Θέμα: N.O.-Xplode (BSN)

Σελίδα 11 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 221
  1. 31-08-10 14:26 #151
    Προεπιλογή
    Nive θα μας πεις την αποψη σου επιτελους;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-08-10 14:28 #152
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    ..και παλι αναρωτιεμαι πως το πινετε αυτο το πραγμα σαν πυρινικο αποβλητο μοιαζει και απο γευση εμετο μου εφερε ... 2 γευσεις που δοκιμασα grape και cranberry
    Χαρα στο κουραγιο σας...
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-08-10 20:16 #153
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..και παλι αναρωτιεμαι πως το πινετε αυτο το πραγμα σαν πυρινικο αποβλητο μοιαζει και απο γευση εμετο μου εφερε ... 2 γευσεις που δοκιμασα grape και cranberry
    Χαρα στο κουραγιο σας...
    Συμφωνώ, δείγμα δοκίμασα και ήταν απαίσιο σαν γεύση και δεν ''ένιωσα'' και τίποτα στην προπόνηση! Μια φορά βέβαια το πήρα, δεν μπορώ να έχω άποψη... Αλλά από γεύση, είναι εμετικό!
    Grape είχα πιει, δεν ξέρω για τις άλλες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stelios025 : 31-08-10 στις 20:19
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-09-10 11:22 #154
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nive θα μας πεις την αποψη σου επιτελους;
    +1.
    My name is Daniel Lugo and I believe in fitness
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-09-10 11:55 #155
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..και παλι αναρωτιεμαι πως το πινετε αυτο το πραγμα σαν πυρινικο αποβλητο μοιαζει και απο γευση εμετο μου εφερε ... 2 γευσεις που δοκιμασα grape και cranberry
    Χαρα στο κουραγιο σας...
    θεια δοκιμασα και εγω ενα bluebery και δεν μπορω να πω τα καλητερα αλλα πεινετε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-09-10 12:29 #156
    Προεπιλογή
    Γενικα τα νιτρικα δεν εχουν καλη γευση. Ειδικα οι γευσεις πορτοκαλι και grape.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-09-10 12:44 #157
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικα τα νιτρικα δεν εχουν καλη γευση. Ειδικα οι γευσεις πορτοκαλι και grape.
    mri black powder
    jack3d
    nos fusion


    ειναι παρα πολυ καλα γευστικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-10-10 16:57 #158
    Προεπιλογή
    Διαβάζω γενικά στο νετ ότι είναι γεμάτο με υδατάνθρακες, από την ετικέτα δεν προκύπτει κάτι τέτοιο. Τι ισχύει ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-10-10 17:45 #159
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο top_gun Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι γνώμη έχετε γιαυτο το συμπλήρωμα? εγώ πάντως έχω μια εβδομάδα που το περνώ k άρχισα να βλέπω διαφορα στις προπονήσεις μου! μεγαλύτερα πρηξίματα k ενέργεια....αυτό που θέλω να πω είναι ότι αν δεν το πάρεις όπως πρέπει k όπως λένε οι οδηγίες τότε είναι επικίνδυνο! εγώ πιστεύω είναι δυνατό! όσοι το χρησιμοποιούν ας πουν την γνώμη τους



    Ειναι ενα πραγματικα δυνατο προιον αλλα παρ' ολα αυτα πολυ δυσκολο να το παρεις.! Πολυ εντονη γευση που σε δυσκολευει.! Εμενα μου εχει δειξει εντονα πριξηματα και πολυ μεγαλο αποτελεσμα σε φλεβικοτητα.! Για να πω την αληθεια κλαιω τα λεφτα που εδωσα. . . Μου δειχνει οτι καταπονει περισσοτερο τον οργανισμο αντι να τον βοηθησει.! Προσωπικη αποψη φυσικα αλλα θα συμφωνησω οτι δν αξιζει τα λεφτα τοθ πολυ τσιμπημενη τιμη.!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-11-10 18:58 #160
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Σήμερα το χρησιμοποίησα για πρώτη φορά και είδα διαφορά σε δύναμη και αντοχή. Πολύ καλό μου φαίνεται(είναι βέβαια νωρίς ακόμα) αλλά αρκετά ακριβό. Αύριο θέλω να το δω στην προπόνηση χεριών... Σήμερα πάντως είδα αρκετά καλό πρήξιμο στα πόδια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-11-10 18:55 #161
    Το avatar του χρήστη Στελιος

    Εγγραφή
    23-10-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    334
    Προεπιλογή
    σημερα το πηρα και εγω το συγκεκριμενο, απο διαλυτοτητα 9/10 μιας και εμεινε λιγο στα τοιχοματα του ποτυριου , απο χρωμα-αρωμα μου θυμισε λιγο ενα μαλακτικο που χρησημοποιει η μανα μου για τα ρουχα, απο γευση ομως καλυτερο απο οτι περιμενα.
    Αντε να δουμε, θα επανερθω σε 3-4 βδομαδες με αποψη
    Θέλω να γίνω αυτό που ήμουν τότε που ήθελα να γίνω αυτό που είμαι τώρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-01-11 17:45 #162
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ajax Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολα αυτα εχουν αργινινη μεσα σε μεγαλες ποσοτητες.πιστευω οτι ειναι καλυτερα να την παρεις σκετη να σου ερθει και ποιο φθηνα.προσωπικα δεν εχω χρησιμοποιήσει
    Η σκέτη αργινίνη δεν συγκρίνεται με τίποτα με το no xlpode ή με παρόμοια σκευάσματα. Οι βιταμίνες, το μαγνήσιο η καφεϊνη και άλλα πολλά που έχει μέσα το ΝΟ πραγματικά δουλεύουν. Δεν ξέρω αν το NO αξίζει τα λευτά του. Ξέρω όμως ότι δουλεύει σίγουρα. Για προεξασκητικό είναι καλύτερο από την κρεατίνη λόγω της καφείνης που περιέχει και επειδή βοηθά στην αυτοσυγκέντρωση. Κατά τη γνώμη μου δεν συγκρίνεται ούτε με κρεατίνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-01-11 22:25 #163
    Προεπιλογή
    απο το 1 ως το 10 ποσο παιρνει τελικα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-02-11 14:50 #164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο apolitosmakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο το 1 ως το 10 ποσο παιρνει τελικα?
    με την σημερινή του τιμή που είναι μειωμένη σε σχέση με προηγούμενους μήνες παίρνει 8/10. είναι σίγουρα ένα από τα 3 τοπ συμπληρώματα ΝΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-02-11 15:03 #165
    Προεπιλογή
    Αποτελεσματικο, με τσιτωνει, σαν να εχω βαλει νεφτι στο σουφρί μου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία