Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 19 από 19
  1. 30-03-09 16:17 #16
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Το lipo6x πρεπει να ειναι καλο,γιατι ακουγα καλα λογια για το απλο lipo6,οποτε υποθετω οτι ειναι ακομη καλυτερο.

    Το dyma burn εχει διαφορα μεσα,αλλα λεει 200mg απο διαφορα βοτανοειδη εφεδρινης,δηλαδη δεν ξερουμε ποση καθαρη εχει ας πουμε.

    Προσωπικα απο τα 3 θα διαλεγα την σκετη ephedrine HCL και θα επαιρνα συμπληρωμα καφεϊνης,για να κανω οπως θελω εγω το μιγμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-03-09 16:28 #17
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.564
    Προεπιλογή
    ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ με βοηθούν οι λιποδιαλύτες όταν τους βαζω στο πρόγραμμα μου και για τον λόγο ότι αντεχω περισσότερο και με μεγαλύτερη ενεργεια,λόγω της διεγερσης του ΚΝΣ που προκαλουν, την αεροβική μεγαλης διαρκειας,μιας και την αεροβικη την θεωρω απαραιτητο εργαλείο για εμενα όταν θελω να χασω.Υπάρχουν καποιοι που μπορουν να το πετυχουν χωρίς αεροβικη το στέγνωμα λόγω της πολύ αυστηρης διατροφής που κανουν,εγω δεν είμαι τωρα σε τετοια φαση.Προσωπικη μου αποψη, που λεει και ο Μιχαλης,δεν πίνω και κανενα είδος καφε,έτσι κι αλλιως, για τόνωση,οπότε με βοηθάνε....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-04-09 04:44 #18
    Το avatar του χρήστη Zuki1000k6

    Εγγραφή
    21-09-2008
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    120
    Προεπιλογή
    Εχω δοκιμασει και το απλο lipo6 και το lipo6X...Πρωσοπικα εχασα αρκετο λιπος ειδικα με το lipo6X...Ολα αυτα βεβαια σε συνδιασμο με αρκετη αεροβια προπονηση και σωστη διατροφη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-04-09 09:18 #19
    Το avatar του χρήστη SiCkOheL

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Περ.
    United Kingdom
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    το καλύτερο όπως είπε ο brawny και σε άλλο post είναι ο mus και αυτό μιας και είναι η μεγαλύτερη λιποτροπικι μονάδα
    τώρα ο λιποδιαλυτής κατά την γνώμη μου μπαίνει αφού περάσεις από τα στάδια τις διατροφής,βάρη,αερόβιο,
    αλλα για να σου απαντήσω στο πως post σου ότι έχει ephedrine HCL μέσα η σκέτη ephedrine συνήθως κάνει την δουλειά το eca and so on
    αλλα να ξέρεις γενικά καλύτερα μην φτάσεις στα efedrinouxa γιατί μετά δεν θα έχεις πολλές επιλογές να ανεβείς στο παραπάνω σκαλοπάτι
    Είναι Bασανιστικό, Aλλά Aκόμα Eχω Πολύ Δρόμο...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12