Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 25-03-09 00:20 #1
    Προεπιλογή Λιποτροπικα S.O.S.
    Χαιρετε...ειμαι νεος στο χωρο...ειμαι 97 κιλα και υψος 1.84...αρκετο λιπος...δοκιμασα της muscletech τον hardcore αλλα χωρις αποτελεσματα....εχω ακουσει για 2 ακομα προιοντα...τον ARSON και το ANIMAL CUTS...οποια συμβουλη ευπροσδεκτη...(το μονο που θελω ειναι να πεσω στα 78-80 κιλα ( να χασω μονο λιπος),δεν εχω καποιο προβλημα υγειας (καρδια κλπ.) )ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-03-09 01:07 #2
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    φιλε μου, τα λεγομενα λιποτροπικα το μονο που κανουν ειναι να αυξανουν λιγο τον αριθμο θερμιδων που καιες... αντε τα ποιο ισχυρα απο αυτα εχουν διουριτικη λειτουργεια κ διοχνουν κ καποια υγρα... μεχρι εκει ομως... πραγμα που σιμενει οτι χωρις διατροφη οτι κ να παρεις, οπως κ να λεγετε αυτο τετοιους στοχους δεν βαρας....
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-03-09 01:24 #3
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRAVIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    (το μονο που θελω ειναι να πεσω στα 78-80 κιλα ( να χασω μονο λιπος),

    αυτά που σου είπε ο μαντούς απο πάνω, επίσης αυτο που έγραψες πάνω δεν γίνετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-03-09 10:18 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου, τα λεγομενα λιποτροπικα το μονο που κανουν ειναι να αυξανουν λιγο τον αριθμο θερμιδων που καιες... αντε τα ποιο ισχυρα απο αυτα εχουν διουριτικη λειτουργεια κ διοχνουν κ καποια υγρα... μεχρι εκει ομως... πραγμα που σιμενει οτι χωρις διατροφη οτι κ να παρεις, οπως κ να λεγετε αυτο τετοιους στοχους δεν βαρας....
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-03-09 11:00 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.564
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRAVIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρετε...ειμαι νεος στο χωρο...ειμαι 97 κιλα και υψος 1.84...αρκετο λιπος...δοκιμασα της muscletech τον hardcore αλλα χωρις αποτελεσματα....εχω ακουσει για 2 ακομα προιοντα...τον ARSON και το ANIMAL CUTS...οποια συμβουλη ευπροσδεκτη...(το μονο που θελω ειναι να πεσω στα 78-80 κιλα ( να χασω μονο λιπος),δεν εχω καποιο προβλημα υγειας (καρδια κλπ.) )ευχαριστω
    Καλημερα φίλε και καλως ήρθες .Περνα αν θες από τα νεα μελη να συστηθεις.
    Αυτα που σου εγραψαν τα παιδια πανω κατω θα επαναλαβω κα ιεγω.
    Κατ΄αρχήν δεν μας αναφερεις ποια ηε παφη σου με το άθλημα,τι ειδους προπονηση κανεις,αν κανεις προσεγμενη διατροφη ή δίαιτα,τι αεροβικη κανεις και πόσο,δηλαδη ΤΙΣ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΕΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ.Τωρα όσο για τα λιποτροπικα αν όλα τα υπολοιπα τα τηρείς μπορουν να σε βοηθησουν κατά ένα 10%-15%.
    Προσωπική μου άποψη είναι ότι όλοι οι λιποδιαλύτες-λιποτροπικα-θερμογγεννετικα που κυκλοφορούν στην αγορά είναι λιγο πολύ της ίδιας ποιότητας,καποια λίγο πιο δυνατα.
    Εγω αν θες ντε και καλα να σου προτείνουμε 2 προϊόντα,το DYMA-BURN XTREME της DYMATIZE είναι πολύ καλό προϊον,για τα Animal Cuts έχω ακουσει καλά λόγια,τώρα τα Arson και τα Hudroxycut είναι πιο light.
    Αλλα στο ξαναεπαναλαμβανω αν δεν κανεις υποθερμιδική διατροφή + αεροβία ότι και να παρεις δεν θα χανεις.Μπορεί να τα κανεις ήδη αυτα,απλά αν δεν χανεις κατι δεν κανεις σωστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-03-09 13:35 #6
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Περα απο την διατροφη και την αεροβια αν θελεις λιποτροπικο εγω προσωπικα χρησιμοποιω το animal cuts και παιρνω την μιση δοση δηλαδη ενα φακελακι 1 ωρα πριν την προπονηση και τις μερες οφ καπου εκει το απογευμα για να με κραταει μεχρι το βραδυ.Με τα δυο φακελακια για καποιο λογο που δεν καταλαβα ενοιωθα φοβερη κουραση ισως με κουραζε εγκεφαλικα η συνεφρινη πολυ και εβγαινε και στο σωμα μου αυτο.Στο προτεινω ανεπιφυλακτα.Το hydroxucut το μονο που θα σου προσφερει ειναι υπερβολικη νευρικοτητα δουλεια καλη δεν κανει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-03-09 14:42 #7
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Το animal cuts ειναι απο τα πιο καλα λιποδιαλυτικα.Μην δοκιμασεις παντως να παρεις sida cordifolia και να παρεις μεγαλυτερη δοση για να πιασεις το κανονικο "e-c stack".Αν θελεις κατι τετοιο δοκιμασε stacker2,το μονο αρνητικο ισως ειναι οτι εχει ασπιρινη (αν μπορεις να βρεις σκετη εφεδρινη ομως και να κανεις το μιγμα με καφεϊνη μονος σου τοτε ειναι το καλυτερο )
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-03-09 15:00 #8
    Προεπιλογή
    οντως αυτο που ειπα ειναι ακυρο...απλα ετσι το φανταζομουν...να χασω το λιπος...τα κιλα δν μετρανε..(προς TEZAMAN)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-03-09 15:54 #9
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    πρωσοπικα πιστευω για να αδυνατισεισ γρηγορα αρχηνα το κολυμβητηριο κανε και διατροφη κ θα εισαι ενταξει ..στυλακι θα γινεισ αφου στο κολυμπι καισ τα αντερα σου 6 χρονια εκανα κιλο δεν πηρα.
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-03-09 16:28 #10
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφου στο κολυμπι καισ τα αντερα σου 6 χρονια εκανα κιλο δεν πηρα.
    Δεν ειχε να κανει μονο με το κολυμπι,ειχε να κανει με το σκαρι σου που λενε.

    Και το αλλο που δεν εχω καταλαβει,γιατι οποιος θελει να αδυνατισει να ξεκιναει κολυμπι ή μπασκετ ή squash ρε παιδια? Ενταξει καις θερμιδες και στα αλλα αθληματα,αλλα γιατι να τον αποθειτε απο την γυμναστικη με βαρη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-03-09 16:32 #11
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    γιατι στο κολυμπι καισ τισ περισσοτερεσ θερμιδεσ γι αυτο οποτε τι θα επιλεξεισ?το πιο γρηγορο η το πιο αργο?
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-03-09 16:44 #12
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ΜΕΙΩΣΤΕ ΤO ΣΩΜΑΤΙΚO ΣΑΣ ΛΙΠOΣ 7,9% ΠΕΡΙΣΣOΤΕΡO!
    Το νέο Hydroxycut Hardcore δεν είναι για τον οποιοδήποτε! Το νέο Hydroxycut Hardcore είναι σχεδιασμένο μόνο για σας, τον αφοσιωμένο bodybuilder που δεν χάνει ποτέ προπόνηση, δεν ξεχνά ποτέ γεύμα και θέλει να είναι γραμμωμένος ως το κόκαλο!
    Γι' αυτό η Muscletech που ξέρει πραγματικά τι θέλετε και ποιος είστε, κατασκεύασε αποκλειστικά για σας το πιο ισχυρό λιποτροπικό που έχει παρασκευαστεί ποτέ!
    Σχεδιασμένο από τον κορυφαίο επιστήμονα και "γκουρού" των προϊόντων ειδικής διατροφής
    Dr. Marvin Heuer, το Hydroxycut Hardcore βασίζεται σε 10 χρόνια ερευνών, περιλαμβανομένων πολλών κλινικών ερευνών που έχουν ερευνήσει τα βασικά συστατικά του και πιστοποιούν την αποτελεσματικότητά του. Πόσα λιποτροπικά στην αγορά ξέρετε που έχουν ερευνηθεί τόσο πολύ;
    Συγκεκριμένα, σε μια κλινική έρευνα οι συμμετέχοντες που λάμβαναν τα βασικά συστατικά του Hydroxycut Hardcore μείωσαν την συνολική περιοχή του λίπους τους (μετρημένη σε τετραγωνικά εκατοστά) κατά 7,9% περισσότερο από αυτούς στην ελεγχόμενη ομάδα. Η απώλεια λίπους μετρήθηκε χρησιμοποιώντας τομογραφικό σκανάρισμα με υπολογιστή της κοιλιακής χώρας. Μια άλλη έρευνα έδειξε πως τα βασικά συστατικά του Hydroxycut Hardcore αύξησαν την νορεπινεφρίνη, τη βασική ορμόνη που συμβάλλει στη μείωση του λίπους έως και 40%!
    Όλα αυτά αποδεικνύουν πως κανένα άλλο λιποτροπικό προϊόν της αγοράς δεν μπορεί να συγκριθεί και έτσι μπορείτε να εμπιστευθείτε το Hydroxycut Hardcore για να αποκτήσετε το σώμα που επιθυμείτε.
    ----------------------------------------------------------------------------------


    απο ολα αυτα που λεει και λεει και λεει, κρατα μονο αυτο:


    τον αφοσιωμένο bodybuilder που δεν χάνει ποτέ προπόνηση, δεν ξεχνά ποτέ γεύμα.



    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-03-09 19:22 #13
    Προεπιλογή
    xa xa xa xa xa xa
    " ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΔΕΙΛΙΑΣΩ ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙΤΕ ΜΕ...."
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-04-09 09:34 #14
    Το avatar του χρήστη SiCkOheL

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Περ.
    United Kingdom
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    αυτές οι διαφημίσεις έχουν καταντήσει πλέον ΑΝΈΚΔΟΤΟ !!!!!
    Είναι Bασανιστικό, Aλλά Aκόμα Eχω Πολύ Δρόμο...
    Απάντηση με παράθεση