Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 36
  1. 12-03-10 03:49 #16
    Το avatar του χρήστη magik5

    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Εγώ φίλε και σωστά τρώω και πλέον κάνω και πολύ καλή προπόνηση. (Έχεις διαβάσει το θέμα μου και γνωρίζεις). Θα δω τι θα κάνω, πάντως δεν πολυεμπιστεύομαι και εγώ τους λυποδιαλύτες αλλά τον Μάιο θα βάλω να δω τι αποτελέσματα θα έχω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-03-10 05:28 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα λιποδιαλυτικα ειναι μουφα. Μην πετατε τα λεφτα σας. Ουτε ΑNIMAL CUTS ουτε Mitotropin ουτε καν εφεδρινη θα κανει τιποτα καλυτερο στο θεμα της λιποδιαλυσης απο τις συνολικες προσλαμβανομενες θερμιδες σε σχεση με αυτες συντηρησης. Τα λιποδιαλυτικα μπορεις να τα πεις αλλιως ¨τσιτωτικά¨ και το μονο που κανουν ειναι να σε βοηθουν καπως να ανταπεξελθεις στην προπονηση, οπου αναμενεται να πεσεις αν ακολουθεις υποθερμιδικη διατροφη. Τελος.
    θα συμφωνησω εν μερη σε αυτο αλλα μην τα ισσοπεδονουμε ολα υπαρχουν και καλα λιποδιαλιτικα αρκει να τα χρησιποιησεις σωστα και οταν τα εχεις αναγκη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-06-10 04:23 #18
    Το avatar του χρήστη silk

    Εγγραφή
    06-05-2010
    Περ.
    κιατο
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    το εχει βαλει σε προσφορα χορηγος.λεω να το χτυπησω.υπαρχει κανεις που τ χει δοκιμασει γιατιστισ απαντησεις δν υπαρχει καποιος που ν τ χει δοκιμασει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-06-10 21:08 #19
    Προεπιλογή
    Το Σαββατο το τελειωσα.Ηταν το πρωτο κουτι που δοκιμασα.Καλη ενεργεια,τσιτες,καλο control apettite και χρειαζεται μονο 2 καπσ την ημερα.30 μερεσ μου κρατησαν,60 ειχε μεσα και αυτο που μου αρεσε ιδιαιτερα σε αυτους ηταν οτι σε καμια περιπτωση δεν σου πειραζαν το στομαχι,ουτε καουρες ουτε ανακατωσουρες ( λογω δουλειας το πρωι πινω και 2-3 καφεδες και καποιοι αλλοι με ειχαν σκισει,φυσικα εν γνωση μου).
    Απο αποτελεσμα με βοηθησαν να χασω 6 κιλακια ( φυσικα ας ειναι καλα και η πρωινη αεροβια + καρνιτινουλα) και ποσοστο λιπους να πεσει 4,5 μοναδες.
    Κανω τωρα 2-3 μερες παυση και να σου πω την αληθεια σκεφτομαι να τους ξαναπαρω γιατι τους βρηκα και εγω σε καλη τιμη.Και εγω σε αναζητηση ειμαι.
    Καλη επιλογη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-06-10 21:40 #20
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Για πεταμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-06-10 13:14 #21

    Εγγραφή
    11-06-2010
    Περ.
    Ηρακλειο
    Μηνύματα
    5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πεταμα.
    Δε συμφωνω οτι ειναι για πεταμα.1 Εβδομαδα που το χρησιμοποιω εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος.Κοβει καλα την ορεξη ( για γλυκο που εχω εγω ιδιαιτερη αγαπη ) και μου βγαζει και αρκετα νερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-06-10 01:50 #22
    Προεπιλογή
    Δεν δινει καθολου τσιτες εγω τ παιρνω μαζι με s.pump και παλι δεν κΑταλαβαινω τπτ.κοβει καλα την ορεξη και λυτουργει πολυ καλα σε εμενα σαν διουριτικο.παρολα αυτα δεν τ παιρνω πολυ καιρο οποτε θα δουμε τι θα γινει με τ λυπος στο τελος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-06-10 03:13 #23
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BADBOY1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε συμφωνω οτι ειναι για πεταμα.1 Εβδομαδα που το χρησιμοποιω εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος.Κοβει καλα την ορεξη ( για γλυκο που εχω εγω ιδιαιτερη αγαπη ) και μου βγαζει και αρκετα νερα.
    Ρε για πεταμα λεμε απο τους χειροτερους λιποδιαλυτες εβερ λεμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-06-10 03:36 #24
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    ωραιο κουτι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-07-10 12:40 #25
    Το avatar του χρήστη fotis hks

    Εγγραφή
    06-06-2009
    Περ.
    athens/GREECE
    Μηνύματα
    66
    Προεπιλογή
    εγω σημερα το αγορασα το κουτακι.....ελπίζω μονο να μην εχω προβλημα με τη καφεινη και κανω κανα μηνα να κοιμη8ω...xD
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-03-11 18:05 #26
    Το avatar του χρήστη fotis hks

    Εγγραφή
    06-06-2009
    Περ.
    athens/GREECE
    Μηνύματα
    66
    Προεπιλογή
    προσωπικα οτι καλυτερο εχω δοκιμασει σε λιποδιαλυτη........ισως καλυτερο απο το hydroxycut που ξεκινησα προσφατα......
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-04-11 19:59 #27
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    τι παίζει με το συγκεκριμένο? έχει καμία banned ουσία? διουρητικά βλέπω κ διάφορα άλλου είδους extracts και μπαίνω σε υποψίες. Ψάχνω στο γούγλη αλλά δεν βρίσκω την χρησιμότητα κάποιων ουσιών. Επίσης έχει κάτι που το δίνουν σε ασθενείς με καρκίνο. γιατί??
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-04-11 00:06 #28
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    ok βρήκα τα πάντα για την κάθε ουσία που περιέχει.
    παραθέτω τα ακόλουθα:
    b) Pure guggulsterone E&Z 99%: A small body of evidence indicates guggulsterones may also have value as a fat burner (see J Postgrad Med. 1995 Jan-Mar;41(1):5-7) specifically by increasing thyroid T3 hormone levels.

    c) Salvia sclarea extract: Salvia sclarea may have a positive effect on increasing cyclic AMP (a cell regulating compound) in the body. Increased levels of cAMP can raise thyroid hormone levels and spur further weight loss. Alas, the validity of this compound is largely undocumented at this time.

    +το γεράνιο.
    ορμονικό. θα έχει αποτέλεσμα λογικά αλλά παίζει με τις ορμόνες οπότε μακρυά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-04-11 15:06 #29
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι τα gugglest. υποτιθεται επιδρουν λιγο στον θυροειδη..
    η μαγικη λεξη εδω ειναι το "υποτιθεται".

    δεν υπαρχουν επαρκη στοιχεια για αυτο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-05-11 13:27 #30
    Προεπιλογή αν και λίγο αργά..
    τα παίρνω εδώ και 3 εβδομάδες, όχι πάντα στη φουλ δόση τους (δηλ 1 το πρωί κ 1 το μεσημέρι ή πριν την προπόνηση) επειδή είχα πάρει κορτιζόνη για 3 μήνες. απέβαλλαν πολλά υγρά κατακράτησης και ξεπρήστηκα, όταν γυμνάζομαι ζεσταίνομαι αρκετά και μου δίνουν κ ενέργεια. το μόνο κακό είναι επειδή με πειράζει η καφεΐνη, το πόσο πάει ανάλογα και με την ώρα που θα τα πάρω, μόλις τελειώσω τη γυμναστική με πιάνει τρέμουλο και υπόταση. δεν πειράζουν τα νεύρα μου πάντως. ποτέ μην τα πάρετε με άδειο στομάχι όμως.
    επειδή έχω χασιμότο θυρεοειδίτιδα είχα ρωτήσει και τον ενδοκρινολόγο μου (για λιποδιαλύτες με φυτικά εκχυλίσματα με καφεΐνη και καρνιτίνη) και μου είχε πει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, ισχύει?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία