Σελίδα 61 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 1151596061626371111161 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 901 έως 915 από 3080
  1. 02-01-10 16:55 #901
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    χρονια πολλαααααααααααααα και καλη χρονια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!υγεια,αγαπηκαι μπολικη τρελα στις ζωουλες σας!!!!!!!κ για οσες ειναι ηδη πολυ τρελες ευχομαι να γινουν ακομη πιο τρελεςςςςςςς!!!!!!!!!!
     

  2. 03-01-10 18:25 #902
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον Κωνσταντινα καλημερα και χρονια πολλα. εχω μια κορη η οποια ειναι 13ον χρονων και λιγο ανεπτηγμενη.(την κανουν ολοι για 19). οχι χοντρη αλλα οχι και αδυνατη. την εχω παρει μαζι μου στο γυμ για να μαθει απο τωρα να αγαπηση την γυμναστηκη αλλα και για να μπορεσω (οσω μπορεσω) να αποφυγω της κακες παραιες. επισης να πω οτι ειναι η μονη γυμναστικη που της αρεσε. μεχρι τωρα την εχω βαλει να κανει μονο διαδρομο-ποδηλατο-ελιπτικο-κοιλιακους-και ποδια.(οχι σκουοτ φθσηκα). επισης ειναι παιδι το οποιο ειναι δυσκολο στα σπιτικα φαγητα. δεν της αρεσει καθολου η κατσαρολα. θελει να τρωει αυτα που τρωω εγω. οπως πχ κοτοπουλα μπριζολες,γαλοπουλα,αυγα τοστ,ριζια κλπ. καταλαβες!!! για πες μου αν μπορεις τι ασκησεις γυμ μπορω να την βαζω να κανει? πως μπορω να παλεψω την διατροφη της,αλλα και αν μπορω να της δωσω κανενα παιδικο συμπληρωμα πολυβιταμηνης.
    Kαλή χρονιά Γιάννη υγεια κ σενα κ στην οικογενειά σου! Μπράβο πολύ ωραία κ εγω τα παιδιά μου απο μικρά μαζί μου στο γυμναστήριο, κ η Στεφανία μου οτι τρωω τρώει κ κατσαρόλα καθόλου κ καλύτερα θα μεγαλώσουν με 0 λυποκύτταρα, χίλιες φορές γιατί βλέπεις τι γίνεται με την παχυσαρκία. Μην την κουράζεις για να μην βαρεθεί κ δεν θέλει να ερχεται! Να της κάνεις εξετάσεις μήπως εχει ελλειψη απο σίδηρο κατα τα αλλα δεν χρειάζεται τίποτα γιατί είναι πολύ δυνατός ο οργανισμός στα παιδιά οποτε δεν χρειάζεται πολυβιταμίνη, να τησ φτιάχνεις χυμούς φυσικούς συν την διατροφή σου κ φουλ σαλάτες κ είναι οτι καλύτερο, οσο για την προπόνηση να την βάζεις 4 φορες την εβδομάδα π.χ Δευτερα Κορμό (Στήθος πλάτη ωμους) Τρίτη Χέρια -πόδια Τετάρτη ρεπό Πέμπτη οτι κ την Δευτέρα κ Παρασκευή οτι κ την Τριτη, οταν εχει κορμό να της βάζεις το αερόβιο με τα πόδια οχι. Οσο για τις ασκήσεις 3 light για κάθε σημείο, μην το κουράσεις το παιδί κ το βάλει στα πόδια!
     

  3. 03-01-10 19:40 #903
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλή χρονιά Γιάννη υγεια κ σενα κ στην οικογενειά σου! Μπράβο πολύ ωραία κ εγω τα παιδιά μου απο μικρά μαζί μου στο γυμναστήριο, κ η Στεφανία μου οτι τρωω τρώει κ κατσαρόλα καθόλου κ καλύτερα θα μεγαλώσουν με 0 λυποκύτταρα, χίλιες φορές γιατί βλέπεις τι γίνεται με την παχυσαρκία. Μην την κουράζεις για να μην βαρεθεί κ δεν θέλει να ερχεται! Να της κάνεις εξετάσεις μήπως εχει ελλειψη απο σίδηρο κατα τα αλλα δεν χρειάζεται τίποτα γιατί είναι πολύ δυνατός ο οργανισμός στα παιδιά οποτε δεν χρειάζεται πολυβιταμίνη, να τησ φτιάχνεις χυμούς φυσικούς συν την διατροφή σου κ φουλ σαλάτες κ είναι οτι καλύτερο, οσο για την προπόνηση να την βάζεις 4 φορες την εβδομάδα π.χ Δευτερα Κορμό (Στήθος πλάτη ωμους) Τρίτη Χέρια -πόδια Τετάρτη ρεπό Πέμπτη οτι κ την Δευτέρα κ Παρασκευή οτι κ την Τριτη, οταν εχει κορμό να της βάζεις το αερόβιο με τα πόδια οχι. Οσο για τις ασκήσεις 3 light για κάθε σημείο, μην το κουράσεις το παιδί κ το βάλει στα πόδια!
    Ευχαρηστω παρα πολυ για της συμβουλες σου. καλη χρονια με υγεια.
     

  4. 07-01-10 09:09 #904
    Προεπιλογή
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ & ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ σε όλες.......


    Εύχομαι το 2010 να είμαστε όλες του φόρουμ, σωματικά άψογες!!!!!
    (με το πρώτυπο και την βοήθεια που έχουμε δεν είναι δύσκολο)

    Άντε λοιπόν,καλή αρχή...μέσα τα κεφάλια και Κωσταντινά....
    Περιμενώ το σύνθημα για την έναρξη!!!!!


    ΦΙΛΑΚΙΑ
     

  5. 09-01-10 21:01 #905
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marilu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους

    Κωνσταντίνα ,να χαίρεσαι την κοράκλα σου καλή μου και την οικογένειά σου.

    Καιρό τώρα μπαίνω και διαβάζω τα post σου αλλά ποτέ έως τώρα δεν έκανα κίνηση να γράψω η ίδια γιατί ντρεπόμουν . Σήμερα όμως αποφάσισα πως θα ήθελα να γίνω και εγώ ένα από τα κορίτσια που συμβουλεύεις και καθοδηγείς. Συνεχώς διαπιστώνω πόσο σ’αγαπάνε, σέβονται την γνώμη σου και ακολουθούν πιστά τις συμβουλές σου...και αν μου επιτρέπεις , ομολογώ πως παρά το ότι όλο αυτό το διάστημα ήμουν απλά αναγνώστρια έχεις κερδίσει και την δική μου εκτίμηση.....γιαυτό φόρεσα την «σίτα» μου ...και να’μαι...να ζητήσω φυσικά και εγώ τη συμβουλή και την καθοδήγησή σου...γιατί είμαι εντελώς Α Σ Χ Ε Τ Η .
    Λίγα πράγματα για εμένα είναι τα εξής:

    Είμαι 32 χρόνων και ξεκίνησα γυμναστήριο πρώτη φορά στη ζωή μου, πριν 7 μήνες μόνο για ενδυνάμωση...και φυσικά....ΚΟΟΟΟΟΛΗΣΑΑΑΑΑΑΑ.
    Είμαι 1,59 και 48 κιλά. Σκοπός μου δεν είναι , εννοείται, να μην χάσω κιλά αλλά να στρώσω το σώμα μου. Τα δύσκολά μου (με τρελλή χαλάρωση, ψωμάκια, περιττό λίπος κλπ ) σημεία είναι κλασσικά οι γλουτοί, γοφοί, μπούτια. Το επάνω μέρος του σώματός μου είναι ...απ’τα κόκκαλα βγαλμένη...! Καταλαβαίνεις την δυσμορφία. Αν και θα το ήθελα πάρα πολύ , γιατί θαυμάζω απίστευτα το σώμα σου , θα ήταν όνειρο τρελό για εμένα για να φτάσω σε ένα τέτοιο σημείο κάποια στιγμή...ούτε κατά διάνια δηλαδή....θα ήθελα όμως να κάνω το καλύτερο που μπορώ, να λιώσω και να σφίξω κάτω και να ανοίξω επάνω...

    Με το φαγητό δεν έχω κανένα θέμα. Μπορώ να φάω οτιδήποτε όσο στεγνό, άνοστο, αυστηρό και αν είναι. Για τα γλυκά ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ αλλά τους τελευταίους μήνες ...κομμένα μαχαίρι ( κάτι που αισιοδοξώ πως θα καταφέρω κάποια στιγμή να κάνω και με το τσιγάρο...) μόνο λίγο μέλι πριν το γυμναστήριο. Εκείνη είναι η ώρα που τελειώνω τη δουλειά και νιώθω ψιλοκομμάτια. Επίσης παρακινούμενη από τα post σου προσπαθώ τα γεύματά μου να είναι αυτά που προτείνεις γενικά. Κολλάω όμως με τις ποσότητες . Δεν ξέρω ποια είναι η σωστή ποσότητα για να χάσω λίπος χωρίς να χάσω κιλά.

    Ένα γρήγορο πλάνο με ότι τρώω πάνω - κάτω είναι το εξής.

    7:30 : καφέ με ζαχαρίνη + γάλα με δημητριακά + 2 ακτινίδια
    10:30 : γιαούρτι με 1 φρούτο ή γιαούρτι με 1 κουλούρι θεσσαλονίκης
    13:30 : ψάρι, γαλοπούλα, κότα, μοσχάρι + πατάτα, ρύζι + σαλάτα + λάδι
    16:30 : γιαούρτι με 1 κουταλιά μέλι+ 10 αμύγδαλα + 1 μπανάνα ή 3-4 δαμάσκηνα
    Γύρω στις 18:30 πάω gym
    21:30 το ίδιο με μεσημέρι στη μισή ποσότητα ή γιαούρτι με φρούτα ή σαλάτα με ψωμί ολικής.
    Και συνήθως
    23: 30 πριν τον ύπνο ένα ποτήρι γάλα

    Σου ζητώ 1000 συγνώμη που σε πήρα μονότερμα . Όταν μπορέσεις θα χαρώ πολύ να διαβάσω απάντησή σου .

    Καλώς ηρθες στο φόρουμ!! γέλασα πολύ με το ποστ σου, είσαι καταπληκτική!!
    Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
    Η διατροφή σου είναι πολύ καλή αν την κάνεις χωρίς παρασπονδίες σε 6 μήνες θα εχεις μεγάλη διαφόρά στο λίπος σου, οι ποσότητες στα πρωτεινούχα φαγητά θέλω να είναι περίπου απο 200 ως 220 γραμμάρια κ ρύζι πατάτα στα 150. το πρωινό γιαούρτι με μπανάνα η ακτινίδιο κ το απογευματινό γιαούρτι με μήλο, το γάλα αν μπορείς να το αποφύγεις κ να αντικαταστήσεις το πρώτο σου γευμα με ομελέτα κ μια φέτα ολικής, απο σαλάτες βάλε μαρούλι, μπρόκολο, αγγούρι, κολοκυθάκια, χόρτα!!!
    Προπόνηση: ανελλιπώς !!!! λίγα κιλά 50 λεπτά στην κάθε προπόνηση, ενα σημείο την ημέρα 5 προπονήσεις την εβδομάδα κ εφυγες (αν μπορείς 4 την εβδομάδα την πλάτη κ τους ωμους θα τα παίζεις μαζί!


    Προπόνηση
    ΠΟΔΙΑ τετρακέφαλοι
    Εξτενσιον,Σκουωτ, προβολές
    Δικέφαλοι
    Αρσεις θανάτου κ οποια αλλη σου αρέσει, η ορθιο ενα ενα πόδι η ξαπλωτό
    Προσαγωγούς απαγωγούς
    Ολα 4 επι 12 ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ!!

    Στήθος
    Ισιο παγκο
    Επικλινή
    Ανοίγματα με αλτήρες
    Πουλόβερ

    Πλάτη
    Κωπηλατική τροχαλίας
    Κωπηλατική αλτήρα
    Ελξεις τροχαλίας εμπρος
    Υπερεκτάσεις ρωμ.καρέκλας

    Ωμοι
    Οπισθολαίμιες πιέσεις μπάρας
    πιέσεις αλτήρα (καθιστή θέση)
    πλάγιες εκτάσεις αλτήρων
    ανασηκώματα αλτήρων

    ΧΕΡΙΑ
    Δικέφαλοι
    Κάμψεις μπάρας
    κάμψεις αλτήρων
    κάμψεις μαξιλάρι
    αλτήρας

    Τρικέφαλοι
    Πιέσεις μπάρας
    εκτάσεις αλτήρα
    πιέσεις τροχαλίας
    ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 4 ΕΠΙ 8 Κ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΕΙΠΑΜΕ 4 ΕΠΙ 12
    πήχεις
    Ανάποδες κάμψεις! ολα 4 επι 10
    Καλή επιτυχία περιμένω νεα σου!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kaskani Konstantina : 02-08-10 στις 19:02
     

  6. 09-01-10 21:13 #906
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tosodoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ & ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ σε όλες.......


    Εύχομαι το 2010 να είμαστε όλες του φόρουμ, σωματικά άψογες!!!!!
    (με το πρώτυπο και την βοήθεια που έχουμε δεν είναι δύσκολο)

    Άντε λοιπόν,καλή αρχή...μέσα τα κεφάλια και Κωσταντινά....
    Περιμενώ το σύνθημα για την έναρξη!!!!!


    ΦΙΛΑΚΙΑ
    Καλή χρονιά πανέμορφο κουκλί μου!!πόσταρε τι κάνεις για να αρχίσουμε γιατί με το τρέξιμο που εχω τον τελευταίο καιρό εχω πάθει αιλτσαιμέρ χαχαχα!!!ωραίο τρέξιμο ομως!!!περιμένω ποστ
     

  7. 10-01-10 19:07 #907
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα κ Καλή Χρονιά σε όλες,με υγεία κ πολλά χαμόγελα!!!!!
    Παρακολουθώ το forum εδώ κ κάποιο διάτημα αλλά τώρα πήρα το θάρρος να γράψω κ εγώ.....
    Κατ'αρχήν Κωνστανίνα να σου πώ οτι αποτελείς πηγή δύναμης κ έμπνευσης για όλες μας κ σ'ευχαριστώ για τις πολύτιμες συμβουλές που μας προσφέρεις
    Λοιπόν..είμαι 24 χρονών,με 1.74 ύψος κ 63 κιλά βάρος.Άρχισα gym το Σεπτέμβρη,αλλά δεν έχω δεί κ ιδιαίτερο αποτέλεσμα,κυριώς λόγω της διατροφής μου...έχω αδυναμία στα γλυκά κ αν σου πώ τι έτρωγα θα φρίξεις
    Αλλά είμαι αποφασισμένη να τα αλλάξω όλα,με τη βοηθειά σου φυσικά!!
    Πηγαίνω gym 4-5 φορές την εβδομάδα κ το προγραμμά μου είναι:1η μέρα.στήθος-δικέφαλο,σκουώτ-πρέσσα-γλουτούς,40λεπτο διάδρομο (γρήγορο βάδιν κ χαλαρό τρεξιματάκι),2η μέρα.πλάτη-τρικέφαλο,προσαγωγούς-απαγωγούς-γλουτούς,40λεπτο διάδρομο,3η μέρα.ώμοι-όλες οι ασκήσεις για τα πόδια,40λεπτο διάδρομο.Κοιλιακούς-ραχιαίους κάνω κάθε φορά,γάμπες 1 φορά την εβδομάδα γιατί είναι ήδη λίγο χοντρές.Τις υπόλοιπες φορές που δεν κάνω βάρη,λιώνω στο διάδρομο...
    Έχω μπόλικο περριτό λίπος στους γλουτούς κ γενικότερα στο κάτω μέρος του σώματος,ενώ στον κορμό είμαι κανονική.Θα ήθελα να χάσω κάποια κιλά,νομίζω στα 57-58 είμαι οκ και να σφίξω κυρίως στούς γλουτούς κ στα πόδια.
    Ααα..έχω κ αρκετή κυτταρίτιδα(μ'αυτά που έτρωγα!!!!),προλαβαίνω να κάνω κάτι..?
    Περιμένω απάντησή σου με ανυπομονησία κ με συγχωρείς για το μέγεθος του μνμ,αλλά είπα να τα γράψω όλα!Σ'ευχαριστώ προκαταβολικά..Φιλιά
     

  8. 10-01-10 19:52 #908

    Εγγραφή
    30-12-2009
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλώς ηρθες στο φόρουμ!!
    Χρόνια πολλάάάάάάάά καλή χρονιά σε όλους με υγεία...!!!!!!

    Κωνσταντίνα σ'ευχαριστώ πολύ και για το καλωσόρισμα...και για τις συμβουλές....ήδη μπαίνω σε σειρά σύμφωνα με ότι μου είπες και όχι σιγά-σιγά....αλλά με τσαμπουκά

    πολύ σύντομα θα έχεις νέα μου...φιλιάάάάάάάα
     

  9. 12-01-10 10:39 #909
    Προεπιλογή
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ!!!!! Με υγεία πάντα και διακρίσεις παντού σου εύχομαι Κωνσταντίνα μου Ξεκουράστηκες? Πέρασες όμορφα?
    Εγώ συνεχίζω δυναμικά το πρόγραμμα μου. Κωνσταντίνα μου θέλω να σε ευχαριστήσω για τη βοήθεια σου και για τις συμβουλές σου καταρχήν. Έχω χάσει πολλά κιλά και έχω καταφέρει να μάθω πολύ σημαντικά πράγματα για τη διατροφή.Όλοι μου λένε ότι έχω <μαζέψει> πολύ και νιώθω να σφίγγω όλο και περισσότερο. Τώρα ήθελα να σε ρωτήσω το εξής. Για να δω όλο και περισσότερη γράμμωση σιγά σιγά, στην κοιλιά τα πόδια κτλ - να περάσω δηλαδή στο επόμενο στάδιο - να προσέξω κάτι ιδιαίτερο ακόμη στη διατροφή μου? Απότι λες και εσύ η γράμμωση έχει να κάνει με τη διατροφή έτσι δεν είναι? Εγω θα συνεχίσω δυναμικά τα βάρη μου και θα αναμένω τη στήριξή σου
    Πολλες πολλες ευχές και πολλα πολλα φιλια
     

  10. 12-01-10 17:37 #910
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lilou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα κ Καλή Χρονιά σε όλες,με υγεία κ πολλά χαμόγελα!!!!!
    Παρακολουθώ το forum εδώ κ κάποιο διάτημα αλλά τώρα πήρα το θάρρος να γράψω κ εγώ.....
    Κατ'αρχήν Κωνστανίνα να σου πώ οτι αποτελείς πηγή δύναμης κ έμπνευσης για όλες μας κ σ'ευχαριστώ για τις πολύτιμες συμβουλές που μας προσφέρεις
    Λοιπόν..είμαι 24 χρονών,με 1.74 ύψος κ 63 κιλά βάρος.Άρχισα gym το Σεπτέμβρη,αλλά δεν έχω δεί κ ιδιαίτερο αποτέλεσμα,κυριώς λόγω της διατροφής μου...έχω αδυναμία στα γλυκά κ αν σου πώ τι έτρωγα θα φρίξεις
    Αλλά είμαι αποφασισμένη να τα αλλάξω όλα,με τη βοηθειά σου φυσικά!!
    Πηγαίνω gym 4-5 φορές την εβδομάδα κ το προγραμμά μου είναι:1η μέρα.στήθος-δικέφαλο,σκουώτ-πρέσσα-γλουτούς,40λεπτο διάδρομο (γρήγορο βάδιν κ χαλαρό τρεξιματάκι),2η μέρα.πλάτη-τρικέφαλο,προσαγωγούς-απαγωγούς-γλουτούς,40λεπτο διάδρομο,3η μέρα.ώμοι-όλες οι ασκήσεις για τα πόδια,40λεπτο διάδρομο.Κοιλιακούς-ραχιαίους κάνω κάθε φορά,γάμπες 1 φορά την εβδομάδα γιατί είναι ήδη λίγο χοντρές.Τις υπόλοιπες φορές που δεν κάνω βάρη,λιώνω στο διάδρομο...
    Έχω μπόλικο περριτό λίπος στους γλουτούς κ γενικότερα στο κάτω μέρος του σώματος,ενώ στον κορμό είμαι κανονική.Θα ήθελα να χάσω κάποια κιλά,νομίζω στα 57-58 είμαι οκ και να σφίξω κυρίως στούς γλουτούς κ στα πόδια.
    Ααα..έχω κ αρκετή κυτταρίτιδα(μ'αυτά που έτρωγα!!!!),προλαβαίνω να κάνω κάτι..?
    Περιμένω απάντησή σου με ανυπομονησία κ με συγχωρείς για το μέγεθος του μνμ,αλλά είπα να τα γράψω όλα!Σ'ευχαριστώ προκαταβολικά..Φιλιά
    Kαλώς ηρθες στο φόρουμ, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Ξεκίνησες τον ποιο κατάλληλο μήνα το gym, πιστευω οτι εκανες τις διακοπές σου κ είσαι ξεκούραστη!!Το βάρος σου για το υψος σου είναι souper αλλά θα κάνουμε εναν αγώνα ευχάριστο!!!!!!ΘΑ αδειάσουμε το σώμα απο λίπος κ οταν φτάσουμε σε αυτό το στάδιο θα ξαναπάρουμε καθαρά κιλά με καθαρή τροφή φυσικά ΟΜΩΣ!!!!!! για να γίνει αυτό να ξεχάσεις τα γλυκά θα ΠΡΕΠΕΙ να πάψουν να σου αρέσουν, αν δεν με ακούσεις κάθε χρόνο η κυτταρίτιδα θα είναι συν(θέλω να ρίξεις κ μια ματιά σε ενα αρθρο που εχω ανεβάσει εδω στο τόπικ μου σχετικά με την κυτταρίτιδα είναι καταπληκτικό)
    Φαντάζομαι τι ετρωγες!!! αχχχχ!!! λοιπόν πάμε για διατροφή

    1ο τόστ ολικής με 2 φέτες γαλοπούλα κ μια φέτα τυρί light
    2o γιαούρτι 2% κ ενα φρούτο
    3ο κοτόπουλο η γαλοπούλα η κουνέλι η μοσχάρι η ψάρι η χοιρινό απαχο η τόνο η σολομό με 100 γραμ. ρύζι η 150 γραμ πατάτα κ σαλάτα πράσινη με 2 κουταλιές λάδι, μια φορά την εβδομάδα λαδερό φαγητό το λάδι ωμο στο πιάτο σου
    4ο γιαούρτι 2% κ μήλο
    5ο ενα απο το μεσημεριανό

    Τίποτα μα τίποτα αλλο εκτος απο αυτά!!! Αντε να σε αφήσω να φας λίγο μέλι οταν εχεις τις υπογλυκαιμίες σου!!
    Την προπόνησή σου οπως την εχεις, θα την αλλάξουμε τέλος Απριλίου
    Θα τα κάνεις????? φιλιά σου στέλνω περιμένω ποστ
     

  11. 12-01-10 17:42 #911
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marilu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρόνια πολλάάάάάάάά καλή χρονιά σε όλους με υγεία...!!!!!!

    Κωνσταντίνα σ'ευχαριστώ πολύ και για το καλωσόρισμα...και για τις συμβουλές....ήδη μπαίνω σε σειρά σύμφωνα με ότι μου είπες και όχι σιγά-σιγά....αλλά με τσαμπουκά

    πολύ σύντομα θα έχεις νέα μου...φιλιάάάάάάάα
    Καλή χρονιά κούκλα μου!! θα χαρώ πολύ αν κάνεις αυτά που είπαμε!! το καλοκαίρι θα καμαρώνεις για σένα!!!κ γω φυσικά που θα εχω συμβάλει στο ελάχιστο
     

  12. 12-01-10 17:57 #912
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mariane Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ!!!!! Με υγεία πάντα και διακρίσεις παντού σου εύχομαι Κωνσταντίνα μου Ξεκουράστηκες? Πέρασες όμορφα?
    Εγώ συνεχίζω δυναμικά το πρόγραμμα μου. Κωνσταντίνα μου θέλω να σε ευχαριστήσω για τη βοήθεια σου και για τις συμβουλές σου καταρχήν. Έχω χάσει πολλά κιλά και έχω καταφέρει να μάθω πολύ σημαντικά πράγματα για τη διατροφή.Όλοι μου λένε ότι έχω <μαζέψει> πολύ και νιώθω να σφίγγω όλο και περισσότερο. Τώρα ήθελα να σε ρωτήσω το εξής. Για να δω όλο και περισσότερη γράμμωση σιγά σιγά, στην κοιλιά τα πόδια κτλ - να περάσω δηλαδή στο επόμενο στάδιο - να προσέξω κάτι ιδιαίτερο ακόμη στη διατροφή μου? Απότι λες και εσύ η γράμμωση έχει να κάνει με τη διατροφή έτσι δεν είναι? Εγω θα συνεχίσω δυναμικά τα βάρη μου και θα αναμένω τη στήριξή σου
    Πολλες πολλες ευχές και πολλα πολλα φιλια

    Καλώς το κορίτσι μου, δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομε οταν μου λέτε οτι το σώμα σας εχει αλλάξει, μπράβο!!! συνέχεια λεω κ θα λεω ¨΄είμαστε οτι τρώμ娨κ βέβαια εχει να κάνει με την διατροφή! πόσταρέ μου αγάπη μου την διατροφή που είχαμε να δω τι θα αλλάξουμε
    Δεν θέλω να με ευχαριστείς, η ευχαρίστηση μου να ξέρεις (ειλικρινά)είναι η αλλαγή στο σώμα σου! Είμαι δίπλα σου, περιμένω πόστ
    Πολλά φιλιά κ απο μένα
     

  13. 12-01-10 19:10 #913
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Κωνσταντιναρα μου(!)....το σκεφτομαι καιρο τωρα αλλα δεν εχω ρωτησει.....στις εξοδους τι επιτρεπεται να πινουμε??!
    Προσωπικα δεν πινω αλκοολ, αν και μ αρεσει πολυ, γιατι με βαραει πλεον με τη μια,το χω κοψει μαχαιρι 3 χρονια τωρα.....αλλα αν επιτρεπεται...ποιο ποτο ειναι το λιγοτερο καταστροφικο ?

    Μου δημιουργει προβλημα,γιατι εκνευριζομαι να κανω διατροφη ολη μερα και το βραδυ επειδη θα κατσουμε καπου να πρεπει αναγκαστικα να την χαλασω!Οποτε καταφευγω συνηθως σε λυσεις οπως κολα light,σοδα κλπ....χωρις θεδμιδες και αλκοολ....αλλα αρχιζουν το δουλεμα ορισμενοι,και δεν μπορω να καθομαι να δινω εξηγησεις...
    Ασε που πολλες φορες ΔΕΝ σερβιρουν καν αυτα που πινω...!

    Δωσε μου τα φωτα σου!
     

  14. 12-01-10 23:29 #914
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντιναρα μου(!)....το σκεφτομαι καιρο τωρα αλλα δεν εχω ρωτησει.....στις εξοδους τι επιτρεπεται να πινουμε??!
    Προσωπικα δεν πινω αλκοολ, αν και μ αρεσει πολυ, γιατι με βαραει πλεον με τη μια,το χω κοψει μαχαιρι 3 χρονια τωρα.....αλλα αν επιτρεπεται...ποιο ποτο ειναι το λιγοτερο καταστροφικο ?

    Μου δημιουργει προβλημα,γιατι εκνευριζομαι να κανω διατροφη ολη μερα και το βραδυ επειδη θα κατσουμε καπου να πρεπει αναγκαστικα να την χαλασω!Οποτε καταφευγω συνηθως σε λυσεις οπως κολα light,σοδα κλπ....χωρις θεδμιδες και αλκοολ....αλλα αρχιζουν το δουλεμα ορισμενοι,και δεν μπορω να καθομαι να δινω εξηγησεις...
    Ασε που πολλες φορες ΔΕΝ σερβιρουν καν αυτα που πινω...!

    Δωσε μου τα φωτα σου!

    Eιδες!!!!! που το λες!!!! σου δημιουργεί πρόβλημα! να είσαι μπαμ στο φαγητό σου, κ το βράδυ να το χαλάς!! κ θα σου πουν κάποιοι φίλοι "" ελα κ τι εγινε με ενα ποτό θα χαλάσεις"" κ ομως εγινε!! αν φτάσεις σε σημείο που εσυ θες το σώμα σου κ μου πεις εδω είμαι, εγω τότε θα σου πω δεν πειράζει πιες κ ενα ποτάκι μια φορά την εβδομάδα, τώρα ομως ΟΧΙ, οτι πίνεις, πολύ καλα το πας, ετσι αλλωστε ξεχωρίζεις κ απο αυτούς που σου την ¨¨λεν娨
    Κ γω στα μπουζούκια πάντα πέρνω μια κανάτα φυσικό χυμό, ασε που είναι μια αηδία η γυναίκα να μυρίζει ποτόφιλιά!!
     

  15. 13-01-10 10:25 #915
    Προεπιλογή
    Κωνσταντίνα μου σου ποστάρω τη διατροφή μας που έχουμε μέχρι σήμερα.
    Είναι εντάξει για αυτό που θέλω? (Να αυξήσω και άλλο τη γράμμωση μου!)

    1 Γευμα ενα φυσικό χυμό κ ενα τοστάκι ολικής με γαλοπούλα
    2ο ενα γιαούρτι κ ενα μήλο
    το μεσημέρι άπαχο κρέας με σαλάτα ή ψάρι ή σούπα με ρύζι ή πατάτα
    το απόγευμα ενα γιαούρτι με λίγα αμύγδαλα η καρύδια
    κ το βράδυ το ίδιο με το μεσημέρι

    Πάντως Κωνσταντίνα μου δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά τα καρύδια δίνουν πολύ ενέργεια έτσι δεν είναι!? Είναι κάτι που το χρειάζομαι γιατί έχω γεμάτο πρόγραμμα!
    Θα περιμένω εναγωνίως αν είναι να αλλάξουμε κάτι!Στην προπόνηση να αυξήσω τα κιλά μου?
    ΣΜΑΤΣ ΣΜΟΥΥΥΥΥΤΣΣΣ
     

Σελίδα 61 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 1151596061626371111161 ... ΤελευταίαΤελευταία