Σελίδα 15 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415161725 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 225 από 489
  1. 28-03-11 21:51 #211
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    εγω εχω τωρα καμια βδομαδα που το περνω και αμα περνω 4 καψουλες ΔΕΝ μπορω να κοιμηθω με τν καμια ομως
    στις 2 κατι γινεται
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-03-11 22:27 #212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω εχω τωρα καμια βδομαδα που το περνω και αμα περνω 4 καψουλες ΔΕΝ μπορω να κοιμηθω με τν καμια ομως
    στις 2 κατι γινεται
    Εγώ το ακολουθώ πιστά το πρωτόκολλο, 3+3 κάψουλες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-03-11 18:55 #213
    Προεπιλογή
    λοιπον σημερα εκανα παραγκελια απο αυτο το διαβολακι και μαλιστα 2+1 δωρο για να δουμε αν θα κανει δουλιτσα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-03-11 21:40 #214
    Προεπιλογή
    paideia kai go simera pira to lipo6 black...gia mena pados i kaluteri dosologia einai auti pou "douleuei" ston kathena analoga me ton organismo tou, sigoura proitnoune kapies endixtikes dosologies alla dn einai apoluto auto...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-03-11 22:55 #215
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    η δοσολογια γιαενα ατομο 85κιλων ποσο ειναι?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-03-11 09:05 #216
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    η δοσολογια γιαενα ατομο 85κιλων ποσο ειναι?
    Bασιλη σου εκανα καποια Postς quote,δεν ξερω αν θα βοηθησουν.
    Γενικα δεν υπάρχει καποια αντοστοιχία κιλων-δοσολογίας,δεν προτείνεται τουλαχιστον από την εταιρια,εχει να κανει συνηθως με την αντοχη του καθενος και την προσαρμοστικότητα στα stims Που περιεχονται μεσα σε αυτα τα σκευασματα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και στο Lipo6 και στο Lipo6 Black (υπάρχει και το Lipo6x) η δοσολογία είναι μεχρι 4 καψουλες,ξεκινώντας από τις 2 αναγνωριστικα,1 και 1 δηλαδη ....
    Για λιποδιάλυση: 2 υγρές κάψουλες 30’ πριν το πρωινό ή την πρωινή προπόνηση και 2 κάψουλες το απόγευμα. Ξεκινήστε μόνο με 2 κάψουλες τη μέρα, 1 πρωί και μία βράδυ και αυξήστε ανά δύο μέρες 1 κάψουλα μέχρι το μέγιστο των 4 κάψουλες τη μέρα.
    * Για προχωρημένους αθλητές.
    Ακραία λιποδιάλυση: 2 υγρές κάψουλες 3 φορές την ημέρα, 30’ πριν από τα γεύματα. Ξεκινήστε με 2 κάψουλες την ημέρα και αυξήστε 1 κάψουλα ανά δύο ημέρες μέχρι να φτάσετε το μέγιστο των 6 κάψουλες την ημέρα. Μην υπερβαίνετε τις 6 κάψουλες την ημέρα. Μην καταναλώνετε λιγότερο από 6 ώρες πριν τον ύπνο.
    Για αυξημένη ενέργεια: 2 υγρές κάψουλες 30’ πριν την προπόνηση.




    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Σωκρατη καλως ήρθες στο φόρουμ..Λοιπον παρατηρησα την συσκευασια και εχει ς δικιο,ενω σε διαφορα sites το προτείνουν 2 + 2 και ενα πρωτοκολλο για ακραια διατροφη και γραμμωση σου λενε 2+2+2 το κουτι αναφερει 3+3.
    Εγω θα σου πρότεινα ξεκινα τοις πρωτες 3-4 μερες 1+1,καθιερωσε μετα το 2+2 και μετα δοκιμασε το 3+3 ,όταν πλεον το σωμα σου πιστευεις ότι εχεις συνηθισει την φόρμουλα..Μην το κανεις απευθειας γιατι μπορεί να νιωσεις αβολα...Το πολύ σημαντικο που προτείνει η εταιρια είναι να το παίρνεις πριν από τα γευματα 30΄ τουλαχιστον,όχι μαζι με το φαγητο για μεγιστα αποτελεσματα..
    Εγω θα σου προτεινα να τα πίνεις και το πρωι για την ενεργοποιηση του μεταβολισμου σου και καμια ωρα πρίν την προπόνηση ...
    Εγω το παίρνω 20 μερες περιπου και πιστευω ότι δουλευει αρκετα για λιποδιαλύτης του εμπορίου,μου δίνει αρκετη ενεργεια,κραταει τον μεταβολισμο υψηλα και το κυριότερο μου βγαζει ενεργεια και διαρκεια στην αεροβικη μετα τα βαρη που δεν ηταν και το καλυτερο μου λόγω σωματικης κόπωσης γενικης και λίγης ξεκουρασης...


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω εχω τωρα καμια βδομαδα που το περνω και αμα περνω 4 καψουλες ΔΕΝ μπορω να κοιμηθω με τν καμια ομως
    στις 2 κατι γινεται
    Το σίγουρο είναι ότι δεν παμε απευθειας στις max δόσεις και πιθανον να υπαρχει θεμα όταν καποιος κανει βραδυνες προπονησεις και τα περνει αργα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-03-11 11:56 #217
    Προεπιλογή
    Μολις το παρηγγειλα και εγω...διατροφη εχω + gym 4 φορες...ας βαλει ο θεος το χερι του να φτασο το 11% (λιπος)

    θα γινω κουραστικος λιγο..μου λετε λιγο ξανα για το 3+3

    Μια ερωτηση ακομα με τι θα μπορουσα να το συνδιασω το λιπο6 για καλητερα αποτελεσματα.

    ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-03-11 12:04 #218
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο neilone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μολις το παρηγγειλα και εγω...διατροφη εχω + gym 4 φορες...ας βαλει ο θεος το χερι του να φτασο το 11% (λιπος)

    θα γινω κουραστικος λιγο..μου λετε λιγο ξανα για το 3+3

    Μια ερωτηση ακομα με τι θα μπορουσα να το συνδιασω το λιπο6 για καλητερα αποτελεσματα.

    ευχαριστώ εκ των προτέρων
    με κάτι μη διεγερτικό.....όπως ΤΤΑ(π.χ DCP)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-03-11 14:01 #219
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο neilone Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα γινω κουραστικος λιγο..μου λετε λιγο ξανα για το 3+3
    Είναι 3 κάψουλες με το που ξυπνήσεις με νεράκι, χωρίς να έχεις βάλει τίποτα άλλο στο στόμα σου και μισή ώρα μετά την κατάποση των κάψουλων μπορείς πλέον να πάρεις το πρωινό σου η την πρωτεΐνη σου.
    Εγώ έχω υπενθύμιση, στης 7 που θα κτυπήσει σηκώνομαι και πίνω της 3 κάψουλες, την ξανά πέφτω και στην δεύτερη υπενθύμιση μετά από 35 με 40 λεπτά σηκώνομαι και παίρνω την πρωτεΐνη μου και αναχωρώ για την δουλειά.
    Το απόγευμα που έχω gym, μισή ώρα πριν το gym παίρνω της άλλες 3 κάψουλες, τώρα εδο συμβαίνει το εξής, πρέπει αυτή η δεύτερη δόση να χορηγείτε 6 ωρες πριν των βραδινό ύπνο σου και 2 με 3 ώρες μετά το τελευταίο γεύμα σου πριν το gym.
    Δηλαδή, εγώ έχω gym στης 6, στης 5:30 παίρνω της κάψουλες ώστε να μπορεί να με πάρει ο ύπνος κατά της 12 που πέφτω.
    Παράλληλα κοιτώ το τελευταίο γεύμα μου πριν το gym (που είναι το μεσημεριανό μου), να είναι στης 2, οπότε μέχρι της 5:30 που πρέπει να πάρω της δεύτερη δοσολογία κάψουλων έχουν περάσει 3:30 ώρες, οπότε είμαι o.k.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο neilone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια ερωτηση ακομα με τι θα μπορουσα να το συνδιασω το λιπο6 για καλητερα αποτελεσματα.
    Την δεύτερη δοσολογία κάψουλων την παίρνω πίνοντας την με δυο scoup shock therapy.
    Δεν καταλαβαίνω τίποτα στο gym, κτήνος.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasaxo : 31-03-11 στις 16:14
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-03-11 17:54 #220
    Προεπιλογή
    oooο ευχαριστω πολυ ανδρεα & μανο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-03-11 23:45 #221
    Προεπιλογή
    lipo 6 black ultra concetrate με το αΠΛΟ ΤΟ LIPO 6 BLACK τι διαφορες εχουν ξερει κανεις???
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-04-11 00:43 #222
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 28782878 Εμφάνιση μηνυμάτων
    lipo 6 black ultra concetrate με το αΠΛΟ ΤΟ LIPO 6 BLACK τι διαφορες εχουν ξερει κανεις???
    Είναι ποιο ισχυρό αφού με μόλις 2 κάψουλες την ημέρα έχεις τα αποτελέσματα που έχεις με της 6 κάψουλες του απλού lipo 6 black.

    RECEPTOR CLEANSING PHENYLPROPANOIDS 100mg *
    Rosmary LE 2% Carnosic/Rosmarinic Acid *
    Polygonum Cuspidatum 50% Resveratrol *

    RECEPTOR REPROGRAMMING MONOTERPENES & TRITERPENES 300mg *
    D-Limonene 98% *
    Squalene 99.5% *
    Cypress Oil *
    Menthol Crystals 98% *

    ULTRA CONCENTRATED FAT DESTROYING COMPLEX 277.1mg *
    Caffeine Anhydrous *
    Methylhexaneamine *
    Advantra Z®† Citrus Aurantium (60% Synephrine) *
    Yohimbine HCL *
    3,5 Diiodo-L-Thyronine *
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-04-11 17:21 #223
    Προεπιλογή
    κλωτσαει το συμπαθητικο και γι αυτο δεν πεινας

    και εχεις ενεεεεεεεεεεεεργεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-04-11 23:33 #224
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aepiskeptis Εμφάνιση μηνυμάτων
    κλωτσαει το συμπαθητικο και γι αυτο δεν πεινας

    και εχεις ενεεεεεεεεεεεεργεια
    Συγώμη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-04-11 13:06 #225
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Το νευρικο σύστημα εννοεί,το συμπαθητικο συστημα είναι μερος του..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415161725 ... ΤελευταίαΤελευταία