Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 03-04-13 14:43 #1
    Προεπιλογή Συμπληρωματα
    καλησπερα παιδια,


    εχω ξεκινησει γυμναστηριο εδω κ κανα μηνα κ κανω το προγραμμα ογκου του μπουρναζου.
    απο λυποδιαλιτες τι μπορω να παρω γ ν φυγει το λυπος που εχω σ στηθος και περιφερια ?ειμαι 21 χρονων και 70 κιλα.απλα ειμουν 87 κιλα περσι κ μ φυγαν πολλα αλλα εχει μεινει λιγο ενοχλητικο λιποσ.επισης επειδη ειμαι φοιτητης εξω δεν μπορω να τρωω καλα και χρειαζομαι προτεινες και συμπληρωματα.προτεινετε μου σασ παρακαλω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-04-13 15:14 #2
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Να φτιαξεις την διατροφη σου οσο μπορεις πρωτον,απο συμπληρωματα παρε τα βασικα μια πρωτεινη,τωρα αν εισαι εξω ωρες και θες κατι να σε κραταει παρε μια ογκου η φτιαξε μια μονος σου
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-04-13 12:09 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να φτιαξεις την διατροφη σου οσο μπορεις πρωτον,απο συμπληρωματα παρε τα βασικα μια πρωτεινη,τωρα αν εισαι εξω ωρες και θες κατι να σε κραταει παρε μια ογκου η φτιαξε μια μονος σου
    επειδη δεν ξερω τιποτα απο πρωτεινες μπορεις να μου προτεινεις ποια νομιζεις καλυτερη και να μου πεις τι διαφορες εχουν η απλη με του ογκου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-04-13 13:05 #4
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Φίλε Νίκο θα σου πρότεινα να αφιερώσεις λίγο χρόνο στο θέμα με τις αξιολόγησης διαφόρων πρωτεϊνών

    Η διαφορά της καθαρής με του όγκου είναι ότι του όγκου έχει αρκετούς υδατάνθρακες μέσα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-04-13 20:28 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andreas C. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Νίκο θα σου πρότεινα να αφιερώσεις λίγο χρόνο στο θέμα με τις αξιολόγησης διαφόρων πρωτεϊνών

    Η διαφορά της καθαρής με του όγκου είναι ότι του όγκου έχει αρκετούς υδατάνθρακες μέσα!
    μπορεις να μου στειλεις ενα λινκ για κατι πιο συγκεκριμενο γιατι υπαρχουν απειρα στο φορουμ
    ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση