Θέμα: N.O.-Xplode (BSN)

Σελίδα 3 από 15 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 221
  1. 14-03-09 23:32 #31
    Προεπιλογή
    Μan κανεις ληψη 1,5 με 2 ωρες μετα το φαγητο και 45 με 30 λεπτα πριν την προπονηση - οποτε κανονιζεις : Δλδ αμα εχεις προπονηση στης 5 τρως στις 2μιση και κανεις ληψη του Xplode 4μιση - απλο . Οσο αφορα την καφεινη εξαρταται απο την ευαισθησια που εχεις αλλα δεν νομιζω να σου προκαλεσει κατι. Ξεκινα με ενα scoop και βλεπεις αμα σε σηκωνει να πας στα 2 η και στα 3 που ειναι το max. Τελος τα νιτρικα νομιζω πανω απο 2-3 μηνες πρεπει να τα αλλαζεις η και να τα κοβεις διοτι δεν σε πιανουν μιας και τα εχει συνηθησει ο οργανισμος σου οποτε ναι καλο θα ειναι να κανεις μια παυση και οχι να το πας σερι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-03-09 23:35 #32
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    ρε μαν το εχεις χρησιμοποιηση ?
    βλεπεις καμια διαφορα? σε δυναμη-κ ορεξη για προπονηση..?
    δηλ,κανει αυτα που υποσχεται?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-03-09 23:38 #33
    Προεπιλογή
    Ναι το χρησημοποιω . Αμα διαβασεις προσεχτικα λιγο πιο πανω εχω πει οτι το σοβαρο review θα γινει σε 2 βδομαδες διοτι τις πρωτες μερες παιζει placebo, δεν εισαι σιγουρος κτλ κτλ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-03-09 12:54 #34
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Εγω τωρα το σταματησα πρωτον γιατι εχω εθιστει στην εγκεφαλικη κατασταση που σε βαζει που σε τσιτωνει τραγικα και δευτερον πρεπει να εχω γεμισει με νερα με τα τρια σκουπ που επαιρνα και θελω να δω τι θα μεινει.Οτι κρεατινη και να εχει νερα γεμιζεις. Ετσι και αλλοιως ολα αυτα θελουν 2-3 μηνες μεσα 1 μηνα εξω γιατι μαθαινει το σωμα σου και μετα πας για προπονηση και νοιωθεις περιεργα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-03-09 14:29 #35
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    εχει κ κρεατινη αυτο μεσα ..?
    δηλ στα 2 σκουπ ποσα γραμμαρια κρεατινης εχει..?
    ποσο καιρο κραταει ενα κουτι αν παιρνω 2 σκουπ μονο τις μερες που εχω προπονηση???????????????
    θα το παρω..!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thegravijia : 15-03-09 στις 14:33
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-03-09 15:07 #36
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχει κ κρεατινη αυτο μεσα ..?
    δηλ στα 2 σκουπ ποσα γραμμαρια κρεατινης εχει..?
    ποσο καιρο κραταει ενα κουτι αν παιρνω 2 σκουπ μονο τις μερες που εχω προπονηση???????????????
    θα το παρω..!
    στα δυο σκουπ εχει δυο γραμαρια εθυλεστερικη αυτο το ξερω και το μειγμα απο τις υπολοιπες τωρα θα σε γελασω ουδεις ξερει. Πρεπει να παιρνεις και τις μερες που δεν κανεις 18 γραμαρια το σκουπ ειναι διαβασε και το μηνυμα που σου εστειλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-03-09 18:22 #37
    Προεπιλογή
    καλό συμπληρωμα, αλλά εμένα μου βγάζει φουσκώματα στο στομάχι... το χρησιμοποιώ τωρα. θα δω να θα αλλαξει κατι αν το συνηθισω ίσως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-03-09 19:32 #38
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KontorinisMD Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλό συμπληρωμα, αλλά εμένα μου βγάζει φουσκώματα στο στομάχι... το χρησιμοποιώ τωρα. θα δω να θα αλλαξει κατι αν το συνηθισω ίσως.
    Οταν λες φουσκωματα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-03-09 19:34 #39
    Προεπιλογή
    Απλα φουσκωνει η κοιλια. Τι αλλο μπορει να εννοει δλδ ? . Εγω παντος μπορω να πω ολα χαλαρα με το Xplode. Καμια παρενεργεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-03-09 19:43 #40
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    το λεω γιατι και εγω παρατηρησα οτι φουσκωνει κατα ενα περιεργο τροπο η κοιλια μου οπως και το υπολοιπο σωμα και προσπαθουσα να καταλαβω τι διαολο ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-03-09 01:49 #41
    Προεπιλογή
    Αμα δοκιμασεις να χτυπησεις σε shaker το ΝΟxplode θα παρατηρησεις ενα μικρο ηχο οπως κανει και η σαμπανια λογω των αεριων που δημηουργουνται εξaiτιας της χημικης ενωσης του νερου με τα συστατικα του μειγματος σε συνδιασμο βεβαια με τον εγκλωβισμενο αερα υπο την μορφη φυσαλιδων... Ε οποτε λογικο να φουσκωνει λιγο η κοιλιτσα .... Σρυ για την κουλτουρα αλλα δεν βρηκα αλλο τροπο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-03-09 17:02 #42
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Κατ΄αρχην αμα διαβασετε στις οδηγίες αναφερει ρητα: Do NOT shake.Προφανως καποια συστατικα που εχεει μεσα δεν πρεπει να ανακινουνται.Μια φορά είχε ξεχαστεί ενας φίλος κα ιτο κουναγε και κανει το σεικερ ένα παφ και έκανε χαλια όλη την κουζίνα !Οι οδηγιες αναφερουν απλό ανακατεμα.(ίσως αυτό εχει να κανει με το φούσκωμα στην κοιλια που αναφερουν καποιοι).
    Εμενα τις πρωτες ημερες που το είχα παρει μου είχε φερει ένα ανακατωμα στο στομαχι,ίσως και πρήξιμο και είχα παρατηρησει και μια ζαλη σαν πονοκεφαλο,δεν ξερω αν είχε σχεση.Μετα από μια εβδομαδα λήψης τα συμπτωματα εξαφανιστηκαν.
    Παρατηρησα χωρις να το αποδίδω σε placebo καποια παραπανω ενεργεια και δυνατότητα φορτώματος στην προπόνηση,καποια πρηξίματα,τα οποια όσο συνηθισα την φόρμουλα ατονουσαν,αλλά δεν ξετρελαθηκα τόσο ώστε να το συνεχίσω με δευτερο κουτί,απλα ήθελα να το δοκιμασω γιατί είχε ακουστεί πολύ αυτό το συμπληρωμα της εν λόγω εταιρίας.ΤΟ κουτί αν θυμαμαι καλα βασταει ένα μηνα, η σχεση απόδοση/τιμη δεν με ικανοποιει...Δεν ξερω πόσο ωφελει και μετα την προπόνηση παρά μόνο κατα την διάρκεια της....Αυτό είχα να καταθεσω,πάντως δεν το βγάζω και άχρηστο το προϊον,απλά στην φαση που βρίσκομαι τώρα κανω αυστηρη επιλογη συμπληρωματων και δεν θα ηταν η πρώτη μου επιλογη.Ούτε η δευτερη....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-03-09 23:13 #43
    Προεπιλογή
    εγω εχω ακουσει καλα λογια γενικα αλλασυμφωνω με πολινικο πολυ ακριβο γιαυτο που προσφερει.ας ειναι καλα ο κολεμαν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-03-09 13:34 #44
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Το χρισημοποιησα στο παρελθον οπως ελεγαν οι οδηγιες του. Οταν αντιλαμβανομουν πως δεν με πιανει σε ενταση, εκανα αυξηση της δοσολογιας μεχρι τα τρια σκουπ.
    Αρχικα και εμενα μου δημιουργουσε φουσκωματα και πονοκεφαλο μεχρι που το συνηθισα αν και γενικα εχω μια ευαισθησια με το στομαχι. Βγαινει σε τρεις γευσεις τωρα και αυτο το κανει ευχαριστω σαν ροφημα.
    Θα συμφωνησω πως η σχεση αποδοση/τιμη δεν ειναι ικανοποιητικη καθως συνησταται μαζι να γινεται χριση του ΝΟΧ με αποτελεσμα το κοστος να ανεβαινει πολυ!

    Ουσιαστικα πληρωνετε ενα υπερτιμημενο προιον λογο διαφημισης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-03-09 19:56 #45
    Προεπιλογή
    Αυτο με το shaker ξεχασα να το αναφερω και sry. . Οσοι απο σας το χρησημοποιειται η προκειται, κατευθιαν η σκονη μεσα στο shaker και απαλο ανακατεμα με κουταλι...διαλυεται μπαμ μπαμ οποτε μην no worries
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 15 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία