Σελίδα 8 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 67891018 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 489
  1. 17-05-10 16:34 #106
    Προεπιλογή
    Φυσικά μιλάω για ποσοστά λίπους... Προσωπικά δεν καταλαβαίνω για ποιό λόγο να πάρεις λιποδιαλύτες, όταν βρίσκεσαι πάνω από 10%-12% λίπος, που υπάρχουν ακόμα πολλά πράγματα που μπορείς να κάνεις για να κοπείς παραιτέρω...

    Δλδ άμα πάρεις στο 15% λιποδιαλύτη, στο 9-10% αν ο στόχος σου είναι ακόμα πιο κάτω, τι πρέπει να πάρεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-05-10 16:42 #107
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Littlejohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά μιλάω για ποσοστά λίπους... Προσωπικά δεν καταλαβαίνω για ποιό λόγο να πάρεις λιποδιαλύτες, όταν βρίσκεσαι πάνω από 10%-12% λίπος, που υπάρχουν ακόμα πολλά πράγματα που μπορείς να κάνεις για να κοπείς παραιτέρω...

    Δλδ άμα πάρεις στο 15% λιποδιαλύτη, στο 9-10% αν ο στόχος σου είναι ακόμα πιο κάτω, τι πρέπει να πάρεις?
    η φωτο ειναι 10-9% πιστευεις οτι χρειαζεται κατι παραπανω?
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-05-10 16:49 #108
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Υποκειμενικά είναι αυτά. Ούτε 9% ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ, αν θες πας και για 6.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-05-10 16:52 #109
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υποκειμενικά είναι αυτά. Ούτε 9% ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ, αν θες πας και για 6.
    για αυτο περνεις και λιποδιαλυτη γιατι βοηθαει στην λιποδιαλυση μαζι με αεροβια και διατροφη φυσικα δεν παει μονο του ποτε. 6% ειναι υπερβολες ενα καλο ειναι το 9-10 για παραλια για το αθλημα επαγγελματικα ειναι αλλοι οι κανονες!
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-05-10 17:14 #110
    Προεπιλογή
    Δεν διαφωνώ ότι 9-10% είναι πολύ καλό ποσοστό. (Αν και μη ξεχνάς ότι ορισμένοι άνθρωποι, κοιλιακούς δεν εμφανίζουν καλά ακόμα και σ`αυτά τα ποσοστά λίπους...)

    Από την άλλη όμως, το δικό μου κριτήριο δεν είναι η παραλία. Το βλέπω πιο ``αγωνιστικά`` το θέμα, ακόμα και αν γίνεται σε εντελώς ερασιτεχνική βάση...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-05-10 17:30 #111
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Littlejohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν διαφωνώ ότι 9-10% είναι πολύ καλό ποσοστό. (Αν και μη ξεχνάς ότι ορισμένοι άνθρωποι, κοιλιακούς δεν εμφανίζουν καλά ακόμα και σ`αυτά τα ποσοστά λίπους...)

    Από την άλλη όμως, το δικό μου κριτήριο δεν είναι η παραλία. Το βλέπω πιο ``αγωνιστικά`` το θέμα, ακόμα και αν γίνεται σε εντελώς ερασιτεχνική βάση...

    παω πασο..τοτε πεξε συνδιασμους για λιποδιαλυση
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-05-10 17:57 #112
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υποκειμενικά είναι αυτά. Ούτε 9% ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ, αν θες πας και για 6.
    +1...

    Eξαρτάται και το σώμα του καθενός και τι θέλει...
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-05-10 10:08 #113
    Προεπιλογή
    Kαλημερα παιδια ,λοιπον πως εχουν τα παραγματα ,ειμαι 33 με πολυ μικρη κιλιτσα ,το ωραρια μου λογο δουλειας δεν ειναι κ τοσο καλο διοτι μπορει να δουλευω νυχτα η απογευμα η πρωι με αποτελεσμα δεν μπορω να ξεκουραζομαι οπως θελω κ οταν πηγαινω προπονηση δεν εχω τοση ενεργεια οπως θελω ,οταν λοιπον μετα τα βαροι παω να κανω διαδρομο η να τρεξω στο γηπεδο θα το κανω το πολυ ενα 20-25 λεπτο κ αυτο θα κοιταω συνεχεια την ωρα πως θα περασει το βαριεμαι πολυ ,το κανω σαν αγγαρεια κ δεν εχω διαθεση .
    Ξεχωριστα μια φορα περιπου την βδομαδα πηγαινω για μπαλα εκει τρεχω μεχρι να μεινω... διοτι το περιμενω πως κ πως να παιξω μπαλα κ τρεχω διοτι εχω ενα σκοπο να νικησω κ να κυνηγησω την μπαλα η καποιον αντιπαλο ,ναι ξερω τι θα πειτε αλλα δεν μπορω να το κανω αυτο στο διαδρομο η απλα στο τρεξιμο για γηπεδο διοτι μονο που το σκεφτομαι ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ .
    Θελω λοιπον κατι να μου ανεβασει την διαθεση κ την αντοχη .
    blackgym γραφεις πρωτα αεροβικη κ μετα βαροι αν δεν κανω λαθος ,ειναι σωστος αυτος ο συνδιασμος ? Διοτι ολοι το αντιθετο υπερασπιζοντε .
    Littlejohn το καταλαβαινω αυτο που λες αλλα καταλαβε πως στα 33 ειναι πιο δυσκολο ο αλλος να χασει κιλακια ειδικα το σωσιβιακι .
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-05-10 10:47 #114
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο akishellas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλημερα παιδια ,λοιπον πως εχουν τα παραγματα ,ειμαι 33 με πολυ μικρη κιλιτσα ,το ωραρια μου λογο δουλειας δεν ειναι κ τοσο καλο διοτι μπορει να δουλευω νυχτα η απογευμα η πρωι με αποτελεσμα δεν μπορω να ξεκουραζομαι οπως θελω κ οταν πηγαινω προπονηση δεν εχω τοση ενεργεια οπως θελω ,οταν λοιπον μετα τα βαροι παω να κανω διαδρομο η να τρεξω στο γηπεδο θα το κανω το πολυ ενα 20-25 λεπτο κ αυτο θα κοιταω συνεχεια την ωρα πως θα περασει το βαριεμαι πολυ ,το κανω σαν αγγαρεια κ δεν εχω διαθεση .
    Ξεχωριστα μια φορα περιπου την βδομαδα πηγαινω για μπαλα εκει τρεχω μεχρι να μεινω... διοτι το περιμενω πως κ πως να παιξω μπαλα κ τρεχω διοτι εχω ενα σκοπο να νικησω κ να κυνηγησω την μπαλα η καποιον αντιπαλο ,ναι ξερω τι θα πειτε αλλα δεν μπορω να το κανω αυτο στο διαδρομο η απλα στο τρεξιμο για γηπεδο διοτι μονο που το σκεφτομαι ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ .
    Θελω λοιπον κατι να μου ανεβασει την διαθεση κ την αντοχη .
    blackgym γραφεις πρωτα αεροβικη κ μετα βαροι αν δεν κανω λαθος ,ειναι σωστος αυτος ο συνδιασμος ? Διοτι ολοι το αντιθετο υπερασπιζοντε .
    Littlejohn το καταλαβαινω αυτο που λες αλλα καταλαβε πως στα 33 ειναι πιο δυσκολο ο αλλος να χασει κιλακια ειδικα το σωσιβιακι .
    πρωτα βαρη και μετα αεροβια η πρωι αεροβια
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-05-10 11:30 #115
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blackgym Εμφάνιση μηνυμάτων
    οσο αφορα το προγραμμα που κανω ειναι

    καθε μερα προπονηση εκτος κυριακη 4-5 φορες αεροβιο στους 130 παλμου-140 μετα τα βαρη , ειμαι και 30 μην το λαβει καποιο υποψη αν ειναι μικροτερος η μεγαλυτερος (για τους παλμους) και κανω 25-35 λεπτα διαδρομο επικλινη 20% πολυ γρηγορο βαδι διλαδη να υδρωνω συνεχεια..αν καποιος εχει χαμηλο μεταβολισμο ασ βαλει μπουφαν αντιενεμικο και φορμα βοηθαει..

    εδω μπερδευτηκα φιλε μου γιαυτο σε ρωτησα ,σε ευχαριστω .
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-05-10 19:12 #116
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Απλα ελεος για την τιμη του συγκεκριμενου στον χορηγο τα xtreme.90 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-05-10 19:22 #117
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα ελεος για την τιμη του συγκεκριμενου στον χορηγο τα xtreme.90 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!
    εμενα δεν μου δειχνει το lipo black αλλα μονο το κλασικο lipo 6x
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-05-10 00:00 #118
    Προεπιλογή
    Ειχα παρει παλαιοτερα και το lipo6 και το lipo6x, αλλα δε ειδα αποτελεσματα, γιατι εκανα μλκς.. Τωρα που πηγαινω καθε ημερα γυμναστηριο και κανω διατροφη και αεροβια, πιστευω να δω αποτελεσματα. Απλα εχω καποιες αποριες.

    Ποιο απο τα 3 να διαλεξω; Δε θελω να εχω παρενεργειες. Μαλλον θα παω για το lipo6x. Επισης οταν λεμε 30 λεπτα πριν το πρωινο, θα εχουμε καποιο προβλημα με την τουαλετα μετα το πρωινο; Γιατι εγω τρωω πρωινο και παω στη δουλεια.

    Σε περιπτωση που παμε γυμναστηριο μετα το πρωινο, τι δοσολογια ακολουθουμε; 2 το πρωι πριν το πρωινο ή πριν το γυμναστηριο; Και τις αλλες 2 ποτε; Ή παιρνουμε 2 πριν το πρωινο και 2 πριν το γυμναστηριο; Αλλα ετσι θα εχουμε παρει 4 καψουλες μεσα σε λιγοτερο απο 4 ωρες.

    Κολλαει ο λιποδιαλυτης μαζι με νιτρικο; Ή οταν τελειωσω το κυκλο με το νιτρικο να ξεκινησω το lipo6; Παιρνω no-xplode τωρα και θα το παιρνω για αλλες 20 ημερες. Μετα θελω να παρω λιποδιαλυτη για αλλες 20 ημερες.

    Τελος, εχω αυτα τα χαπακια καφεινης που τα επαιρνα παλια πριν την αεροβια συνηθως. Εχουν μεινει κοντα στα 60 χαπακια. Πως να τα συνδιασω; Σιγουρα με το lipo6 δε γινεται, αλλα με το νιτρικο;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη deluxe : 27-05-10 στις 00:48
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-06-10 14:38 #119
    Προεπιλογή Lipo 6
    παει μια εβδομαδα που χρησιμοποιω το προιον αυτο.Ξεκινησα με ενα δισκιο πρωι 30 λεπτα το πρωινο και ενα 30 λεπτα πρι το γυμναστηριο και την επομενη μερα το αυξησα σε δυο και δυο.Ειδα πολυ μεγαλη διαφορα στην αντοχη μου. Ξεκολλησα γενικα απο τα κιλα που εβαζα Αυτος ηταν και ο στοχος μου μιας και δεν πιστευω πως υπαρχουν μαγικα που σε αδυνατιζουν αν δεν τρως σωστα και δεν κανεις και αεροβια. Επισης ¨στεγνωσα¨ απο υγρα. Το μονο αρνητικο ηταν η νευρικοτητα που ειχα τις πρωτες μερες μαλλον επειδη δεν επινα ποτε καφε και το σκευασμα περιεχει καφεινη αλλα τωρα ολα οκ.


    ***συγχωνεύτηκε με το παρόν θέμα mods team***

    ** sorry!! το ειχα ψαξει πολυ και εχω διαβασει ολα τα θεματακια αλλα τωρα τελευταια δεν βρησκω τα παλια θεματα κανοντας αναζητηση. Δεν μου τα βγαζει ειχε και η beba ενα θεμα που κανει αναφορα στο ιδιο αλλα ουτε αυτα βρηκα...τεσ πα. Ευχαριστω για τη μεταφορα**
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aqua_bill : 04-06-10 στις 15:04
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-06-10 14:53 #120
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ωραιο το review και χρήσιμο aqua_bill αλλα δεν εψαξες αν προϋπάρχει ιδιο θεμα. Αναζήτηση !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 67891018 ... ΤελευταίαΤελευταία