Σελίδα 185 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 85135175183184185186187195 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.761 έως 2.775 από 3080
  1. 13-04-11 22:23 #2761
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο naiag Εμφάνιση μηνυμάτων
    θεαρα μου......παθαινω πλακα με τις φωτο σου καθε που ανεβαζεις φεισμπουκ!!!!!!!!!!!!μια απορια: πειραζει οταν κανς αερομπικ να φοραω απο μεσα αυτες τις φορμες εφιδρωσης θα καταφερω κατι???
    Ευχαριστώ μωρό μου
    Ναιιιι καλό θα σου κάνει !!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  2. 13-04-11 22:40 #2762
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντίνα, είσαι το πρότυπο μου! Ισως και λόγω της συνωνυμίας, αλλα περισσοτερο επειδη εχεις υπομονη με τους ανθρώπους και εισαι γελαστη. Θα σου πω επιγραμματικα (??) λιγα για μένα.

    ΣΤΟΧΟΙ
    Είμαι 66.5 κιλά με 1.67 υψος
    θα ξαναζυγιστώ μετα απο ενα μηνα.
    Ο στόχος μου ειναι, αυτό το μήνα να μην υποκύψω σε ατασθαλίες. Ο τελικός μου στόχος είναι τα 56 κιλά, αλλα με απώλεια λίπους. Πότε το βλέπεις να πετυχαίνω το στόχο αυτο? ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΤΑΣΘΑΛΙΕΣ!!Αν θεωρείς οτι με κατάλληλη διατροφή θα μπορούσα να το πετύχω σε 2,5 μηνες πες τι πρέπει να κάνω και θα εισακουστείς άμεσα! Αν πάλι, ειναι ανέφικτο, δεν πειράζει..το θεμα ειναι να φτιαξω καλες διατροφικές συνήθειες, και να μεινω σε αυτες.ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ!!!

    ΔΙΑΤΡΟΦΗ (η σημερινή, και αν συμφωνείς την κραταω, αν διαφωνείς κάνε τις απαραίτητες διορθωσεις και θα ακολουθησω. Δεν εχω προτιμήσεις, δεν εχω δυσανεξίες, μπορώ να φάω Ο,ΤΙ μου πεις)

    Πρωινό
    170 γρ γιαούρτι ΑΓΓΕΛΑΔΙΤΣΑ Η COPLET MONO1% με 35 γρ βρώμη

    Δεκατιανό
    Ομελέτα με 1 κρόκο και 2 ασπράδια
    1 φετα ψωμί ολικής ΟΚΚΚΚΚΚΚ

    Μεσημεριανό
    100 γρ ψητό κοτοπουλο στήθος
    Χόρτα με μια κουταλιά του γλυκού λάδι. ΜΑΡΟΥΛΙ Η ΑΓΓΟΥΡΙ
    2 ρυζογκοφρέτες ΟΚΚΚΚΚΚΚ!!!!ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΟΡΤΑ ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ 5 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΡΥΖΙ Η 2 ΜΕΤΡΙΕΣ ΒΡΑΣΤΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ, Ο ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΡΠΟΝΗΣΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣΚ ΣΑΡΩΝΕΙ ΟΤΙ ΒΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ

    Απογευματινό
    1 σκουπ πρωτεΐνη myofusion vanilla
    1 πράσινο μήλο ΟΚΚΚΚΚ


    Βραδυνο
    ο,τι το μεσημέρι Η ΨΑΡΙ Η ΤΟΝΟ Η ΣΟΛΟΜΟ (ΜΕΣΗΜΕΡΙ, ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΤΙΣ ΣΟΥΠΑΣ ΛΑΔΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ)(αλλα χωρίς τις ρυζογκοφρέτες)

    ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
    Πάνω γυμναστήριο εδω και μια βδομάδα, ο γυμναστης μ εχει στην αερόβια και απο βδομάδα θα μου βγάλει πρόγραμμα είπε.
    Πάντως θα πηγαίνω 4-5 φορες τη βδομαδα, και εως τωρα εκανα καθημερινή αερόβια σπίτι μου.



    ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ
    2-3 καφέδες σκέτοι είναι πολλοι? 2 ΟΚ!!!ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙΣ
    για ροφήματα όπως χαμομήλι-μέντα-λουιζα εχουμε περιορισμούς? (εννοείται οτι ειναι σκέτα-χωρις ζαχαρη και γλυκαντικα)ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
    Αν βρίσκομαι εκτός σπιτιου μπορώ να φάω 2 καλαμάκια κοτόπουλο Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΝ ΘΕΣή μια μοσχαρίσια 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ή ενα ψητο μπιφτεκι? και μεχρι ποσες φορες τη βδομάδα μπορώ να το κάνω (επειδη υπαρχουν μερες που ειμαι εκτός Αθηνων για δουλεια)


    Σήμερα για πρώτη φορά πήρα ρυζογκοφρέτες και είναι τέλειες!!!! Θυμίζουν ποκ κορν ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ


    Επεκτάθηκα, αλλα ελπίζω να τα εγραψα καθαρα και κατανοητα.
    Κοριτσάκι μου σου εχω απαντήσει μέσα στο ποστ σου, φιλάκια κ οτι θες είμαι εδωΕπίσης σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  3. 13-04-11 22:43 #2763
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amalia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεχρι τωρα εκανα γρηγορο περπατημα 3 φορες την εβδομάδα για 30-40 λεπτα..συνεχίζω ετσι?Είναι μείον που δεν κάνω ελλειπτικο/ποδήλατο?Γυμνάζω μια φορα τη βδομαδα πόδια και δεν ξερω αν αρκει για συσφιξη..αν θα ήταν καλό να αλλαξω το βαδισμα με ενα απο αυτά, πες μου please : )

    Κωνσταντίνα μην ανησυχεις όλα θα τα προλάβεις!!Βαζεις πάντα προγραμμα,είμαι σίγουρη!χεχε
    Πολλα φιλια!
    Αμαλίτσα μου βάλε 2 φορές την εβδομάδα διάδρομο μια ποδήλατο την επόμενη 2 διάδρομο μια ελλειπτικό, να τα αλλάζεις!!Σε ευχαριστώωωωωω φιλάκια!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  4. 13-04-11 22:45 #2764
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PEGY Εμφάνιση μηνυμάτων
    18 μέρες χωρίς μέλια, τυράκια, παξιμαδάκια, ξηροκάρπια, παστέλιααααααχ! Έχω ένα στο συρτάρι του γραφείου μου κ κάθε φορά που το ανοίγω με κοιτάει με ένα παράπονο.... ραγίζει η καρδιά μου

    Βέβαια δεν θα κρυφτώ, την Κυριακή έφαγα. Μια πίτα(λαδομένη) με καλαμάκι κοτόπουλο(θα μπορούσε να ήταν κ χειρότερα ε κ λίιιιιιιιγες πατάτες τηγανιτές κ σαλάτα.
    Πώς τα καταφέρνεις στις παρασπονδίες; εγώ εκείνη την ώρα τα ίσια ανάποδα σκέφτομαι

    Από δευτέρα όμως, κυρία!
    Αχχχχχ αλοιμονό σου γελάω πολύ με το ποστ σου
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  5. 13-04-11 22:50 #2765
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patatoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλη μου Κωνσταντινα θελω την γνωμη σου σε κατι.
    Υπαρχει προβλημα αν το τελευταιο γευμα αντικατασταθει με ροφημα πρωτεινης;
    Σε μια διατροφη για χασιμο κιλων οπως αυτη που ειχαμε πει:
    1ο τοστ με 3 φετες γαλοπουλα και 1 κουταλια κοτατζ ή βρομη σε νερο
    2ο μηλο
    3ο πρωτεινη με σαλατα ,πατατα ή ρυζι και 2 κουταλιες ελαιολαδο
    4ο γιαουρτι 2% με μηλο
    5ο ΤΟΝΟ Η ΨΑΡΙ ΜΕ ΜΠΡΟΚΟΛΟ

    Πειραζει;Πρεπει να συνοδευτει με κατι αλλο;7-8 κιλα θελω να χασω ακομα!
    Ο,τι μου πεις θα κανω!!
    Καλησπέρα πατατούλιιιιιιι οπως το εχω τώρα, μέσα στο ποστ, γιατί θα πέσεις κάτω στο τέλος κ θα χαλάσει κ το στομάχι σου ετσι οπως λες!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  6. 13-04-11 23:00 #2766
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο evakyriop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα Κωνσταντίνα . Ειμαι καινουρια στη παρεα σας ... Θα ήθελα να μου προτείνεις ενα πρόγραμμα διατροφής . Ειμαι 24 χρονων , 66 κιλά , ύψος 1.73 . Εδω και περιπου 5 χρονια ασχολουμαι με το κικ μποξινγκ . Στόχος μου ειναι να χάσω 6 κιλα ... Οι προπόνησεις ειναι 3 φορές την εβδομάδα δευ-τετ-κυρ από 2 ώρες (20:00-22:00) . Τις υπόλοιπες μέρες τρέχω περίπου 30 λεπτα . Tη τρίτη .. ρεπό! Περιμένω τις πολυτιμες συμβουλές σου .

    Καλησπέρα evakyriop καλώς ηρθες στο φόρουμ
    1) κουάκερ με γάλα 2% η μούσλι 5 κουταλιές τις σούπας
    2)γιαούρτι 2% κ ενα ξινόμηλο
    3)κοτόπουλο η γαλοπούλα η μοσχάρι η τόνο η ψάρι η σολομό η χοιρινό απαχο η κουνέλι με ρύζι 100γραμ η πατάτα η μακαρόνια συν σαλάτα κ 2 κουταλιές τις σούπας λάδι 2 φορές την εβδομάδα οσπρια με μια φέτα ψωμί ολικής κ μια κουταλιά τις σούπας cottage
    4) 6,7 φράουλες
    5)ενα πρωτεινούχο φαγητό απο το μεσημεριανό χωρίς υδατάνθρακα μόνο με σαλάτα
    Μια φορά την εβδομάδα (αν κάνεις κατά γράμμα την διατροφή)οτι θες να φας, κάντο κάθε Κυριακή ημέρα χαράς
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  7. 13-04-11 23:11 #2767
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο argi81 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑλησπερα Κωνσταντινα,

    ειμαι καινουργιο μελος στην παρεα σας. Διαβασα με προσοχη και αποφασισα να σου γραψω και για το δικο μου θεμα.

    Ειμαι 1.73 και 68 κιλα. Δυστυχως τα τελευταια δυο χρονια ειχα αφησει μακρια μου την σωστη διατροφη και την ασκηση παρολο που παλαιοτερα εκανα ποδηλασια για 6 χρονια. επειδη δεν παει αλλο εδω και ενα μηνα εχω ξεκινησει γυμναστηριο 3-4 φορες την εβδομαδα με αεροβια, οργανα και λιγα βαρη. Σταματησα το φαγητο απ'εξω και μειωσα στο ελαχιστο την σοκολατα που ειναι μεγαλη μου αδυναμια. Εχω δει μια μικρη διαφορα και στην φυσικη μου κατασταση. Αυτο που θελω ειναι να επανελθω στα παλια μου κιλα, ζυγιζα 58 κιλα, δλδ πρεπει να κατεβει 10 κιλα η ζυγαρια. Κυριως εχω ενα σωματοτυπο ποθ τα παιρνς στην κοιλια και στους γοφους.

    Αυτα που τρωω ειναι κυριως λαχανικα, σαλατες δλδ χωρις ντρεσινγκ με ελαιολαδο και ξυδι η λεμονι, τυρι cottage και λιγα οσπρια. Απο κρεας 2 φορες την εβδομαδα μια κοκκινο (μοσχαρι κυριως ψητο) και μια γαλοπουλα βραστη με λιγο λαδι και λεμονι. Το πρωι τρωω ποριτζ αν και δεν ειναι το αγαπημενο μου απλα ο ετρωγα και παλια και ξερω πως ειναι καλο.

    Θα ηθελα βεβαια την γνωμη σου για μια διατροφη και ποσοτητες και τι πρεπει να αποφευγω.

    Ευχαριστω εκ των προτερων και συνεχισε την πολυ καλη δουλεια που κανεις!
    Καλησπέρα Argi καλώς ηρθες στο φόρουμΜην ανχώνεσαι το σώμα επανέρχεται δεν ξεχνάει

    1) κουάκερ με γάλα 2% η μούσλι 5 κουταλιές τις σούπας
    2) ενα ξινόμηλο
    3)κοτόπουλο η γαλοπούλα η μοσχάρι(2 φορές την εβδομάδα) η τόνο η ψάρι η σολομό η χοιρινό απαχο η κουνέλι με ρύζι 100γραμ η πατάτα η μακαρόνια συν σαλάτα κ 2 κουταλιές τις σούπας λάδι 2 φορές την εβδομάδα οσπρια με μια φέτα ψωμί ολικής κ μια κουταλιά τις σούπας cottage
    4) 6,7 φράουλες
    5)ενα πρωτεινούχο φαγητό απο το μεσημεριανό χωρίς υδατάνθρακα μόνο με σαλάτα

    Πάμε ετσι απο την Δευτέρα, θα ζυγιστείς πρωι με αδειο στομάχι κ μετά απο ενα μήνα θα ξαναζυγιστείς, πρώτα μας ενδιαφέρει η απώλεια λίπους !!!
    Την σοκολάτα θα την ξεχάσεις δεν είναι αδυναμία αυτή κυτταρίτιδα λέγεται
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  8. 13-04-11 23:14 #2768
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντίιιιινα που είσαιαιαιαιαι;;;;;;;;;;

    Ευχομαι να εισαι καλά...

    Καλά, δοκίμασα να φτιάξω σήμερα πιτάκια με βρόμη και γίνανε delicious!!! (Εβαλα 4 ασπράδια και 5-6 κ.σ βρώμη).Τα έφαγα με σαλατιτσα δίπλα.

    Ερώτηση: Στην διατροφή που μου έδωσες δεν τα έβαλες. Να μη τα φτιάχνω ακόμη, ή ειναι οκ; Αν ναι πότε εινα σωστό να τα τρώμε;

    Φιλιά!!!

    Τρέχω αγάπη μου με την δουλειά κ την προετοιμασία των αγώνωντα εχω ""παίξει"" Πρώτο γευμα να το βάλεις αχχχχχχχ ζηλευω!!Φιλιά
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  9. 13-04-11 23:19 #2769
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο elena4mario Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντίνα, σου στέλνω το πρόγραμμα μου εδώ εφόσον δεν μπορείς να το ανοίξεις στο e mail σου.
    Στήθος

    1. Πιέσεις οριζόντιου πάγκου 4 επί 10
    2. Φλαις με αλτήρες επικλινή 4 επί 10
    3. Διασταυρώσεις καλωδίων χαμηλά 4 επί 15

    Πλάτη

    1. Τραβήγματα τροχαλίας τρίγωνο 4 επί 10
    2. Pull over τροχαλίας 4 επί 10
    3. Κωπηλατική τροχαλίας ανοιχτή 4 επί 10

    Ωμοί Τραπεζοειδής

    1 .Εκτάσεις πίσω τροχαλία 4 επί 10
    2. Εκτάσεις πλάγια καθιστή 3 επί 10
    3. Προτάσεις αλτήρες καθιστή 4 επί 10
    4. Πιέσεις με αλτήρες 3 επί 10

    Τετρακέφαλοι

    1. Πρεσσα ποδιών ψηλά 4 επί 15
    2. Βαθιά καθίσματα με αλτήρα 4 επί 15
    3. Προβολές 3 10/10

    Οπίσθιοι Μηριαίοι

    1. Πιέσεις οπ. μηριαίων κάτω 4 επί 15
    2. Άρσεις θανάτου τεντωμένα 3 επί 8

    Γαστροκνημίοι

    1. Εκτάσεις γαμπών όρθιος 4 επί 10
    2. Πιέσεις γαμπών στην πρεσσα 3 επί 12

    Δικέφαλοι

    1. Larry Scott 3 επί 12
    2. Κάμψεις καλωδίου 3 επί 10

    Τρικέφαλοι

    1. Εκτάσεις με αλτήρα 4 επί 10
    2. Εκτάσεις με καλώδιο kick back 3 10/10




    Το εγκρίνεις? Να σου θυμίσω - δεν έχω γάμπες καθόλου!
    Βέβαια το κάνω σε τετραήμερη βάση με τη σειρά που μου έγραψες:
    Δευτέρα:Πόδια-κοιλιακούς-διαδρομο
    Τρίτη:Στήθος-γάμπες
    Τετάρτη:Ρεπό
    Πέμπτη:Πλάτη-δικέφαλα-διάδρομο
    Παρασκευή:Ωμοι-τρικέφαλα-κοιλιακούς
    Σ/Κ ξεκούραση

    Φιλακια πολλα
    Οκ είναι μωρό μου, βάλε απο 3 ασκήσεις στα δικέφαλα κ τρικέφαλα χεριών κ μια για πήχεις!!Εχεις κ τα δικά μου φιλιά
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  10. 13-04-11 23:25 #2770
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katerina rodousaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    kwnstandina,diavasa sxedwn ola ta minimata pou exeis apantisei stis ales kopeles kai idi exw voh8i8ei poli.exw kai gw kapies erwtiseis!!!! eimai 39 me 1.71 kai 59 kila.gymnazwmai 8 xronia peripoy me poli mikra dialimata.exw ftasei se poli kalo simio me to soma moy ,,,alla 8a h8ela apo tin mesi kai kato perisoteri gramosi kai fisika fetes tin kilia moy ....xaxaxatin evdomada pou 8a mas mpei 8a soy grapsw kai to pososto lipous moy.kanw kali diatrofi,8a sou anaferw genika :gala me vromi h gala me ene komati keik vromis pou ftiaxnw egw. kotopoylo .mosxari ,sikoti mosxariou.solomo,galopoula,patata .rizi.salates ,mprokolo,tsipoura,tono ,ayga,ayta ola me 1_2 koytalies ladi kai ligw alati .apo proponisi kanw 7 xronia organa .to teleutew xrono kano aerovio omatiko se sindiasmo me lastixo sta podia varakia ,mpares ,kanoume kai kiliakous ,ayto to kanw 3 fores ti evdomata ,kai gia mia wra.kai 2 fores ti evtomata kanw spinnig omadiko me podilata,arketa zwriko programa,apo 1 wra ka8e fora.skeftome mipos prepei na paro kamia proteini!!????boh8a me se parakalo,an kai ayta pou sou grafw de jerw an se katatopisa ka8oloy???mipos na mu edines ena programa diatrofis?den jerw pes mou esi kwnstandina moy !!!!!den jerw......se eyxaristw.:
    Κατερίνα μου γράψε το ποστ σου με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί θα εχουμε γκρίνια απο το φόρουμ
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  11. 13-04-11 23:27 #2771
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο angela Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου κωσταντινα!ειμαι η αγγελικη και θέλω να με βοηθησεις.ειμαι 19 χρονων,1.63 και 56 κιλα. παλιότερα ημουν 52-53 που θεωρώ οτι ειναι και το ιδανικο βαρος για μενα.θέλω να ξαναφτασω σε αυτα τα κιλα.να χασω δλδ 4 κιλα.με τη γυμναστικη ασχολουμαι αρκετα καθως δεν αφηνω το σωμα μου να χαλαρωσει κανοντας γυμναστικη στο σπιτι οπως ασκησεις με βαρακια,αεροπερπατητη,ασκησεις στρετσινγκ,και μυικης ενδυναμωσης.παλιοτερα εκανα ανα διαστηματα χορο,βολει,τεννις ,κολυμβηση πιο μικρη.Επισης πααω συχνα για τρεξιμο στη φυση.το κυριως προβλημα που εχω ειναι οτι το λιπος που εχω παραπανω βρισκεται στουσ γλουτους μου.τι μπορω να κανω για να το διωξω?θελω να μου πεις καποια πραγματα για μεταπροπονητικη διατροφη,τι να τρωω και τι οχι,ποιοι συνδιασμοι ειναι καλοι κτλ.δεν θέλω καθημερινη διατροφη,τρωω παντα σπιτικα φαγητα,συνηθως μαγειρευτα λογω γιαγιας και αυτο δεν γινεται να το αλλαξω και γενικα τρωω υγειινα αρκετες αλατεσ-φρουτα-δημιτριακα και προιοντα ολικης.οι αναλογιες μου ειναι 85-65-95.θελω να φτασω 85-60-90. η βοηθεια σου θα μου ηταν πολυ χρησιμη.
    Αγγελική μου σου απάντησα εχεις στείλει 2 ιδια ποστ φιλάκια!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  12. 13-04-11 23:28 #2772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PEGY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!
    δεν τα αλλάζω όλα, προσπαθω να τα κάνω όλα όπως μου έχεις πεί, απλά ρωτάω γιατί μερικές φορές δεν τα καταφέρνω με τον χρόνο μου ή δεν ξέρω που θα είμαι εκείνη τη στιγμή κ ίσως να μην έχω κάτι έτοιμο, γι αυτό σε ρωτάω για εναλακτικές.....

    Στις 22 Μαϊου αν είμαι Αθήνα θα έρθω να σε δώ
    Οτι θες αγάπη μου να με ρωτάς ΟΤΙ ΘΕΣ!!Θα χαρώ πολύ αν ερθεις!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  13. 13-04-11 23:30 #2773
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο elena4mario Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ατιμο σου απάντησα , ξέρωωω σας καθυστερώ αλλά εχω πολύ τρέξιμο θέλω την υπομονή σας!!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  14. 13-04-11 23:34 #2774
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντίνα μου είσαι φοβερή! Σε ανακάλυψα τυχαία κι αμέσως πήρα απόφαση να άλλαξω διατροφή και συνήθειες...Λοιπόν είμαι 1.70, 30 χρ. και 73 κιλά (από 57 που ήμουν πριν 2 χρόνια!!). Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με γυμναστική παρά μόνο περιστασιακά. Όπως καταλαβαίνεις υπάρχει πολύ λίπος στο σώμα μου που πρέπει να φύγει...! Για τον επόμενο μήνα δυστηχώς δεν θα μπορώ να πάω γυμναστήριο γιατί κάνω ένα μεταπτυχιακό όμως μετά θα πηγαίνω καθημερινά!!!Υπόσχομαι!!! Αν θα μπορούσες να μου πεις μια διατροφή να ξεκινούσα από κάπου γιατί έχω πελαγώσει θα ήμουν πάρα πολύ ευγνώμων! (αυτές τις μέρες νηστεύω..)
    Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!
    Eri μου καλώς ηρθες στο φόρουμ σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, κάνε τώρα την νηστεία σου (ειλικρινά σε ζηλευω κ εγω θέλω αλλά δυστυχώς λόγω αγώνων δεν μπορώ) κ μετά τις γιορτές στείλε μου πάλι το ποστ σου να σου φτιάξω διατροφή
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  15. 13-04-11 23:39 #2775
    Προεπιλογή
    Κατερίνα Ροδουσάκη περιμένω το ποστ σου με ελληνικούς χαρακτήρες κούκλα μου για να σου ποστάρω!!
    biki.pan Σ/Κ σου ποστάρω λίγο υπομονή!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

Σελίδα 185 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 85135175183184185186187195 ... ΤελευταίαΤελευταία