Σελίδα 161 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 61111151159160161162163171 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.401 έως 2.415 από 3080
  1. 04-12-10 21:12 #2401
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tzanetathelte Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντίνα καλησπέρα.
    Θα ήθελα να σε ρωτήσω όσον αφορά τα βάρη που κάνω, σε πόσα κιλά περίπου να είμαι? Να βγαίνει με το ζόρι η τελευταία επανάληψη?
    Yessssssssss
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  2. 04-12-10 21:13 #2402
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giota Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντίνα μου τι κάνεις?Είσαι καλά?Έχεις μέρες να γράψεις στο forum και ανησύχησα!Ελπίζω να μη σου συμβαίνει κάτι!
    Σε φιλώ και να ξέρεις ότι σε σκεφτόμαστε όλα τα κορίτσια!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  3. 04-12-10 21:17 #2403
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anastacia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντίνα καλησπέρα,μετά τις ξυλιές σου συμορφώθηκα πλήρως με τις εντολές σου, ερώτηση τώρα σχετικά με τη διατροφή. πόσα γραμμάρια κρεας η ψαρι η κοτοπουλο μου αναλογουν σε καθε γεύμα?
    πχ οσον αφορα το ψαρι τρωω μια κονσερβα τονο ή τρεις ροδελες μπακαλιαρο κατεψυγμενο, ειναι οκ? η παει πολυ ? και ρυζακι μετραω πεντε κουταλιες της σουπας είναι οκ? θυμίζω 1.65 ύψος και 57 κιλά βαρος. πορτοκαλια και μανταρινια ειναι οκ για φρουτο ενδιαμεσα στα γευματα ??
    φιλάκια και καλο μήνα!!!!!!
    Kαλό μήνα Αναστασία μου, 150 γραμ στο γευμα, οσο το εχεις πολύ καλά το πας, ανέβασε μια με 2 κουταλιές το ρύζι αν κ οταν νοιώθεις αδύναμη, ναι οτι φρούτο θες βάλε, οχι πάνω απο 2 την ημέρα
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  4. 04-12-10 21:20 #2404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο celeste Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα Κωνσταντινα!!!! αλλες 20 μερες περασαν και οι μετρησεις δειξαν οτι εχασα αλλο 1 εκατοστο ..απο παντου χαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχ πιο λιγο αυτη τη φορα αλλα θα δω και στην επομενη μετρηση τι θα γινει μεσα σε 2 μηνες ακριβως εχω χασει , γαμπες 2 εκατ., μπουτια 3 εκατ.,περιφερεια 6 εκατ., και ψωμακια 6 εκατ. η διαφορα ειναι οχι απλα εμφανης....στα παντελονια μου μπορω να φιλοξενησω και δευτερο ατομο αχχαχχαχαχαχχααχχ ειμαι πολυ χαρουμενη,σ ευχαριστω πολυ Κωνσταντινα
    Πάρα πολύ ωραία συνέχισε το καλοκαίρι μμμμμμμμμμ φιλάκια πολύ χαίρομαι!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  5. 05-12-10 14:18 #2405
    Προεπιλογή
    Κωνσταντινα μου, καλησπερα - αυτη ειναι η διατροφη που μου ειχες δωσει:

    Πρωινό:: 5 ασπράδια ι κροκο με λίγο ρύζι η ενα γιαούρτι με ενα μήλο η ενα τοστ σικάλεως με γαλοπούλα η αυτό που τρως χωρίς λάδια στο τηγάνι, κ μέλι τι το θες το μέλι???? να το φας οταν εχεις υ π ο γ λ υ κ α ι μ ί α.......................

    2ο γευμα: ενα απο αυτά που σου εγραψα στο πρωινό σου, οχι ομως το ιδιο με το πρωινό

    3ο γαλοπούλα, η ενα απο τα ψάρια που τρως, η μοσχαρίσια η μπιφτέκι η απαχο χοιρινό με λιγο ρύζι κ αφθονη σαλάτα, υπολόγισε το λάδι να ειναι 3 κουταλιές στο κάθε γευμα

    4ο γιαούρτι με ενα φρούτο

    5ο το ιδιο με το 3ο γευμα αντι για ρύζι βάλε 2 πατάτες η μακαρόνια κ πάντα σαλάτα

    2 φορές την εβδομάδα βάλε οσπρια, το λάδι οχι οταν βράζει το φαγητό, μετα στο πιάτο σου

    Πολύ νερό περίπου 3 κιλά

    Απλα, οταν παιρνω βαρος ανοιγομαι στην περιφερεια και παιρνω βαρος και στα ποδια, ειναι κληρονομικο. Δεν παιρνω κιλα σε ολο το σωμα. Να ακολουθησω την ιδια διατροφη γαι αν χασω τους ποντους??
     

  6. 05-12-10 19:01 #2406
    Προεπιλογή
    [QUOTE=konstantina;147360]Προπόνηση
    ΠΟΔΙΑ τετρακέφαλοι
    Εξτενσιον,Σκουωτ, προβολές
    Δικέφαλοι
    Αρσεις θανάτου κ οποια αλλη σας αρέσει, η ορθιο ενα ενα πόδι η ξαπλωτό
    Προσαγωγούς απαγωγούς


    Στήθος
    Ισιο παγκο
    Επικλινή
    Ανοίγματα με αλτήρες
    Πουλόβερ

    Πλάτη
    Κωπηλατική τροχαλίας
    Κωπηλατική αλτήρα
    Ελξεις τροχαλίας εμπρος
    Υπερεκτάσεις ρωμ.καρέκλας

    Ωμοι
    Οπισθολαίμιες πιέσεις μπάρας
    πιέσεις αλτήρα (καθιστή θέση)
    πλάγιες εκτάσεις αλτήρων
    ανασηκώματα αλτήρων

    ΧΕΡΙΑ
    Δικέφαλοι
    Κάμψεις μπάρας
    κάμψεις αλτήρων
    κάμψεις μαξιλάρι
    αλτήρας

    Τρικέφαλοι
    Πιέσεις μπάρας
    εκτάσεις αλτήρα
    πιέσεις τροχαλίας

    πήχεις
    Ανάποδες κάμψεις! ολα 4 επι 15

    ΠΟΣΤΑΡΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡ/ΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΕΣ!!Κ για οποια εχει διάθεση να τα δώσει ολα!!ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΑΚΡΟΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΑΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΣΗΜΕΙΩΣΤΕ ΤΗΝ!![/QUOT

    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ.... ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΛΑ 4Χ8 ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΔΙΑ 4Χ15. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΥΞΗΣΩ ΤΙΣ ΕΠΑΝΑΛΛΗΨΕΙΣ ΑΝΤΙ 4Χ8 ΚΑΝΩ 4Χ12..ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ...
    ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΑΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΑΩ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ..ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΟΡΓΑΝΑ....ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ...ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?ΚΑΙ ΣΕ ΤΙ ΕΝΤΑΣΗ ΚΑΙΩ ΛΙΠΟΣ..ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ 5,5 ΑΝΗΦΟΡΑ ΣΤΟ 10-11 ΚΑΙ 40 ΛΕΠΤΑ...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kritikia : 05-12-10 στις 19:06
     

  7. 05-12-10 21:01 #2407

    Εγγραφή
    23-11-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλώς ηρθες στο φόρουμ πως να σε λεω τάπα??? χαχα γέλασα οταν το είδα!! Λοιπόν κοριτσάκι μου ολα πολύ σωστά σε οτι εχει σχέση με τισ ποσότητες , αλλα οχι 6 γευματα θα τα κάνεις 5, θα βγάζεις μια ημέρα το 2ο γευμα μια ημέρα το 3ο, γιατί είναι πολύ πλούσιο με τα 6, οσο για το γάλα αν δεν σου αρέσει μην το πίνεις συν θερμίδες κ λιπαρά είναι ακόμη κ το ποιο αλιπο!!
    Οτι θες είμαι εδω!!
    χαχαχαχαχαχαχα τάπα γιατί όχι????
    Ζέφη είναι το όνομα μου παρεπιπτόντως, Ζέφη τάπα....χιχιχιιχιχ

    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου!!!
    Το γάλα μου αρέσει, απλά δεν πίνω πάντα το βράδυ γιατί δε μου βγάινουν οι θερμίδες.
    Αλήθεια στις πόσες θερμίδες πιστεύεις είναι καλό να κυμαίνομαι???

    Έχω ήδη αρχίσει να κάνω τα γεύματα 5 αντί για 6 γιατί ενώ στο σώμα έβλεπα διαφορά τα κιλά δεν έπεφταν...
    Βέβαια, να σου πω κιόλας ότι πλέον μετά το γυμναστήριο (τις 4 μέρες που πάω) πίνω 200ml γάλα άπαχο, με 1scoop πρωτείνη whey χαμηλή σε υδατάνθρακες (από ότι γράφει). Οπότε από τα 5 γεύματα μου, το ένα είναι αυτό.
     

  8. 06-12-10 11:09 #2408
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εεεε βάλε λίγο γαλατάκι κ εχθές ο κοινός γνωστός μας ηταν στην πόλη μου κ ηρθε απο το κατάστημα να με δει, είναι τρελόπαιδο τον αγαπάω πολύ, βγάλαμε κ φωτο να σου δείξει Να μην με ευχαριστείς, περιμένω να μου πεις πως θα τα πας, αν κ είμαι σίγουρη αν κάνεις οτι είπαμε θα πας ΤΕΛΕΙΑ!!!
    Kαλημερα Κωνσταντινα μου!Φωτογραφίες θα δω το μεσημέρι...Αλοίμονό του αν δεν περνούσε...Την επόμενη φορά θα έρθω κ εγώ!Όσο αφορά την διατροφή την καταφέρνω.Βλέπω διαφορά αλλά μόνο στον καθρέφτη όχι στα κιλά.Πήγα στη διαιτολόγο και έκανα μετρήσεις,ο μεταβολισμός μου είναι πολύ χαμηλά.Έκανα εξετάσεις και ήταν λίγο ανεβασμένο ένα αντίσωμα του θυροειδή που ο ενδοκρινολόγος μου είπε οτι δείχνει ότι ο οργανισμός είναι καταπονημένος.Η αλήθεια είναι οτι ίσως υπερβάλλω με την αερόβια ,6 φορές την εβδομάδα 10χιλιόμετρα διαδρομο 7-8 το πρωί.Βάρη κάνω 4 φορές το απόγευμα.Θεωρεί ότι ο οργανισμός έχει ρίξει το μεταβολισμό για να ανταπεξέλθει και ότι πρέπει να ανεβάσω θερμίδες για να ανέβει...Θέλω να χάσω 3 κιλά λίπος οπωσδήποτε αλλά φοβάμαι πως μ αυτό το μεταβολισμό(800kcal)είναι πολύ δύσκολο.Αν ανεβάσω θερμίδες θα πάρω βάρος σίγουρα...Τι στην ευχή να κανω???Έχω αρχίσει και φρικάρωΘέλω τη γνώμη σου...Σ ευχαριστώ για το χρόνο σουπολλά φιλια
     

  9. 06-12-10 12:24 #2409
    Προεπιλογή
    Κωνσταντίνα μετά από καιρό είπα να σου γράψω! Θέλω ξύλο! από αυτά που είπα θα κάνω δεν έκανα τίποτα!
    Έχασα αυτά τα 11 περίπου που έχασα και εδώ και πόσο καιρό τίποτα δεν κάνω! Χάλασα τη διατροφή εντελώς! Ευτυχώς δεν έβαλα κιόλας!
    Δώσε λίγη βοήθεια Κωνσταντίνα μου!!
    και εγώ θα επανέλθω τ'ορκίζομαι!!
    Σε ξαναθυμίζω 1,65 66 κιλά πλέον και το πρόβλημα στην κοιλιά!
     

  10. 06-12-10 18:37 #2410
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANNA VANDEVA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντινα μου, καλησπερα - αυτη ειναι η διατροφη που μου ειχες δωσει:

    Πρωινό:: 5 ασπράδια ι κροκο με λίγο ρύζι η ενα γιαούρτι με ενα μήλο η ενα τοστ σικάλεως με γαλοπούλα η αυτό που τρως χωρίς λάδια στο τηγάνι, κ μέλι τι το θες το μέλι???? να το φας οταν εχεις υ π ο γ λ υ κ α ι μ ί α.......................

    2ο γευμα: ενα απο αυτά που σου εγραψα στο πρωινό σου, οχι ομως το ιδιο με το πρωινό

    3ο γαλοπούλα, η ενα απο τα ψάρια που τρως, η μοσχαρίσια η μπιφτέκι η απαχο χοιρινό με λιγο ρύζι κ αφθονη σαλάτα, υπολόγισε το λάδι να ειναι 3 κουταλιές στο κάθε γευμα

    4ο γιαούρτι με ενα φρούτο

    5ο το ιδιο με το 3ο γευμα αντι για ρύζι βάλε 2 πατάτες η μακαρόνια κ πάντα σαλάτα

    2 φορές την εβδομάδα βάλε οσπρια, το λάδι οχι οταν βράζει το φαγητό, μετα στο πιάτο σου

    Πολύ νερό περίπου 3 κιλά

    Απλα, οταν παιρνω βαρος ανοιγομαι στην περιφερεια και παιρνω βαρος και στα ποδια, ειναι κληρονομικο. Δεν παιρνω κιλα σε ολο το σωμα. Να ακολουθησω την ιδια διατροφη γαι αν χασω τους ποντους??
    Nαι αγάπη μου την ιδια θα κάνεις, ξέρω το σωματότυπό σου αλλά με αυτή την διατροφή δεν θα πάρεις τοπικό πάχος Κ βέβαια θα χάσεις λίπος !!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  11. 06-12-10 18:42 #2411
    Προεπιλογή
    [QUOTE=kritikia;288001]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προπόνηση
    ΠΟΔΙΑ τετρακέφαλοι
    Εξτενσιον,Σκουωτ, προβολές
    Δικέφαλοι
    Αρσεις θανάτου κ οποια αλλη σας αρέσει, η ορθιο ενα ενα πόδι η ξαπλωτό
    Προσαγωγούς απαγωγούς


    Στήθος
    Ισιο παγκο
    Επικλινή
    Ανοίγματα με αλτήρες
    Πουλόβερ

    Πλάτη
    Κωπηλατική τροχαλίας
    Κωπηλατική αλτήρα
    Ελξεις τροχαλίας εμπρος
    Υπερεκτάσεις ρωμ.καρέκλας

    Ωμοι
    Οπισθολαίμιες πιέσεις μπάρας
    πιέσεις αλτήρα (καθιστή θέση)
    πλάγιες εκτάσεις αλτήρων
    ανασηκώματα αλτήρων

    ΧΕΡΙΑ
    Δικέφαλοι
    Κάμψεις μπάρας
    κάμψεις αλτήρων
    κάμψεις μαξιλάρι
    αλτήρας

    Τρικέφαλοι
    Πιέσεις μπάρας
    εκτάσεις αλτήρα
    πιέσεις τροχαλίας

    πήχεις
    Ανάποδες κάμψεις! ολα 4 επι 15

    ΠΟΣΤΑΡΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡ/ΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΕΣ!!Κ για οποια εχει διάθεση να τα δώσει ολα!!ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΑΚΡΟΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΑΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΣΗΜΕΙΩΣΤΕ ΤΗΝ!![/QUOT

    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ.... ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΛΑ 4Χ8 ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΔΙΑ 4Χ15. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΥΞΗΣΩ ΤΙΣ ΕΠΑΝΑΛΛΗΨΕΙΣ ΑΝΤΙ 4Χ8 ΚΑΝΩ 4Χ12..ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ...
    ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΑΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΑΩ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ..ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΟΡΓΑΝΑ....ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ...ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?ΚΑΙ ΣΕ ΤΙ ΕΝΤΑΣΗ ΚΑΙΩ ΛΙΠΟΣ..ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ 5,5 ΑΝΗΦΟΡΑ ΣΤΟ 10-11 ΚΑΙ 40 ΛΕΠΤΑ...
    2 φορές την εβδομάδα διάδρομο, γρήγορο βάδιν 5 με 5.5 είναι πολύ καλά, 40 λεπτά, μην τρελαίνεσαι σου εχω πει, θα σε γυρίσει ανάποδα καποια στιγμή το σώμα σου κ δεν θα αντέξεις, λογικό είναι να κουράστηκες, ΚΑΝΕ ΑΚΡΌΤΗΤΕΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗ κ μην σκοτώνεσαι με τις ωρες στο γυμν, ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ!!!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  12. 06-12-10 18:45 #2412
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tapas Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχαχαχαχα τάπα γιατί όχι????
    Ζέφη είναι το όνομα μου παρεπιπτόντως, Ζέφη τάπα....χιχιχιιχιχ

    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου!!!
    Το γάλα μου αρέσει, απλά δεν πίνω πάντα το βράδυ γιατί δε μου βγάινουν οι θερμίδες.
    Αλήθεια στις πόσες θερμίδες πιστεύεις είναι καλό να κυμαίνομαι???

    Έχω ήδη αρχίσει να κάνω τα γεύματα 5 αντί για 6 γιατί ενώ στο σώμα έβλεπα διαφορά τα κιλά δεν έπεφταν...
    Βέβαια, να σου πω κιόλας ότι πλέον μετά το γυμναστήριο (τις 4 μέρες που πάω) πίνω 200ml γάλα άπαχο, με 1scoop πρωτείνη whey χαμηλή σε υδατάνθρακες (από ότι γράφει). Οπότε από τα 5 γεύματα μου, το ένα είναι αυτό.
    Ασε τις θερμίδες μην μετράς τίποτα, ελάττωσε το γάλα κ κάνε οτι σου είπα,με ακους??????? οκ με την πρωτείνη
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  13. 06-12-10 18:51 #2413
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαιρη Ζ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλημερα Κωνσταντινα μου!Φωτογραφίες θα δω το μεσημέρι...Αλοίμονό του αν δεν περνούσε...Την επόμενη φορά θα έρθω κ εγώ!Όσο αφορά την διατροφή την καταφέρνω.Βλέπω διαφορά αλλά μόνο στον καθρέφτη όχι στα κιλά.Πήγα στη διαιτολόγο και έκανα μετρήσεις,ο μεταβολισμός μου είναι πολύ χαμηλά.Έκανα εξετάσεις και ήταν λίγο ανεβασμένο ένα αντίσωμα του θυροειδή που ο ενδοκρινολόγος μου είπε οτι δείχνει ότι ο οργανισμός είναι καταπονημένος.Η αλήθεια είναι οτι ίσως υπερβάλλω με την αερόβια ,6 φορές την εβδομάδα 10χιλιόμετρα διαδρομο 7-8 το πρωί.Βάρη κάνω 4 φορές το απόγευμα.Θεωρεί ότι ο οργανισμός έχει ρίξει το μεταβολισμό για να ανταπεξέλθει και ότι πρέπει να ανεβάσω θερμίδες για να ανέβει...Θέλω να χάσω 3 κιλά λίπος οπωσδήποτε αλλά φοβάμαι πως μ αυτό το μεταβολισμό(800kcal)είναι πολύ δύσκολο.Αν ανεβάσω θερμίδες θα πάρω βάρος σίγουρα...Τι στην ευχή να κανω???Έχω αρχίσει και φρικάρωΘέλω τη γνώμη σου...Σ ευχαριστώ για το χρόνο σουπολλά φιλια
    Κοριτσάκι μου θα το πω για χιλιοστή φορά, ολα το φαγητό είναι, μην ανχώνεσαι χωρίς λόγο, να τρως λευκό κρεας, κοτόπουλο, γαλοπούλα, ψάρι, κουνέλι, με λίγο ρύζι η πατάτα κ πράσινη σαλάτα, δεν υπάρχει περίπτωση να πάρεις λίπος, κάθε αλλό με αυτή την διατροφή θα χάνεις πόντους!!Εχεις κ τα δικά μου φιλιά
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  14. 06-12-10 18:58 #2414
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΝΑΣΙΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντίνα μετά από καιρό είπα να σου γράψω! Θέλω ξύλο! από αυτά που είπα θα κάνω δεν έκανα τίποτα!
    Έχασα αυτά τα 11 περίπου που έχασα και εδώ και πόσο καιρό τίποτα δεν κάνω! Χάλασα τη διατροφή εντελώς! Ευτυχώς δεν έβαλα κιόλας!
    Δώσε λίγη βοήθεια Κωνσταντίνα μου!!
    και εγώ θα επανέλθω τ'ορκίζομαι!!
    Σε ξαναθυμίζω 1,65 66 κιλά πλέον και το πρόβλημα στην κοιλιά!
    Ημουνα σίγουρη, εσυ οταν δεν μιλάς κάτι στραβό μας μαγείρευες, αχχχχ τι θα κάνω εγω με σενα!!!Τόσο ωραίο κορίτσι που είσαι ...... γιατί ???? εεε πρέπει να πάρω το μαστίγιο!!Λοιπόν ΑΚΡΟΤΗΤΕΣ για να βάλεις μυαλό!!

    1ο Μούσλι 5 κουταλιές με νερό(το βράζειςςςςςς) οχι με γάλα
    2ο ομελέτα 4 ασπράδια ενα κρόκο κ 5 ρυζογκοφρέτες
    3ο κοτόπουλο στηθος 150 γραμ ρυζι 100 γραμ, σαλάτα μόνο μαρούλι συν 2 κουταλιές λάδι
    4ο ενα μήλο
    5ο ενα τόνο η σολομό με μπρόκολο συν 2 κουταλιές λάδι
    ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  15. 06-12-10 19:17 #2415
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Κων/να μου γεια σου!!!!!!!!! Σε χάσαμε τόσες μέρες, αλλά λογικό είναι! Τα νέα μου είναι καλά, γιατί το έχω πάρει απόφαση και τηρώ το πρόγραμμά μου! Ε, κάαααποιες φορές ξεφεύγω, αλλά όχι όπως παλιά! Έβγαλα υποθερμιδικό πρόγραμμα και έχασα τις πρώτες 10 μέρες 1,3κιλά, αλλά έχω τώρα μερικές μέρες που πήρα κάτι γραμμάρια και είμαι στάσιμη.... Έκανα κ αερόβιο μέρα παρά μέρα, τώρα κάνω 3φορές τη βδομάδα! Λες να μειώσω λίγο ακόμα τον υδ/κα ή να συνεχίσω να δω πώς θα πάω;
    Και κάτι τελευταίο.... Τώρα που άρχισαν τα πορτοκαλάκια κ τα μανταρινάκια να πίνω χυμούλη; Αν ναι, πότε να τον βάλω; Στο πρωινό έλεγα, αλλά έχω βρώμη κ ασπράδια!

    Φιλιά!
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
     

Σελίδα 161 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 61111151159160161162163171 ... ΤελευταίαΤελευταία