Σελίδα 110 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 1060100108109110111112120160 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.636 έως 1.650 από 3080
  1. 14-06-10 09:11 #1636
    Smile καλημερα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    hotdevil καλησπέρα!!4 προπονήσεις την εβδομάδα
    Δευτέρα:Πόδια-κοιλιακοί
    Τρίτη:Στήθος-γάμπες
    Τετάρτη:ρεπό
    Πέμπτη:Πλάτη-Ωμοί-κοιλιακοί
    Παρασκευή:Χέρια
    Σ.Κ ξεκούραση
    Το ποιο ωραίο πρόγρ/μα, τα δίνει ολα δεν κουράζεται πολύ δεν μπερδευονται οι μυικές ομάδες κ εχει πολύ ωραία αποτελέσματα!!Το βάρος της είναι πολύ ιδανικό για τα κιλά της!!Πόσταρε μου αν κρατάει λίπος κ αν μπορεί να κάνει διατροφή κατά γράμμα η τρωει κ σπιτικό λαδερό φαγητό να ξέρω τι θα τις ποστάρω κ τι θα αποφευγει!
    κωσταντινα μου ευχαριστω πολυ.Για αυτο που με ρωτησες ναι τρςει που και που κανενα λαδερο αλλα γενικα προσεχει αρκετα.Απλα θελει σφιξιμο γιατι ειναι λιγο χαλαει αλλα απο λιπος δεν νομιζς να εχει.Εαν μπορεισ ποσταρε μια διατροφη α και αν μπορεισ ακομα στο προγραμμα που μου εδωσες ποιες ασκησεισ να κανει.ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
     

  2. 14-06-10 11:15 #1637
    Προεπιλογή
    Κωνσταντίνα μου καλημέρα και καλή εβδομάδα.

    Συνεχίζω το πρόγραμμα που μου έχεις δώσει και έχω ανεβάσει αρκετά και τα κιλά και αισθάνομαι σούπερ.

    Έχω μόνο μια ερωτησούλα : το μεσημέρι έχω σαλάτα με τόνο ή 1 αυγό(είναι τα μόνα που μπορώ να φάω λίγο πιο άνετα στο χώρο εργασίας μου) και το βράδυ το κυρίως γεύμα (γύρω στις 8 ) -εννοείται ότι ενδιάμεσα τρώω 2 γιαούρτια το ένα με φράουλες και το άλλο σκέτο (όπως μου έχεις πεί)- αναρωτιέμαι αν θα μπορούσα γύρω στις 22:00 να τρώω λίγο πεπονάκι(2 φέτες ή νεκταρίνι)?

    Σε αναμονή της απάντησής σου.

    Φιλάκια ρουφηχτά!
     

  3. 14-06-10 19:10 #1638
    Το avatar του χρήστη Pain

    Εγγραφή
    16-03-2010
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    102
    Προεπιλογή
    Καλησπερα, μια φιλη μου θελει να χασει κιλα κι επειδη δεν ηξερα τι να της πω, ηρθα εδω να σε ρωτησω.
    Ειναι 53-54 κιλα(δεν θυμαμαι ακριβως) και θελει να παει 50

    Το πρωι τρωει κορν φλεϊκς
    Το μεσημερι οτι εχουν και το βραδυ το ιδιο

    Αυτο που ζηταω αν περναει απ'το χερι σου ειναι να μου πεις τι να της πω να κανει.
     

  4. 14-06-10 22:53 #1639
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stellalef Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρωινο8-8.30)1 ποτ.γαλα με 3 κ.σ κουακερ και 1 μπανανα.
    (11-12):1-2 φρουτα
    (1-2):1 φρουτο
    μεσημεριανο:1 μεριδα κοτοπουλο με σαλατα και 1 φ.ψωμι η 1 μεριδα ψαρι με σαλατα και 1 φετα ψωμι.
    απογευματινο:1 γιαουρτι και 1-2 φρουτα(7-8.30)

    οσο για την γυμναστικη μου κανω 50' διαδρομο και κοιλιακους 3*20 επαναληψεις,πλαγιους 3*15 κατω κοιλιακους 3*10, ραχιαιους 2*10!!τωρα για βαρη αν προλαβω κανω 1 οργανο την ημερα με λιγα κιλα και 4*15 επαναληψεις..(αν και το γυμναστηριο που πηγαινω τωρα δεν εχει ολα τα οργανα ουτε γυμναστη αλλα ο χρονος μου δεν με αφηνει να παω καπου αλλου..)σπτι ή στο γραφειο κανω σκουοτ λιγες επαναληψεις.....πιστευω να ημουν πιο σαφεις αυτη τη φορα! σε ευχαριστω για τον χρονο σου!!!(Κωνσταντινα μου εχω πανικοβληθει λιγο γιατι θελω να δω γρηγορα αποτελεσματα...)και παλι σε ευχαριστω πολυ!!!

    Stella μου το φαγητό σου είναι λίγο θες να χάσεις κ βάρος??Εχεις πολλά φρούτα κ τα ποιο πολλά εχουν πολλές θερμίδες κ αν υπάρχει θέμα κυτταρίτιδας το μεγαλώνεις γιατί εχουν ζάχαρη, να τα κάνεις 2 μια μπανάνα ενα μήλο, με το κουακερ με γάλα, δεν χρειάζεται κ φρούτο, με το κοτοπουλο η ψάρι κ σαλάτα μην βάζεις ψωμί βάλε λιγο ρύζι η πατάτα!!!
    Οσο για την προπόνηση σιγά σιγά θα δεις αποτελέσματα κοριτσάκι μου γιατί δεν είναι ολοκληρωμένη, οτι κάνεις βέβαια καλό είναι !!
     

  5. 14-06-10 22:56 #1640
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manosxania Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου κωνσταντινα και απο μενα . καινουργια ειμαι μολις μπηκα στο φορουμ και την υπεροχη παρεα που εχεις φτιαξει εδω . δεν ξερω τα κολπα εδω οποτε αυτη ειναι μια δοκιμη να δω αν μπορω να επικοινωνισω μαζι σου.εισαι υπεροχη σε ολα σου. ... γκαμπριελα!!!
    Καλησπέρα Γκαμπριέλα (πολυ ωραίο ονομα) σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!Σε περιμένω φιλακια!!
     

  6. 14-06-10 22:57 #1641
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FREDDY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντινουλακο... περιμενω απαντηση σου σαν τυφλος το φως του..
    φιλακια thnks
    Ωχχ ξέχασα!!Π.μ ??? θυμισέ μου
     

  7. 14-06-10 23:10 #1642
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hotdevil Εμφάνιση μηνυμάτων
    κωσταντινα μου ευχαριστω πολυ.Για αυτο που με ρωτησες ναι τρςει που και που κανενα λαδερο αλλα γενικα προσεχει αρκετα.Απλα θελει σφιξιμο γιατι ειναι λιγο χαλαει αλλα απο λιπος δεν νομιζς να εχει.Εαν μπορεισ ποσταρε μια διατροφη α και αν μπορεισ ακομα στο προγραμμα που μου εδωσες ποιες ασκησεισ να κανει.ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Πάμε!!!!!!!
    Κουάκερ με γάλα light η τοστ ολικης με γαλοπούλα κ μαρούλι

    γιαούρτι κ ενα φρούτο οτι της αρέσει

    Ψητό κρεατάκι λευκό (κ χοιρινό), η τόνο η σολομό η ψάρι γενικά οτι της αρέσει με λίγο ρύζι κ σαλάτα αφθονη

    φρούτο

    Το ιδιο με το μεσημεριανό΄, μονο το ρύζι θα αλλάξουμε με 2 πατατες μέτριες

    Λαδι 2 κουταλιές στο μεσημεριανό 2 στο βραδυνό

    Απο λαδερά 2 τρυπητές κουτάλες να φευγει το ζουμί, οσο γίνεται, με μια φέτα ολικής κ λίγο τυρί cottage

    Η χαλάρωση δεν θέλει βαριά κιλά δεν θέλει πίεση να ασκει, θέλει αφθονες σαλάτες κ φρούτα!
    Ασκήσεις απλές να της βάλεις, οτι εχει σε γυναικείο αρχάριο πρόγ/μα, θέλει τρεξιμο σε εξοχή, ποδήλατο, κ γενικά αερόβιο!!
     

  8. 14-06-10 23:14 #1643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vassia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντίνα μου καλημέρα και καλή εβδομάδα.

    Συνεχίζω το πρόγραμμα που μου έχεις δώσει και έχω ανεβάσει αρκετά και τα κιλά και αισθάνομαι σούπερ.

    Έχω μόνο μια ερωτησούλα : το μεσημέρι έχω σαλάτα με τόνο ή 1 αυγό(είναι τα μόνα που μπορώ να φάω λίγο πιο άνετα στο χώρο εργασίας μου) και το βράδυ το κυρίως γεύμα (γύρω στις 8 ) -εννοείται ότι ενδιάμεσα τρώω 2 γιαούρτια το ένα με φράουλες και το άλλο σκέτο (όπως μου έχεις πεί)- αναρωτιέμαι αν θα μπορούσα γύρω στις 22:00 να τρώω λίγο πεπονάκι(2 φέτες ή νεκταρίνι)?

    Σε αναμονή της απάντησής σου.

    Φιλάκια ρουφηχτά!
    Ναι μωράκι μου να φας, κ είναι μούρλια αυτό το πεπονάκι τώρα!!!Εφαγα κ εγω ενα πεπόνι μετά το guest!!!
     

  9. 14-06-10 23:23 #1644
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pain Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα, μια φιλη μου θελει να χασει κιλα κι επειδη δεν ηξερα τι να της πω, ηρθα εδω να σε ρωτησω.
    Ειναι 53-54 κιλα(δεν θυμαμαι ακριβως) και θελει να παει 50

    Το πρωι τρωει κορν φλεϊκς
    Το μεσημερι οτι εχουν και το βραδυ το ιδιο

    Αυτο που ζηταω αν περναει απ'το χερι σου ειναι να μου πεις τι να της πω να κανει.
    Kαλησπέρα!Κορν φλεικς:εχουν ζάχαρη να τα αντικαταστήσει με κουάκερ κ γάλα light

    2ο γευμα ενα γιαούρτι light κ ενα φρούτο

    Αν για 3ο γευμα δεν υπάρχει επιλογή κ τρωει σπιτικό φαγητό να αποφευγει τουλάχιστον σαλτσες τηγανιτά κ ψωμιά, ας φαει ενα τοστ ολικής με γαλοπούλα κ μαρούλι

    4ο ενα φρούτο

    5ο ενα τόνο κ ενα αγγούρι σαλάτα
    Πάμε ετσι για ενα μήνα κ πολύ γρήγορα αν ενδιάμεσα δεν βάλει ΤΙΠΟΤΑ αλλο θα εχει απώλεια βάρους αμέσως!!Ζάχαρη οχι στον καφέ!
     

  10. 14-06-10 23:28 #1645
    Προεπιλογή
    ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΠΜ


    Σήμερα 17:35
    VOULA

    Ονομάζομαι Βούλα είμαι 32 χρονών(δεν έχω βγάλει κανένα καλοκαίρι έξω…ήταν όλα φανταστικά!!)και είμαι από τα Γιάννενα. Συγχαρητήρια για το κορμί σου, εδώ λένε: αλλους ο θεός τους έπλασε και άλλους τους εκλα…!!!!Προσπαθώ να χάσω τα 30 κιλά της εγκυμοσύνης. Από τον Μάρτιο έχω ξεκινήσει γυμναστική. Θέλω να με βοηθήσεις για κάποιες ασκήσεις απώλειας λίπους και για κάποιες ασκήσεις συσφιξης γιατι το κορμί μου έχει χαλαρώσει πολύ. Εκανα μέτρηση λίπους και τα αποτελέσματα είναι:
    ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΜΑΖΑ: 25,5kg
    ΒΑΡΟΣ ΛΙΠΩΔΟΥΣ ΜΑΖΑΣ: 28,3 kg
    Είμαι 79 κιλά και Υψος 1,73
     

  11. 15-06-10 07:37 #1646

    Εγγραφή
    11-05-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή Κωνσταντινουλα καλημερα..our last message**filakia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FREDDY Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα Κωνσταντινουλα μου..αργησα να απαντησω sorry ημουν εκτος Ελλαδος-λοιπον ξεκιναμε -κιλα ειμαι 52,3 με 52,7 το περισσοτερο, υψος 1,64 - φωτο και προγραμματα που εκανα τα τελευταια 2 χρονια σου στελνω στο email σου (feni2128@windowsline.com )-επιβεβαιωσε please ανα ειναι σωστο για να τα στειλω αμεσα.

    -συμπληρωμα Πρωτεινης (syform balance 92%)- vital plus Q10 πολυβιταμινουχο συμπληρωμα
    τη πρωτεινη τη πινω απο 29/5/10

    06.30 1ο πρωτεινη -μηλο ή μπανανα ( εδω πινω 1.5 σκουπ.σωστο? το κουτι λεει daily 30 γρ κ γω το εσπασα σε 2 γευματα. μηπως να βαζω λιγο παραπανω?)

    10.00 2o 6 ασπραδια, 1 κροκο, 30γρ βρωμη, 2 κουταλιες γαλα Low fat -ομελετα

    13.00 3ο κρεας ή ψαρι εναλλαξ με βραδινο στα 150 με 170 γρ ,ρυζι ή πατατα, φουλ μαρουλι ,2 κουτ. λαδι κ ξυδι

    16.00 προπονηση

    18.00 4ο πρωτεινη, 3 ρυζογκοφρετες ( επισης 1,5 σκουπ )

    21.00 5ο κρεας ή ψαρι 150 -170 γρ, ρυζι ή πατατα, φουλ μαρουλι ,2 λαδι ,ξυδι

    αν βαρεθω την ομελετα στο 2ο βαζω γιαουρτι αλλιως ρυζογκοφρετα με κοταζ
    τρωω κ μοσχαρι 1-2 φορες σε μπιφτεκι ζυμωμενο με βρωμη χωρις λαδια κ τονο απο κονσερβες. Αυτα σε συνδιασμο με πολυ νερο - προσπαθω να μην πινω συχνα (μονο κρασι κοκκινο μου αρεσει) κ ΠΟΤΕ ζαχαρη σε καφε ή οποιοδηποτε γλυκο-μονο 2 δαμασκηνα αποξ. αν τρελαθω .

    στην προπονηση ακολουθω απο 1/6/10 ενα προγραμμα που συστηνεις
    1/ποδια,κοιλια
    2/στηθος,γαμπες,διαδρομο
    3/ ρεπο 4/πλατη-ωμους,κοιλια,διαδρομος 5/χερια-γαμπες ,διαδρομο
    καπως ετσι ηταν κ το προηγουμενο που εκανα -σημειωνω παντα τα κιλα που κανω κ παντα προσπαθω να τα ανεβαζω λιγο λιγο-αλλαζω τις ασκησεις για καθε μυικη ομαδα καθε 2-3 μηνες γιατι συνηθιζω κ δεν μπορω να ανεβασω αλλο κ νιωθω στασιμη κ οτι δεν με πιανουν.Τις κανω αργα για να με πιανουν κ προσπαθω να μη χανω προπονησεις-Αν καποια μερα δεν μπορω να παω gym (σπανια) κανω σπιτι με τα λιγα οργανα που εχω.
    κωνσταντινογλυκουλα επιβεβαιωσε μου το e-mail σου να σου στειλω φωτο κ προγραμμα(...αν μπορεσω ο στοκος...
    φιλια πολλα
     

  12.  

  13. 15-06-10 16:05 #1648
    Προεπιλογή thanks
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάμε!!!!!!!
    Κουάκερ με γάλα light η τοστ ολικης με γαλοπούλα κ μαρούλι

    γιαούρτι κ ενα φρούτο οτι της αρέσει

    Ψητό κρεατάκι λευκό (κ χοιρινό), η τόνο η σολομό η ψάρι γενικά οτι της αρέσει με λίγο ρύζι κ σαλάτα αφθονη

    φρούτο

    Το ιδιο με το μεσημεριανό΄, μονο το ρύζι θα αλλάξουμε με 2 πατατες μέτριες

    Λαδι 2 κουταλιές στο μεσημεριανό 2 στο βραδυνό

    Απο λαδερά 2 τρυπητές κουτάλες να φευγει το ζουμί, οσο γίνεται, με μια φέτα ολικής κ λίγο τυρί cottage

    Η χαλάρωση δεν θέλει βαριά κιλά δεν θέλει πίεση να ασκει, θέλει αφθονες σαλάτες κ φρούτα!
    Ασκήσεις απλές να της βάλεις, οτι εχει σε γυναικείο αρχάριο πρόγ/μα, θέλει τρεξιμο σε εξοχή, ποδήλατο, κ γενικά αερόβιο!!
    ok θα της τα πω αλλα αν μπορεις φτιαξε μου το προγραμμα τι ακησεισ να κανει πανω σε αυτο που μου εχεισ δωσει!!!ευχαριστω να σε καλα
     

  14. 15-06-10 18:59 #1649
    Προεπιλογή
    Κωνσταντινα μου , θελω να σε ρωτησω αν η σαλατα στα γευματα μπορει
    να ειναι χορτα και αν μπορω να αντικαταστησω καποιες φορες το κοτοπουλο
    με λουκανικο γαλοπουλας/κοτοπουλου.
    Να σου θυμισω οτι ειμαι σε προγραμμα απωλειας 10 κιλων και με το
    προγραμμα σου εχω χασει ηδη τα μισα και συνεχιζω!
    Φιλια!
     

  15. 15-06-10 22:00 #1650

    Εγγραφή
    11-05-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    κωνσταντινα θα βρεις το μυνημα μου στο email σου (ειναι απο δ/νση dinosfurniture@...) σε φιλω 1000 thnks
     

Σελίδα 110 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 1060100108109110111112120160 ... ΤελευταίαΤελευταία