Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 04-04-09 19:50 #1
    Προεπιλογή βαρη και καλλιτεχνικη φυση
    Σαν μουσικος θα ηθελα να συζητισουμε αυτο το θεμα γιατι πολλοι σνομπαρουν εναν μουσικο οταν αυτος θελει να κανει μια πιο υγειινη ζωη.ξερετε μαλιστα οτι θεορουν καπιοι οτι οταν ενας ανθρωπος εχει ανεπτιγμενους μυς τοτε το iq του ειναι πολυ"πεσμενο".(και το λεω αυτο γιατι ειμαι και εγω ενας καλλιτεχνης 108 κιλων χεχε)ενω οταν εισαι αλκοολικος η junky τοτε το iq ξεχειλιζει!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-04-09 20:09 #2
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    σιγουρα φιλε, και γω το ακουσα αυτο, ενας μπεκρουλιακας εχει υψηλο iq

    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-04-09 20:26 #3
    Προεπιλογή
    ενταξει ρε δεν το λεει κανεις και για κανονα....απλα υπαρχουν και ανθρωποι που το εριξαν στη γυμναστικη επειδη ενοιωθαν μυονεκτικα σε κατι....η να το θεσω καλυτερα ο κοσμοσ βλεπει μια αδυναμια καποιου πχ οτι ειναι χαζος και λεει την κακια του οτι γι αυτο το εριξε στη γυμναστικη....τωρα αυτος που βλεπει ββερ και τον λεει βλακα χωρις να τον εχει ακουσει να μιλαει ειναι πιο βλακας απο το ββερ και ασ μην τον ξερω(τον ββερ)....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-04-09 20:54 #4
    Προεπιλογή
    SAVVA συμφονω απολυτα και εγω ως μουσικος... ο καλητεχνικος χορος εχει τι νεοτροπια sex drugs n rock n roll... εχει περασει μια τελειως ηλιθια νεοτροπια που εξυπηρετει οτι οι χαρουμενοι-απελευθερομενοι-σκεπτομενοι ανθρωποι ειναι και ναρκομανοις... που φτασαμε να λεμε οτι για να ειναι καποιος χαρουμενος πρεπει να ναι και ναρκομανοις..

    γυμνασου εσυ και ασε τους αλλους να ειναι μια ζωη στην καταστολη στην μιζερια και να δουλευουνε μια ζωη για να ακουμπανε τα λευτα τους στους ντιλερ...για να γινουνε!! και οταν δεν υπαρχει stuff να λιωνουνε απο καταθλιψη και μιζερια....και να λενε αρε να χαμε λιγο.... .. τι καλα που θα ητανε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-04-09 20:56 #5
    Προεπιλογή
    πιστεψε με φιλε βαγγ υπαρχουν πολλοι απο δαυτους...ξερεις ο σωματοδης ειναι παντα ο αντιαισθιτικος-χοντροκομενος(δεν εχει ευαισθισιες δλδ)ο τσαμπουκας και παει λεγοντας....τεςπα αντι να κοιταει ο κοσμοσ τον πισινο του,κοιταει και κρινει κατι που δεν θα μπορεσει να ειναι ποτε αυτος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-04-09 21:02 #6
    Προεπιλογή
    εμ φιλε κωστα ετσι ειναι!για να εισαι δημιουργικος πρεπει να εισαι και ρεμπελος!!!χαχα!!σε λιγο συναδελφε θα πρεπει να πεταξουμε την τεστοστερονη μας για να γινουμε γλυκα αγορια!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-04-09 21:24 #7
    Προεπιλογή
    ναι savva επισεις .. θα πρεπει να φορεσουμε και τρεντυ μπλουζακια να κανουμε ποιο γυναικεια την φωνη μας να γινουμε ποιο θηλιπρεπης να αφισουμε και καμια φρατζουλα χροματιστη να γινουμε ποιο μαλθακη ρε αδερφε.... και μετα θα ειμαστε πολυ sexy-γλυκα αγορακια.. οπως προτασει και το cosmopolitan τους ανδρες στις γυναικες....χαχαχα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-04-09 23:11 #8
    Προεπιλογή
    σιγά ρε μη γίνουμε και ΕΜΟ,

    αλλά το να είσαι "γλυκός αντρας" με τις γυναίκες είναι υποχρέωση μας. Προσωπικά δεν μου αρέσουν οι αγενείς οι άνθρωποι και δεν πιστεύω με τίποτα ότι ένας ΒΒερ θα πρέπει να ξεχωρίζει με την "σκληρή" του συμπεριφορά και αυτά τα άτομα που το κάνουν έχουν πρόβλημα καταξίωσης.

    εγώ δεν νομίζω ότι οι μύς αλλάζουν τον χαρακτήρα ή την ψυχή του ανθρώπου, συνηθως συμβαίνει το αντίθετο και αυτό μπορώ να σας το διαβεβαιώσω από προσωπική εμπειρία, δηλαδή είχα έναν σοβαρό τραυματισμό και αισθάνθηκα πολύ μειονεκτηκά και τώρα θέλω να το ξεπεράσω βάζοντας λίγους μύς παραπάνω απ'ότι είχα, πόσο παραπάνω θα δείξει.

    Οι μύς όμως σίγουρα αλλάζουν τον τρόπο με τον οποίον οι άλλοι βλέπουν τον ΒΒερ και αυτό είναι κατανοητό από την στιγμή που δεν τον γνωρίζουν.

    Οι γυναίκες που λένε ότι δεν τους αρέσουν οι μύς λένε ψέματα και κυρίως το κάνουν για να μην χάσουν τους συντρόφους τους επειδή ένα άντρα με μυς τον κοιτάνε και άλλες γυναίκες και έτσι χάνει το πιθανόν συγκριτικό πλεονέκτημα.

    Επίσης όμως θα πρέπει να αναγνωρίσουμε ότι στον χώρο του ΒΒ υπάρχουν πολύ επιδειξιομανείς, τσαμπουκάδες κλπ που σε δεδομένη στιγμή θα προτιμήσουν να προτάξουν τα μπράτσα τους αντί το μυαλό τους.

    Εχω δεί φάση με ξένο ΒΒερ/καρατέκα σε νησί που παρ' όλο έγινε φοβερός τσαμπουκάς είχε 100% κοντρόλ και δεν έπεσε ούτε μία φάπα και μετά όταν τον ρώτησα γιατί κάθησε και άκουσε τόσα και δεν του έροξε του μλακα που τον έβριζε έστω και μία η απάντηση ήταν απλή: "Δεν κινδύνευε η ζωή μου".
    και όταν τον ρώτησα αν σε χτύπαγε τι θα έκανες μου απάντησε: "Αμυνα".
    Εεε μετά αν δεν σεβεσαι αυτό το άτομο ποιόν θα σεβαστείς, πέστε μου.


    ----

    σαββα
    εσύ μιλάς για υγιεινή ζωή γενικά όχι υποχρεωτικά βάρη.
    δηλαδή άμα δεν θέλεις να πιεις, να μεθύσεις, να καπνήσεις, να πείς γλυκόλογα στην κάθε ξέκωλη θα σε πούνε υποανάπτυκτο;;;;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Billy : 04-04-09 στις 23:18
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-04-09 11:58 #9
    Προεπιλογή
    χεχε γεια σου φιλε Billy!το γλυκα αγορια μαλλον επρεπε να το γραψω "γλυκα αγορια"!!!και ενοω φυσικοτατα τα αγορια που ειναι καλογιαλισμενα και θυληπρεπη!!ξερεισ στον χωρο τηω ροκ κουλτουρας το να γυμναζεσαι και να κανεις υγειηνη ζωη ειναι οπως ο διαολος με το λιβανι!σε γενικες γραμμεσ παντα μιλαμε ετσι?σιγουρα υπαρχουν και εξαιρεσεις..κατα μεσο ορο ομως αυτο ισχυει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-04-09 20:59 #10
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savvvas108 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χεχε γεια σου φιλε Billy!το γλυκα αγορια μαλλον επρεπε να το γραψω "γλυκα αγορια"!!!και ενοω φυσικοτατα τα αγορια που ειναι καλογιαλισμενα και θυληπρεπη!!ξερεισ στον χωρο τηω ροκ κουλτουρας το να γυμναζεσαι και να κανεις υγειηνη ζωη ειναι οπως ο διαολος με το λιβανι!σε γενικες γραμμεσ παντα μιλαμε ετσι?σιγουρα υπαρχουν και εξαιρεσεις..κατα μεσο ορο ομως αυτο ισχυει.
    κοιτα το ιδιο λεγανε κ για την μεταλ, αλλα για κατσε κ δες μεσα στον χρονο ποιοι εχουν μινει... γενικα, το μεγεθος δεν πιστεβω πως εχει να κανει με την αντιδραση του κοσμου.. οπως κ να σε δει καποιος που θα ερθει σε επαφη/συναναστροφη μαζι σου με ενα απλο χαμογελο θα σε κοιταξει με αλλο ματι
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-04-09 21:02 #11
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    γι αυτο εχουν μαζευτει ολεσ οι αδερφεσ στην τηλεοραση και στο μοντελινκ κ εκτοξευουν τουβλα οταν μιλανε.ρε ουστ.που λεει και ο παππουσ μου.
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-04-09 02:12 #12
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    κι εγώ συμφονώ με τον σάββα και πιστεύω η ποιότητα του ανθρώπου δεν έχει να κάνει με τον σωματότυπο και επειδή το ββ θα τραβήξει και κάποιους με χαμηλή αυτοεκτήμιση επειδή είναι κάτι που χτυπάει στο μάτι δεν σημαίνει πως όποιος ασχολείτε είναι ανεγκέφαλος η κομπλεξικός , που και ένας τέτοιος χαρακτήρας μπορεί να γίνει καλύτερος άνθρωπος αν καταλάβει πως δεν είναι το πάν τα μπράτσα και στην πορεία όπως καλιεργεί το σώμα του να νιώσει την ανάγκη να καλιεργήσει και το μυαλό του.

    γι αυτό λένε όσα δεν φτάνει η αλεπού ,επίσης είναι και μια ενασχόληση και σε ερασιτεχνικό επίπεδο που γίνετε τρόπος ζωής και πειθαρχείας.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-04-09 15:18 #13
    Προεπιλογή
    Ζουμε σε μια εποχη δυστιχος που θελει ολους τους αρσενικους ευνουχισμενους...ειναι η μοδα?η τηλεωραση?δεν ξερω...απλα δεν ωα ηθελα να δω τον γιο μου ευνουχο..η χειροτερα ευνουχο και βουτιγμενο στα ντραγκς και την κρεπαλη..βεβαια μεγαλα λογια να μην λεω γιατι δεν ξερει κανεις τι τον περιμενει...
    Απάντηση με παράθεση