:22 #1
    Προεπιλογή H Κωνσταντίνα Κασκάνη απαντά ...
    H Κωνσταντίνα Κασκανη απάντα ...

    Η γνωστή πρωταθλητρια και μελος του σας καλοσωρίζει σε μια δικια της στήλη ...ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ...




    Σκοπός αυτης της ενότητας θα είναι να βοηθαει η Κωνσταντίνα τις γυναίκες του φόρουμ σε θεματα προπόνησης..Για αρχή ...
    Θα θέλαμε σαν αυτή η ενότητα να μην δεχεται posts από υπολοιπους ,για να είναι εντός θέματος,και να ευχηθούμε στις γυναικες καλές προπονησεις !
    Καλη επιτυχία στην πρωταθλήτρια μας αν και δεν χρειάζεται διαπιστευτηρια στον χώρο μας....Οι υπόλοιπες προετοιμαστείτε για ιδρώτα....
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
     

  2. 22-02-09 23:13 #2
    Προεπιλογή
    Φίλες μου καλησπέρα απο σήμερα θα είμαι στην διαθεσή σας για συμβουλές πάνω στην διατροφή και στην προπόνηση. Το topic που σήμερα ξεκινάει απευθύνεται σε οποιαδήποτε κοπέλα θέλει να βελτιώσει το σώμα της, και ο μόνος αποτελεσματικός και αποδεχτός τρόπος είναι η γυμναστική και η σωστή διατροφή. Μην με παρεξηγήσετε αν οι απαντήσεις μου κάποια στιγμή καθυστερήσουν λίγο, γιατί οι πολλές δραστηριότητες μου με κρατούν απασχολημένη, να είστε σίγουρες ομως οτι θα διαβάζω ολες σας τις απορίες και θα απαντώ με την πρώτη ευκαιρία.
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  3. 23-02-09 14:43 #3
    Προεπιλογή
    Κωνσταντινα γεια σου και απο δω..πως θα μπορουσα να γινω σαν εσενα να τρωω ομως οτι θελω και να μην γυμναζομαι???!!!!!
    Αστειευομαι φυσικα, θελω ενα προγραμμα γυμναστικης για να χασω λιγο λιπος (ειμαι αδυνατη) και να κανω το σωμα μου πιο σφικτο.. Σημειωτεον δεν εχω γυμναστει ποτε..τι ασκησεις να κανω και τι να τρωω?
    Και αν ξεκινησω τωρα ως αρχες καλοκαιριου θα εχω δει αποτελεσματα?
    Αντε και καλη μου αρχη..
     

  4. 23-02-09 20:10 #4
    Προεπιλογή
    Μιμίκα μου γεια σου. Χαίρομαι που είμαι ενα κίνητρο εγω για σένα, πολλές φορές τα έχουμε πει οτι κάποια στιγμή θα γίνει και επιτέλους θα ξεκινήσεις, άλλος ενας λόγος που σε επηρέασε είναι και είμαι σίγουρη
    γιαυτό, το συγκεκριμένο φόρουμ που παρακολουθείς τον τελευταίο καιρό.


    Το ποιο βασικό για ενα ωραίο σώμα είναι η διατροφή, απο εκει ξεκινάνε ολα, είναι κάποια άτομα που τρώνε σωστά και δεν έχουν γυμναστεί ποτέ, και λέμε είναι δυνατόν να είναι ετσι? Εδω καταλήγουμε σε αυτό που λίγο πολύ έχουμε ακούσει ολοι μας: Είμαστε οτι τρώμε!

    Τι εννοούμε σωστή διατροφή: Θα τα πω οσο πιο απλά γίνεται, για να μπορούν να τα καταλάβουν άτομα που ξεκινάνε τώρα, γιατί υπάρχει γενικά μια παραπληροφόρηση ειδικά με οτι εχει να κάνει με το άθλημα μας.

    Αφαιρούμε απο την διατροφή μας, σαλτσες, τηγανιτά,γλυκά.

    Μιμίκα μου θα τα φας και αυτά κάποια στιγμή αλλά για λίγο, προτείνω 4 με 5 γεύματα την ημέρα, και μην σε τρομάζει αυτό και τα θεωρείς πολλά, γιατι λέγοντας γεύματα εννοώ: Το πρωινό θα είναι ενα τόστ με τυρί light και γαλοπούλα
    Το δεκατιανό ενα φρούτο και ενα γιαούρτι με λίγα λιπαρά
    Το μεσημεριανό στήθος κοτόπουλο η γαλοπούλα η ψάρι η μοσχαρίσια με λίγο ρύζι η πατάτα και φρέσκια σαλάτα
    Το απόγευμα ενα φρούτο
    Και το βράδυ το ιδιο με το μεσημεριανό.
    Αν θέλεις να φας κάτι άλλο π.χ φασολάκια η οτιδήποτε λαδερό, το λάδι θα το προσθέσεις ωμο στο πιάτο σου.

    Με λίγα λόγια δεν πεινάμε κάθε άλλο, τρώμε συνέχεια και αντι να παχαίνουμε χάνουμε λίπος, και σε συνδιασμό με την γυμναστική το σώμα μας αλλάζει μορφή και γίνεται σφριγυλό.
    Μην σας τρομάζουν τα συγκεκριμένα γεύματα, μπορείτε να βρείτε εναλλακτικές λύσεις στο super market υπάρχουν πολλά προιόντα light
    Aυτά προς το παρόν.



    Διευκρινίζω οτι δεν μιλάω αυτή την στιγμή για αγωνιστικό διατροφικό πρόγραμμα
     

  5. 23-02-09 23:12 #5
    Προεπιλογή
    Σ ευχαριστω πολυ , νομιζω με ενα μηνυμα σου μου ελυσες ολες μου τις αποριες γι αυτο και θα κανω πραξη οσα μου ειπες και θα σε ενημερωσω συντομα για τις αλλαγες που θα δω στο σωμα μου!!
    Το μονο σιγουρο ειναι οτι μεχρι το καλοκαιρι θα με εχεις κανει πετρα και αυτο χαρη στις συμβουλες σου..ευχαριστω και παλι..
     

  6. 25-02-09 20:55 #6
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα Κωνσταντίνα και συγχαρητήρια Θα μιλήσω εκ μέρους της κοπέλας μου.....Εγώ ασχολούμαι με το ββ πολλά χρόνια και τον τελευταίο χρόνο την πήρα μαζί μου στο γυμναστήριο,η οποία όμως λόγω δουλειάς(η δουλειά της είναι έντονη) και σπουδών δυστυχως κάποια διαστηματα απουσιάζει....Έιναι 24 χρονών γύρω στο 1.65,και 68 κιλά,ο στόχος της είναι χάσει κάποια κιλά και να γίνει πιο "σφιχτή".Έρχεται στο gym 3-5 φορές την εβδομάδα και κάνει κυρίως 40 λεπτά ελλειπτικό+30 λεπτά προπόνηση με βάρη,το πρόγραμμα έχει ως εξής:
    ΔΕΥΤΕΡΑ -Ποδια
    ΤΡΙΤΗ -Μονο αεροβική(60 λεπτα)
    ΤΕΤΑΡΤΗ -Ωμοι+Χερια
    ΠΕΜΠΤΗ -Μονο αεροβικη(60 λεπτα)
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ -Πλατη
    Απο διατροφή δεν ακολουθεί κάτι συγκεκριμένο,απλά βγάζει 2 γεύματα Προτεΐνη+Μπανάνα ,και άλλα 2 κοτόπουλο ή μοσχαρι ή ψάρι+σαλάτα.Το μόνο της παράπτωμα είναι πως μερικές φορές τρώει πολύ σοκολάτα.....κατα τα άλλα είναι εντάξει με την διατροφή της...απλώς ενώ την ενθαρρύνω σε αυτό που κάνει,και προπαθώ να την ενθουσιάζω συνεχώς,αυτή απογοητεύεται με τη ζυγαριά γιατί έχει μανία να χάσει 8 κιλα σε ένα μήνα(με λίγα λόγια βιάζεται....)
    Κατ αρχάς συμφωνείς με το πρόγραμμα διατροφής+προπόνησης που της έχω βγάλει?(δεν έχω ξανασχοληθεί με γυναικεία προπόνηση)...
    Τί προτείνεις???Τί θα την συμβουλευες να κάνει????Αν σου είναι εύκολο γράψε μου σαν να γράφεις σ αυτήν και θα την φέρω να διαβάσει η ίδια το post σου,γιατί σε θαυμάζει πάρα πολύ
    Καρυπίδης Χρήστος
     

  7. 26-02-09 18:28 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m3ssias
    Καλησπέρα Κωνσταντίνα και συγχαρητήρια Θα μιλήσω εκ μέρους της κοπέλας μου.....Εγώ ασχολούμαι με το ββ πολλά χρόνια και τον τελευταίο χρόνο την πήρα μαζί μου στο γυμναστήριο,η οποία όμως λόγω δουλειάς(η δουλειά της είναι έντονη) και σπουδών δυστυχως κάποια διαστηματα απουσιάζει....Έιναι 24 χρονών γύρω στο 1.65,και 68 κιλά,ο στόχος της είναι χάσει κάποια κιλά και να γίνει πιο "σφιχτή".Έρχεται στο gym 3-5 φορές την εβδομάδα και κάνει κυρίως 40 λεπτά ελλειπτικό+30 λεπτά προπόνηση με βάρη,το πρόγραμμα έχει ως εξής:
    ΔΕΥΤΕΡΑ -Ποδια
    ΤΡΙΤΗ -Μονο αεροβική(60 λεπτα)
    ΤΕΤΑΡΤΗ -Ωμοι+Χερια
    ΠΕΜΠΤΗ -Μονο αεροβικη(60 λεπτα)
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ -Πλατη
    Απο διατροφή δεν ακολουθεί κάτι συγκεκριμένο,απλά βγάζει 2 γεύματα Προτεΐνη+Μπανάνα ,και άλλα 2 κοτόπουλο ή μοσχαρι ή ψάρι+σαλάτα.Το μόνο της παράπτωμα είναι πως μερικές φορές τρώει πολύ σοκολάτα.....κατα τα άλλα είναι εντάξει με την διατροφή της...απλώς ενώ την ενθαρρύνω σε αυτό που κάνει,και προπαθώ να την ενθουσιάζω συνεχώς,αυτή απογοητεύεται με τη ζυγαριά γιατί έχει μανία να χάσει 8 κιλα σε ένα μήνα(με λίγα λόγια βιάζεται....)
    Κατ αρχάς συμφωνείς με το πρόγραμμα διατροφής+προπόνησης που της έχω βγάλει?(δεν έχω ξανασχοληθεί με γυναικεία προπόνηση)...
    Τί προτείνεις???Τί θα την συμβουλευες να κάνει????Αν σου είναι εύκολο γράψε μου σαν να γράφεις σ αυτήν και θα την φέρω να διαβάσει η ίδια το post σου,Γεια σγιατί σε θαυμάζει πάρα πολύ




    Γεια σας όμορφα παιδιά, και σας αποκαλώ ετσι γιατί αυτοί που γυμνάζονται εχουν τα ΣΥΝ τους!!!!
    Σας ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σας.
    Την ζυγαριά προς το παρόν θέλω να την ξεχάσει, γιατί το ψυχολογικό είναι οτι χειρότερο.
    Θα χάσει το βάρος που θέλει και ακόμη περισσότερο, χωρίς να το καταλάβει, αν κάνει αυτά που πρέπει.
    Θα αλλάξουμε λίγο την διατροφή, δεν θα την βγάλω απο την σειρά που την εχεις.
    Πρωτείνη-μπανάνα
    Κοτόπουλο η ψάρι η γαλοπούλα η μοσχάρι με 4 κουταλιές ρύζι και σαλάτα
    Πρωτείνη-μήλο
    και το τέταρτο γευμα που τις εχεις, το ιδιο με το δευτερο αλλά αντι για ρύζι 2 πατάτες. ΣΕ ολα τα γευματα μην ξεχνάει τον υδατάνθρακα γιατί θα νοιώσει αδύναμη δεν θα εχει ενέργεια και θα τα παρατήσει.

    Σοκολάτες ΤΕΛΟΣ !!!! ολα στο μυαλό μας είναι!!
    Αν με ακούσει το καλοκαίρι θα καμαρώνει οσο δεν φανταζεται!!!!
    Αφου δεν εχει πολύ χρόνο θα κάνουμε 4 προπονήσεις είναι πολύ καλά.
    Δευτέρα - Πόδια
    Τρίτη Στήθος-Πλάτη και 40 λεπτά διάδρομο
    Τετάρτη-Ρεπό
    Πέμπτη-Ωμοι
    Παρασκευή-Χερια και 40 λεπτά διάδρομο
    Μην την φορτώνεις με κιλά, πολύ χαλαρά μόνο ετσι δεν θα κουραστεί και δεν θα σκεφτεί να τα παρατήσει, ετσι και αλλιώς ολα το φαγητό μας είναι εσυ που ασχολείσαι χρόνια το ξέρεις πολύ καλά
    Θα πάμε ετσι για 8 εβδομάδες.
    Θέλω να είμαστε συνέχεια σε επικοινωνία, δεν με κουράζετε καθόλου κάθε άλλο είναι τιμή μου και ευχαρίστηση μου, για να μην σου την πάρω στην πόλη που ζω και δεν την αναγνωρίζεις (αστειευομαι)!!!!
    Καλή επιτυχία περιμένω νεα ωραία!!! Το παραμικρό που θέλετε απο μένα μην διστάσετε να με ρωτήσετε, και εγω για 'μένα πριν κάνω οτιδήποτε συμβουλευομαι τον προπονητή μου, γιατί εμεις οι ιδιοι δεν είμαστε και οι καλύτεροι κριτές του εαυτού μας
     

  8. 28-02-09 13:13 #8
    Προεπιλογή
    Ενα εχω να πω ..εχω αρχισει ηδη να βλεπω αποτελεσματα!! Τελικα ηταν πιο ευκολο απ οτι φανταζομουν!!
    Αλλωστε αυγα ρυζι γαλοπουλα κοτοπουλο κλπ ουτως η αλλως ηταν στην διατροφη μου και μαλιστα απο τα αγαπημενα μου!!
    Με τηγανητα και σαλτσες δε τα πηγαινα ποτε καλα!! Εχω ομως ενα προβλημα δε μπορω καθολου χωρις γλυκα, πως μπορουμε να το διορθωσουμε αυτο? (ειδικα οταν εμεις οι γυναικες ειμαστε στις ''μερες'' μας και θελουμε κανα γλυκακι παραπανω)
    Οσο για τις σαλατες και τα φρουτα που ποτε δεν ετρωγα..ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ!!!!
    Τελικα ολα στο μυαλο ειναι..μια ιδεα..με τα γλυκα ομως δε ξερω αν μπορω να τα καταφερω...
     

  9. 28-02-09 23:02 #9
    Προεπιλογή
    Δήμητρα καλησπέρα. Οταν εχεις επιθυμία για γλυκό να αντικαταστήσεις ενα απο τα γευματά σου με λίγα δημητριακά, γάλα light και μέλι, η γιαούρτι με μέλι.
    Με αυτόν τον τρόπο αποφευγεις τα γλυκά και λύνεις το πρόβλημα της υπογλυκαιμίας.
     

  10. 01-03-09 14:58 #10
    Προεπιλογή
    Αντιγραφή απο pm

    ..τα εχω με μια κοπελα η οπια απο θεμα διατροφης και προπονισης ειναι κατι παραπανω απο τελια κανει τελεια κ καθαρη διατροφη αθλειτε με πολυ παθος εχει τελεια φυσικη κατασταση αλλα το προβλημα ειναι αλλο οτι παρο ολα αυτα οι αλαγες στο σωμα της γινοντε με τρελη δυσκολια.. πυστεψε με με την ζωη που κανει θα επρεπε να εχει το καλητερο σωμα που υπαρχει επισεις ενα αλλο μυοεκτημα ειναι οτι με το που αφισει για λιγο την υγειηνη ζωη και την γυμναστικη δεν μιλαμε για πολυ μιλαμε για μια βδομαδα το πολυ... το σωμα της γινετε αγνωριστο.. και μετα παλι απο την αρχη! γιατι ετσι??




    Ειναι ενα απο τα πολλά pm που παιρνω καθημερινά και το ποστάρω γιατί ειναι λίγο διαφορετικό απο τα άλλα, ειναι ολα βέβαια πολύ ενδιαφέροντα

    Κάποια ατομα για προσωπικούς τους λόγους δεν τα γράφουν στο ποστ μου, εγω γιαυτους που δεν θέλουν να αναφερθεί το ονομά τους θα κάνω

    αντιγραφή θα τα μεταφέρω στο δικό μου ποστ, και εδω θα απαντάω σε οπoιο pm εχει σχέση με διατροφή και γυμναστική (προπόνηση)

    Καλό μήνα!!!!!!!!!!!



    Ειναι πάρα πολλοί αυτοι που λένε κάνω ακρότητες στην διατροφή μου, και οταν τους ρωτήσουμε για το διατροφικό τους πρόγραμα απέχει πάρα πολύ απο την πραγματικότητα.


    Στην συγκεκριμένη περίπτωση, δεν αμφισβητώ το ατομο που μου το εγραψε γιατί είναι γνώστης.

    Εγω σε αυτή την περίπτωση προτείνω να επισκεφθεί ενα διατροφολόγο διαιτολόγο - γιατρό, ο οποιος ενδεχομένως θα τις προτείνει κάποιες εργαστηριακές εξετάσεις.
    Χωρίς να θέλω να σας ανησυχήσω! Καλύτερα θα ηταν να πάρει μια υπευθυνη επιστημονική γνώμη
     

  11. 03-03-09 11:41 #11
    Προεπιλογή
    Γεια σου Κωνσταντίνα,

    Συγχαρητήρια για τις επιτυχίες σου! Πολύ ωραίες φωτογραφίες!
    Θα θελα κάποιες συμβουλές σου.

    Κανω γυμναστήριο εδώ και ένα χρόνο και έχω δει κάποιες αλλαγες στο σώμα μου. Δεν έχω περιτά κιλά, αλλά θέλω να σφίξω και άλλο το σώμα μου. Εργάζομαι σε εμπορικό κατάστημα και προς το παρών κάνω 3 προπονήσεις την εβδομάδα γιατί δεν προλαβαίνω. Δευτέρα-Τετάρτη-Σαββατο. Είναι αρκετά;

    Να κάνω μόνο βάρη ή να κάνω και διάδρομο; Ο ένας μου λέει έτσι ο άλλος αλλιώς έχω μπερδευτεί.
    Τη διατροφή μου την προσέχω όσο μπορώ, τρωω κάποια γεύματα στη δουλειά από gilli diet και τρώω συνήθως ψητά στο σπίτι. Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσεξω; Κάποια μυστικά ας πούμε;

    Ευχαριστώ για το χρόνο σου!
     

  12. 03-03-09 18:10 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nancy27
    Γεια σου Κωνσταντίνα,

    Συγχαρητήρια για τις επιτυχίες σου! Πολύ ωραίες φωτογραφίες!
    Θα θελα κάποιες συμβουλές σου.

    Κανω γυμναστήριο εδώ και ένα χρόνο και έχω δει κάποιες αλλαγες στο σώμα σου. Δεν έχω περιτά κιλά, αλλά θέλω να σφίξω και άλλο το σώμα μου. Εργάζομαι σε εμπορικό κατάστημα και προς το παρών κάνω 3 προπονήσεις την εβδομάδα γιατί δεν προλαβαίνω. Δευτέρα-Τετάρτη-Σαββατο. Είναι αρκετά;

    Να κάνω μόνο βάρη ή να κάνω και διάδρομο; Ο ένας μου λέει έτσι ο άλλος αλλιώς έχω μπερδευτεί.
    Τη διατροφή μου την προσέχω όσο μπορώ, τρωω κάποια γεύματα στη δουλειά από gilli diet και τρώω συνήθως ψητά στο σπίτι. Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσεξω; Κάποια μυστικά ας πούμε;

    Ευχαριστώ για το χρόνο σου!







    Γεια σου Nancy. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
    Οπως εχω ξαναγράψει η διατροφή μας για εμένα ειναι το ποιο βασικό, εγω ποτέ δεν εξαντλώ ολες μου τις δυνάμεις στην προπόνηση, γιατί χρειάζομαι την δύναμη μου και για άλλες δραστηριότητες, αλλα στην διατροφή μου δεν νομίζω να υπάρχει αλλος ανθρωπος που να ειναι τόσο αυστηρός με τον εαυτόν του οσο εγω, και μιλάμε για ολο τον χρόνο, γιαυτό και μόνιμα ειμαι σε αγωνιστική φόρμα, και μπαινω σε γράμμωση 3 εβδομάδες μόνο, γυμνάζομαι βέβαια ανελλιπώς 21 χρόνια, και στις διακοπές καποιες φορες γιατί μου λείπει αν περάσουν 3 ημέρες.
    Αυτά τα λίγα για 'μένα.

    Για την προπονησή σου: Αφου δεν εχεις χρόνο για 4 φορές την εβδομάδα, φρόντισε τις 3 που θα κάνεις να γυμνάζεις ολο σου το σώμα, στήθος πλάτη την πρώτη μέρα, τους ωμους και τα χέρια μαζί, και στην τρίτη προπόνησή σου παίξε τα πόδια σου, μετα απο κάθε προπόνηση κάνε 30 λεπτά διαδρομο.
    Αν ο γυμναστής που εχεις σου τα βάλει με άλλη σειρά κανένα πρόβλημα, απλά να γυμνάζεις ολες τις μυικές ομάδες.
    Το φαγητό σου βλέπω το προσέχεις οπότε να είσαι σίγουρη οτι το σώμα σου θα σε ΑΓΑΠΗΣΕΙ πάρα πολύ για αυτά που του κάνεις και σιγουρα θα γίνει πανέμορφο, γιατί εμεις τα φτιάχνουμε και εμεις τα χαλάμε ολα.
    Αυτά τα λίγα που σου έγραψα για ΄μενα εκτος του οτι είναι η αλήθεια, σου εκανα ΠΟΝΗΡΙΑ στα γράφω για να σε επηρεάσω ακόμη ποιο πολύ, γιατί μου αρέσει που ενω δουλευεις ολη ΄μερα φροντίσεις το σώμα σου με καλό φαγητό και γυμναστική.
    Στα ψητά σου την σαλάτα σου πάντα, και λίγο ρύζι η πατάτα
    Οτι χρειαστείς θα μου γράφεις, ακόμη και κάτι που θεωρείς το ποιο απλό που εχεις απορία.
    Α!!!!!!!!!!!!! και κάτι αλλο η ωρα της προπόνησης ειναι ιερή δεν πιάνουμε την συζήτηση, δεν ασχολούμαστε με το κινητό μας κ.τ.λ το διαλειμα που κάνουμε ανάμεσα στο κάθε σετ θα διαρκεί οσο χρονο χρειάζεται να παίξει κάποιος αλλος εναλάξ, παίζουμε με ενταση κρατάμε ζεστό το σώμα μας με ενα μπλουζάκι μακρύ μανίκι( κάποια μυστικά που με ρώτησες ειναι και αυτά που πολλοί τα ξέρουν λίγοι τα κάνουν) και στο τέλος της προπόνησης εχουμε!!!! και νιώθουμε την διαφορά.
    Κούκλα μου ελπίζω να σε βοηθήσω με αυτά τα λίγα για αρχή, περιμένω σύντομα να μου απαντήσεις και σήμερα και αυριο, να μου πεις οτι θες η πως τα ακους η αν κάτι σου φάνηκε δύσκολο
     

  13. 04-03-09 23:53 #13
    Προεπιλογή
    Κωνσταντίνα μου σε ευχαριστώ ΠΟΛΥ για την απάντησή σου! Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου στις προπονήσεις που μου προτείνεις και θα σου πώ πως θα τα παω.

    Να σε ρωτησω όμως ακόμα τι ασκήσεις έχεις να μου προτείνεις για την περιοχή των γλουτών; Βασικά θέλω να σφίξω και να ανορθώσω κάπως την περιοχή; Είναι δύσκολο;

    Νάνσυ
     

  14. 05-03-09 01:30 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nancy27
    Κωνσταντίνα μου σε ευχαριστώ ΠΟΛΥ για την απάντησή σου! Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου στις προπονήσεις που μου προτείνεις και θα σου πώ πως θα τα παω.

    Να σε ρωτησω όμως ακόμα τι ασκήσεις έχεις να μου προτείνεις για την περιοχή των γλουτών; Βασικά θέλω να σφίξω και να ανορθώσω κάπως την περιοχή; Είναι δύσκολο;

    Νάνσυ
    Νανσυ μην ανχωνεσαι για τίποτα εγω ειμαι η new φίλη σου κ ολα θα τα φτιάξουμε, τίποτα δεν ειναι δύσκολο, με καλή διατροφή κ πολύ δουλειά ολα γίνονται.
    Για γλουτούς που ειναι κ το δυνατό επίμαχο σημείο ΜΑΣ!!!!!!!!!!!
    Σκουώτ 4x10
    Λεγκ πρες 4x10
    Και ασκήσεις δικεφάλων, Λεγκ κερλ το ορθιο 4x10
    Δώστα ολα για αυτό το σημείο, παίξε παραπάνω κιλά οσο αντέχεις! καντο και μετά δεν θα αντέχουν οι άλλοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! οπου περνάς!!!
    Περιμένω νεα σου, γράψε μου συνέχεια πως πας, ρωτησέ με κάθε 'μέρα οτι θες
     

  15. 06-03-09 17:31 #15
    Προεπιλογή
    Ωραια Κωνσταντίνα! αυριο που θα κάνω πόδια θα κανω ακριβώς ΟΤΙ μου είπες. Λιγο τις ακησεις δε τις καταλαβαίνω όλες αλλα θα ρωτήσω τη γυμναστρια! ελπίζω να τα καταφέρω!

    Και κατι ακομα βρε κωνσταντίνα....... κοιλιακούς πώς θα φτιάξω;;;;

    Νάνσυ
     

Σελίδα 1 από 206 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία