Σελίδα 11 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 274
  1. 07-01-10 21:03 #151
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ionna_dma Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν βρισκω κατι! ζεσταμα σιγουρα πιο καλο απο εδω και περα γιατι αλλο ενα τετοιο και τελος!

    Οι στιβικοι τρεμουν αυτο μην παθουν τραυματισμο και με βαση αυτο δινουμε πολύ σημασια στο ζεσταμα(20λεπτο στο νερο)...
    Χαλαρωσε και μεθαυριο παλι προγραμματακι αλλα βαζε παγο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-01-10 23:20 #152
    Προεπιλογή
    σημερα εκανα τα ιδια με προχθες! καλυτερα μπορω να πω πως ηταν αλλα ψιλοφοβαμαι να το πιεσω παραπανω! εβαλα και παγο μετα... μια χαρα! τα αποτελεσματα ακομα τιποτα... απο δευτερα λενε...αλλα εδω και 2 μηνες μονο λενε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-01-10 04:08 #153
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ionna_dma Εμφάνιση μηνυμάτων
    σημερα εκανα τα ιδια με προχθες! καλυτερα μπορω να πω πως ηταν αλλα ψιλοφοβαμαι να το πιεσω παραπανω! εβαλα και παγο μετα... μια χαρα! τα αποτελεσματα ακομα τιποτα... απο δευτερα λενε...αλλα εδω και 2 μηνες μονο λενε!

    Οκ ετσι δεν θα ζοριζεις,αντε για να δουμε απο Δευτερα,παντωςφ Δευτερα τρεξιμο ζεσταμα περιπου 1ωρα,διατασεις μετα προβολες οπως ειχαμε δειξει,3*10προχωριτικες και 3*10στατικες σωστα και τελεος και εφυγες για σφαιρα και τιποτα αλλο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-01-10 23:01 #154
    Προεπιλογή
    οκ και σημερα! μονο σφαιρα δεν εκανα γιατι εβρεχε αλλα δεν με πολυαπασχολει γιατι την περναω! θα κανω ομως την επομενη φορα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-01-10 23:08 #155
    Προεπιλογή
    Ωραια,χαλαρωσε αυριο και Τεταρτη ζεσταμα καλο,διατασεις πολλες και κυριως πόδια και μετα σκιπινγκ θυμασαι ψηλα ποδια ,πισω ποδια και ψαλιδακια και μετα 10*60μετρα ανοιγματα.Στα ανοιγματα θα τρεχεις μεν αλλα χαλαρα θα ειναι χαλαρο το σωμα αλλα θα εχει και λιγο ενταση.Θα δεις αν σε ποναει το σημειο,αν οχι εφυγες για μηκος 10αλματακια χωρις φορα και θα μετρησεις παπουτσακια θυμησε μου ποσα σου εχω βαλει να μετρας,και θα κανεις2-3 φορες ταχυτητα οχι αλμα αν βγαινει το βημα θα κανεις μετα 5-6 αλματα,οπως εχουμε πει βημα-αλμα(πατημα και σηκωμα)..μην ξεχασεις να μου πεις ποσα παπουτσακια εχεις για φορα...μετα εφυγες για σφαιρα κανε 5ριψεις αριστερο και 5δεξι και αποθεραπεια ενα γυρο τρεξιμο χαλαρο και τελος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-01-10 23:16 #156
    Προεπιλογή
    26 ειναι αλλα θα τα ξανακανω για σιγουρα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-01-10 14:50 #157
    Προεπιλογή
    Μαρακι σου εχω νεα! 1 Φεβρουριου βγαινουν τα αποτελεσματα και απο 16 ξεκινανε αθληματα! τωρα ποσο καλα νεα ειναι αυτα για μενα δεν ξερω....! πηγα σημερα (γιατι χθες ημουν χαλια), τα εκανα ολα!το ποδι με ενοχλησε λιγο στα ανοιγματα και λιγο στα αλματα! αλλα το πηγα λιγο χαλαρα! εκει που χαλαστηκα ηταν στη σφαιρα γιατι επεσα αρκετα.. δεν εφτασα το οριο και εκανα αρκετες προσπαθειες! 4,50 δεξι και 3,50 αριστερο! ενα μετρο λιγοτερο! επειδη δεν ξερω (λογο ποδιου και χρονου) αν θα καταφερω το 1000αρι ακριβως στο χρονο, θελω να δωσουμε πιο πολυ βαρος στα υπολοιπα να τα εχω σιγουρα και το 1000αρι ας το κανω και 15'' παραπανω δεν με πειραζει! εχουμε ενα μηνα και τωρα πραγματικα αγχωθηκα πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-01-10 16:05 #158
    Προεπιλογή
    Ναι αγαπη μου γλυκια,εννοειται οτι εχεις πεσει σε σχεση πριν ενα μηνα...
    Εχουμε ενα μηνα καιρο και θα κανεις οτι πουμε,οχι δεν μπορουσα τοσα εκανα λιγοτερα η αυτα βγηκαν στο 20πχ τα άλλα στο 25 κτλ.
    Λοιπον αυριο θα πας και θα κανεις 10*100άρια στο 21 αυστηρα ουτε στο 20 ουτε στο 22 ολα και ουτε τα πρωτα 5 και μετα πεφτουμε,οχι ολα και τα 10 στο21.Θα κανεις ζεσταμα 15λεπτα τρεξιμο ειναι 7-8 στροφουλες και πολύ καλες διατασεις και στους πρωσαγωγους,ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΤΑΣΕΙΣ αυτο ειναι νομος....
    Δεν πρεπει κανονικα να σε πονεσει το ποδι γιατι ο ρυθμος για τα 100μετρα ειναι στο 70-80% της μεγιστης ταχυτητας δεν ειναι το 100% σου,οτι νιωσεις βεβαιωσου οτι δεν ειναι η εννοια σου η φοβος η πιασιμο,αλλα αν σε πονεσει αρκετα θα σταματησεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-01-10 18:35 #159
    Προεπιλογή
    Τωρα μολις γυρισα απο γηπεδο! τα εκανα και τα 10 στο 21 ακριβως! λιγο με ενοχλησε το ποδι, αλλα τωρα ακομα πιο πολυ! του εχω βαλει παγο!ποναει και λιγο η μεση μου απο χθες με τη σφαιρα... να δω τι αλλο θα παθω...!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-01-10 21:10 #160
    Προεπιλογή
    Ωραια παντα παγο μετα την προπονηση και ξεκουραση,αυριο ξεκουρασου Σαββατο θα τα ξαναπουμε!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-01-10 14:02 #161
    Προεπιλογή
    Σαβ/κυρ αραξε και χαλαρωσε,Δευτερα θα πας να κανεις 1ωρα τρεξιμο χαλαρά,μετα διατασεις,προβολες 10*3 προχωριτκες και 10*3 στατικες σωστα,μετα πας για σφαιρα και τελος!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-01-10 20:23 #162
    Προεπιλογή
    Μαρακι καλησπερα! τα εκανα ολα και σημερα εκτος απο σφαιρα γιατι ηταν κλειστα για να την παρω!παντως το ποδι ακομα ποναει και δεν ξερω τι αλλο να του κανω! του εβαλα παγο αμεσως αλλα δεν βλεπω να κανει και πολλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-02-10 16:14 #163
    Προεπιλογή
    Μετα απο τοοοοσσοοοοο καιρο... πηγα σημερα! εχω καλα νεα σημερα μαρια! δεν με ενοχλησε καθολου το ποδι! εκανα μιση ωρα τρεξιμο λιγο σφαιρα (λιγο θελω για να φτασω το οριο) και μερικα αλματακια! εφτασα τα 3 μετρα! εχω 2 εβδομαδες περιπου! τι λες θα καταφερουμε να βγαλουμε τα υπολοιπα αθληματα και το 1000αρι το αφηνουμε για λιγο προς το τελος?? να το παλεψουμε??
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-02-10 16:53 #164
    Προεπιλογή
    Ωραια κουκλιτσα οτι μπορουμε θα κανουμε,αυριο εφυγες και μετα απο πολυ καλο ζεσταμα(ολο το πακετο)15*100 στα 21δευτερα ολα ουτε πιο πολυ ουτε πιο λιγο(θα προσπαθησεις)και μετα τραβα και κανε λιγο υψος οπως εχουμε δειξει(ψαλιδακι και οχι με το δικοσ ου στυλακι κωλοτουμπα-πιρουετα).Στα 100άρια θα φανει αν σε ενοχλησει και γι΄αυτο θα εισαι χαλαρη δεν θα σφιγγεσαι για να τρεξεις καθολου.Πας και μου λες εντυπώσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-02-10 16:59 #165
    Προεπιλογή
    χαχαχαχα!! ενταξει κουκλιτσα μου!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία