Σελίδα 113 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 1363103111112113114115123163 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.681 έως 1.695 από 3080
  1. 20-06-10 15:49 #1681
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manosxania Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου. ενταξει οτι πεις ....θα τηρησω κατα γραμμα τις συμβουλες σου για ενα μηνα και θα σου ποσταρω τη καταφεραμε ,να παμε για αλλα μετα. μια απορια :εχει διαφορα το τοταλ απο την αγεδαλιτσα? γιατι το πρωτο και μου αρεσει πολυ και το ειχα για το καλυτερο απο πλευρας πρωτεινων...με σκοτωνεις με το γλυκο αλλα τι να κανω...
    Είναι καλύτερο για την διατροφή η αγελαδίτσα κ το ποιο οταν θα γίνεις κορμάρα ομως θα λες ευτυχώς που εκοψα τα γλυκά!!!
     

  2. 20-06-10 15:56 #1682
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eri_87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με μια φορά την εβδομάδα θα χαθούν τα κουτάκια βρε Κων/να??? Εδώ οι άλλοι τρώνε 2000 θερμίδες σε cheat meal εβδομαδιαίως και είναι φέτες! Εμείς ένα μικρό cheat δεν μπορούμε να κάνουμε????

    Καλά, εγώ όλο και κάτι τρώω γιατί αν πιέζομαι και δεν τρώω καθόλου κάτι ''απαγορευμένο'' μετά δεν έχω διάθεση να συνεχίσω, νιώθω πίεση και γίνομαι λαίμαργη...
    Ασε τι κάνουν οι αλλλοι............εμεις ειμαστε αλλιως, δεν θα μπω σε λεπτομέρειες δεν κάνει, ακουσέ με τι σου λεω, στερήσου για ενα μεγάλο διάστημα φέρε το σώμα σου εκει που θέλεις, κ μετά μια φορά την εβδομάδα να τρως οτι θέλεις, τώρα ομως θέλουμε να αφαιρέσουμε λίπος κ οχι να προσθέσουμε!!
     

  3. 20-06-10 16:06 #1683
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FREDDY Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι οχι δεν πινω μπυρες...ακομη....! αν ομως δεν μιλησουμε συντομα 8α τις αρχισω...χχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
    βρε κωνσταντινουλα μου που εισαι? ειδα οτι απανταγες μεχρι αργα...σνιφ αντι να εισαι σε κανα παραλλιακο σαββατιατικα...εμενα... τιποτα...?
    ακολουθω ενα προγραμμα του ''μπουρναζου για γραμμωση ΄'' κ νομιζω οτι ειναι οκ.(ασχετο τωρα αυτο με το προγραμμα..)
    please θελω οπωσδηποτε να μου πεις τη γνωμη σου για ολα οσα σου στειλα τη προηγουμενη βδομαδα στο mail σου..ελα βρε πουλακι κ με εχουν φαει οι αποριες?
    παω για υπνο δεν αντεχω φιλακιαααααααααα δασκαλα με τα ξανθια μαλλια

    Μωρούλι δεν μπορεις να φανταστείς πόσο εχω βγει, κ που δεν εχω παει οταν εχω κάθε μέρα προπόνηση κ 5 γευματα κ παραλία για μπάνιο ως τις 7, το σπίτι μου δεν το αλλάζω με τίποταμπες πμ σου απάντησα απο χθες με αδίκησες γελαω πολύ """δασκάλα με τα χρυσά μαλλιά""" καλοοοοοο!!!Φιλάκια !!Μια μια είσαστε εδω μέσα, λες κ σας εχω διαλέξει!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kaskani Konstantina : 20-06-10 στις 16:09
     

  4. 21-06-10 13:30 #1684
    Προεπιλογή
    Κωνσταντίνα μου παρόλο που κοιμάμαι 6-8 ώρες το βράδυ, τα μεσημέρια και μέτα τη δουλειά γενικότερα νιώθω σχεδόν πάντα πολύ κουρασμένη. Πριν την προπόνηση μου στις 8:30 - 9:00 συνήθως με παίρνει ο ύπνος γιατί νιώθω ότι δεν έχω πολύ δύναμη. Η βιταμίνη c θα με βοηθήσει σε αυτό? Βέβαια κάνω και δύο χιλιάδες πράγματα τη μέρα οπότε θα μου πεις πως να μην κουραστώ αλλά με νευριάζει γιατί θέλω αρκετά αποθέματα για να βγάζω καλές προπονήσεις!ΣΜΟΥΤΣ!! Να έτσι θέλω να πηγαίνω σαν το χελωνάκι!!
     

  5. 21-06-10 16:00 #1685
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mariane Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντίνα μου παρόλο που κοιμάμαι 6-8 ώρες το βράδυ, τα μεσημέρια και μέτα τη δουλειά γενικότερα νιώθω σχεδόν πάντα πολύ κουρασμένη. Πριν την προπόνηση μου στις 8:30 - 9:00 συνήθως με παίρνει ο ύπνος γιατί νιώθω ότι δεν έχω πολύ δύναμη. Η βιταμίνη c θα με βοηθήσει σε αυτό? Βέβαια κάνω και δύο χιλιάδες πράγματα τη μέρα οπότε θα μου πεις πως να μην κουραστώ αλλά με νευριάζει γιατί θέλω αρκετά αποθέματα για να βγάζω καλές προπονήσεις!ΣΜΟΥΤΣ!! Να έτσι θέλω να πηγαίνω σαν το χελωνάκι!!

    Χελωνάκι μου ανέβασε λίγο το ρύζι κ την πατάτα, πάρε κ μια πολυβιταμίνη!!!Αντε να σε αφήσω αυτή την εβδομάδα να φας κ οτι φρούτο θες!!!!
     

  6. 21-06-10 20:12 #1686
    Προεπιλογή
    Κωσταντίνα μου σου ειχα στειλει ενα pm πριν δυο εβδομαδες ...δεν μου απαντησες να στο ξαναστειλω ?
     

  7. 22-06-10 09:09 #1687
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Κωνσταντινα,γεια κ απο δω!
    Λοιπον,θελω να τσεκαρεις τη διατροφη μου να μου πεις τη γνωμη σου...
    Στοχος μου ειναι να βαλω καθαρα μυικα κιλα!
    Μεχρι στιγμης παντως μια χαρα με παει...εχω βαλει στον πανω κορμο λιγο κρεας!

    1ο: 1 γιαουρτι 0% +1 γιαουρτι 2% + κερασια/φραουλες/ξινομηλο
    2ο : κοτοπουλο/ψαρι + σαλαταρα πρασινη + 1 κουτ.ελαιολαδο
    3ο : βρωμη + ασπραδια αυγων
    4ο(αμεσως μετα την προπονηση, στο gym) : whey + 1 μπανανα
    5ο : οπως και το 2ο


    Λαχανικα δεν μετραω ποσοτητες(τρωω αβερτα εκτος ντοματας!),κοτοπουλο-ψαρι απλως προσεχω να ναι παντα πανω απο 100 γραμ
    Τους υδατανθρακες τους αυξομειωνω αναλογα τη μερα+τις δραστηριοτητες.
    Τωρα που καθομαι σπιτι λογω εξεταστικης τους εχω οπως ακριβως στα εγραψα.

    Μεταπροπονητικα,υπαρχει καποιο αλλο φρουτο που μπορω να τρωω?
     

  8. 22-06-10 22:56 #1688
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντινα,γεια κ απο δω!
    Λοιπον,θελω να τσεκαρεις τη διατροφη μου να μου πεις τη γνωμη σου...
    Στοχος μου ειναι να βαλω καθαρα μυικα κιλα!
    Μεχρι στιγμης παντως μια χαρα με παει...εχω βαλει στον πανω κορμο λιγο κρεας!

    1ο: 1 γιαουρτι 0% +1 γιαουρτι 2% + κερασια/φραουλες/ξινομηλο
    2ο : κοτοπουλο/ψαρι + σαλαταρα πρασινη + 1 κουτ.ελαιολαδο
    3ο : βρωμη + ασπραδια αυγων
    4ο(αμεσως μετα την προπονηση, στο gym) : whey + 1 μπανανα
    5ο : οπως και το 2ο


    Λαχανικα δεν μετραω ποσοτητες(τρωω αβερτα εκτος ντοματας!),κοτοπουλο-ψαρι απλως προσεχω να ναι παντα πανω απο 100 γραμ
    Τους υδατανθρακες τους αυξομειωνω αναλογα τη μερα+τις δραστηριοτητες.
    Τωρα που καθομαι σπιτι λογω εξεταστικης τους εχω οπως ακριβως στα εγραψα.

    Μεταπροπονητικα,υπαρχει καποιο αλλο φρουτο που μπορω να τρωω?

    150 γραμμάρια τα πρωτεινούχα!!!Απο φρούτα οτι εχεις!!Λάδι 2 μεσημέρι 2 βράδυ, είναι βασικό!!
     

  9. 22-06-10 23:02 #1689
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chameleon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωσταντίνα μου σου ειχα στειλει ενα pm πριν δυο εβδομαδες ...δεν μου απαντησες να στο ξαναστειλω ?


    ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΠΜ
    1o Μούσλι (5 κουταλιές)με γάλα light 2 φορές την εβδομάδα θα το αλλάζεις 2 αυγά κ ενα αγγουράκι!!!!!!!!!!!!!!
    2ο μήλο
    3ο κοτόπουλο κ τόνο η ψάρι η μοσχάρι κ απαχο χοιρινό η κουνέλι η γαλοπούλα με 5 κουταλιές ρύζι κ πρασινη σαλάτα συν 2 κουταλιές λάδι κ φασόλια μαυροη δ
    Κ το βράδυ οτι σου αρέσει απο το μεσημεριανό αλλά αντι για ρύζι 2 πατάτες βραστές!!!Τιποτα αλλο!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]


    Γεια σου αγαπημενη, αυτη τη διατροφη μου ειχες δωσει πριν ομως σου στειλω φωτο μου ( στο mail σου) και σου γραψω τα κουσούρια που έχω.... σου τα ξαναγραφω γιατί σιγουρα 8α πεσουν αλλαγες....


    .... δεν τρωω κοτοπουλο μόνο χοιρινο αντε κ καμια μοσχαρισια μπριτζολα τα γαλακτοκομικα με φουσκωνουν αν και τρελαινομαι για τυρια.....το γιαουρτι με το ζόρι το καταφερνω... εκτος και αν το φαω μαζί με κριθαρενιο παξιμαδι, οπως επίσης και το αγγουρι γαμωτο!!! μαρεσει τοσο πολυ και οποτε το φάω αισθάνομαι ενα τεραστιο πριξιμο και με ποναει το στομαχι μου μετα.απο φρουτα τρωω μονο μηλο κοκκινο - αχλάδια -ακτινίδια - καρπουζι -αντε και καμια φραουλα και απο ψαρια τρωω τόνο μόνο... αυτααααα! χμμμ ...απο γαριδακια βαλε μου οτι θες τρωω τα πάντα!!!! χαχαχαχα

    υ.γ. θα ήθελα να μου πείς αν θέλω καμια φορα θέλω κατι σε σοκολατα μπορω να τρωω τις σοκολατες πρωτεΪνης? και αν ναι αφαιρώ καποιο γευμα?
    Αυτα σου είχα γράψει ... και να συμπληρωσω και κατι , έχω αρχίσει θεραπεία για την ακμή roaccutan τα οποία μπορεί να σου ανεβάσουν χολυστερίνη -τρυγλικεριδια ... αν δεν προσεχεις, μάλλον θα τα γνωρίζεις.
    Χίλια συγνώμη για το μεγάλο κείμενο... βλέπω όλο αυτο το κοσμο που σε ρωταει καθημερινα.... και αισθανομαι ασχημα που σου εγραψα ολο αυτο το κατεβατό...!
    Σ ευχαριστω πολύ πολύ για το χρόνο σου!!![/
     

  10. 22-06-10 23:12 #1690
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chameleon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωσταντίνα μου σου ειχα στειλει ενα pm πριν δυο εβδομαδες ...δεν μου απαντησες να στο ξαναστειλω ?

    Ουτε γάλα?? απο φρούτα μήλο μπανάνα!!Ακουσέ με δεν μπορούμε να τρώμε οτι μας αρέσει κ να εχουμε κορμί, δεν γίνεται, αφαίρεσε οποια γευμα θες κ βάλε την πρωτεινούχα σοκολάτα οταν δεν αντέχεις, αν θες να με ακούσεις κάνε οτι σου λεω γιατι δεν θα φύγει ποτέ η κοιλίτσα θα την κουβαλάς πάντα κ θα στεναχωριέσαι, δεν μπορώ να διανοηθώ οτι θες να απαλαχτείς απο κιλά κ μου μιλάς για υπογλυκαιμίες!! πρέπει να φωνάζω που κ που για να βάζετε μυαλό!!Γίνομαι κακιά ??? για το καλό σας το κάνω
     

  11. 23-06-10 09:42 #1691
    Προεπιλογή
    O.K. ! Οτι πεις ! αλλωστε εχω δει αρκετη διαφορα στο σωμα μου και εχω λιγο καιρο που τη κανω! εχω μια πρωτεινη super nitro whey μπανανα - φραουλα , να πινω το πρωι μαζι με κουακερ??
    Κακια δε γίνεσε μωρο μου! με τοσα που σου λεμε και λιγα λες.... Σ΄ευχαριστω πολυ πολύ για την απάντησή σου! φιλια πολλα!
     

  12.  

  13. 23-06-10 16:22 #1693
    Προεπιλογή
    Κωνσταντίνα μου το μούσλι πόσες φόρες την εβδομάδα επιτρέπεται? Μου είχες πει ότι μπορώ να το βάλω και απόγευμα αντί για γιαούρτι και φρούτο.Μου αρέσει πολύ!Μήλα που δεν είναι και πολύ η εποχή τους τώρα τα αντικαθιστούμε με μπανάνα?Μπορώ αντί για βραδινό να βάλω ομελέτα? Είναι εντάξει? Πως τα υπολογίζεις βρε παιδί μου και ξέρεις τι να βάλεις ακριβώς και πόσο και που?? Το μόνο που ξέρω είναι πρωτείνη και υδατάνθρακας πρέπει να είναι παρεούλα!!
     

  14. 23-06-10 17:01 #1694
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chameleon Εμφάνιση μηνυμάτων
    O.K. ! Οτι πεις ! αλλωστε εχω δει αρκετη διαφορα στο σωμα μου και εχω λιγο καιρο που τη κανω! εχω μια πρωτεινη super nitro whey μπανανα - φραουλα , να πινω το πρωι μαζι με κουακερ??
    Κακια δε γίνεσε μωρο μου! με τοσα που σου λεμε και λιγα λες.... Σ΄ευχαριστω πολυ πολύ για την απάντησή σου! φιλια πολλα!

    Κοριτσάκι μου καλό!!Μπράβο πολύ ωραία κ βέβαια να πίνεις πρωτείνη κάνε αντικατάσταση με 2 γευματα που σου εχω βάλει!!Ναααα ορίστε σου γκρίνιαξα κ σήμερα που εκανα προπόνηση σε σκέφτηκα κ λεω λες να την στεναχώρησα!!!Να μην με ευχαριστείς για τίποτα να με ακούτε θέλω φιλιά κ απο μένα!!
     

  15. 23-06-10 17:03 #1695
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο VOULA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωχχχ τι εκανα Βουλίτσα μου?? σε εχω ξεχάσει?? αν ναι στείλε μου πάλι, είναι πολλά τα ποστ κ ολο κ κάποιο θα μου ξεφύγει!!!
     

Σελίδα 113 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 1363103111112113114115123163 ... ΤελευταίαΤελευταία