Σελίδα 101 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151201601 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.501 έως 1.515 από 9134
  1. 26-06-10 15:34 #1501
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχαχχαχαχα.....αναλογα πως αντιλαμβανεται ο καθενας το "τουμπανιασμα"...χαχαχαχαχ...δεν μπορω να σταματησω να γελαω με αυτο που ρωτας...ας πουμε οι γυναικες,με το που δουν καποιον γραμμωμενο με ο οποιος μπορει να μην γυμναζεται καν και απλα να φαινονται οι φλεβες,να τον λενε τουμπανο και τι σωμα εχει και τετοια,και τα πιστευει αυτος κ χαιρεται κιολας χαχααχ

    τωρα,εγω πιστευω οτι σωμα μπορεις να κανεις και με καλη διατροφη και σκετη πρωτεινη και ΣΩΣΤΟ ΥΠΝΟ!!!!ειναι και αναλογα το σκαρι σου φιλε...εγω τοσο καιρο χωρις φοβερη διατροφη και πρωτεινη μονο μετα την προπονηση ειχα και ανοιγμενο στηθος που φαινοτανε και πλατη και χερια πολυ καλα...εκανα κ κολυμβηση 4-5 χρονια πιο παλια
    αυτό είναι ειρωνικό;
    έκανες κολύμβηση γι' αυτό είχες πλάτες και λογικά φτερά!
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
     

  2. 26-06-10 15:38 #1502
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο versus Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό είναι ειρωνικό;
    έκανες κολύμβηση γι' αυτό είχες πλάτες και λογικά φτερά!
    ρε συ δεν ειρωνευομαι...απλα σε πειραζω..απλα μου φανηκε αστειο γτ ειναι σαν να εισαι απελπισμενος και να θες να τουμπανιασεις οπως λες για να κανεις εντυπωση σε καποιον...μην αρπαζεσαι...

    δεν ειναι οτι ειχα ανοιγμενη πλατη απο την κολυμβηση γτ την σταματησα σε μικρη καπως ηλικια..απλα ειχα φτιαξει καλο σκαρι!!το οποιο οταν ξεκινησα τα βαρη στη 2 γυμνασιου πηρε αμεσως το σωμα μου,και δεν ειναι οτι ημουνα αρχαριος και γιαυτο πηρε ευκολα...γτ και τωρα μερικες φορες που εχω σταματησει για 1μιση μηνα εντελως,μεσα σε 1μιση-2 βδομαδες ανακαμπτω ευκολα
     

  3. 26-06-10 15:45 #1503
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε συ δεν ειρωνευομαι...απλα σε πειραζω..απλα μου φανηκε αστειο γτ ειναι σαν να εισαι απελπισμενος και να θες να τουμπανιασεις οπως λες για να κανεις εντυπωση σε καποιον...μην αρπαζεσαι...

    δεν ειναι οτι ειχα ανοιγμενη πλατη απο την κολυμβηση γτ την σταματησα σε μικρη καπως ηλικια..απλα ειχα φτιαξει καλο σκαρι!!το οποιο οταν ξεκινησα τα βαρη στη 2 γυμνασιου πηρε αμεσως το σωμα μου,και δεν ειναι οτι ημουνα αρχαριος και γιαυτο πηρε ευκολα...γτ και τωρα μερικες φορες που εχω σταματησει για 1μιση μηνα εντελως,μεσα σε 1μιση-2 βδομαδες ανακαμπτω ευκολα
    οκ δεν αρπάζομαι!δεν έχω αρχίσει ακόμα το τουμπάνιασμα και θα πάρω την RealMass τον Αύγουστο κι ας είναι "όγκου" ξέρω πως δεν βάζω εύκολα λίπος!θα κάνω και μία καλή διατροφή....και μ' αρέσει το τουμπάνιασμα γενικά..είναι και ότι εντυπωσιάζεις αλλά και για σένα..

    φίλε και εγώ έχω καλό σκαρί!και πήγαινα γυμναστήριο φέτος από Σεπτέμβρη εώς Μάιο(9 μήνες)!η πλάτη άνοιξε και γενικά είδα αποτελέσματα!αλλά επειδή δεν βάζω κιλά θα δοκιμάσω και αυτήν την "όγκου"!θα δω αποτελέσματα και άμα μου αρέσει θα συνεχίσω!απλά δεν γουστάρω την creatine ως συμπλήρωμα!
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
     

  4. 26-06-10 15:53 #1504
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο versus Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ δεν αρπάζομαι!δεν έχω αρχίσει ακόμα το τουμπάνιασμα και θα πάρω την RealMass τον Αύγουστο κι ας είναι "όγκου" ξέρω πως δεν βάζω εύκολα λίπος!θα κάνω και μία καλή διατροφή....και μ' αρέσει το τουμπάνιασμα γενικά..είναι και ότι εντυπωσιάζεις αλλά και για σένα..

    φίλε και εγώ έχω καλό σκαρί!και πήγαινα γυμναστήριο φέτος από Σεπτέμβρη εώς Μάιο(9 μήνες)!η πλάτη άνοιξε και γενικά είδα αποτελέσματα!αλλά επειδή δεν βάζω κιλά θα δοκιμάσω και αυτήν την "όγκου"!θα δω αποτελέσματα και άμα μου αρέσει θα συνεχίσω!απλά δεν γουστάρω την creatine ως συμπλήρωμα!
    ε ναι το τουμπανιασμα σε ολους αρεσει και γω τρελενομαι ειδικα σε αυτη την ηλικια ολοι το κυνηγαμε πχ.19 σχεδον π ειμαι εγω...

    και οσον αφορα τον εντυπωσιασμο(πχ για γυναικες) μην ανησυχεις,οι γυναικες και με λιγα πραγματα εντυπωσιαζονται ευκολα και εξαλλου ειναι γνωστο σε ολους οτι το 99% προτιμα τη γραμμωση εκτος απο 1% καποιων ανωμαλων που ισως θελουν χοντροκομμενα πραγματα..χααχχα

    τωρα για σενα αφου γουσταρεις full στον ογκο ..παντως και γω που ειχα δοκιμασει ογκου εκανα βλακεια...δεν αξιζε τα λεφτα της...τωρα παιρνω την κλασσικη της ΟΝ με δεξτροζη και ειναι πολυ καλυτερα...γνωμη μου τσαμπα λεφτα θα δωσεις αλλα εσυ ξερεις
     

  5. 26-06-10 16:04 #1505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε ναι το τουμπανιασμα σε ολους αρεσει και γω τρελενομαι ειδικα σε αυτη την ηλικια ολοι το κυνηγαμε πχ.19 σχεδον π ειμαι εγω...

    και οσον αφορα τον εντυπωσιασμο(πχ για γυναικες) μην ανησυχεις,οι γυναικες και με λιγα πραγματα εντυπωσιαζονται ευκολα και εξαλλου ειναι γνωστο σε ολους οτι το 99% προτιμα τη γραμμωση εκτος απο 1% καποιων ανωμαλων που ισως θελουν χοντροκομμενα πραγματα..χααχχα

    τωρα για σενα αφου γουσταρεις full στον ογκο ..παντως και γω που ειχα δοκιμασει ογκου εκανα βλακεια...δεν αξιζε τα λεφτα της...τωρα παιρνω την κλασσικη της ΟΝ με δεξτροζη και ειναι πολυ καλυτερα...γνωμη μου τσαμπα λεφτα θα δωσεις αλλα εσυ ξερεις
    τι εννοείς;ότι δεν φούσκωσες;φούσκωσες αλλά πολύ λίπος;πες λίγο
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
     

  6. 26-06-10 16:17 #1506
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο versus Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι εννοείς;ότι δεν φούσκωσες;φούσκωσες αλλά πολύ λίπος;πες λίγο
    αχχαχαχαχαχα γτ προτρεχεις και με προσβαλεις με το λιπος?...
    πλακα κανω....οχι δεν ειδα να παρω λιπος...απλα οσον αφορα τη μυικη αναπτυξη δεν ειδα τπτ...ενω τωρα με την ΟΝ και τη δεξτροζη ειμαι πολυ καλυτερα μυικα-ειχα καλυτερη αναπτυξη,περισσοτερη
     

  7. 26-06-10 16:19 #1507
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχχαχαχαχαχα γτ προτρεχεις και με προσβαλεις με το λιπος?...
    πλακα κανω....οχι δεν ειδα να παρω λιπος...απλα οσον αφορα τη μυικη αναπτυξη δεν ειδα τπτ...ενω τωρα με την ΟΝ και τη δεξτροζη ειμαι πολυ καλυτερα μυικα-ειχα καλυτερη αναπτυξη,περισσοτερη
    και πως τα χρησιμοποιείς;
    μεταπροπονητικά παίρνεις whey+dextroze!
    τις άλλες ώρες;πάλι το ίδιο;
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
     

  8. 26-06-10 16:25 #1508
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο versus Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πως τα χρησιμοποιείς;
    μεταπροπονητικά παίρνεις whey+dextroze!
    τις άλλες ώρες;πάλι το ίδιο;
    ε ναι αυτο κανω μεχρι τωρα...αυτο που ειπες μονο μεταπροπονητικα...τις

    αλλες ωρες κανονικο φαι,σωστο...αλλα απο σημερα θα πινω και μιση ωρα

    πριν την προπονηση whey γτ το ειχα κανει 1 φορα και ηταν πολυ

    καλο...μπορει να μην ακουγεται τπτ ιδιαιτερο αλλα ειχα και πολυ ενεργεια και

    αντοχη και τρελα πρηξιματα ειδικα στους δικεφαλους τρικεφαλους...πολυ περισσοτερα απο οταν επαιρνα Super Pump...φαντασου
     

  9. 26-06-10 16:30 #1509
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε ναι αυτο κανω μεχρι τωρα...αυτο που ειπες μονο μεταπροπονητικα...τις

    αλλες ωρες κανονικο φαι,σωστο...αλλα απο σημερα θα πινω και μιση ωρα

    πριν την προπονηση whey γτ το ειχα κανει 1 φορα και ηταν πολυ

    καλο...μπορει να μην ακουγεται τπτ ιδιαιτερο αλλα ειχα και πολυ ενεργεια και

    αντοχη και τρελα πρηξιματα ειδικα στους δικεφαλους τρικεφαλους...πολυ περισσοτερα απο οταν επαιρνα Super Pump...φαντασου
    μάλλον θα αγοράσω μία 2κιλη της ON,μία Dextroze και μία Casein!
    το πρωί θα παίρνω 1 scoop whey.
    μεταπροπονητικά 1 scoop whey+1 scoop Dextroze.
    το πρωί 1 scoop Casein.

    καλά είναι;
    τι λες;
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
     

  10. 26-06-10 16:39 #1510
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο versus Εμφάνιση μηνυμάτων
    μάλλον θα αγοράσω μία 2κιλη της ON,μία Dextroze και μία Casein!
    το πρωί θα παίρνω 1 scoop whey.
    μεταπροπονητικά 1 scoop whey+1 scoop Dextroze.
    το πρωί 1 scoop Casein.

    καλά είναι;
    τι λες;
    κατσε ρε..το πρωι τι θα παιρνεις αποφασισε
     

  11. 26-06-10 16:40 #1511
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατσε ρε..το πρωι τι θα παιρνεις αποφασισε
    όπα sorry!
    Casein για το βράδυ!
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
     

  12. 26-06-10 16:45 #1512
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    ε ναι καντο ετσι αμα θες...casein δεν εχω παρει ποτε αλλα οκ ναι...αμα θες βαλε και λιγη δεξτροζη το πρωι με τι whey εφοσον θες ογκο(και δεν σε πιεζει τπτ οπως στη γραμμωση)...και μεσα στη μερα ολες οι τροφες με χαμηλο γλυκαιμικο δεικτη εκτος απο το μεταπροπονητικο!!
     

  13. 26-06-10 16:47 #1513
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε ναι καντο ετσι αμα θες...casein δεν εχω παρει ποτε αλλα οκ ναι...αμα θες βαλε και λιγη δεξτροζη το πρωι με τι whey εφοσον θες ογκο(και δεν σε πιεζει τπτ οπως στη γραμμωση)...και μεσα στη μερα ολες οι τροφες με χαμηλο γλυκαιμικο δεικτη εκτος απο το μεταπροπονητικο!!
    οκ κι αυτή είναι μία καλή λύση!
    με πιο ποιοτικό υδατάνθρακα από την όγκου!
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
     

  14. 26-06-10 16:52 #1514
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο versus Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ κι αυτή είναι μία καλή λύση!
    με πιο ποιοτικό υδατάνθρακα από την όγκου!
    στο λεω για δεξτροζη το πρωι γτ το εχω δοκιμασει...δλδ υπηρχαν καποιες προπονησεις που πιανομουνα και τις επομενες μερες το πρωι δεν εβαζα δεξτροζι...ουτε πρωτεινη βασικα πινω το πρωι...και μου επαιρνε καποιες μερες να ξεπιαστω..

    και υπηρχαν κ φορες που πιανομουνα παλι και οταν εβαζα τα επομενα 2 πρωινα whey με 20γρ δεξτ. ημουνα περδικι...πολυ καλυτερη αναρρωση..αυτα οσον αφορα εμενα...καλη τυχη
     

  15. 26-06-10 16:52 #1515
    Το avatar του χρήστη stamthedrum

    Εγγραφή
    24-05-2009
    Περ.
    Γούβα
    Μηνύματα
    1.435
    Προεπιλογή
    Βασικά δεξτρόζη το πρωί, όχι τίποτ' άλλο, δε θα είναι πολύ χορταστικό. Προτίμα φρούτο ή κουάκερ ή κάτι πιο στερεό να το πω έτσι. Επίσης, μια καλή πρόταση το πρωί είναι ένα μίγμα whey/casein ή ένα protein blend κυρίως αν αργείς να φας το 2ο σου γεύμα. Αυτά από μένα
    Hypertrophy for the win!
     

Σελίδα 101 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151201601 ... ΤελευταίαΤελευταία