Σελίδα 101 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151201 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.501 έως 1.515 από 3080
  1. 09-05-10 11:03 #1501
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα είμαι κοντά σας μετά τις 30 Μαιου!!Οτι σας εχω πει, το νου σας κ ενας λόγος παραπάνω ερχεται καλοκαίρι κ αν δεν με εχετε ακούσει
    Θα έρθουμε να σε καμαρώσουμε και να σε γνωρίσουμε και από κοντά. Δεν σου έυχομαι καλή επιτυχία γιατί την έχεις στο τσεπάκι σου!
     

  2. 09-05-10 13:36 #1502
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα είμαι κοντά σας μετά τις 30 Μαιου!!Οτι σας εχω πει, το νου σας κ ενας λόγος παραπάνω ερχεται καλοκαίρι κ αν δεν με εχετε ακούσει

    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
     

  3. 09-05-10 18:47 #1503
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bigmama Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι μετα τον τοκετο Σε εξέπληξα ε? Υπάρχει περίπτωση να φταίει η καισαρική? Δεν ξέρω μήπως ψάχνω δικαιολογίες... Αλλα η κοιλιά είναι σε μάυρο χάλι. Είχα ξαναπαχύνει άλλη μια φορά στη ζωή μου αλλα η κοιλιά δεν είχε γίνει έτσι. Βασικά 4 κιλά μου έχουν μείνει από τα 26 της εγκυμοσύνης. Τα υπόλοιπα 10 τα είχα πάρει λίγο πριν μείνω έγκυος.

    Να βασιστώ στο οτι κάνει 9 μήνες να επανέλθει το σώμα και οτι τους επόμενους 3μιση μήνες θα γίνει το θάυμα ή βλακείες είναι αυτα? Μήπως να έκοβα το βραδυνό...και να έβαζα κανένα γιαούρτι. Είναι 2 εβδομάδες που ούτε πάνω πάω ούτε κάτω. Μήπως χρειάζεται ένα σοκ ο οργανισμός να πάρει πάλι μπροστά?

    K βέβαια να βασιστείς!!Πάνω απο 9 μήνες θέλουν τα οστά να επανέλθουν!!Για χαλάρωσε γιατί θα φας ξυλιές!!Βάλε για μια εβδομάδα γιαούρτι με λίγα αμύγδαλα να δούμε πως θα σε παει, η κοιλια θα μαζεψει το σώμα εχει απίστευτη ελαστικότητα!!
     

  4. 09-05-10 18:48 #1504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bigmama Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα έρθουμε να σε καμαρώσουμε και να σε γνωρίσουμε και από κοντά. Δεν σου έυχομαι καλή επιτυχία γιατί την έχεις στο τσεπάκι σου!

    Σας περιμένω!!!!!!!!!!!!!!!
     

  5. 12-05-10 10:43 #1505
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Kωνσταντίνα μου εγώ σε περιμένω την Κυριακή στη Μυτιλήνη!Θα έρθω να σε γνωρίσω!Απίστευτο που θα σε δω από κοντά!Θα είσαι φοβερό κίνητρο....γιατί άλλο η φωτό και άλλο να βλεπεις τέτοια κορμάρα που έχεις από κοντά!
    Φιλιάααααααααααα!!!
     

  6. 12-05-10 11:00 #1506
    Προεπιλογή
    Κωνσταντίνα μου, καλημέρα. Στις 30 του μήνα θα έρω και εγώ για να σε δω. Να βγάλουμε και καμία φώτο!!!!

    Φιλάκια πολλά!!!!
     

  7. 12-05-10 11:06 #1507
    Το avatar του χρήστη ellaki

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    316
    Προεπιλογή
    εεε τοτε θα ερθω και γω να σε θαυμασω απο κοντα!!!! να ετσι θα μεινουν ολοι !!!! οποτε μπορεσεις πες μου για την ποσοτητα πρωτεινης που πρεπει να παιρνω καθε φορα γιατι με αυτα που γραφει στη συσκευασια δεν βγαζω ακρη.. .φιλακια πολλαααααααα
    it's good to be me...
     

  8. 12-05-10 20:55 #1508
    Προεπιλογή
    Σας περιμένω κούκλες μου!!!!
     

  9. 12-05-10 20:56 #1509
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ellaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    εεε τοτε θα ερθω και γω να σε θαυμασω απο κοντα!!!! να ετσι θα μεινουν ολοι !!!! οποτε μπορεσεις πες μου για την ποσοτητα πρωτεινης που πρεπει να παιρνω καθε φορα γιατι με αυτα που γραφει στη συσκευασια δεν βγαζω ακρη.. .φιλακια πολλαααααααα
    Ενα σκούπ μωρό μου για αρχή σε κάθε ρόφημα!!!
     

  10. 12-05-10 21:23 #1510
    Προεπιλογή
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
     

  11. 13-05-10 14:41 #1511

    Εγγραφή
    11-05-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή Εισαι το κοριτσι που ολες αγαπησαμε...
    καλημερα Κωνσταντινα μου..σε διαβαζω πολλους μηνες τωρα κ δεν αντεξα να μη συμμετεχω στο υπεροχο ΤΕΑΜ που χεις δημιουργησει!!!
    πρεπει να σου πως το πραγματικο μου ονομα ειναι Νικη κ οχι FREDDY.. ( βλεπε γνωστη μαρκα ρουχων!!!). Εκανα μια προσπαθεια να σου στειλω μυνημα προσωπικο αλλα ματαια..ειμαι κ λιγο του ασχετου...
    Ας συστηθω λοιπον σε ολη τη FIT παρεα - ειμαι 31 ετων, 1,64 ( παει το μοντελινγκ! ) ,κιλα 52,3 κ αγνωστου ποσοστου λιπους .Σκοπευω να κανω μια λιπομετρηση ,με εχουν φαει στο γυμναστηριο.Ειμαι σε καλα επιπεδα πιστευω , θα στειλω φωτο ( αν τα καταφερω..) να με τσεκαρεις. Σκεφτομουν μηπως θα μπορουσες οταν εχεις χρονο να ριξεις μια ματια στη προπονηση μου κ στο φαγητο μου επισης..νομιζω οτι πρεπει να αλλαξω τα γραμμαρια στο φαγητο (αναφορικα με πρωτεινη-κρεας κτλ) κ τις ωρες φαγητου.
    Δε νομιζω να χρειαστει δραματικες αλλαγες, ειμαι κ γω μια τρελαμενη που κυκλοφορει παντα με ταπερ πιρουνακια κουταλακια τσιμπραγκαλα να χτυπουν περα δοθε!!! ακομη κ στις διακοπες...αστα
    σχιζοφρενεια το αποκαλει ο αντρας που ζω...χα χα εγω παλι οχι ..μαλλον ''στοχο'' θα το ονομαζα κ πλεον τροπο ζωης*
    χαιρομαι οταν σε διαβαζω κ εχω μαθει πολλα απο σενα..στα γυμναστηρια δεν βοηθουν κ πολυ και τα κρατουν για τον εαυτο τους..λες κ ειναι το μυστικο της πυρινικης ενεργειας..ασε που μπερδευουν το κοσμο με κουλα !( σημ. κανω γυμναστικη απο το 96' - αεροβια κυριως στην αρχη που ηταν κ μοδα με κολαν κ κορμακια στρινγκ..θεε μου! κ τα τελευταια 2 χρονια + ασχολουμαι με τα βαρη=μεγαλη αγαπη νομιζω οτι καπως ετσι θα συνεχισω οσο ζω..
    σε φιλω κ ευχομαι να σαι παντα γερη (..γιατι δυνατη εισαι σιγουρα!)
     

  12. 13-05-10 16:32 #1512
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FREDDY Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα Κωνσταντινα μου..σε διαβαζω πολλους μηνες τωρα κ δεν αντεξα να μη συμμετεχω στο υπεροχο ΤΕΑΜ που χεις δημιουργησει!!!
    πρεπει να σου πως το πραγματικο μου ονομα ειναι Νικη κ οχι FREDDY.. ( βλεπε γνωστη μαρκα ρουχων!!!). Εκανα μια προσπαθεια να σου στειλω μυνημα προσωπικο αλλα ματαια..ειμαι κ λιγο του ασχετου...
    Ας συστηθω λοιπον σε ολη τη FIT παρεα - ειμαι 31 ετων, 1,64 ( παει το μοντελινγκ! ) ,κιλα 52,3 κ αγνωστου ποσοστου λιπους .Σκοπευω να κανω μια λιπομετρηση ,με εχουν φαει στο γυμναστηριο.Ειμαι σε καλα επιπεδα πιστευω , θα στειλω φωτο ( αν τα καταφερω..) να με τσεκαρεις. Σκεφτομουν μηπως θα μπορουσες οταν εχεις χρονο να ριξεις μια ματια στη προπονηση μου κ στο φαγητο μου επισης..νομιζω οτι πρεπει να αλλαξω τα γραμμαρια στο φαγητο (αναφορικα με πρωτεινη-κρεας κτλ) κ τις ωρες φαγητου.
    Δε νομιζω να χρειαστει δραματικες αλλαγες, ειμαι κ γω μια τρελαμενη που κυκλοφορει παντα με ταπερ πιρουνακια κουταλακια τσιμπραγκαλα να χτυπουν περα δοθε!!! ακομη κ στις διακοπες...αστα
    σχιζοφρενεια το αποκαλει ο αντρας που ζω...χα χα εγω παλι οχι ..μαλλον ''στοχο'' θα το ονομαζα κ πλεον τροπο ζωης*
    χαιρομαι οταν σε διαβαζω κ εχω μαθει πολλα απο σενα..στα γυμναστηρια δεν βοηθουν κ πολυ και τα κρατουν για τον εαυτο τους..λες κ ειναι το μυστικο της πυρινικης ενεργειας..ασε που μπερδευουν το κοσμο με κουλα !( σημ. κανω γυμναστικη απο το 96' - αεροβια κυριως στην αρχη που ηταν κ μοδα με κολαν κ κορμακια στρινγκ..θεε μου! κ τα τελευταια 2 χρονια + ασχολουμαι με τα βαρη=μεγαλη αγαπη νομιζω οτι καπως ετσι θα συνεχισω οσο ζω..
    σε φιλω κ ευχομαι να σαι παντα γερη (..γιατι δυνατη εισαι σιγουρα!)

    Kούκλα μου λιγο υπομονή, να τελειώσω με τους αγώνες κ θα σε βοηθήσω να γίνεις ποιο αστέρι!!!!
     

  13. 13-05-10 16:37 #1513
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FREDDY Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα Κωνσταντινα μου..σε διαβαζω πολλους μηνες τωρα κ δεν αντεξα να μη συμμετεχω στο υπεροχο ΤΕΑΜ που χεις δημιουργησει!!!
    πρεπει να σου πως το πραγματικο μου ονομα ειναι Νικη κ οχι FREDDY.. ( βλεπε γνωστη μαρκα ρουχων!!!). Εκανα μια προσπαθεια να σου στειλω μυνημα προσωπικο αλλα ματαια..ειμαι κ λιγο του ασχετου...
    Ας συστηθω λοιπον σε ολη τη FIT παρεα - ειμαι 31 ετων, 1,64 ( παει το μοντελινγκ! ) ,κιλα 52,3 κ αγνωστου ποσοστου λιπους .Σκοπευω να κανω μια λιπομετρηση ,με εχουν φαει στο γυμναστηριο.Ειμαι σε καλα επιπεδα πιστευω , θα στειλω φωτο ( αν τα καταφερω..) να με τσεκαρεις. Σκεφτομουν μηπως θα μπορουσες οταν εχεις χρονο να ριξεις μια ματια στη προπονηση μου κ στο φαγητο μου επισης..νομιζω οτι πρεπει να αλλαξω τα γραμμαρια στο φαγητο (αναφορικα με πρωτεινη-κρεας κτλ) κ τις ωρες φαγητου.
    Δε νομιζω να χρειαστει δραματικες αλλαγες, ειμαι κ γω μια τρελαμενη που κυκλοφορει παντα με ταπερ πιρουνακια κουταλακια τσιμπραγκαλα να χτυπουν περα δοθε!!! ακομη κ στις διακοπες...αστα
    σχιζοφρενεια το αποκαλει ο αντρας που ζω...χα χα εγω παλι οχι ..μαλλον ''στοχο'' θα το ονομαζα κ πλεον τροπο ζωης*
    χαιρομαι οταν σε διαβαζω κ εχω μαθει πολλα απο σενα..στα γυμναστηρια δεν βοηθουν κ πολυ και τα κρατουν για τον εαυτο τους..λες κ ειναι το μυστικο της πυρινικης ενεργειας..ασε που μπερδευουν το κοσμο με κουλα !( σημ. κανω γυμναστικη απο το 96' - αεροβια κυριως στην αρχη που ηταν κ μοδα με κολαν κ κορμακια στρινγκ..θεε μου! κ τα τελευταια 2 χρονια + ασχολουμαι με τα βαρη=μεγαλη αγαπη νομιζω οτι καπως ετσι θα συνεχισω οσο ζω..
    σε φιλω κ ευχομαι να σαι παντα γερη (..γιατι δυνατη εισαι σιγουρα!)

    Οσο για τον τίτλο στο ποστ σου, δεν θα πω ευχαριστώ γιατί θα ειναι λίγο!!!
     

  14. 13-05-10 19:23 #1514

    Εγγραφή
    11-05-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσο για τον τίτλο στο ποστ σου, δεν θα πω ευχαριστώ γιατί θα ειναι λίγο!!!
    Κωνσταντινακι μου καλο σ'ευχαριστω που με διαβασες στη φαση που σαι
    Εσυ εισαι γυναικα για πολλα χειροκροτηματα..δυνατα με τη προετοιμασια..βαρα τους στο κεφαλι
    εφυγα κ γω...βουρ για προπονηση φιλια
     

  15. 13-05-10 20:14 #1515
    Το avatar του χρήστη ellaki

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    316
    Προεπιλογή
    Εγω μπηκα μονο να πω τ ευχριστα...ειμαι επισημα 3 κιλα μειον!!!! εφτασα δηλαδη οσο ημουν παντα.αλλα το καλο ειναι οτι το σωμα μου ειναι πιο δεμενο πλεον.τσαμπα με ειχε πιασει η κριση Κωνσταντινα μου.. τελικα το οτι εβγαλα το αλατι εντελως εξω απο τη διατροφη μου με βοηθησε πολυ.. Και συνεχιζουμεεεεε
    it's good to be me...
     

Σελίδα 101 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151201 ... ΤελευταίαΤελευταία