Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 12-01-15 03:05 #1
    Προεπιλογή Ατελεια στο στηθος (ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΑΡΚΕΤΑ) και πιθανη αλλαγη προγραμματος
    Καλησπερα και χρονια πολλα με υγεια και χαρα.
    Καποιοι ισως με θυμουνται απο το ημερολογιο μ που ειχα ξεκινισει ενα upper/lower προγραμμα το οποιο δουλεψε αρχικα πολυ καλα
    http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...omeback!/page3
    Δεν ειναι οτι σας ξεχασα αλλα εχασα καπως τον ολο ρυθμο μου με το να βρισκομαι ενα εξαμηνο στο εξωτερικο λογω ερασμους.
    Η αποχη ηταν κανενας μηνας μεχρι να καταφερω να προσαρμοστω και συνεχισα μετα αλλα δεν εγραφα γιατι ηταν περισσοτερο συντηρηση χωρις τοσο συνεπεια στις προπονησεις παντα. Επιστρεφω δυναμικα στα πατρια εδαφη σε 20 μερες οποτε θα γυρισω και πιο δυναμικα...
    Σκεφτομαι να συνεχισω αυτη την νοοτροπια του upper-lower body αλλα δεν ξερω αν γινεται γιατι τιθονται καποια θεματα.
    1)Παρατηρησα μολις σημερα στον καθρεφτη οτι ενω παραδοξως απο ογκο στο στηθος που ηταν παντα αδυνατο σημειο τα παω καλα οτι ειναι καπως στρογγυλο (γυναικειο)...και αχαρο...Διαβασα με λιγο ψαξιμο οτι μια συχνη ατελεια λαθος προπονησης ειναι να γινεται ετσι το στηθος οταν δεν δινεται εμφαση σε peck deck ασκησεις και γενικα ανοιγωγματων και cross over.
    Το θεμα ειναι οτι με το προγραμμα που εχω στο log μου και θεωρειται καλο ειναι δυσκολο να χωσω και αλλη ασκηση στο UPPER που ειναι ηδη αρκετα υπερφορτωμενο.
    Οποτε μηπως θα επρεπε να παω σε ενα split μια μυιικη ομαδα την φορα?
    2)Οπως θα δειτε απο καποιες φωτος που ανεβαζω εχω καμποσο λιπος και ο στοχος μου ειναι στην τελικη περισσοτερο γραμμωση λιγοτερο ογκος αν και προτιμω να ακολουθησω μια ιδεα ογκογραμμωσης καθως οι στοχοι μου ειναι πιο απλοι απο των περισσοτερων εδω μεσα...
    Θα ποσταρω διατροφη συντομα

    Με χαρα ακουω προτασεις αλλα και σχολια για τα αδυναμα μου σημεια που πιστευεται οτι πρεπει να δουλεψω!Παντα ειχα παντως καλα τρικεφαλα -ωμους και σχετικα πλατη... Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-01-15 03:14 #2
    Προεπιλογή
    και οι φωτος για μια γενικη ιδεα...
    Δεν ξερω γιατι δεν σε αφηνει να πατησεις πανω σε καθε μια αλλα με ενα δεξι κλικ και view image τις μεγεθυνει



    *** Φωτο μπαίνουν μόνο στο τόπικ φωτογραφίες & βίντεo μελών,mods team ***
    Απάντηση με παράθεση