Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 45
  1. 20-05-09 13:02 #1
    Προεπιλογή Θελω να παρω κιλα(help)
    Geia sas me lene gianni kai eimai 16 xrono 1.81 kai 62 kila mono.....
    skeftomai ayto to kalokairi na arxiso gimnastiki se ena gimnastirio sti gitonia mou kathos thelo na fouskoso kai na apoktiso mia sosti gramosi kai ena kalo soma.
    Tha ithela na me voithisete me to thema ton kilon , kai na mou pite ti boro na kano oste na valo pio polla kila kathos eimai poly leptos kai oses prospathies kai an exo kanei den mporo na valo kila!. Epeisis thelo na mou peite ama einai kalo stin ilikia mou na paro proteini i alla sibliromata kai na mou pite kapies askiseis kathos exo ena provlima sto stithos pou legete pectus excavatum kai to stithos mou paei ligo mesa apo to kanoniko kai an diorthonete me tin gimnastiki
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-05-09 13:19 #2
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες Γιαννη.
    Κατ'αρχας, γραφε με ελληνικους χαρακτηρες, ειναι κανονας του φορουμ.
    Kανε και ενα θεμα στα Νεα μελη να σε γνωρισουμε

    2ον.
    den mporo na valo kila!
    Να φας δοκιμασες?
    Περα απο την πλακα, ορμα στη μασα, φτιαξε ενα προγραμμα διατροφης, και τα κιλα θα ερθουν. Και γω καποτε στη θεση σου ημουν, και στα κιλα σου, τρωγοντας 3 γευματα την ημερα, και οταν αλλαξα τη διατροφη σιγα σιγα καταφερα να ανεβω.
    Κοιτα τα αρθρα μας, ειδικα αυτο, και τα αρθρα περι διατροφης. Διαβασε τα θεματα που υπαρχουν στη διατροφη και αν δεν καλυφθεις ξαναρωτα.

    Σχετικα με το προβλημα θωρακα, μιας και εχω το ιδιο, λενε οτι το μονοζυγο ανοιγει τον θωρακα..Αποδειξεις δεν υπαρχουν, αλλα δεν εχεις και τιποτα να χασεις, ετσι κι αλλιως θα εχεις αναλογες ασκησεις στην προπονηση σου.
    Διαβασε και ενα μικρο αρθρο που εφτιαξα: Pectus Excavatum
    Δεν ξερω πως ακριβως εισαι εμφανισιακα τωρα (αν θες δωσε καποιες φωτο), αλλα επειδη στατιστικα το PE εμφανιζεται σε ατομα ψηλα και λεπτα (aka εκτομορφοι), φαινεται καπως εντονο καθως λειπει η μυικοτητα. Βαζωντας καποια μυικα κιλα στο στηθος φαινεται αρκετα καλυτερα.

    Αυτα. Ο,τι θες ρωτα μας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-05-09 13:22 #3
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    καταρχήν καλός όρισες, ανοιξε ενα θεμα στα νεα μελη να συσταθείς, τα κιλα ανεβαίνουν οταν ανεβαίνουν οι θερμίδες και το αντίστροφο, δεν εχει να κανει αυτο ουτε με συμπληρώματα ουτε με κατι αλλο, τρως περισσότερο απο οτι καις ανεβαινεις σε κιλά.

    γράφουμε μονο με ελληνικά ειναι κανόνας του φορουμ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-05-09 13:37 #4
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Τρώγε κάθε 2-3 ώρες καθαρό φαγητό όχι fast food, τηγανητά, γλυκά και σαχλαμάρες και λιώσε στο γυμναστήριο.Αν δεις ότι δε παίρνεις βάλε και άλλη ποσότητα κοκ. Ρίξε και μια ματιά σε διατροφές όγκου στο section Διατροφή. Μαγικά φίλτρα δεν υπάρχουν.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo84 : 20-05-09 στις 13:41
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-05-09 17:46 #5
    Προεπιλογή
    Μια ειναι η λυση για να παρεις κιλα...

    Οπως ειπαν κ οι συμφορουμιστες...

    ΦΑΕ-ΦΑΕ-ΦΑΕ .... μετα πηγαινε κ καμια προπονησ βεβαια....
    Μπρος τα καλλη, τι ειναι ο πονος..... !
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-05-09 20:52 #6
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eimai_fetes Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια ειναι η λυση για να παρεις κιλα...

    Οπως ειπαν κ οι συμφορουμιστες...

    ΦΑΕ-ΦΑΕ-ΦΑΕ .... μετα πηγαινε κ καμια προπονησ βεβαια....
    πρεπει να τρως γενικα και μην νομιζεις οτι θα βαλεις καθαρα κιλα σε ενα χρονο ..θελει χρονια ογκου χωρις φαρμακα για να αποκτησεις καλη μαζα! εγω εβαλα σε 10 μηνες 1 -2 μυικα κιλα το πολυ..το χερι μου ηταν 38 και τωρα ειναι 41 ..


    μου αρεσε το συμφορουμιστες..!
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-05-09 18:50 #7
    Το avatar του χρήστη SiCkOheL

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Περ.
    United Kingdom
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    Hello John.καλώς ήρθες στο forum!
    όπως είπε και ο exci δεν ξέρουμε ακριβώς την περίπτωση σου αλλα με τον καιρό και αφού μεγαλώσει κάπως το στήθος θα υπάρχει σίγουρα μια διαφορα προς το καλύτερο.όσο για τα κιλά αν έχεις όρεξη να διαβάσεις τα άρθρα που υπάρχουν στο forum θα καταλάβεις ότι είναι στο ποιοτικό φαγητό με καλές ποσότητες.
    Είναι Bασανιστικό, Aλλά Aκόμα Eχω Πολύ Δρόμο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-05-10 03:41 #8
    Προεπιλογή
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΤΗΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ ΕΧΟ ΥΨΟΣ 1,94 ΚΑΙ 70 ΚΓ ΒΑΡΟΣ ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΒΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ι ΜΑΝΑ ΜΟΥ Ι ΙΔΙΑ ΕΠΙΔΕΙ ΕΧΟ ΠΟΙΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΝΑ ΠΑΡΟ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟ ΟΡΕΞΙ ΤΡΟΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΙΝ ΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟ ΣΤΑΤΗΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΔΙΛΑΔΙ ΕΔΟ ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΟ ΝΑ ΞΙΠΝΙΣΟ ΠΡΟΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΕ ΝΑ ΠΑΟ ΣΤΙΝ ΤΗΑΛΑΣΣΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΟ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΥΠΡΑΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ ΝΑ ΠΑΡΟ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ ΜΕ ΚΑΤΙ????
    ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΜΕ ΒΟΙΤΗΙΣΕΤΕ


    ***Γράφε ελληνικά. Κανόνας του φόρουμ. Mods Team***
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-05-10 08:02 #9
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanosKOK Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΤΗΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ ΕΧΟ ΥΨΟΣ 1,94 ΚΑΙ 70 ΚΓ ΒΑΡΟΣ ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΒΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ι ΜΑΝΑ ΜΟΥ Ι ΙΔΙΑ ΕΠΙΔΕΙ ΕΧΟ ΠΟΙΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΝΑ ΠΑΡΟ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟ ΟΡΕΞΙ ΤΡΟΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΙΝ ΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟ ΣΤΑΤΗΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΔΙΛΑΔΙ ΕΔΟ ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΟ ΝΑ ΞΙΠΝΙΣΟ ΠΡΟΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΕ ΝΑ ΠΑΟ ΣΤΙΝ ΤΗΑΛΑΣΣΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΟ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΥΠΡΑΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ ΝΑ ΠΑΡΟ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ ΜΕ ΚΑΤΙ????
    ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΜΕ ΒΟΙΤΗΙΣΕΤΕ
    Απάντησες στην ερώτηση σου ,κανε τις 6-7 φορες ,με αρκετό κρέας ,και ΠΆΡΑ πολυ υδατάνθρακα ,αν θες να βάλεις και λίγο μυ ,πήγαινε και γυμναστήριο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-05-10 10:43 #10
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Pilton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απάντησες στην ερώτηση σου ,κανε τις 6-7 φορες ,με αρκετό κρέας ,και ΠΆΡΑ πολυ υδατάνθρακα ,αν θες να βάλεις και λίγο μυ ,πήγαινε και γυμναστήριο.
    + με χιλια
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-05-10 14:25 #11
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Αν τρεφεσαι με αερα φιλτατε δεν προκειται να παρεις γραμμαριο. Επισης βιονικη υπερσυμπυκνωμενη τροφη σε χαπακι με 5000 θερμιδες δεν υπαρχει. Το εντυπωσιακο ειναι οτι εισαι και μαγειρας. Αν τσιμπολογουσες και κατι ολη την ωρα θα ειχες σοβαρες ελπιδες να παρεις. Το χερι σου για να μεγαλωσει θελει γυμναστηριο. Ακομα και να παρεις δλδ. κιλα, πιο πιθανο ειναι να μεγαλωσει η κοιλια σου και αλλα παραταιρα σημεια και να δειχνεις χειροτερος (χωρις gym). Αυξησε το κρεας και τους (γευστικους) υδατανθρακες και θα βελτιωθει και η ψυχολογια σου.
    Να ξερεις παντως οτι αν πας γυμναστηριο θα γινεις αλλος ανθρωπος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-05-10 14:33 #12
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν τρεφεσαι με αερα φιλτατε δεν προκειται να παρεις γραμμαριο. Επισης βιονικη υπερσυμπυκνωμενη τροφη σε χαπακι με 5000 θερμιδες δεν υπαρχει. Το εντυπωσιακο ειναι οτι εισαι και μαγειρας. Αν τσιμπολογουσες και κατι ολη την ωρα θα ειχες σοβαρες ελπιδες να παρεις. Το χερι σου για να μεγαλωσει θελει γυμναστηριο. Ακομα και να παρεις δλδ. κιλα, πιο πιθανο ειναι να μεγαλωσει η κοιλια σου και αλλα παραταιρα σημεια και να δειχνεις χειροτερος (χωρις gym). Αυξησε το κρεας και τους (γευστικους) υδατανθρακες και θα βελτιωθει και η ψυχολογια σου.
    Να ξερεις παντως οτι αν πας γυμναστηριο θα γινεις αλλος ανθρωπος.
    Kανε οτι σου λεει ο flowin_through απο δω ,αλλιως αν αρχισεις απλα να τρως,θα εισαι skinny fat.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-05-10 14:36 #13
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παιδιά εγώ πιστευω δεν ισχύει αυτό...Το παλικάρι υποσιτίζεται...δεν είναι το φυσιολογικό του έτσι πιστευω.
    Εγώ νομίζω ότι θα βάλεις κρέας και χωρίς gym. Θα δείχνεις πιο κανονικός. Απλά δε θα βάλεις μυες και κάποια στιγμή φυσικά θα σταματήσεις να βάζεις και κρέας αλλά στην αρχή θα βάλεις δε μπορεί.
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-05-10 13:07 #14
    Προεπιλογή Θελω να παρω κιλα
    Kαλησπέρα και καλώς σας βρήκα..
    Επέλεξα να μην ανοίξω καινούργιο θέμα γιατί είμαι σίγουρος πως την ίδια ερώτηση σας την έχουν κανει πολλοί!
    Διάβασα ήδη αρκετά θέματα στο φόρουμ όμως είναι ένα θέμα ξεχωριστό για τον καθένα οπότε αποφάσησα να κάνω εγγραφή και να ποστάρω!

    Θέλω να πάρω κιλά λοιπον..
    Για να γίνω πιο συγκεκριμένος,είμαι 20 χρονων με υψος 1,83 και βάρος περι τα 55 κιλα ±1.. Απ'οσο με θυμάμαι ήμουν πάντα αδυνατος..
    Όσο και να προσπάθησα ποτέ δεν έβαλα πάνω από 2-3 κιλα(και πολλά λέω)
    Η σχέση μου με το φαί είναι μικρή και τακτική,ωστόσο ο μεταβολισμός μου χτυπαει κόκκινο αφού μετά από κάθε γεύμα επισκέπτομαι την τουαλέτα..

    Τελευταια σκεφτομαι πολύ έντονα την χρήση κάποιας πρωτεΐνης (καθαρης;μη-καθαρης;..δε ξερω!) ωστε μαζι με τα στάνταρ καθημερινά γεύματα να με βοηθήσει να πάρω κάποια κιλά!(νομίζω οτι με 5-10 κιλα θα είμαι υπέρ ευχαριστημένος..)

    Θα ήθελα να με παροτρύνετε λοιπον-ή να με αποθαρρύνεται-για την αγορά κάποιου τέτοιου σκευάσματος,τον τρόπο χρήσης του και κυρίως για τα αποτελέσματα του..

    Τέλος,η σχέση μου με την γυμναστική είναι αρκετά καλή τα τελευταία 3 χρόνια-κάνω πολύ μονόζυγο και λίγα βάρη μέσα στο σπιτι ώστε να έχω αποκτήσει κάποια γράμμωση(όση μπορω βέβαια..)


    Φιλικα,
    Ευχαριστώ για το χρόνο σας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-05-10 14:05 #15
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rotten Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλησπέρα και καλώς σας βρήκα..
    Επέλεξα να μην ανοίξω καινούργιο θέμα γιατί είμαι σίγουρος πως την ίδια ερώτηση σας την έχουν κανει πολλοί!
    Διάβασα ήδη αρκετά θέματα στο φόρουμ όμως είναι ένα θέμα ξεχωριστό για τον καθένα οπότε αποφάσησα να κάνω εγγραφή και να ποστάρω!

    Θέλω να πάρω κιλά λοιπον..
    Για να γίνω πιο συγκεκριμένος,είμαι 20 χρονων με υψος 1,83 και βάρος περι τα 55 κιλα ±1.. Απ'οσο με θυμάμαι ήμουν πάντα αδυνατος..
    Όσο και να προσπάθησα ποτέ δεν έβαλα πάνω από 2-3 κιλα(και πολλά λέω)
    Η σχέση μου με το φαί είναι μικρή και τακτική,ωστόσο ο μεταβολισμός μου χτυπαει κόκκινο αφού μετά από κάθε γεύμα επισκέπτομαι την τουαλέτα..
    πες μας τη τρως ολη την ημερα.

    Τελευταια σκεφτομαι πολύ έντονα την χρήση κάποιας πρωτεΐνης (καθαρης;μη-καθαρης;..δε ξερω!) ωστε μαζι με τα στάνταρ καθημερινά γεύματα να με βοηθήσει να πάρω κάποια κιλά!(νομίζω οτι με 5-10 κιλα θα είμαι υπέρ ευχαριστημένος..)

    Θα ήθελα να με παροτρύνετε λοιπον-ή να με αποθαρρύνεται-για την αγορά κάποιου τέτοιου σκευάσματος,τον τρόπο χρήσης του και κυρίως για τα αποτελέσματα του..
    προς το παρων πιστευω οτι κατι τετοιο ειναι πεταμενα λεφτα.

    Τέλος,η σχέση μου με την γυμναστική είναι αρκετά καλή τα τελευταία 3 χρόνια-κάνω πολύ μονόζυγο και λίγα βάρη μέσα στο σπιτι ώστε να έχω αποκτήσει κάποια γράμμωση(όση μπορω βέβαια..)
    πολυ καλα κανεις, αλα δεν πρεπει να ειναι αρκετο.Τη οργανα εχεις σπιτι;;

    Φιλικα,
    Ευχαριστώ για το χρόνο σας!
    Αν ασχοληθεις σοβαρα με την διατροφη θα δεις διαφορα στα κιλλα σου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GEORGEXX1 : 12-05-10 στις 14:08
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία