Θέμα: Jack3d (USPlabs)

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 505

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 18-10-09 00:38 #1
    Προεπιλογή Jack3d (USPlabs)
    Jack3d USPLABS




    225 Grams Lemon Lime
    Supplement Facts
    Serving Size1Scoop (5.00grams)
    Servings Per Container: 45
    Amount Per Serving% Daily Value*
    Proprietary Blend3653.34mg (Arginine Alpha-Ketoglutarate (AAKG),
    Creatine Monohydrate,
    Beta Alanine,
    Caffeine,
    Theophylline,
    Geranium (Stems),
    Schizandrol A)

    * Daily Value not established
    Other IngredientsCitric Acid, Natural Lemon-Lime Flavor, Acesulfame-K, Sucralose, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide, Chlorophyll (For Color).
    This product is produced in a facility that processes milk and soy ingredients Black Box Warning: This Product Produces An Intense Sensation Of Drive, Focus, Energy, Motiviation & Awareness.
    In Addition, It Allows For Rapid Increases In Strength, Speed, Power & Endurance. Therefore, Extreme Caution Must Be Exercised & Should Not Be Used By Novice Athletes. Use With Caution Under Strict Dosing Protocols.


    πως σας φενετε παιδια?
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-10-09 18:59 #2
    Προεπιλογή
    κανεις δεν το ξερει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-10-09 19:16 #3
    Προεπιλογή
    Εχω ακουσει καλα λογια,καλες τσιτες κτλ..το geranium κανει δουλεια,τωρα οσο αναφορα την Schizandrol παραπεμπει σε schizo-φρενεια ,να περιμενεις λιγη φαγουρα μαλλον απο την ΒΑ.Εγω προσωπικα εχω τα περισσοτερα απο αυτα σε "χυμα" φαση και εννοειται με τα ιδια λεφτα μου βγαζουν 13289712389 servings
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-01-10 15:06 #4
    Προεπιλογή
    Το έχω παραγγείλει. Παρασκευή θα το πάρω αν και απο τώρα ξέρω απο reviews μέτρια γεύση καλό πρήξιμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-01-10 16:01 #5
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Η μυρωδια του μολις το ανοιξεις ειναι σαν σκονη πλυντηριου, αλλα η γευση του ειναι αρκετα καλυτερη. Ειναι ελαφρια και δεν το καταλαβαινεις, αντιθετα με ολα τα αλλα συμπληρωματα νιτρικων που ειναι σα να πινεις ξεχασμενο εμετο. Το καλο με αυτο το συμπληρωμα ειναι αυτο που λεει και στη διαφημιση, δεν εχει μεγαλες δοσεις με περιττα γεμισματα απο μαλτοδεξτρινη και αλλα αχρηστα προσθετικα και δεν εχει μαγνησιο, που να σε κανει να πηγαινεις στην τουαλετα μεχρι και 7 φορες τημ ημερα. Εγω οσα reviews διαβασα το θεωρουν εξωπραγματικο. Οτι δινει απιστευτες τσιτες, δυναμη και ενεργεια. Ολοι τραβανε τα μαλλια τους απο την ενεργεια που τους δινει αυτο το μικρο πραγματακι. Αντιθετα, εμενα δε με επιασε. Ακομα και με 3 servings. Δεν ξερω, μπορει να ειναι σε μενα αυτο, γιατι δε με πιανουν και πολλα τετοια συμπληρωματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-01-10 20:19 #6
    Προεπιλογή
    Well ένα mini review. Καλή ελαφριά γεύση σα γρανίτα λεμόνι. Στις 2 δόσεις κανονικό πρήξιμο και φοβερή ευεξία πριν το γυμναστήριο (επιφυλάσσομαι για placebo effect). Το αρνητικό η τιμή του αλλά έχει τόσο μικρό scoop που νομίζω τα αξίζει τα λεφτά του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-04-13 00:14 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μυρωδια του μολις το ανοιξεις ειναι σαν σκονη πλυντηριου, αλλα η γευση του ειναι αρκετα καλυτερη. Ειναι ελαφρια και δεν το καταλαβαινεις, αντιθετα με ολα τα αλλα συμπληρωματα νιτρικων που ειναι σα να πινεις ξεχασμενο εμετο. Το καλο με αυτο το συμπληρωμα ειναι αυτο που λεει και στη διαφημιση, δεν εχει μεγαλες δοσεις με περιττα γεμισματα απο μαλτοδεξτρινη και αλλα αχρηστα προσθετικα και δεν εχει μαγνησιο, που να σε κανει να πηγαινεις στην τουαλετα μεχρι και 7 φορες τημ ημερα. Εγω οσα reviews διαβασα το θεωρουν εξωπραγματικο. Οτι δινει απιστευτες τσιτες, δυναμη και ενεργεια. Ολοι τραβανε τα μαλλια τους απο την ενεργεια που τους δινει αυτο το μικρο πραγματακι. Αντιθετα, εμενα δε με επιασε. Ακομα και με 3 servings. Δεν ξερω, μπορει να ειναι σε μενα αυτο, γιατι δε με πιανουν και πολλα τετοια συμπληρωματα.
    ...και μενα φιλε μου!μιλαμε καθολου,τιποτα!και ειχε να χρησιμοποιησω πανω απο 2 χρονια!....και χωρις να πινω ουτε ενα καφε την μερα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-09-10 22:21 #8
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sctp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω ακουσει καλα λογια,καλες τσιτες κτλ..το geranium κανει δουλεια,τωρα οσο αναφορα την Schizandrol παραπεμπει σε schizo-φρενεια ,να περιμενεις λιγη φαγουρα μαλλον απο την ΒΑ.Εγω προσωπικα εχω τα περισσοτερα απο αυτα σε "χυμα" φαση και εννοειται με τα ιδια λεφτα μου βγαζουν 13289712389 servings
    Για πες μας φιλε τι εννοείς χύμα φάση και πως?
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-09-10 22:34 #9
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πες μας φιλε τι εννοείς χύμα φάση και πως?
    Βulk αργινινη,καφεινη,γεραμαμινη και τα συναφη και τα φτιαχνεις μονος σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-01-11 20:50 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sctp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω ακουσει καλα λογια,καλες τσιτες κτλ..το geranium κανει δουλεια,τωρα οσο αναφορα την Schizandrol παραπεμπει σε schizo-φρενεια ,να περιμενεις λιγη φαγουρα μαλλον απο την ΒΑ.Εγω προσωπικα εχω τα περισσοτερα απο αυτα σε "χυμα" φαση και εννοειται με τα ιδια λεφτα μου βγαζουν 13289712389 servings
    τι ενεοεις χυμα? απο που τα αγοραζεις χυμα δηλαδη?????
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-01-11 21:25 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spartan117 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι ενεοεις χυμα? απο που τα αγοραζεις χυμα δηλαδη?????
    τσεκαρε το thread για τα bulk συμπληρωματα...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-02-11 21:57 #12
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    ειχα ενα δειγμα απο jack3d με γευση λεμονι (που ηταν σα κοπρια δεινοσαυρου).....πηρα σημερα το μισο φακελακι (δλδ 1.5 σκουπ), στις οδηγιες λεει οτι αν δε νιωσουμε τπτ μετα απο 15-20 λεπτα να παρω και το αλλο μισο, ετσι λοιπον το πηρα ολο αφου δεν ενιωσα τπτ.....παρολο που κατεβασα 3 σκουπ δεν ειναι ειδα και καμια τρελη διαφορα!!ισως και να μην υπηρχε καμια!!!ειδα λιγο πρηξιμο και ισως να εβγαλα 1-2 επαναληψεις σε μερικα σετ που αμφιβαλω αν ηταν απο το jack3d......με αλλα λογια βγηκε εντελως σκαρτο!!!

    Τωρα δε ξερω αν φταιει επειδη ηταν δειγμα γιατι αν θυμαμαι καλα ειχαν ποσταρει και καποια αλλα ατομα οτι με τα δειγματα του jack3d δεν ειδαν καμια διαφορα!!!τι στον Devil....
    the only thing u really need to gain muscles....is WILL
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-06-10 14:55 #13
    Προεπιλογή Jack3d
    Παιδιά, έχει δοκιμάσει κανείς το jack3d?

    ***Edit: Το έκανα αναζήτηση αλλά δεν μου το εμφάνισε... δεν ξέρω γιατί. Sorry!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tommygunz : 02-06-10 στις 15:21
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-06-10 15:24 #14
    Προεπιλογή
    Αυτήν η ουσία ου έχει μέσα Shizandrol A, θα έπρεπε να μας ανησυχεί?
    Ρωτάω γιατί δεν ξέρω τι είναι αυτήν η ουσία...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-06-10 15:32 #15
    Το avatar του χρήστη kwstas25

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Metsovo
    Μηνύματα
    477
    Προεπιλογή δεν ξέρω
    πρωτεΐνες είναι αυτές?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία