Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 03-09-09 13:36 #1
    Προεπιλογή Lipo 6 (Nutrex)+ Hemodrene(Nutrabolics),καποιο αλλο λιποτροπικο;
    kalispera paidia..eimai 28 xronon me megali somatiki diaplasi somatotipo...den exo plakothei sta bari oste na fouskoso toso poli(kati pou den thelo kiolas)..kano entoni aerovia drastiriotita edo kai 3 xronia polles ores mpasket kolimpi trexksimo ktlp kai exo xasei ta teleytea dio xronia 35 kila peripou..tora eimai giro sta 100.prosexo oso mporo tin diatrofi mou ...thelo loipon na sas rotiso gia dio lipotropika pou exo brei..to ena einai to nutrex lipo 6(kserete an periexei efedrini an nai pia ta kaka ektos tou extra tsitomatos kai antoxis?) kai to allo to hemodrene ..den thelo na epibarino poli ton organismo mou sikoti ktlp...peite mou sas parakalo tin gnomi sas gia ayta ta dio i an exete kapio kalitero na mou proteinete..eyharisto.














    **** Γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες,είνια κανονας του φόρουμ.Edit by Mods Team ****
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες     
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-09-09 23:51 #2
    Το avatar του χρήστη Zuki1000k6

    Εγγραφή
    21-09-2008
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    120
    Προεπιλογή
    Εχω χρησιμοποιησει το Lipo6 και μπορω να πω οτι εκανε δουλειτσα.Σου δινει ενα τσιτωματακι που βοηθα ειδικα αν κανεις αεροβια...Εφεδρινη δεν περιεχει παντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-09-09 00:35 #3
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Talking
    2 πράγματα:
    1)Γράφε στα ελληνικά(κανόνας φόρουμ)
    2)Με τον κουβά να τα πάρεις αυτά δεν θα κάνου ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα !Αυτά πρέπει να συμπληρώνουν την διατροφή και όχι αν την υποκαθιστούν !

    Φιλικά πάντα !
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-09-09 00:41 #4
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    2 πράγματα:
    1)Γράφε στα ελληνικά(κανόνας φόρουμ)
    2)Με τον κουβά να τα πάρεις αυτά δεν θα κάνου ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα !Αυτά πρέπει να συμπληρώνουν την διατροφή και όχι αν την υποκαθιστούν !

    Φιλικά πάντα !
    αφου λεει προσεχω την διατροφη μου,βοηθανε και τα λιποδιαλυτικα,αυτα ομως δεν εχω δοκιμασει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-09-09 01:19 #5
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anjelica Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφου λεει προσεχω την διατροφη μου,βοηθανε και τα λιποδιαλυτικα,αυτα ομως δεν εχω δοκιμασει.
    ΠΡοσέχει την διατροφή του,δε΄ν σημαίνει και απαραίτητα κάνει την σωστή διατροφή που αρμόζει στην σωματοδομή του ..
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-09-09 09:21 #6
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Η ενότητα Αξιολόγηση ΣΥμπληρωματων υφίσταται για να αξιολογουμε συγκεκριμενα προϊοντα και να καταθετουμε προσωπικες απόψεις,όχι για να σχολιαζουμε υπόλοιπες παραμετρους όπως καλή διατροφή ή καλή προπόνηση..
    Το μελος μας ρωταει κατι πολυ συγκεκριμενο,stay on topic please .....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-09-09 14:03 #7
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    πολύ καλός λιποδιαλύτης.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-09-09 14:23 #8
    Το avatar του χρήστη Zuki1000k6

    Εγγραφή
    21-09-2008
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    120
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολύ καλός λιποδιαλύτης.

    ΜΒ


    Και ακομα καλυτερος το Lipo6X....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-09-09 01:12 #9
    Προεπιλογή
    Μια μικρή διορθωσούλα...Το μπάσκετ είναι αναερόβια άσκηση!

    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Όσον αφορά τα λιποτροπικά, έπαιρνα πριν μερικά χρόνια hydroxycut της MT...
    Έκανα πολύ αερόβια με ελάχιστα βάρη και η διατροφή μου ήταν επιεικώς χάλια.
    Σε δύο μήνες είχα απογοητευτεί τόσο πολύ από τα αποτελέσματα που τα παράτησα.

    Τώρα με πολύ προσεγμένη διατροφή, σωστή άσκηση (αερόβια και βάρη) και χωρίς κανενός είδους λιποτροπικό, έχω και τα καλύτερα αποτελέσματα... (από +-40% λίπους, έχω κατέβει στα 19,5%. Στόχος για του χρόνου το 10%)...

    Με άλλα λόγια...Δεν τα έχεις ανάγκη...
    Απάντηση με παράθεση