Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 123
  1. 22-06-10 16:15 #106
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα έτσι όπως το λες μου ακούγεται σαν να έχει δημιουργηθεί φλεγμονή στον τένοντα στον ώμο ή κάποιο σχίσιμο/τράβηγμα του ρότορα εσωτερικά επίσης.
    Από τον τρόπο που αυξήθηκε η ένταση του πόνου μέσα σε διάστημα πολλών ωρών κι εγώ σκέφτηκα φλεγμονή κάποιου τένοντα, αλλά καλό είναι να παει σε κάποιον ειδικό για να βγάλει διάγνωση. Ο πάγος που έγραψα παραπάνω έχει το νόημα να περιορίσει τη φλεγμονή κατά τις πρώτες 24-48 ώρες, δηλαδή όταν αυτή σχηματίζεται και να συντομέψει έτσι το χρόνο αποκατάστασης στη συνέχεια με θερμαντικές, αντιφλεγμονώδη και μυοχαλαρωτικά --αν χρειάζονται. Αυτό έχω διαβάσει/ακούσει ότι προβλέπεται, αλλά δεν το ανέφερα γιατί νομίζω ότι το forum δεν είναι χώρος για τέτοιες συζητήσεις.
    Pain is Temporary, Glory is Forever
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-06-10 16:25 #107
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CROCOJET Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τον τρόπο που αυξήθηκε η ένταση του πόνου μέσα σε διάστημα πολλών ωρών κι εγώ σκέφτηκα φλεγμονή κάποιου τένοντα, αλλά καλό είναι να παει σε κάποιον ειδικό για να βγάλει διάγνωση. Ο πάγος που έγραψα παραπάνω έχει το νόημα να περιορίσει τη φλεγμονή κατά τις πρώτες 24-48 ώρες, δηλαδή όταν αυτή σχηματίζεται και να συντομέψει έτσι το χρόνο αποκατάστασης στη συνέχεια με θερμαντικές, αντιφλεγμονώδη και μυοχαλαρωτικά --αν χρειάζονται. Αυτό έχω διαβάσει/ακούσει ότι προβλέπεται, αλλά δεν το ανέφερα γιατί νομίζω ότι το forum δεν είναι χώρος για τέτοιες συζητήσεις.
    Συγνώμη που δεν έγινα πιο συγκεκριμένος, ο πάγος περιορίζει την φλεγμονή και ανακουφίζει από τον πόνο, σε κάθε περίπτωση δεν διαφωνώ. Αλλά δεν πρόκειται με αυτό και τις κρέμες να φύγει η φλεγμονή.
    Συμφωνούμε στο ότι πρέπει να πάει όσο πιο γρήγορα γίνεται σε ορθοπαιδικό να τον διαγνώσει.
    Θα του χορηγήσει αρχικά πόσιμα NSAIDs, αλλά μη επιλεκτικά όπως Aceclofenac, Diclofenac,Ipobrufen και σε περίπτωση που στις 7-10 μέρες χορήγησης δεν δει κάτι ιδιαίτερο ξανά στο γιατρό να του γράψει επιλεκτικά NSAIDs όπως Nimesulide, Etoricoxib, Celecoxib, ίσως και κάποιο άλλο που δεν έχει αποσυρθεί.
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-06-10 14:02 #108
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Suggnwmh gia ta greeklish,proswrino problhma ston upologisth



    Paidia,emena me ponane teleutaia oi wmoi mou se kapoies sugkekrimenes kinhseis.Den ponane sunexeia alla kata th diarkeia ths proponhshs.
    Otan exw plath o ponos ginetai polu ais8htos,kai ponane polu stis kwphlatikes.
    Ektos an sugentrw8w kai kanw tis epanalhpseis ekneuristika arga...


    Alla oso pernaei o kairos epideinwnetai o ponos kata th diarkeia alla kai meta thn proponhsh plaths.

    Sthn proponhsh wmwn-sth8ous,den ponaw!
    Parathrw malista oti o ponos thn epomenh mera twn 2 autwn proponhsewn,einai ligotero entonos...San na droun anakoufistika!

    Ti proteinete na kanw?Na meinw mia vdomada off?Na valw pago?


    PS To zestama twn wmwn,ti askhseis perilamvanei???Kai pws ginontai oi diataseis tous??
    Fovamai oti logw eleipous pro8ermanhs k apo8erapeias epa8a oti epa8a..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lila_1 : 23-06-10 στις 14:08
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-06-10 15:12 #109
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Suggnwmh gia ta greeklish,proswrino problhma ston upologisth



    Paidia,emena me ponane teleutaia oi wmoi mou se kapoies sugkekrimenes kinhseis.Den ponane sunexeia alla kata th diarkeia ths proponhshs.
    Otan exw plath o ponos ginetai polu ais8htos,kai ponane polu stis kwphlatikes.
    Ektos an sugentrw8w kai kanw tis epanalhpseis ekneuristika arga...


    Alla oso pernaei o kairos epideinwnetai o ponos kata th diarkeia alla kai meta thn proponhsh plaths.

    Sthn proponhsh wmwn-sth8ous,den ponaw!
    Parathrw malista oti o ponos thn epomenh mera twn 2 autwn proponhsewn,einai ligotero entonos...San na droun anakoufistika!

    Ti proteinete na kanw?Na meinw mia vdomada off?Na valw pago?


    PS To zestama twn wmwn,ti askhseis perilamvanei???Kai pws ginontai oi diataseis tous??
    Fovamai oti logw eleipous pro8ermanhs k apo8erapeias epa8a oti epa8a..
    Απο τη στιγμή που σε πιάνει κάθε φορά έχεις κάτι πιο χρόνιο. Μήπως δε κάνεις καλό ζέσταμα? Γενικότερα το ζεσταμα στα βάρη είναι η πρώτη άσκηση με λίγα κιλά. Πρέπει δηλαδή να κάνεις την κίνηση της άσκησης ώστε να συνηθίζουν οι αρθρώσεις και ου μύες που θα ενεργοποιηθούν. Δεν είναι στανταρ κάθε φορά, ανάλογα με το πρόγραμμα...

    Εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις ένα διάλειμμα 1 βδομαδούλα. Μπορεί να είναι και απο υπερκόποση, να είναι νευρολογικός παράγοντας δηλαδή. Τώρα αν συνεχίζει καλύτερα να πας σε ένα γιατρό μήπως υπάρχει τραυματισμός που χρειάζεται θεραπεία...

    Σ.Σ. Ο πόνος στον ώμο μου απο χτες μειώθηκε κατα 50%
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-06-10 16:07 #110
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Suggnwmh gia ta greeklish,proswrino problhma ston upologisth



    Paidia,emena me ponane teleutaia oi wmoi mou se kapoies sugkekrimenes kinhseis.Den ponane sunexeia alla kata th diarkeia ths proponhshs.
    Otan exw plath o ponos ginetai polu ais8htos,kai ponane polu stis kwphlatikes.
    Ektos an sugentrw8w kai kanw tis epanalhpseis ekneuristika arga...


    Alla oso pernaei o kairos epideinwnetai o ponos kata th diarkeia alla kai meta thn proponhsh plaths.

    Sthn proponhsh wmwn-sth8ous,den ponaw!
    Parathrw malista oti o ponos thn epomenh mera twn 2 autwn proponhsewn,einai ligotero entonos...San na droun anakoufistika!

    Ti proteinete na kanw?Na meinw mia vdomada off?Na valw pago?


    PS To zestama twn wmwn,ti askhseis perilamvanei???Kai pws ginontai oi diataseis tous??
    Fovamai oti logw eleipous pro8ermanhs k apo8erapeias epa8a oti epa8a..
    Πάνε σε ορθοπεδικό, σαν φλεγμονή μου ακούγεται και δεν το θες αν σου μείνει χρόνιο.
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-06-10 16:25 #111
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Paidia,emena me ponane teleutaia oi wmoi mou se kapoies sugkekrimenes kinhseis.Den ponane sunexeia alla kata th diarkeia ths proponhshs.
    Otan exw plath o ponos ginetai polu ais8htos,kai ponane polu stis kwphlatikes.
    Ektos an sugentrw8w kai kanw tis epanalhpseis ekneuristika arga...

    Sthn proponhsh wmwn-sth8ous,den ponaw!
    Parathrw malista oti o ponos thn epomenh mera twn 2 autwn proponhsewn,einai ligotero entonos...San na droun anakoufistika!
    Από τα παραπάνω φαίνεται ότι μάλλον δεν πρόκειται για δελτοειδείς, αλλά για κάποιον άλλο μυ που όταν κάνεις πλάτη κινεί την ωμοπλάτη, ενώ αντίθετα λειτουργεί σταθεροποιητικά για την ωμοπλάτη όταν κανεις στήθος. Με επιφύλαξη πάντα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Alla oso pernaei o kairos epideinwnetai o ponos kata th diarkeia alla kai meta thn proponhsh plaths.
    Θυμάσαι ποτε ξεκίνησε να σε πονάει; Το πιθανότερο είναι ότι έχεις τραυματίσει κάποιον μυ και δεν τον έχεις αφήσει να αποθεραπευτεί επειδή δεν έμεινες οφφ κάποιο διάστημα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ti proteinete na kanw?Na meinw mia vdomada off?Na valw pago?
    Το καλύτερο είναι να ξεκουραστείς για καμιά βδομάδα και στη συνέχεια να κάνεις τις ασκήσεις που σε ενοχλούν με πολύ λίγα κιλά και αργά, κάνοντας ίσως κι ένα μικρό κράτημα στη μέση της επανάληψης για να δυναμώσεις την περιοχή.

    Επίσης πήγαινε σε έναν ορθοπαιδικό!!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    PS To zestama twn wmwn,ti askhseis perilamvanei???Kai pws ginontai oi diataseis tous??
    Fovamai oti logw eleipous pro8ermanhs k apo8erapeias epa8a oti epa8a..
    Κάπου είχα διαβάσει ότι οι διατάσεις πριν τα βάρη είναι λίγο επίφοβες. Ας πει κάποιος πιο ειδικός. Για προθέρμανση χθές νομίζω τα λέγαμε σε ένα άλλο topic (το οποίο όμως δεν μπορώ να βρω αυτή τη στιγμή). Δες εδώ ένα βιντεο: http://www.youtube.com/watch?v=xCp-YynBEvE
    Pain is Temporary, Glory is Forever
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-06-10 17:07 #112
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο τη στιγμή που σε πιάνει κάθε φορά έχεις κάτι πιο χρόνιο. Μήπως δε κάνεις καλό ζέσταμα? Γενικότερα το ζεσταμα στα βάρη είναι η πρώτη άσκηση με λίγα κιλά. Πρέπει δηλαδή να κάνεις την κίνηση της άσκησης ώστε να συνηθίζουν οι αρθρώσεις και ου μύες που θα ενεργοποιηθούν. Δεν είναι στανταρ κάθε φορά, ανάλογα με το πρόγραμμα...

    Εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις ένα διάλειμμα 1 βδομαδούλα. Μπορεί να είναι και απο υπερκόποση, να είναι νευρολογικός παράγοντας δηλαδή. Τώρα αν συνεχίζει καλύτερα να πας σε ένα γιατρό μήπως υπάρχει τραυματισμός που χρειάζεται θεραπεία...

    Σ.Σ. Ο πόνος στον ώμο μου απο χτες μειώθηκε κατα 50%
    Βασικα,πριν 2 χρονια,σε μια ασκηση yoga ειχα τραυματιστει.Σε σταση στηριξης (σαν την αρχικη θεση των πους απ) δεν αντεξα και επεσα πολυ ατσαλα,και ενιωσα να μου βγαινει ο ωμος.Απο τοτε δεν μπορουσα να κανω συγκεκριμενες κινησεις.

    Aρχισα να νιωθω τσιμπιματα πριν κανα 2βδομαδο...Ισως και περισσοτερο,αλλα δεν εδωσα σημασια γτ ηταν μικρη η ενοχληση και εξαλλου την ενιωθα ανεκαθεν χωρις να επιδεινωνεται.
    Ζεσταμα,θεωρω πως κανω,αλλα δεν ξερω αν το κανω σωστα και επαρκως!
    Πλεον κανω διατασεις στο τελος,γιατι μεχρι προτινος τις σνομπαρα και δεν εκανα καθολου!
    Υπερκοπωση αμφιβαλλω αν ειναι.Μαλλον ζορισα ηδη τραυματισμενη περιοχη χωρις να το καταλαβω..


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CROCOJET Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τα παραπάνω φαίνεται ότι μάλλον δεν πρόκειται για δελτοειδείς, αλλά για κάποιον άλλο μυ που όταν κάνεις πλάτη κινεί την ωμοπλάτη, ενώ αντίθετα λειτουργεί σταθεροποιητικά για την ωμοπλάτη όταν κανεις στήθος. Με επιφύλαξη πάντα.
    ..Δεν αποκλειεται..!Ωστοσο,τον πονο τον νιωθω βαθια μεσα στους ωμους,στο κεντρο τους,αν καταλαβαινεις.
    Ας πουμε,κινηση που δεν μπορω ΜΕ ΚΑΜΙΑ θρησκεια να κανω,ειναι αυτη: http://www.exrx.net/WeightExercises/...eralRaise.html
    Βεβαια αυτην ουτε πριν μπορουσα,αλλα τωρα στη πρωτη επαναληψη,πεθαινω!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CROCOJET Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης πήγαινε σε έναν ορθοπαιδικό!!!
    Λεω να συνεχισω,και οποια ασκηση νιωθω να με ενοχλει,να την κανω πολυ πολυ αργα με λιγοτερα κιλα,,,Και αν συνεχισει να μεινω μια βδομαδα οφφ.Και μετα να παω σε αθλιατρο...
    Δεν ξερω...Δε θελω να αυξησω επαναληψεις,νιωθω οτι μου δουλευουν φοβερα οι 5-10 !Προς το παρον τουλαχιστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-06-10 17:34 #113
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπερκοπωση αμφιβαλλω αν ειναι.Μαλλον ζορισα ηδη τραυματισμενη περιοχη χωρις να το καταλαβω..
    Το πιο πιθανό. Εγώ γενικά θα σου έλεγα να είσαι συντηρητική με τα κιλά που χρησιμοποιείς στους ώμους ακόμη κι αν δε σε πονάει τπτ.

    Ας πουμε,κινηση που δεν μπορω ΜΕ ΚΑΜΙΑ θρησκεια να κανω,ειναι αυτη: http://www.exrx.net/WeightExercises/...eralRaise.html
    Αφου αφήσεις λίγο την περιοχή να ξεκουρατεί, δοκίμασε να κάνεις την άσκηση με ελάχιστο βάρος ή ακόμη και χωρίς κιλά. Αν σε ζορίζει πολύ μην εκτελείς την κίνηση πλήρως, αλλά μέχρι εκεί που μπορείς.

    Σιγά-σιγά πιστεύω ότι θα επανελθουν οι ώμοι σου. Δώσ τους χρόνο.
    Pain is Temporary, Glory is Forever
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-06-10 21:54 #114
    Το avatar του χρήστη db4

    Εγγραφή
    07-06-2010
    Περ.
    Heraklion Crete
    Μηνύματα
    57
    Προεπιλογή
    Όνομα: pain.jpeg Εμφανίσεις: 2688 Μέγεθος: 120,3 KB

    Από το δεκεμβριο εχω πονο στο σημειο που εχω με μπλε, μεχρι και πριν 2 μηνες με πονουσε πολυ, ειδικα εαν εκανα πιεσεις σε παγκο με ανοικτη λαβη, τωρα παω καλυτερα αλλα με ενοχλει ακομα.

    Το επαθα μαλλον απο καμψεις που εκανα Νοεμβριο - Μαρτιο οταν υπηρετουσα στον στατο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-06-10 23:26 #115

    Εγγραφή
    08-07-2009
    Περ.
    θυρα7
    Μηνύματα
    302
    Προεπιλογή
    παιδια σημερα εκανα στηθος.καθως εκανα pull over αισθανθηκα μια ενοχληση σαν να πηγε να μου βγει το χερι.δν πονεσα ομως καθολου απλα ενιωσα να πηγαινει καπως περιεργα πισω ο ωμος μου.συνεχισα εκανα το στηθος μου,τα δικεφαλα μου ενοχληση καμια.

    ειναι προβλημα?θα μου μεινει ετσι και θα βγαινει συνεχεια?τι πρεπει να κανω.αυριο εχω πλατη να κανω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-06-10 23:43 #116
    Προεπιλογή
    καλησπερα παιδες ... να πω και εγω το προβλημα που εχω τελευταια και με παει πολυ πισω... πονανε και οι δυο ομοι μου ειδικα οταν κανω πιεσεις στηθους και ανοιγματα ... ακομα και στα λιγα κιλα ...φανταστειτε να φορτωσω κιολας, απλα δεν γινετε. δεν μπορω να τον προσδιορισω παντως ειναι και στους δυο ομους το ιδιο δυνατος και οξυς , και δεν ειναι εκεινος ο κλασσικος τραυματισμος ωμοπλατης που πιστευω τον περναμε οι περισσοτεροι απο εδω μεσα καποια στιγμη. μαλλον προς σε τενοντιτιδα κλεινω οτι ειναι. ακομα και το πρωι που ξυπνω πονανε.. ειναι και η δουλεια μου ζορικη (πετρινες οικοδομες) και εχουν ζοριστει. παντως να σταματησω δεν μπορω γιατι δεν ειναι και πολυσ ς καιρος που ξεκινησα εντατικη και σοβαρη γραμμωση και βλεπω πολυ καλα αποτελεσματα και δεν θελω να σταματησω...πιστευετε θα βοηθησει αυτο το φλεχ που εχει αναφερθει εδω μεσα αρκετες φορες απο οτι διαβασα δεν εχω ξαναπαρει κατι τετοιο ποτε και δεν ξερω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-07-10 21:10 #117
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manosxania Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παιδες ... να πω και εγω το προβλημα που εχω τελευταια και με παει πολυ πισω... πονανε και οι δυο ομοι μου ειδικα οταν κανω πιεσεις στηθους και ανοιγματα ... ακομα και στα λιγα κιλα ...φανταστειτε να φορτωσω κιολας, απλα δεν γινετε. δεν μπορω να τον προσδιορισω παντως ειναι και στους δυο ομους το ιδιο δυνατος και οξυς , και δεν ειναι εκεινος ο κλασσικος τραυματισμος ωμοπλατης που πιστευω τον περναμε οι περισσοτεροι απο εδω μεσα καποια στιγμη. μαλλον προς σε τενοντιτιδα κλεινω οτι ειναι. ακομα και το πρωι που ξυπνω πονανε.. ειναι και η δουλεια μου ζορικη (πετρινες οικοδομες) και εχουν ζοριστει. παντως να σταματησω δεν μπορω γιατι δεν ειναι και πολυσ ς καιρος που ξεκινησα εντατικη και σοβαρη γραμμωση και βλεπω πολυ καλα αποτελεσματα και δεν θελω να σταματησω...πιστευετε θα βοηθησει αυτο το φλεχ που εχει αναφερθει εδω μεσα αρκετες φορες απο οτι διαβασα δεν εχω ξαναπαρει κατι τετοιο ποτε και δεν ξερω...
    Έτσι πως το λες τεντονίτιδα μου ακούγεται και απορώ ειδικά πως έγινε και στους 2 ταυτόχρονα
    Μια συμβουλή, δεν πρόκειται να καταφέρεις κάτι με συμπλήρωμα ή κρέμες ειδικά έτσι όπως περιγράφεις την κατάσταση. Πάνε σε ορθοπεδικό.
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  13.  

  14. 15-05-14 06:25 #119
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Ώμος και εδώ παίδες!

    Εκεί που έκανα χέρια χτες και συγκεκριμένα dips σε πάγκο για τρικέφαλα ένιωσα μία ενόχληση στον αριστερό ώμο.

    Δεν με πονάει όταν είναι κάτω τα χέρια, ούτε όταν τα ανεβάζω πάνω και κάνω στροφές. Μόνο όταν τα γυρνάω κυκλικά και αυτό σε μία συγκεκριμένη γωνία μόνο. Επίσης κάνουν κάτι περίεργους ήχους, κρακ κτλ.

    Bασικά δεν το λες πόνο, αλλά ενόχληση πιο πολύ.

    Έχει κανείς καμιά ιδέα?

    Σήμερα έχω ώμους, να την γειώσω τη προπόνηση ε?

    Να πάρω Norgesic?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-05-14 11:15 #120
    Προεπιλογή
    Στο τελευταιο προγραμμα μου εβαλα και εγω αυτην την ασκηση οπου διαπιστωσα και εγω μια μικρη ενοχληση στους ωμους και καποιες φορες ενα μουδιασμα στο χερι.1η βδομαδα και 2η το ιδιο.Εβγαλα την συγκεκριμενη ασκηση απο το προγραμμα.Δεν εχω την παραμικρη ενοχληση σε καμια αλλη ασκηση.Ειναι ζορικη αυτη για τους ωμους.
    I don’t eat for taste, I eat for function.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία