Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 50 από 50
  1. 05-01-13 14:39 #46

    Εγγραφή
    19-11-2012
    Περ.
    Banned
    Μηνύματα
    597
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KARAOLANIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν το φαγητο ισχυει οτι σου κλεινει την ορεξη ενω μετα το φαγητο στην ανοιγει?
    Έχω χρησιμοποιήσει αρκετές φορές μαγια μπύρας σε σκόνη. Την έχω σε μεγάλη εκτίμηση γιατί είναι γεμάτη βιταμίνες μέταλλα πρωτείνη και είναι εντελώς φυσική. Πρίν το φαγητό σου κλείνει την όρεξη αυτό ισχύει, για το δεύτερο διαφωνώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-01-13 00:07 #47
    Προεπιλογή
    που μπορω να βρω μαγια μπυρας? σε φαρμακειο? εταιρεια καλη εχετε να προτεινεται?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-01-13 13:56 #48
    Προεπιλογή
    ξέρετε αν τα φακελάκια ξuρης μαγiας (τύπου γιώτης)έχουν ίδια διατροφική αξια με την μαγια για τη οποια λέμε εδώ??? επίσης nutritional facts για την νωπή από τον φούρνο ξέρουμε??
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-03-13 14:48 #49
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    τον αλλο μηνα τσιμπαω της twinlab πολυ οικονομικο και σκοπευω να βαζω 1-1,5 κουταλια της σουπας στο μεταπροπονητικο
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-04-13 15:15 #50
    Προεπιλογή
    Επειδή λαμβάνω διάφορα ΠΜ από φίλους που έχουν προμηθευτεί μαγιά φούρνου και με ρωτάνε αν έκαναν καλά, πόσο να παίρνουν κτλ κτλ κτλ, να δηλώσω ότι ΟΥΔΕΠΟΤΕ δεν έχω προτείνει κάτι τέτοιο, οπότε δεν είμαι ο καταλληλότερος άνθρωπος για να λύσει τέτοιες απορίες.

    Το μόνο που έχω πει είναι ότι όποιος είναι σκληροπυρηνικός μπορεί να πάρει και χύμα, αλλά προσωπικά ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ, γιατί δεν το έχω κάνει.

    Αν μη τι άλλο, νομίζω ότι γράφω πολύ αναλυτικά και αιτιολογημένα (όσο μπορώ, τουλάχιστον και μέχρι εκεί που φτάνει η εμπειρία και οι γνώσεις μου), οπότε όποιος θέλει να μάθει τι πιστεύω για το θέμα, δεν έχει παρά να δει τι έχω γράψει στο παρόν θέμα.

    Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, καταλαβαίνω το ότι διάφοροι φίλοι έχουν απορίες και πολλοί εδώ μέσα ξέρουν ότι ποτέ δεν αφήνω ΠΜ αναπάντητα. Please όμως, επειδή έχω φτάσει κάποιες μέρες να απαντάω σε 5-10 ΠΜ την μέρα και ο χρόνος μου δεν είναι πάντα αρκετός, όσοι θέλουν ας κάνουν τον κόπο να διαβάζουν λίγο τα posts εδώ...

    ΕΝ ΣΥΝΤΟΜΙΑ, ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΜΑΓΙΑ ΣΕ ΣΚΟΝΗ. Αυτό τον τύπο έχω χρησιμοποιήσει κατά κόρον, αυτόν ξέρω και αυτόν προτείνω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lao : 04-04-13 στις 15:22
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234