Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Ελλειπτικό ή Διάδρομος για οικιακή χρήση

Ψήφισαν
85. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ελλειπτικό

    35 41,18%
  • Διάδρομος

    50 58,82%
Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 68
  1. 05-08-09 21:25 #31
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Όχι όχι πολ δε το διατύπωσα καλά...μιλούσα για τη διατροφή πολύ χαμηλή σε υδατάνθρακα που διάβασα εδώ αλλά δε θυμάμαι που ακριβώς στην οποία προτείνεται πολύ λίγο αερόβιο.
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-08-09 21:43 #32
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    που λετε παιδια ....... ολα καλα και ομορφα. δεν πιστευω να παρεξηγηθηκε κανειςς απο τα προηγουμενα εεεε???? αααα ειπα και εγω.... μηπως. οχι τιποτα αλλα εχω να καφχιεμε στους φιλους μου οτι συμετεχω σε ενα γα......ο σαιτ με γα.......α ατομα τα οποια ημαστε μια φοβερη παρεα η οποια ο ενας βοηθα τον αλλον. (ο αρνιτηκος εγωισμος σκωτονει)εγω ψηφηζω ελιπτικο. γιατι ετσι μαρεσει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-08-09 22:56 #33
    away
    Εγγραφή
    15-03-2009
    Μηνύματα
    541
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DusWS Εμφάνιση μηνυμάτων
    την αεροβια ρε μαστορα leangains(μου αρεσει που εβαλε για nickname leangains χαλαρωσε λιγο) την κανουμε για τον μεταβολισμο, την καρδια μας, την αντοχη...

    καλα τα βαρη αλλα η αναεροβια χωρις αεροβια = "0" εις το πηλικον.

    δηλαδη σα να μου λες οτι βαζεις βαζεις...βαζεις κιλα(ο,τι να'ναι κιλα) χοντρενεις γεμιζεις σαν μπαουλο με λιπος και νερα γινεσε godzilla και απλα χαιρεσε...εε...μετα λες τι να καθομαι σαν ολους τους χαζους να τρεχω, θα παρω μαγικα χαπια και ενεσιμα, και θα γινω Frank Zane σε 2-3 μηνες, ενω οι αλλοι χαζοι θα τρεχουν και θα πηδανε χωρις αποτελεσμα.

    ναι?
    google it leangains, και μετα το συζηταμε.

    όχι φιλε μου, εγω δε βαζω κιλα, εγω βαζω γραμμαρια. ούτε σαν μπαούλο γίνομαι, ούτε όγκο κανω.

    μαλλον δεν εχεις την εμπειρια να χειριστεις το σωμα σου, όταν θα εχεις αγκαλια τη ζυγαρια κ θα υπολογιζεις ακριβως ό,τι τρως κ θα αποκτησεις γνωση για τις μεθόδους νηστειας και θα πειραματιστεις κ θα πειραματιζεσαι συνεχεια με διαφορετικες αναλογίες μακρος τότε θα δεις καποια πραγματα διαφορετικα.

    τι θα κανει το αεροβιο για την καρδια μου που δεν το εκανε το squat, που δεν το εκανε μια κυκλικη προπονηση squat, deadlift, dips, pull ups, farmer's walk, push ups.

    για πες μου?

    φανταζομαι ότι κανεις κ κανα cheat που κ που εε? και κανεις κ όγκο? και ακολουθεις κ δίαιτα με υψηλά υδατάνθρακα?

    Αν το αεροβιο γίνεται για να αντισταθμισει μια φτωχη διαιτα ειναι pathetic.

    The following is from the July 2008 issue of IronMan Magazine. This quote is from Charles Poliquin, as he's answering a question about controlling cortisol in relation to cardio:

    Go easy on the cardio. If you want your cortisol under control, stay away from excessive cardiovascular work. I'm utterly convinced that if gym rats cut down on cardio, they'd be leaner. Humans aren't aerobic animals. We're designed to throw a rock or spear at the prey; not run six miles to get the food. Aerobics works only for about six weeks. Once the enzymatic response is maximal, you're wasting your time. It's a myth that cardio burns bodyfat only. That's based on antiquated studies that couldn't measure all fuels contributing to exercise. Amino acids have been underestimated for the longest time as fuel sources for cardiovascular exercise. Cardio burns not only fat but muscle as well.

    κοιτα να δεις, αλλά ξεχασα ο Poliquin ειναι προπονητης για όσους ακολουθουν θεραπεια.

    Y.Γ για να δουμε, για να δουμε ποιοι θα βγάλουν ασχετο τον παραπάνω κυριο. πλάκα θα χει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη leangains : 05-08-09 στις 23:01
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-08-09 23:10 #34
    away
    Εγγραφή
    15-03-2009
    Μηνύματα
    541
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    παλιά επειδή πειραματιζόμασταν πάρα πολύ σε συστήματα προπόνησης ξέραμε πολλα όχι όμως για φάρμακα γι αυτό είχαμε εξαντλήσει κάθε επιβεβαιωμένη μέθοδο προπόνησης και ένα σύστημα που είχαμε κάνει και αρκετοί αθλητές μου ήταν το cybergenics the system που περιελάμβανε περιόδους νηστείας διατροφή και ειδική προπόνηση , που ακριβώς δεν θυμάμε έχουν περάσει πολλα χρόνια αλλα ένας αθλητής μου κατέβηκε κάνοντας αυτό το πρόγραμμα και κέρδισε πανελλήνιο εφήβων το 90 νομίζω την χρονια που κατέβηκε και το μέλος του φόρουμ μας kutsup και είχε βάλει και φώτο

    δεν ξέρω αν υπάρχει πουθενα στο ίντερνετ ασε που θέλει κότσια να το κάνει κάποιος σωστα δεν είναι εύκολο

    απλα όταν ασχολείσαι πολλα χρόνια μαθαίνεις το σώμα σου και κάνεις τα απαραίτητα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτό που λέμε η κατασταση νηστείας΄είχε σκοπό την μέγιστη παραγωγή ορμονών για την μυική ανάπτυξη

    απλά το σύστημα αναφερόταν σε αθλητες χωρίς την χρήση αας και οι προπονήσεις ήταν με μέγιστη ένταση και κατιόντα σετ μέχρι εξέντλησης ,
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    όταν έχουμε καλό μεταβολισμό και αυτό επιτυγχάνετε και με τα βάρη και την αύξηση της μυικότητας καιμε λίπος και όταν καθόμαστε ακόμη και στον ύπνο δεν είναι μόνο η αερόβια που μας κάνει να χάσουμε ασχετα αν κάνει καλό στον οργανισμό και στην καρδιά .

    τώρα στο ερώτημα για την αερόβια το έχουμε γράψει και σε άλλα τόπικ παίζει ρόλο το ταιμινκ πχ το πρωί καίμε περισσότερο λίπος λόγω χαμηλού γλυκογόνου και επίσης μετα τα βάρη μπαίνει σ αυτή την διαδικασία το σώμα με μέτριας έντασης γύρω στους 120 με 130 σφυγμούς και μετά τα 20 λεπτα αρχίζει να μπαίνει στην διαδικασία καύσης αλλα και πάλι αυτό διαφέρει απο άτομο σε άτομο και για να είμαι ειληκρινής το 86 ,87, 88όχι μόνο δεν έκανα αερόβια καθόλου ούτε μια ώρα σε όλη την προετοιμασία μου αλλα ούτε ποδήλατο δεν είχαμε στο γυμναστήριο και το 89 που είχα βγεί και μρ ελλας μπορεί να έκανα 4 ώρες σύνολο σε όλη την προετοιμασία τότε και η πλάκα είναι ήμουν μέχρι και στους γλουτούς γραμωμένος και εχω και φωτο στο φόρουμ αλλα εχω και μια που φαινετε η γραμωση στους γλουτούς που δεν την έχω βάλει αλλα θα ποστάρω και φαίνετε και πάνω απο το μαγιό απλα τότε δεν ξέραμε τι θα πει εκει γράμωση μόνο ο γκασπάρη είχε

    αλλα είπαμε παίζουν πολλα ρόλο στον καθένα ακόμη αν χρησιμοποιεί και χημεία
    οπότε βγάλτε τα συμπεράσματα σας
    "γραμμωναμε χωρις αεροβιο" Τριανταφυλλου Ηλιας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-08-09 23:39 #35
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ξεκινησαμε ενα τοπικ για να πουμε τι προτιμηση εχει ο καθενας και εσεις μπηκατε στη διαδικασια να προσβαλεστε και να ρεζιλευεστε μονοι σας.
    Αν ολοι σας θεωρειτε πως ειστε ανωτεροι σε γνωσεις και ευγενια, μπορειτε να το αποδειξετε με κοσμια συμπεριφορα.

    leangains τα τελευταια δυο μηνυματα σου ειναι αστοχα με το τοπικ! Μονιμος λαμβανεις μερος σε διαμαχες στο φορουμ. Δεν θα επρεπε να σε προβληματισει λιγο.

    DusWS Levrone kai leangains οφειλετε μια συγνωμη στους συνφορμητες σας και επειτα θα πρεπει να ληξετε την παρεξηγηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-08-09 00:00 #36
    Exclamation
    τεσπα νασσερ εγω ξανα σταματαω να συμμετεχω σε καθε ειδους συζητησης πλυν αυτων που θα με κινουν περισσοτερο την προσοχη γιατι με παιδια δε μπορω να καθομαι συνεχεια να βγαζω ακρη με το τι λενε...

    αυτοι ξερουν περισσοτερα ειναι καλυτεροι σε ολα τα εχουν ζησει ολα εχουν δοκιμασει τα παντα.

    αλλα τελικα μαλλον εχουν κολλησει στο διαβασμα και εκει θα μεινουν για παντα...στην θεωρια.

    κοινως και sorry που το λεω αυτο αλλα οσο θα παιζουν πιτσιρικια εδω μεσα εγω θα κρατιεμαι καπως σε αποσταση για λογους ασφαλειας!!!

    sorry για το offtopic
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-08-09 01:09 #37
    Προεπιλογή
    λοιπον για να κλεισει το συγκεκριμενο θεμα..

    συγνωμη που δεν ειμαι Oliva, Levrone, Mentzer, Cutler και Coleman για να λεω με σιγουρια την αποψη μου και να βγαζει ακρη ο ενας και ο αλλος.. και συγνωμη που δεν εχω 30 χρονια επαγγελματικης εμπειριας στην πλατη για να κατατοπισω τους ανερχομενους αστερες του bb που μπαινουν εδω μεσα και δεν ανεχονται να διαβασουν λα8ος αποψεις...και συγνωμη που εχω κολλησει στο διαβασμα θα προσπαθησω να τα κανω και στην πραξη και τοτε θα τα γραφω ετσι οπως πρεπει..

    δεν εχω καταλαβει γιατι πρεπει να ζητησω συγνωμη αλλα επειδη σεβομαι το Νασσερ το κανω.

    και την αλλη φορα να φροντισω να ξερω το στιλακι του ενος και του αλλου (ή μαλλον τη διαγωγη και το επιπεδο του) , ωστε αν μου πει ο οποιοσδηποτε οτι τον "παιζω στην προπονηση" να μην κανω το λαθος και τον παρεξηγησω βρε παιδι μου..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-08-09 02:28 #38
    away
    Εγγραφή
    15-03-2009
    Μηνύματα
    541
    Προεπιλογή
    Συγνωμη Νασσερ δεν ήξερα ότι σε αυτό το φορουμ συζητάτε μόνο για τον τίτλο του τόπικ και αν προκύψει κατι αλλο, ααα είναι οφ τόπικ, αστο μωρε, άσε το παληκάρι να λέει ό,τι θέλει μην παραβούμε τον ιερό κανόνα του οφ τόπικ.

    Συγνωμη Νασσερ δε θα αναφερω ποτε ξανα τίποτα που να ειναι αντιθετο με τις απόψης της Μαρίας και των υπόλοιπων cardio nazis.

    Bγαλατε χ2 τον Poliquin λάθος, την πρωτη επειδή ήταν κάτι που μου είχε στείλει ο Βrawny, μονο που δεν είναι απόψεις του Βrawny, Νασσερ ειναι του Poliquin. Ωστόσο δεν εχασες την ευκαιρία να αναφερθείς αρνητικά για τον Βrawny και για τις απόψεις του. Αυτός που είχε προσφερει τόσα στο φόρουμ (σου πια ).

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    (6) Aerobic training worsens testosterone/cortisol ratio which
    impedes your ability to add fat burning lean muscle.
    When the testosterone/cortisol ratio is lowered your ability to add lean muscle
    tissue, which helps to increase caloric expenditure, is again hampered making
    weight loss much more difficult. Coach Poliquin notes that “continuous aerobic
    work is basically exercise induced castration!

    Ας σταθουμε μονο στο τελευταιο, που αναλυσαμε.
    Αυτο που διατυπωνει πιστευεις πως στεκει απο μονο του? Η αυξηση της κορτιζονης ειναι αυτο που χαρακτηριζουμε γαλακτωμα. Αυτο δεν συνεπαγεται και μειωση της τεστοστερονης.
    Ποτε δεν ασπαστηκα τις αντιλειψεις του Brawny και αυτο το αρθρο με κανει ακομα πιο αρνητικο απεναντι του.Ο ιδιος δεν στηριζει τις αντιλειψεις του με επιστημονικη βιβλιογραφια

    Τεσπα, Leangains αν εχεις και αλλα παρομοια αρθρα σε διαφορα θεματα, καλο ειναι να τα παραθετεις.
    Τη δευτερη διστάζεις επειδή μαλλον πρεπει να ακυρώσεις κ τον Τριανταφύλλου. Δε σε παιρνει εδω και αναφερεσαι για μενα που παίρνω μερος σε διαμαχες, ενω στην προηγούμενη ακριβως σελιδα η φίλη σου εμφανως αφήνει υπαινιγμό και κάνει χαρακτηρισμούς για το ότι ειμαι αρνητικός απέναντι στο αερόβιο, λες κ της έκανα υπόδειξη τι να κανει, εγραψα για μενα εγω δεν θα ξανακανω, οι υπόλοιποι ας κανουν, προσωπική υπόθεση του καθενός.

    Θα το κανουμε διαφορετικά αυτη τη φορά. Θα σας χαιρετήσω θα σας πω καλη τύχη κ θα σας ευχαριστήσω που με ανεχτήκατε!

    Υ.Γ. κάνε μου κ ενα Βan για να μαστε σίγουροι 'οτι δε θα ξαναενοχλήσουμε ο ενας τον άλλον.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη leangains : 06-08-09 στις 02:33
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-08-09 02:42 #39

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Θεσ/νικη
    Μηνύματα
    590
    Προεπιλογή
    Εγω ψηφιζω ελλειπτικο ..! Δεν ξερω αλλα οταν κανω διαδρομο βαριεμαι μετα απο λιγο ...!

    Ρε παιδια χαλαρωστε λιγακι !
    Καλοκαιρι εχουμε ας μην χαλιωμαστε!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-08-09 08:23 #40
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Εγώ πάλι ψήφισα διάδρομο
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-08-09 09:09 #41
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Εγω αυτό που έχω καταλαβει είναι ότι πολλοι εδω μεσα χρησιμοποιουν εκφράσεις αβίαστα,οικειοπειούνται εναν χωρο που τους φιλοξενει και καταφερονται σε ειρωνίες,αλληλοκατηγορίες,ακομα και προσβλητικα λόγια,χωρίς δισταγμό,ίσως επειδη δεν υπάρχει άμεση επαφη,δηλαδη έτσι φέρεστε σε συναδέρφους,γονεις,φίλους,σχεσεις,συζύγους;;Το εχω ξαναθεσει,προσέχτε καποιες εκφράσεις σας και χαρακτηρισμους ειδικα όταν δεν υπάρχει οικειότητα ήδη μεταξυ σας,να τι συμβαίνει...
    Αν αποσαφηνισω λεπτομερως όλα τα ποστς,δεν θελω να αναφερθω σε ποιον,μπορω να πω και εγω προσωπικα ότι καποιος εμμεσα με προσβάλλει με τις απόψεις του..Πρεπει επιτελους να αντιληφθούμε,και σας το τόνισα 10-15 ποστς πιο πίσω ότι εδω δεν είμαστε για να τσακωνόμαστε...Ούτε διεκδικω τον τίτλο του σούπερ γνωστη,γιατί δεν είμαι,αρα όταν καποιος μου πει κατι που δεν είναι ευηχο στα αυτια ή στον εγωϊσμο μου, δεν σημαινει ότι πρεπει να προσβληθω....Όποιος είναι ευερεθιστός,δεν σηκωνει μυγα στο σπαθί του ή στις απόψεις του,είναι σίγουρο ότι καποια στιγμη θα εγκλωβιστεί και θα διαπληκτιστεί....
    Εγω να σας πω την αλήθεια δεν είμαι υποχρεωμενος να ασπαστω κανενος τη γνωμη,την στιγμη που δεν ξερω ποιος είναι,δεν έχω δει φωτογραφίες του να δω τι αποτελεσματα έχουν οι απόψεις του πάνω στο σώμα του,σε βαθος χρόνου και όχι για 1-2 χρόνια κτλ.Αυτό που είμαι σίγουρα υποχρεωμενος όμως είναι να ασπαστω και να σεβαστω την αποψη του και είμαι διατεθειμένος μεσα από την δικια μου λογικη να προσπαθησω να ανοιξω τα ματια μου και τα αυτια μου μήπως δω πτυχες που δεν έχω σκεφτεί...
    Σίγουρα όμως πανω από όλους είναι η ηρεμία του φόρουμ,προσοχη,δεν εννοω να μην υπαρχουν διχογνωμιες ή να χαϊδευουμε ο ένας τα αυτια του άλλου για να ευχαριστιόμαστε,αλλά όποιος συμμετεχει πρέπει να αποδέχεται καποιες κοινες συνισταμενες που πρέπει να κινειται...Επίσης αυτό που δεν πρεπει να σας μπερδευει ή να σας προκαταβάλλει ,είναι ότι εμεις οι administrators-Moderators ούτε αφέντες είμαστε,ούτε δικτάκτορες,όποιος δεν μας αρεσει να τον περιθωριοποιούμε,είμαστε περισσότερο "ρυθμιστες κυκλοφορίας",κατι σαν τροχονόμοι.....
    Στον επόμενο διαπληκτισμο το τοπικ θα κλειδωθεί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-08-09 10:06 #42
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    εγω θελω να ψηφισω και τα δυο, γιατι οταν μετα απο καποια περιοδο βαρεμαι το διαδρομο κανω ελλειπτικο, νιωθω οτι με "πιανει" παραπανω στα ποδια.

    Βρε παιδια κριμα μια παρεα θαπρεπε ναμαστε, να ανταλλαζουμε αποψεις για το τι λειτουργει για τον καθενα μας, κι οχι να συναγωνιζομαστε στο ποιος θα το παιξει πιο εξυπνος,πιο μαγκας και να ειμαστε απολυτοι !!! Ελεος ! καλες οι θεωριες του ταδε προπονητη η επιστημονα, σιγουρα βασιμες δεν αμφιβαλλω, σε επαγγελματιες αθλητες. Αλλα απο κει και περα το ΤΙ λειτουργει για τον δικο μας οργανισμο καλυτερα αυτο το κρινουμε εμεις, και κανεις αλλος....απλα πειραματιζοντας ..

    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-08-09 11:49 #43
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leangains Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνωμη Νασσερ δεν ήξερα ότι σε αυτό το φορουμ συζητάτε μόνο για τον τίτλο του τόπικ και αν προκύψει κατι αλλο, ααα είναι οφ τόπικ, αστο μωρε, άσε το παληκάρι να λέει ό,τι θέλει μην παραβούμε τον ιερό κανόνα του οφ τόπικ.

    Συγνωμη Νασσερ δε θα αναφερω ποτε ξανα τίποτα που να ειναι αντιθετο με τις απόψης της Μαρίας και των υπόλοιπων cardio nazis.

    Bγαλατε χ2 τον Poliquin λάθος, την πρωτη επειδή ήταν κάτι που μου είχε στείλει ο Βrawny, μονο που δεν είναι απόψεις του Βrawny, Νασσερ ειναι του Poliquin. Ωστόσο δεν εχασες την ευκαιρία να αναφερθείς αρνητικά για τον Βrawny και για τις απόψεις του. Αυτός που είχε προσφερει τόσα στο φόρουμ (σου πια ).



    Τη δευτερη διστάζεις επειδή μαλλον πρεπει να ακυρώσεις κ τον Τριανταφύλλου. Δε σε παιρνει εδω και αναφερεσαι για μενα που παίρνω μερος σε διαμαχες, ενω στην προηγούμενη ακριβως σελιδα η φίλη σου εμφανως αφήνει υπαινιγμό και κάνει χαρακτηρισμούς για το ότι ειμαι αρνητικός απέναντι στο αερόβιο, λες κ της έκανα υπόδειξη τι να κανει, εγραψα για μενα εγω δεν θα ξανακανω, οι υπόλοιποι ας κανουν, προσωπική υπόθεση του καθενός.

    Θα το κανουμε διαφορετικά αυτη τη φορά. Θα σας χαιρετήσω θα σας πω καλη τύχη κ θα σας ευχαριστήσω που με ανεχτήκατε!

    Υ.Γ. κάνε μου κ ενα Βan για να μαστε σίγουροι 'οτι δε θα ξαναενοχλήσουμε ο ενας τον άλλον.
    Συνεχιζεις να εισαι ακυρος και εκτος τοπικ. Τι σχεση εχει ο διαδρομος και το ελλειπτικο με τις αποψεις σου για αεροβια και με τον κ. Τριανταφυλλου. Ο κ. Τριανταφυλλου γραμωνε χωρις αεροβια και χωρις να κανει τις ακροτητες διατροφης που κανεις εσυ και επειτα ειναι ξεχωριστη περιπτωση καθως και προπονηση που δεν κανει συχνα και διατροφη που δεν κανει καθολου ειναι σε πολυ καλη φορμα. Εδω σου λυνω τον προβληματισμο σου γιατι δεν αναφερθηκα και δεν εκανα παρατηρηση στο συγκεκριμενο ποστ, ασχετα αμα σου ειπα πως τα δυο τελευταια ποστ (μηνυματα) ειναι αστοχα με το τοπικ.

    Επειτα οτι η Μαρία ειναι φιλη μου δεν εχει σχεση με το τι γραφει ή με το οτι παραθετει τεκμηριωμενες απαντησεις βασισμενες σε βιβλιογραφια πανεπιστημιου. Οσο για τον Brawny αλλο τι βλεπεις εχει και αλλο τι εχει προσφερει ή αν τον εκτιμαω... αστο δεν σου πεφτει και λογος.
    Οσο για τι αποψεις (σου πια) και για τις τοποθετησεις σου δεν με ενδιαφερουν καθολου. Ειναι η τελευταια φορα που σου κανω παρατηρηση. Την επομενη θα εχεις κυρωσεις.

    Το θεμα ελειξε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-08-09 22:14 #44
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    σωστά τα είπε ο νασερ εγω εχω πάρει θέση σ αυτό το θέμα σε αρκετα πόστ καί ποτε δεν απαξίωσα την αερόβια η τις καρδιαγγιακές ασκήσεις .
    και δεν θέλω κάποια λόγια που είπα να γίνονται αντικείμενα διαμάχης , εκείνο που είχα πεί είναι πως όχι απλά δεν έκανα αερόβια αλλα ούτε είχαμε στο γυμναστήριο διάδρομο η ποδήλατα η μαλον είχαμε δυο ποδήλατα αλλα ήταν χαλασμένα και πάντα το ατού μου ήταν η γράμωση χωρίς αερόβια και σωστή διατροφή απλα έτρωγα αυτα που έπρεπε και κάθε μέρα έτρωγα και κάτι που δεν έπρεπε .

    και έχω τονίσει πως κάθε οργανισμός ανταποκρίνετε διαφορετικά και ο καθένας έχει διαφορετικό μεταβολισμό και ποτε δεν είπα σε αθλητή μου να κάνει ακριβώς αυτα που κάνω εγω αλλα σύμφωνα με την εκτίμηση στον σωματότυπό του .

    επίσης παιδιά πρεπει να λέει ο καθένας τις απόψεις του και να υπάρχουν αντιπαραθέσεις αλλα επι της ουσίας και όχι επιθετικότητα και νεύρα επειδή κάποιος έχει αντίθετη αποψη με μας δεν είναι σωστό .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-08-09 00:02 #45
    Το avatar του χρήστη Enigmatic1318

    Εγγραφή
    30-05-2009
    Περ.
    Κομοτηνη
    Μηνύματα
    3
    Προεπιλογή
    διαδρομο και ξερο ψωμι!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία