Σελίδα 11 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 3080
  1. 06-05-09 12:17 #151
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olga Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρα μου φαινεται το προγραμμα που μου εβγαλες Κωνσταντινα μου , το τυπωσα και Θα το κουβαλάω παντα πανω μου !!! Αυτο συνολο Θα μου βγαινει περιπου 45 λεπτο ;;; μαζί με το διαδρομο στο τελος ;;;;;

    Κατι πρακτικό τωρα να σε ρωτήσω Θελω ..... σκαω γυμναστήριο και ως γνωστόν ολοι εκει ειδημονες κτλ , Θελουν να μου βγάλουν προγραμμα εκγυμνασης ... πως τους ξεφορτωνομαι ;;;; Οτι εχω ηδη το δικο μου προγραμμα , ευχαριστω πολύ δεν Θα παρω ;;;;; Γιατί , ξερεις , αν τα "παρω" εγω με αυτους , παιζει να τους σπασω το κεφαλι , αχαχαχαχαχαχαχα ......
    τελικά , οι γυναικες οταν Θελουν , ολα μπορουν να τα επιτύχουν , για ενα πράγμα μονο πραγματικά στεναχωριέμαι , Θα επρεπε παραδείγματα σαν τα δικα σου να βγαινουν ανετα προς τα εξω ........... Γενικα , Θα επρεπε να επιβραβευεται η γυναικεια αναγνωριση και επιτυχια ακόμα και σε δυσκολους τομείς , ανδρικούς σαν τον δικο σου .....
    __________________

    Ολγα μου καλημέρα!!! δεν θέλω να με ευχαριστείς ουτε εσυ ούτε τα αλλα κορίτσια! το κάνω με πολύ χαρά! μακάρι να κάνετε ολες σας κάτι παραπάνω κ να εχω προσφέρει κ εγω κάτι!! αυτό κ μόνο μου δίνει μεγάλη ΧΑΡΑ!!!
    Σε 45 λεπτά βγαίνει περίπου η προπόνηση χωρίς τον διαδρομο

    Οσο για το γυμναστήριο που ερχονται να βοηθήσουν, καλα κάνουν κ θα σου πω το γιατί:: καποια ατομα πανε γυμν. δεν ακολουθουν αυτά που τους λένε οι γυμναστες, κ φυσικά δεν βλέπουν αποτελέσματα, κ δεν φτάνει αυτό λένε απο δω κ απο κει οταν βαρεθουν ΄΄ σταμάτησα γιατί σε αυτό το gym γιατί κανείς δεν μου ελεγε τι να κάνω¨¨ το εχω ακούσει απειρες φορές αυτό που σου λεω, δεν λεω οτι σε καποια gym δεν συμβαίνει κ αυτό, αλλα στις περισσότερες περιπτώσεις φταιει ο αθλουμενος γιατί δεν ειναι λιγοι αυτοί που πανε για 2 μηνες κ κάνουν του κεφαλιού τους η οτι τα ξέρουν ολα, το ζω κ εγω συνέχεια στο gym κ γιαυτό εχω γίνει πιεστική!!

    Θα τους πεις ¨¨εχω ενα δικό μου προγραμα κ θα κάνω αυτό σας ευχαριστώ πολύ οταν χρειαστώ την βοήθεια σας θα σας την ζητήσω¨¨ πολύ ευγενική κ γλυκιά!! γιατί σιγουρα κατι θα θες να ρωτήσεις!! εκτος κ αν ερθεις κοντά μου κ σε γυμνάζω εγω!!
    Φιλιά σου στελνω!! περιμένω νεα σου
     

  2. 06-05-09 12:45 #152
    Προεπιλογή
    εννοειται , παντα γλυκια και ευγενικη , τιποτα λιγοτερο !!!!!!!!!!!!!

    Που εισαι εσυ , σε ποιο γυμναστηρι βασανιζεις τα κορμια ;;;; αχαχαχαχαχα

    Φυσικα Θα με ενδιεφερε , λεγε ινφο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΥΓ . Εχεις πολύ δικιο για τα γυμναστηρια , αυτο ειναι ενα γεγονός , το εχω συναντησει και εγω , το δικο μου Θεμα που φευγω απο τα γυμναστήρια ειναι η συμπεριφορα αυτων που εργαζονται σε αυτα , οχι ολων απαραίτητα , κανονας δεν υπαρχει , αλλά ως επι το πλειστον ειναι αγενεις και ενοχλητικοι , για να μην πω αδαείς που ομως προσπαΘουν να λανσαρουν οτι ειναι οχι μονο γνώστες του αντικειμενου αλλά δασκαλοι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και παρε και αυτο και παρε και εκεινο , στο τελος σε φορτωνουν με τόσα ελεος !!!!!!!!! Δεν μπορω τους δηΘεν εγω , δεν μπορω καΘόλου , με πιανει αηδια ......... Καλο το κορμι δεν λεω , αλλά χωρίς μυαλο ενα κορμί κενό ειναι δωρο διχως παραλήπτη ........
     

  3. 06-05-09 13:26 #153
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olga Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοειται , παντα γλυκια και ευγενικη , τιποτα λιγοτερο !!!!!!!!!!!!!

    Που εισαι εσυ , σε ποιο γυμναστηρι βασανιζεις τα κορμια ;;;; αχαχαχαχαχα

    Φυσικα Θα με ενδιεφερε , λεγε ινφο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΥΓ . Εχεις πολύ δικιο για τα γυμναστηρια , αυτο ειναι ενα γεγονός , το εχω συναντησει και εγω , το δικο μου Θεμα που φευγω απο τα γυμναστήρια ειναι η συμπεριφορα αυτων που εργαζονται σε αυτα , οχι ολων απαραίτητα , κανονας δεν υπαρχει , αλλά ως επι το πλειστον ειναι αγενεις και ενοχλητικοι , για να μην πω αδαείς που ομως προσπαΘουν να λανσαρουν οτι ειναι οχι μονο γνώστες του αντικειμενου αλλά δασκαλοι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και παρε και αυτο και παρε και εκεινο , στο τελος σε φορτωνουν με τόσα ελεος !!!!!!!!! Δεν μπορω τους δηΘεν εγω , δεν μπορω καΘόλου , με πιανει αηδια ......... Καλο το κορμι δεν λεω , αλλά χωρίς μυαλο ενα κορμί κενό ειναι δωρο διχως παραλήπτη ........
    Ολγα μου κοντά σου ειμαι Κόρινθο!! λοιπόν κάνε αυτά που σου είπα κ θα δεις ολα θα πάνε καλά κ θα καμαρώνεις την κορμάρα σου!!

    Οτι χρειαστείς ειμαι εδω!!!
     

  4. 06-05-09 18:48 #154
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pony20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχας Κωνσταντινα μου σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου και για το ενδιαφερον που δειχνεις σε καθε μια απο μας ξεχωριστα!!!!!!!!
    Βασικα οταν σου ειπα για μαγειρευτο φαγητο αυτες τις τροφες εννοουσα απλα με την διαφορα οτι π.χ το μοσχαρακι ισως να ηταν με σαλτσα απο ντοματα και 1-2 φορες την βδομαδα ισως να ηταν κατι οπως φασολακια ή καποια σουπα,σπανακοριζο,φακες...απλα εκανα λιγοτερα γευματα(παρελειπτα το δεκατιανο και το προ υπνου κανοντας λιγο μεγαλυτερα τα υπολοιπα)Θα προσπαθησω να τρωω πιο στεγνα γευματα!! Οσο για τα κιλα ναι θα ηθελα να βαλω μερικα απλα δεν θελω να βιαστω,θελω να μπουν ακριβως οπως το ειπες 'καθαρα κιλα' , μυικα !!!! Αυριο θα σου στειλω και φωτο μου για να εχεις και εσυ μια εικονα και να μου πεις ποσο χρονο θα μου παρει.... Φιλια!!!!

    Kατερίνα καλησπέρα κούκλα μου!! πήρα τις φωτο!!! κορμί modelo!!! χωρίς υπερβολές, αδύνατη, στεγνή, ιχνος λίπος ΙΧΝΟΣ!!!! τώρα που το βλέπεις εσυ, είναι μια αλλη υπόθεση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Μου αρέσει ομως που είσαι ετσι γιατι αυτό λέγεται τελειομανία, κ οταν είσαι ετσι κ προσέχεις, πάντα το κορμί σου θα είναι ομορφο


    Πάμε τώρα στους κοιλιακούς που θες να γίνουν τετραγωνάκια.........
    Εχεις κορμί modelou!!!! μυικότητα σχεδόν καθόλου, θα πρεπει να βάλεις πρωτεινούχα φαγητά στην διατροφή σου 5 κ 6 να γυμνάζεσαι να φτιάξεις μυες κ θα δεις οτι μετά θα βγουν κ οι κοιλιακοί

    Εχεις το μεγαλο πλεονέκτημα να εισαι εντελώς στεγνή, μπορείς αν ασχοληθείς να το φτιάξεις οπως θες πχ θελεις κορμι modelou κοιλιακούς που θα κανουν μπαμ?? θελεις να φαινεσαι πολύ γυμνασμένη με μυες?? θέλεις απλα λιγο γραμωμενη?? οτι θελεις με αγώνα μπορείς να φτιάξεις στο σωμα σου, γιατι πανω απο ολα εχεις πολύ καλες σωματικες προδιαγραφές

    Απάντησε μου πως ακριβως θα σου αρεσε το σώμα σου, κ σου ποστάρω!

    Θελω να σου πω οτι περα απο το bb που λατρευω κ ασχολούμαι εγω, αν με ρωτησεις αν δεν υπήρχε αυτό το αθλημα η τι κορμι σου αρεσει εκτος απο bb θα σου ελεγα το δικό σου!!! εκτος απο αγωνιστική αθλητρια εχω καταστημα με γυναικεία ρουχα, κ μου αρέσει πολυ οταν ενα κορμι σαν το δικό σου μπορει να φορέσει οτι θέλει απο το ποιο καυτό σορτς ως κ ενα θεοστενο στρετς μακρύ φόρεμα!!! Ενα θα σου πω κ να το θυμάσαι απο μένα!! μην εγκαταλειψεις το σώμα σου ποτέ ειναι μεγάλο ατου!!
     

  5. 06-05-09 19:09 #155
    Προεπιλογή
    Παράθεση:
    Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos
    ΒΓΗΚΕ Η ΑΦΙΣΣΑ ΤΟΥ MR HELLAS ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ WABBA ,14 IOYNIOY ΟΛΟΙ ΣΤΟ NOVOTEL ΛΟΙΠΟΝ,ΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΩΝ ! ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΚΑI ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ,ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΦΙΣΣΑ.
    TO ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΙΚΟ ΜΑΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΣ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ !ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ NOVOTEL






    Σας ποστάρω την αφίσα απο τους αγώνες που θα πάρω μέρος για να γνωρίζετε λεπτομέρειες, μου το ζητήσατε κ χαίρομαι πολύ που θα ειστε κοντά μου!!!επισης θέλω να σας πω οτι:: να επικοινωνησε τε με το boss του φορουμ κ να δώσετε την διευθυνση σας για να παραλάβετε δώρο απο μένα ενα μπλουζάκι περισσότερες λεπτομέρειες για το συγκεκριμένο θέμα θα βρείτε στην ενότητα ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ μπλουζάκια του φόρουμ

     

  6. 06-05-09 21:42 #156
    Προεπιλογή
    Κωνσταντινα μου τα καλα σου λογια με καναν κατι παρα πανω απο χαρουμενη!!!
    Λοιπον αυτο που πραγματικα θελω ειναι καταρχας ενα σωμα γραμμωμενο αλλα που να μην υστερει σε μυες οι οποιοι θα φανερωνουν ενα ομορφο πολυ γυμνασμενο σωμα.Περιμενω να ακουσω τα οσα θα μου πεις σαν σφουγγαρι γιατι πραγματικα ειμαι σιγουρη πως εχω και θελω να μαθω πολλα απο εσενα!!!!!!
     

  7. 07-05-09 12:32 #157
    Προεπιλογή
    Kαλημέρα Κωνσταντινα μου , καλημέραααααααααααααα !!!!!!!!!!!
    Σημερα εφαγα το γαλοπουλακι μου με το γιαουρτακι και την σαλατουλα και ηταν ολα πεντανοστιμα , προσΘεσα και πατατουλα ψητή οπως μου ειχες πει , ολα Θεικα και το καλύτερο , δεν με εχει πονεσει ουτε μια φορα το στομάχι μου !!!!!!!

    Να σαι καλά !!!!!
     

  8. 07-05-09 18:07 #158
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pony20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντινα μου τα καλα σου λογια με καναν κατι παρα πανω απο χαρουμενη!!!
    Λοιπον αυτο που πραγματικα θελω ειναι καταρχας ενα σωμα γραμμωμενο αλλα που να μην υστερει σε μυες οι οποιοι θα φανερωνουν ενα ομορφο πολυ γυμνασμενο σωμα.Περιμενω να ακουσω τα οσα θα μου πεις σαν σφουγγαρι γιατι πραγματικα ειμαι σιγουρη πως εχω και θελω να μαθω πολλα απο εσενα!!!!!!
    Kατερινάκι μου καλό καλησπέρα!! σου ποστάρω διατροφή για ενα μήνα κ μετά θα μου θυμίσεις να την αλλαξουμε!

    1η μέρα

    1ο γευμα 1 ποτήρι γάλα χωρίς λιπαρά ι φρυγανιά σικαλεως κ εναα φρουτο εποχής
    2ο γευμα 1 μέτριο ψαρι σαλάτα 3 κουτ. λάδι κ μια φέτα ψωμί ολικής
    3ο γευμα 2 φρουτα (μήλο κ φραουλες) κ 90 γραμ. ψάρι
    4ο γευμα 1 γιαουρτι απαχο κ 2 φρυγανιές ολικής η σικάλεως

    2η μέρα

    1ο γευμα 1 γιαουρτι απαχο 2 φρυγανιές ολικης κ ενα φυσικό χυμό
    2ο γευμα στήθος κοτόπουλο, σαλάτα 1 κουπα ρυζι βρασμένο
    3ο γευμα 2 φρουτα (μηλο φραουλες)κ 90 γραμ κοτόπουλο
    4ο γευμα 1 γιαουρτι χ.λιπαρα κ 8 κουταλιές ρυζι

    3η μέρα

    1ο γευμα 1 ποτήρι γαλα απαχο 4 κουταλιες δημητριακά κ μια μπανάνα
    2ο γευμα τυρί κοτατζ λαχανικά 3 κουτ. λάδι 1 φετα ψωμί ολικ.
    3ο γευμα μηλο 1 γιαουρτι απαχο
    4ο 1 τόνο σαλάτα κ 2 πατατες βραστες

    4η μερα

    1ο γαλα, φρυγανιά, φρουτο
    2οψαρι, σαλάτα 2 μικρες βραστες πατάτες 3 κουτ. λαδι
    3ο μηλο
    4ο ψαρι, σαλάτα 2 φρυγανιές κ ενα γιαουρτι απαχο πάντα

    5η μέρα

    1ο γαλα, δημητριακά 4 κουταλιες κ φυσικο χυμό
    2ο μια μερίδα κοτόπουλο, σαλάτα μια φετα ψωμί ολικής
    3ο 1 φρουτο κ 90 γραμ. ψαρι
    4ο 1 γιαουρτι κ 2 φρυγανιές

    6η μέρα

    1ο ι γιαουρτι 1 φρυγανιά κ μια μπανάνα
    2ο μια λεπτή φετα τυρι απαχο, σαλάτα 3 κουτ. λάδι κ οσπρια βραστα χωρις σαλτσα κ τι λάδι μετά το βρασιμο του φαγητού
    3ο 1 μηλο κ 1 γιαουρτι
    4ομικρη φετα τυρι απαχο κ οσπρια τα ιδια με το δευτερο γευμα

    ΚΑΙ 7η μέρα

    1ο γευμα 1ποτήρι γάλα με 4 κουτ. δημητριακά κ ενα φρουτο
    2ο γευμα 1 ψαρι, σαλάτα 3 κουτ. λάδι 1 φετα ψωμί ολικής
    3ο γευμα1 φρουτο κ 90 γραμ. ψαρι
    4ο γευμα
    1 γιαουρτι απαχο κ μια φρυγανιά

    Σου εχω φτιαξει απο Δευτέρα ως Κυριακή, αυτο θα το κάνεις οπως σου εγραψα κ στην αρχή, για ενα μήνα, αν κατι δεν το τρως θα μου πεις να το αλλάξουμε

    Και οτι θέλεις για προπόνηση ρωτησε με! πόσταρε μου κ τι κάνεις στο gym
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kaskani Konstantina : 10-06-09 στις 20:20
     

  9. 07-05-09 18:12 #159
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olga Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλημέρα Κωνσταντινα μου , καλημέραααααααααααααα !!!!!!!!!!!
    Σημερα εφαγα το γαλοπουλακι μου με το γιαουρτακι και την σαλατουλα και ηταν ολα πεντανοστιμα , προσΘεσα και πατατουλα ψητή οπως μου ειχες πει , ολα Θεικα και το καλύτερο , δεν με εχει πονεσει ουτε μια φορα το στομάχι μου !!!!!!!

    Να σαι καλά !!!!!
    Μπραβο Ολγα μου!!!! πολύ χαίρομαι!
    Είδες που σου το είπα!!! οτι περα απο ενα ομορφο σώμα που φτιαχνει η σωστη διατροφή θα λύσεις κ το προβλημα με το στομάχι σου!!!αυτα πάνε πακέτο!!! συνέχισε ετσι κ θα δεις
     

  10. 07-05-09 19:52 #160
    Προεπιλογή
    Κωνσταντινα μου ολα μια χαρα είναι δεν υπαρχει κατι απο αυτα που να μην τρωω!!! Λοιπον το προγραμμα μου στο gym ειναι:
    ΔΕΥΤΕΡΑ: 45' Αερομπικ και μετα ποδια(σκοτ και προβολες με μπαρα περιπου 8kg)
    ΤΡΙΤΗ: 15' διαδρομο για ζεσταμα, Στήθος, τρικέφαλο, προσαγωγους, απαγωγους, κοιλιακους ,ραχιαίους και 30' διαδρομο
    ΤΕΤΑΡΤΗ: 45' χορό και μετα ποδια(σκοτ και προβολες με μπαρα περιπου 8kg)
    ΠΕΜΠΤΗ:15' διάδρομο για ζέσταμα πλάτη,ώμους,Leg press,Leg Extention,Leg curl,γλουτιαίους,κοιλιακούς και ραχιαίους
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ:15' διαδρομο για ζεσταμα, δικέφαλο,προσαγωγους,απαγωγους,κοιλιακούς, ραχιαίους και 30' διάδρομο
    ΣΑΒΒΑΤΟ:45' διαδρομο κοιλιακους και ραχιαίους με μπαλα για pilates.
    Όλα τα σετ ειναι 3χ12 με 15 επαναλήψεις εκτος απο τους ραχιαίους που είναι 3χ20 και τους κοιλιακους που ειναι εναλαξ μια φορά 2χ50 για πανω και 1χ50 για πλαγιους και μια φορα 2χ50 για πανω και 3χ25 για κατω.Πες μου αν πιστευεις οτι κατι πρεπει να αλλαξω...
     

  11. 07-05-09 22:57 #161
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pony20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντινα μου ολα μια χαρα είναι δεν υπαρχει κατι απο αυτα που να μην τρωω!!! Λοιπον το προγραμμα μου στο gym ειναι:
    ΔΕΥΤΕΡΑ: 45' Αερομπικ και μετα ποδια(σκοτ και προβολες με μπαρα περιπου 8kg)
    ΤΡΙΤΗ: 15' διαδρομο για ζεσταμα, Στήθος, τρικέφαλο, προσαγωγους, απαγωγους, κοιλιακους ,ραχιαίους και 30' διαδρομο
    ΤΕΤΑΡΤΗ: 45' χορό και μετα ποδια(σκοτ και προβολες με μπαρα περιπου 8kg)
    ΠΕΜΠΤΗ:15' διάδρομο για ζέσταμα πλάτη,ώμους,Leg press,Leg Extention,Leg curl,γλουτιαίους,κοιλιακούς και ραχιαίους
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ:15' διαδρομο για ζεσταμα, δικέφαλο,προσαγωγους,απαγωγους,κοιλιακούς, ραχιαίους και 30' διάδρομο
    ΣΑΒΒΑΤΟ:45' διαδρομο κοιλιακους και ραχιαίους με μπαλα για pilates.
    Όλα τα σετ ειναι 3χ12 με 15 επαναλήψεις εκτος απο τους ραχιαίους που είναι 3χ20 και τους κοιλιακους που ειναι εναλαξ μια φορά 2χ50 για πανω και 1χ50 για πλαγιους και μια φορα 2χ50 για πανω και 3χ25 για κατω.Πες μου αν πιστευεις οτι κατι πρεπει να αλλαξω...

    Kατερίνα μου γιατί τόσα πολλά????? υπερπροπόνηση κάνεις κ δεν θα βγει σε καλό, κάποια στιγμή το σώμα σου δεν θα εχει αντοχή, κ είναι λογικό !!!! θα χάσεις κ βάρος με αυτο το ρυθμό, κ ειναι κατι που δεν θέλουμε!

    Λοιπόν ακουσε με θα κάνεις 5 προπονήσεις την εβδομάδα μια μυική ομάδα την ημέρα κ η σειρά θα εχει ως εξης
    Πόδια(τετρακέφαλοι--δικέφαλοι-προσαγωγοί απαγωγοι)
    Στήθος --γάμπες-- διαδρομο(μονο περπάτημα 20 λεπτα)
    Ρεπό
    Πλάτη-- ραχιαιοι-- κοιλιακοί
    Ωμοι-- γάμπες-- διαδρομο
    Χέρια-- κοιλιακοι
    Σαββατο κ Κυριακή ρεπο

    Κοιλιακούς 4επι 25 ανω 4 επι 25 κατω 4 επι 25 πλάγιους κ τέλος, γιατι δεν εχει νοημα κ 500 να κάνεις δεν βγαίνουν με τίποτα αν τους υπερπροπονείς, ενα αυτό κ δευτερον ολα ειναι το φαγητό!!

    Οσο για τα σετ, στις μυικές ομάδες ολα 4 επι 8, κ αν εχεις δύναμη παίξε με λιγα κιλά παραπάνω, μην τρως χρόνο ασκοπα με 15αρια κ 12αρια σετ απο την στιγμή που θέλουμε λίγο βάρος, ετσι οπως πας κ με την στεγνή διατροφή που σου πόσταρα θα χάσεις κ αλλο βάρος ματάκια μου!!!

    Απο Δευτέρα το αλλάζεις κ για μένα ουτε αερόμπικ να κάνεις δεν σου χρειάζεται!!! ειπαμε να χτίσουμε λίγους μυες !!! ΟΚ???

    Περιμένω να μου πεις modelo!!!
     

  12. 08-05-09 15:27 #162
    Προεπιλογή
    OK Κωνσταντινα μου, απο Δευτερα ξεκιναω με το γυμναστηριο ετσι οπως μου ειπες.Όσο για την διατροφη ηδη εχω ξεκινησει να τηρω το προγραμμα και η αληθεια ειναι πως δεν νομιζω να αντεχα και πολυ με το τωρινο διατροφικο προγραμμα και τις προπονησεις ετσι οπως τις εκανα εγω!!!!Απλά θα προσπαθησω να κανω περισσοτερες ασκησεις για καθε μυικη ομαδα και σιγα σιγα οσο μπορω θα αυξανω τα κιλα για να μου βγαινουν λιγες οι επαναληψεις!Εχω πολυ ορεξη και χαρα για τις καινουργειες μου συνηθειες και νιωθω πως ολα θα πανε πολυ καλα!!!!!!!!!!!!!!
     

  13. 08-05-09 17:48 #163
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pony20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    OK Κωνσταντινα μου, απο Δευτερα ξεκιναω με το γυμναστηριο ετσι οπως μου ειπες.Όσο για την διατροφη ηδη εχω ξεκινησει να τηρω το προγραμμα και η αληθεια ειναι πως δεν νομιζω να αντεχα και πολυ με το τωρινο διατροφικο προγραμμα και τις προπονησεις ετσι οπως τις εκανα εγω!!!!Απλά θα προσπαθησω να κανω περισσοτερες ασκησεις για καθε μυικη ομαδα και σιγα σιγα οσο μπορω θα αυξανω τα κιλα για να μου βγαινουν λιγες οι επαναληψεις!Εχω πολυ ορεξη και χαρα για τις καινουργειες μου συνηθειες και νιωθω πως ολα θα πανε πολυ καλα!!!!!!!!!!!!!!
    Μπραβο Κατερίνα μου είσαι καλό θετικό παιδί! κ είμαι σίγουρη οτι θα πας πολύ καλά εχεις πολύ ωραιο κορμί μπορείς να το φτιάξεις οπως θες, είναι στεγνό ετοιμο να του βάλεις καθαρά μυικά κιλά
    Οταν θελεις απο ΄μενα μην διστάσεις να με ρωτήσεις, ακομη κ αυτό που μπορει να θεωρείς αστειο, καθε μέρα μπορείτε να μου ποσταρετε!! είμαι δίπλα σε ολα τα κορίτσια του φόρουμ για οτιδήποτε μπορω να βοηθήσω
     

  14. 10-05-09 09:02 #164
    Προεπιλογή Κωνσταντινα μουυυυυυυυυυυυυυ ,
    καλημέραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα !!!!!!

    Τι κάνεις ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

    Εγω ειμαι πολύ καλά , χαρουμενη πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ !!!!!

    ΑκολουΘω ήδη για περιπου 1Ο μερες πιστα τις συμβουλές σου και guess what , εχω δει διαφοραααααααααααααααααααα , Ω ναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Απιστευτο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Η κοιλιτσα μου επεσε , δεν ειναι πρησμένη , φουσκωτή , τεραστια , ειναι μια χαρα , οπως Θα επρεπε , Θελει δουλιτσα βεβαια ακόμα αλλά σημασία εχει οτι ειμαι σε καλό δρομο και αυτό χαρη σε σενα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Και το πιο σημαντικό , το στομάχι μου δεν ποναει πια και αρχιζω να αγαπαω το κορμακι μου , ολοενα και περισσότερο , οπως και άλλοτε






     

  15. 10-05-09 09:02 #165
    Exclamation αργοπεΘαινει ...
    Αργοπεθαίνει όποιος γίνεται σκλάβος της συνήθειας, επαναλαμβάνοντας κάθε μέρα τις ίδιες διαδρομές, όποιος δεν αλλάζει περπατησιά, όποιος δεν διακινδυνεύει και δεν αλλάζει χρώμα στα ρούχα του, όποιος δεν μιλεί σε όποιον δεν γνωρίζει. Αργοπεθαίνει όποιος αποφεύγει ένα πάθος, όποιος προτιμά το μαύρο για το άσπρο και τα διαλυτικά σημεία στο " ι " αντί ενός συνόλου συγκινήσεων που κάνουν να λάμπουν τα μάτια , που μετατρέπουν ένα χασμουργητό σε ένα χαμόγελο, που κάνουν την καρδιά να κτυπά στο λάθος και στα συναισθήματα. Αργοπεθαίνει όποιος δεν αναποδογυρίζει το τραπέζι, όποιος δεν είναι ευτυχισμένος στη δουλειά του, όποιος δεν διακινδυνεύει τη βεβαιότητα για την αβεβαιότητα για να κυνηγήσει ένα όνειρο, όποιος δεν επιτρέπει στον εαυτό του τουλάχιστον μια φορά στη ζωή του να αποφύγει τις εχέφρονες συμβουλές. Αργοπεθαίνει όποιος δεν ταξιδεύει, όποιος δεν διαβάζει, όποιος δεν ακούει μουσική, όποιος δεν βρίσκει σαγήνη στον εαυτό του. Αργοπεθαίνει όποιος καταστρέφει τον έρωτά του, όποιος δεν επιτρέπει να τον βοηθήσουν, όποιος περνάει τις μέρες του παραπονούμενος για τη τύχη του ή για την ασταμάτητη βροχή. Αργοπεθαίνει όποιος εγκαταλείπει μια ιδέα του πριν την αρχίσει, όποιος δεν ρωτά για πράγματα που δεν γνωρίζει. Αποφεύγουμε τον θάνατο σε μικρές δόσεις, όταν θυμόμαστε πάντοτε ότι για να είσαι ζωντανός χρειάζεται μια προσπάθεια πολύ μεγαλύτερη από το απλό γεγονός της αναπνοής. Μόνο η ένθερμη υπομονή θα οδηγήσει στην επίτευξη μιας λαμπρής ευτυχίας.

    Pablo Neruda
     

Σελίδα 11 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111 ... ΤελευταίαΤελευταία