Σελίδα 501 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 401451491499500501502503511551601 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 7.501 έως 7.515 από 9134
  1. 17-11-12 19:50 #7501
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris99 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι σιγουρα και για μετα την προπονηση αλλα πρωτεινη πινω και το πρωι να τα πινω και τα 2 και το πρωι;;;Επισης τον υδατανθρακα να τον πινω και πριν την προπονηση και μετα;;;
    To πρωι και πριν την προπονηση δεν χρειαζεται, τρωγε κανονικο φαγητο.
     

  2. 17-11-12 19:53 #7502
    Προεπιλογή
    Παίδες καλησπέρα.. Μπορείτε να μου προτείνετε ενα συμπληρωμα να πάρω αντι του animal flex? Γιατί ειναι ακριβό το συγκεκριμένο και θέλω να το αντικαταστήσω με κάτι φθηνότερο..
     

  3. 17-11-12 19:54 #7503
    Το avatar του χρήστη Dragonbreath

    Εγγραφή
    20-11-2011
    Περ.
    I still wonder
    Μηνύματα
    115
    Προεπιλογή σχετικα με επιλογή συνδιασμού για pre
    Καλησπέρα σε όλους.

    Λοιπόν, θα ήθελα να ακούσω γνώμες, για τa εξής στακ. για prework .
    α)purple wraath +horse power

    β)purple wraath+green magnitude

    γ)horse power+ bcaas 2/1/1

    Ποιο απο τα τρία πιστεύετε, ότι είναι καλύτερο, σαν αποδοτικότερος συνδιασμός, ανεξαρτήτως τιμής, σε περίοδο γράμμωσης.
    Our thoughts.. compressed, which makes us blessed...which makes for stormy weather.."]
     

  4. 17-11-12 21:15 #7504
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimebag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες καλησπέρα.. Μπορείτε να μου προτείνετε ενα συμπληρωμα να πάρω αντι του animal flex? Γιατί ειναι ακριβό το συγκεκριμένο και θέλω να το αντικαταστήσω με κάτι φθηνότερο..
    δες τα

    Glucosamine + Chondroitin + MSM Combination(Jarrow Formulas)

    elastamine(primaforce)
     

  5. 17-11-12 23:00 #7505
    Το avatar του χρήστη fazer

    Εγγραφή
    15-11-2012
    Περ.
    volos
    Μηνύματα
    119
    Προεπιλογή
    παιδια τι γνωμη εχετε για τα συμπληρωματα που αυξανουν φυσικα την τεστοστερονη?
    εχω μια συσκευασια (natural plus αν δεν κανω λαθος) αλλα την σταματησα μετα απο μιας εβδομαδας χρηση γιατι εντελως τυχαια εκανα εξετασεις αιματος και μου εβγαλε αυξημενες τιμες στις τρανσαμινανσεις(συκωτι).μετα απο κανα διμηνο αφου το εκοψα ολα επανηλθαν στο φυσιολογικο και ηρεμησα απο το αγχος που με ειχε πιασει.
    παντως οταν το επαιρνα ειδα διαφορα,και δεν νομιζω να ηταν placebo effect...
    τι εμπειρια εχετε απο αντιστοιχα συμπληρωματα?ρωταω γιατι σκεφτομαι να το συνεχισω τουλαχιστον μεχρι να τελειωσει η συσκευασια(να μην παει και χαμενο...)
     

  6. 17-11-12 23:15 #7506
    Το avatar του χρήστη fazer

    Εγγραφή
    15-11-2012
    Περ.
    volos
    Μηνύματα
    119
    Προεπιλογή
    αυτο ακριβως εχω
    Nature's Plus - Ultra T Male Maximum Strength Testosterone Booster for Men - 60 Tablets

    συγνωμη που βαζω το λινκ(δεν κανω διαφημιση) απλως δεν ξερω πως να ανεβασω πληροφοριες για το προιον.αν υπαρχει προβλημα ας το αφαιρεσουν οι διαχειριστες.
     

  7. 18-11-12 10:50 #7507
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    καλημερα φιλε μου...αυτα τα συπληρωματα ειδικα για νεους ανθρωπους σε ηλικια ειναι τελειως μουφα...
    αν εισαι πανω απο 35 πχ θα μπορουσες να το παρεις,αλλα δεν βοηθαει και πολυ!
     

  8. 18-11-12 12:59 #7508
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    τσαμπα τα λεφτα... ειναι υπερβολη το vitargo για ενα απλο postwo....
    Λες να παρω απλους υδατανθρακες που κανουν 10ευρω???Ελεγα να παρω Vitargo γιατι εχω διαβασει εδω οτι ειναι ο καλυτερος υδατανθρακας....
     

  9. 18-11-12 17:56 #7509
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris99 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λες να παρω απλους υδατανθρακες που κανουν 10ευρω???Ελεγα να παρω Vitargo γιατι εχω διαβασει εδω οτι ειναι ο καλυτερος υδατανθρακας....
    ναι ο καλυτερος υδατανθρακας ειναι αλλα για αθλητες αντοχης (ποδηλατες κτλ κτλ) οπου θελουν ταχυτατη αναπληρωση γλυκογονου....

    για ενα μεσο αθλουμενο οτι και να βαλει απο υδατανθρακα postwo ειναι οκ....

    προσωπικα δεν θα πληρωνα υδατανθρακα... εκτος αν δεν μπορεις να λαβεις πολλες θερμιδες με αλλο τροπο...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  10. 18-11-12 18:04 #7510
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fazer Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια τι γνωμη εχετε για τα συμπληρωματα που αυξανουν φυσικα την τεστοστερονη?
    εχω μια συσκευασια (natural plus αν δεν κανω λαθος) αλλα την σταματησα μετα απο μιας εβδομαδας χρηση γιατι εντελως τυχαια εκανα εξετασεις αιματος και μου εβγαλε αυξημενες τιμες στις τρανσαμινανσεις(συκωτι).μετα απο κανα διμηνο αφου το εκοψα ολα επανηλθαν στο φυσιολογικο και ηρεμησα απο το αγχος που με ειχε πιασει.
    παντως οταν το επαιρνα ειδα διαφορα,και δεν νομιζω να ηταν placebo effect...
    τι εμπειρια εχετε απο αντιστοιχα συμπληρωματα?ρωταω γιατι σκεφτομαι να το συνεχισω τουλαχιστον μεχρι να τελειωσει η συσκευασια(να μην παει και χαμενο...)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fazer Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο ακριβως εχω
    Nature's Plus - Ultra T Male Maximum Strength Testosterone Booster for Men - 60 Tablets

    συγνωμη που βαζω το λινκ(δεν κανω διαφημιση) απλως δεν ξερω πως να ανεβασω πληροφοριες για το προιον.αν υπαρχει προβλημα ας το αφαιρεσουν οι διαχειριστες.
    γερνικοτερα για τα Τ-booster υπαρχουν καποια που δουλευουν υπαρχουν αλλα που ειναι μουφα....

    αυτο που πηρες προσωπικα το θεωρω @@κια απλα και μονο γιατι τα συστατικα του ειναι για πεταμα....

    και δεν κανει να ανεβαζεις λινκ απο καταστηματα....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  11. 18-11-12 18:07 #7511
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dragonbreath Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους.

    Λοιπόν, θα ήθελα να ακούσω γνώμες, για τa εξής στακ. για prework .
    α)purple wraath +horse power

    β)purple wraath+green magnitude

    γ)horse power+ bcaas 2/1/1

    Ποιο απο τα τρία πιστεύετε, ότι είναι καλύτερο, σαν αποδοτικότερος συνδιασμός, ανεξαρτήτως τιμής, σε περίοδο γράμμωσης.
    horsepower + bcaa...

    ακομα καλητερα αν βρεις το καινουργιο horsepower και τα bcaa ειναι 4-1-1...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  12. 18-11-12 20:46 #7512
    Το avatar του χρήστη Dragonbreath

    Εγγραφή
    20-11-2011
    Περ.
    I still wonder
    Μηνύματα
    115
    Προεπιλογή
    ευχαριστώ πολύ για τhν απαντηση, με προλαβε στο τσαφ πριν το validate της παραγγελίας μου, κάτι παρόμοιο σκεφτόμουν και εγώ, τώρα ..σιγουρεύτηκα!

    οπότε αφήνω την πορφυρή οργή για άλλη στιγμή
    Our thoughts.. compressed, which makes us blessed...which makes for stormy weather.."]
     

  13. 18-11-12 22:32 #7513
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ο καλυτερος υδατανθρακας ειναι αλλα για αθλητες αντοχης (ποδηλατες κτλ κτλ) οπου θελουν ταχυτατη αναπληρωση γλυκογονου....

    για ενα μεσο αθλουμενο οτι και να βαλει απο υδατανθρακα postwo ειναι οκ....

    προσωπικα δεν θα πληρωνα υδατανθρακα... εκτος αν δεν μπορεις να λαβεις πολλες θερμιδες με αλλο τροπο...
    Οκ ευχαριστω για την βοηθεια.
     

  14. 18-11-12 23:24 #7514
    Προεπιλογή
    Παιδια μπορω να παρω Κρεατινη της (Reflex) και Animal M-Stak που διαβασα πως ειναι για ογκο και διναμη και αυτο η ειναι υπερβολικο???
     

  15. 18-11-12 23:30 #7515
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    να παρεις μονο την κρεατινη...αστο το Μ-στακ,ουτε για ανακυκλωση δεν κανει.Τσαμπα θα πανε τα λεφτα σου.
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

Σελίδα 501 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 401451491499500501502503511551601 ... ΤελευταίαΤελευταία