Θέμα: Καζεΐνη

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 37 από 37
  1. 19-01-14 13:58 #31
    Προεπιλογή
    Καζεινη εχω δοκιμασει τη Ν.Τ. της ΝUTREND,τα φακελακια της ΟΝ σε βανιλια και της six star απο τις δυο γνωστες αλυσιδες.Καλυτερη γευση της ον,πιο χορτατος ξυπνουσα με nutrend.Toυλαχιστον ετσι ενιωθα.κατα τα αλλα απ ο,τι εχω κοιταξει υπαρχουν scitec,biotech,body attack,cytospor,san,mdy,reflex κλπ...ορεξη να χει κανεις να δοκιμαζει!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-01-14 14:07 #32
    Προεπιλογή
    Εγω το θεωρω συμπληρωμα πολυτελειας γτ θεωρω πως το κοτατζ και το γιαουρτι μπορουν να το αντικαταστησουν μια χαρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-01-14 14:18 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Steloukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω το θεωρω συμπληρωμα πολυτελειας γτ θεωρω πως το κοτατζ και το γιαουρτι μπορουν να το αντικαταστησουν μια χαρα.
    μπορει και να χεις δικιο αλλα να σου πω την αληθεια εγω τη ξεκινησα για οικονομικους λογους.με 30 ευρω πανω κατω βγαζεις 1 μηνα και στην πορεια ειδα οτι με συμφερει ενω αντιστοιχα το κοττατζ για παραδειγμα ειναι πανακριβο εκτος αν βρεις αυτο με τα χαμηλα λιπαρα στα λιντλ που προσωπικα δεν το βρισκω ποτε και το οποιο ειναι οικονομικο.εχω καιρο να κοιταξω αν το φερνει ακομα αλλα οποτε το εφερνε πεφταν ολοι(κι εγω μεσα)λες και μοιραζουν ψωμι στην κατοχη!ε δε μπορω να αγχωνομαι και για το κοττατζ σ αυτη τη ζωη...κατα περιοδους προσπαθω να συνδυαζω και τα 3(καζεινη,γιαουρτι<κοττατζ)σε διαφορετικες μερες για ποικιλια και για να μη βαριεμαι κανενα απο τα 3!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-01-14 14:38 #34
    Προεπιλογή Καζεΐνη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LEGPRESS Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορει και να χεις δικιο αλλα να σου πω την αληθεια εγω τη ξεκινησα για οικονομικους λογους.με 30 ευρω πανω κατω βγαζεις 1 μηνα και στην πορεια ειδα οτι με συμφερει ενω αντιστοιχα το κοττατζ για παραδειγμα ειναι πανακριβο εκτος αν βρεις αυτο με τα χαμηλα λιπαρα στα λιντλ που προσωπικα δεν το βρισκω ποτε και το οποιο ειναι οικονομικο.εχω καιρο να κοιταξω αν το φερνει ακομα αλλα οποτε το εφερνε πεφταν ολοι(κι εγω μεσα)λες και μοιραζουν ψωμι στην κατοχη!ε δε μπορω να αγχωνομαι και για το κοττατζ σ αυτη τη ζωη...κατα περιοδους προσπαθω να συνδυαζω και τα 3(καζεινη,γιαουρτι<κοττατζ)σε διαφορετικες μερες για ποικιλια και για να μη βαριεμαι κανενα απο τα 3!
    Ισχύει πως κάποιες φορές, τα συπληρωματα βγαίνουν πιο οικονομικά (+πιο εύχρηστα)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-01-14 15:07 #35
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή Καζεΐνη
    Καλα αλλα 30€ καζεινη ποια ειναι η φθηνότερη μόνο κιλη και για την ακρίβεια 908γρ έχει 36€


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-01-14 17:04 #36
    Προεπιλογή
    εγω το βραδυ χρησιμοποιώ 1γιαουρτι 2% και 0.5 scoop καζεινη..+λιπαρα αμυγδαλα κτλ.. πιστευω ενα γιαουρτι ειναι πολυ λιγο για 8-10 ωρες που θα κοιμηθείς επισεις μια καζεινη πχ της ον κανει 60 ευρο(1818κγ) που την εχουν τα χτρ οποτε σε εμενα που βγενει απο μισο σκουπ 112 σκουπ μια χαρα ειναι το πρωι δεν πειναω καθολου! οποτε πιστευω ειναι χρησιμο σημπληρωμα .
    οπως και αν το μετρισης σε ολοκληρω το σκουπ οι 52 δωσεις κανουν 1,10 η μία και εχει 24,4γρ πρωτεινη ανα σκουπ ... τα γιαουρτια δεν ξερω αυτοι τι στηγμη ποσο κανουν παντως για να φτασεις σε ποσοτητα πρωτεινης την καζεινη της ον πχ θες περιπου 2 γιαουρτια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kazos_GR : 19-01-14 στις 17:13
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-01-14 18:04 #37
    Προεπιλογή
    Καλα πολλοι δεν μπορουν να τρωνε καθε μερα γιαουρτι η κοτατζ και επιλεγουν καζεινη λογω καλυτερης γευσης.Εγω δεν εχω προβλημα με το γιαουρτι τρωω καθε βραδυ 300γρ γιαουρτι στραγγιστο ολυμπος 2%(27γρ πρωτεινης).Παιρνω τον κουβα που με διευκολυνει στη χρηση,ριχνω και μεσα κανενα φρουτακι για καλυτερη γευση(εξαιρεση ο ανανας το κανει χαλια μολις το εφαγα μου χε αφησει στο στομα μια ασχημη αισθιση) και νιωθω μια χαρα χορτατος+τα αλλα που εχω στο βραδυνο δλδ μια φετα ψωμι μαυρο με φυστικοβουτυρο και μια φετα γαλοπουλα.

    Αλλα και καζεινη εχω χρησιμοποιησει και ειναι μια χαρα σε κρατα και χορτατο και απο γευση ειναι πενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123