Θέμα: N.O.-Xplode (BSN)

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 221

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 08-01-07 03:49 #1
    Το avatar του χρήστη top_gun

    Εγγραφή
    06-01-2007
    Περ.
    trikala h serres h kamia fora thessaloniki
    Μηνύματα
    32
    Προεπιλογή N.O.-Xplode (BSN)
    τι γνώμη έχετε γιαυτο το συμπλήρωμα? εγώ πάντως έχω μια εβδομάδα που το περνώ k άρχισα να βλέπω διαφορα στις προπονήσεις μου! μεγαλύτερα πρηξίματα k ενέργεια....αυτό που θέλω να πω είναι ότι αν δεν το πάρεις όπως πρέπει k όπως λένε οι οδηγίες τότε είναι επικίνδυνο! εγώ πιστεύω είναι δυνατό! όσοι το χρησιμοποιούν ας πουν την γνώμη τους



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-01-07 21:51 #2
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Κατ'εμε το νιτρικο οξυ ειναι τζαμπα λεφτα.Εκτος απο πρηξιματα δεν νομιζω να σου δινει τιποτα αλλο.Ουτως ή αλλως ομως τα πρηξιματα τα πετυχαινεις με την προπονηση.Καλυτερα να παρεις μια κρεατινη που σου δινει στα σιγουρα αυτα που "υποσχεται" το ΝΟ και ειναι και μονιμα (για οσο εισαι σε κυκλο,αναφερομαι σε δυναμη και πρηξιμο),και κοστιζει λιγοτερο,ενω το ΝΟ στα προσφερει για καμποση ωρα μονο.Και για ενεργεια που λες,το σκευασμα εχει τυροσινη και νομιζω και καφεινη,δυο ουσιες που μπορεις να τις βρεις και μονες τους σε χαμηλοτερη τιμη και να παρεις και ενεργεια.Δεν θελω να σε θιξω ή να σε προσβαλλω που αγορασες αυτο το προιον,απλα λεω τη φιλικη γνωμη μου .Μη με παρεις με κακο ματι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-01-07 02:33 #3
    Το avatar του χρήστη top_gun

    Εγγραφή
    06-01-2007
    Περ.
    trikala h serres h kamia fora thessaloniki
    Μηνύματα
    32
    Προεπιλογή
    Το καλό είναι ότι σου δίνει περισσότερη δύναμη στις προπονίσεις και έτσι έρχεται κ ο περισσότερος όγκος στους μύες!Το κακό είναι ότι πρέπει να το παίρνεις με άδειο στομάχι ενώ εγώ δεν κάνω ποτέ προπόνιση με άδειο στομάχι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-01-07 16:23 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο top_gun
    εγώ δεν κάνω ποτέ προπόνιση με άδειο στομάχι...
    δλδ top_gun τι τρως και πας μετά γυμναστική??

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-01-07 19:37 #5
    Το avatar του χρήστη top_gun

    Εγγραφή
    06-01-2007
    Περ.
    trikala h serres h kamia fora thessaloniki
    Μηνύματα
    32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gasturb
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο top_gun
    εγώ δεν κάνω ποτέ προπόνιση με άδειο στομάχι...
    δλδ top_gun τι τρως και πας μετά γυμναστική??

    Gt
    Απλά εννοώ οτι τρωω κατι ελαφρι καμια ωριτσα + πριν γιατι αλλιως δεν εχω διναμη να κανω βαρη!δεν εννοουσα οτι ακριβως πριν το γιμναστιριο τρωω σαν βοδι!ξερω οτι δεν κανει καλο αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-01-07 19:45 #6
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο top_gun
    γιατι αλλιως δεν εχω διναμη να κανω βαρη!
    Λογικό.. αφού αν δε έχουμε φάει μέχρι τότε οι αποθήκες ηπατικού και κυρίως μυικού γλυκογόνου μας είναι ανυπαρκείς και αδυνατούν να μας προσφέρουν την απαιτούμενη ενέργεια στην αναερόβια γυμναστική μας οπότε και 'δεν έχουμε δύναμη να κάνουμε βάρη'.. Φρόντισε αν μπορείς να κάνεις γυμναστική 3 ώρες μετά το μεσημεριανό σου φαγητό οπότε και θα έχεις ενέργεια και θα είναι άδειο το στομάχι σου να πάρεις οτι άλλο συμπλήρωμα θέλεις.

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-03-09 19:41 #7
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gasturb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικό.. αφού αν δε έχουμε φάει μέχρι τότε οι αποθήκες ηπατικού και κυρίως μυικού γλυκογόνου μας είναι ανυπαρκείς και αδυνατούν να μας προσφέρουν την απαιτούμενη ενέργεια στην αναερόβια γυμναστική μας οπότε και 'δεν έχουμε δύναμη να κάνουμε βάρη'.. Φρόντισε αν μπορείς να κάνεις γυμναστική 3 ώρες μετά το μεσημεριανό σου φαγητό οπότε και θα έχεις ενέργεια και θα είναι άδειο το στομάχι σου να πάρεις οτι άλλο συμπλήρωμα θέλεις.

    Gt
    ποση ωρα πριν δεν πρεπει να εχεις φαει ...εγω τρωω1.5 με 2 ωρες πριν παω για προπονηση - καλα ειναι ...?
    και ποση ωρα πριν πας για προπονηση πρεπει να το παρεις...?
    ακριβως πριν πας?

    παιζει να δημιουργησει ταχυκαρδιες λογο υψηλης ποσοτητας καφεινης?

    και πρεεπει σε κυκλο να το παρεις ή μπορεις καθε μηνα να το περνεις..?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-03-09 23:32 #8
    Προεπιλογή
    Μan κανεις ληψη 1,5 με 2 ωρες μετα το φαγητο και 45 με 30 λεπτα πριν την προπονηση - οποτε κανονιζεις : Δλδ αμα εχεις προπονηση στης 5 τρως στις 2μιση και κανεις ληψη του Xplode 4μιση - απλο . Οσο αφορα την καφεινη εξαρταται απο την ευαισθησια που εχεις αλλα δεν νομιζω να σου προκαλεσει κατι. Ξεκινα με ενα scoop και βλεπεις αμα σε σηκωνει να πας στα 2 η και στα 3 που ειναι το max. Τελος τα νιτρικα νομιζω πανω απο 2-3 μηνες πρεπει να τα αλλαζεις η και να τα κοβεις διοτι δεν σε πιανουν μιας και τα εχει συνηθησει ο οργανισμος σου οποτε ναι καλο θα ειναι να κανεις μια παυση και οχι να το πας σερι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-03-09 23:35 #9
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    ρε μαν το εχεις χρησιμοποιηση ?
    βλεπεις καμια διαφορα? σε δυναμη-κ ορεξη για προπονηση..?
    δηλ,κανει αυτα που υποσχεται?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-03-09 23:38 #10
    Προεπιλογή
    Ναι το χρησημοποιω . Αμα διαβασεις προσεχτικα λιγο πιο πανω εχω πει οτι το σοβαρο review θα γινει σε 2 βδομαδες διοτι τις πρωτες μερες παιζει placebo, δεν εισαι σιγουρος κτλ κτλ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-01-07 01:04 #11
    Το avatar του χρήστη top_gun

    Εγγραφή
    06-01-2007
    Περ.
    trikala h serres h kamia fora thessaloniki
    Μηνύματα
    32
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ GT
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-04-07 14:14 #12
    Προεπιλογή NO-XPLODE
    Γεια σας παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν εχει χρησιμοποιήσει το NO-XPLODE τησ BSN?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-04-07 18:57 #13
    Προεπιλογή
    ολα αυτα εχουν αργινινη μεσα σε μεγαλες ποσοτητες.πιστευω οτι ειναι καλυτερα να την παρεις σκετη να σου ερθει και ποιο φθηνα.προσωπικα δεν εχω χρησιμοποιήσει
    Impossible in Nothing
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-01-11 17:45 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ajax Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολα αυτα εχουν αργινινη μεσα σε μεγαλες ποσοτητες.πιστευω οτι ειναι καλυτερα να την παρεις σκετη να σου ερθει και ποιο φθηνα.προσωπικα δεν εχω χρησιμοποιήσει
    Η σκέτη αργινίνη δεν συγκρίνεται με τίποτα με το no xlpode ή με παρόμοια σκευάσματα. Οι βιταμίνες, το μαγνήσιο η καφεϊνη και άλλα πολλά που έχει μέσα το ΝΟ πραγματικά δουλεύουν. Δεν ξέρω αν το NO αξίζει τα λευτά του. Ξέρω όμως ότι δουλεύει σίγουρα. Για προεξασκητικό είναι καλύτερο από την κρεατίνη λόγω της καφείνης που περιέχει και επειδή βοηθά στην αυτοσυγκέντρωση. Κατά τη γνώμη μου δεν συγκρίνεται ούτε με κρεατίνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-01-11 22:25 #15
    Προεπιλογή
    απο το 1 ως το 10 ποσο παιρνει τελικα?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία