Σελίδα 4 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 489
  1. 03-04-10 14:20 #46
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Υπό προϋποθέσεις, ναι.
    Πρώτη, να κάνεις σωστή υποθερμιδική δίαιτα 6 γευμάτων βασισμένα σε πρωτείνη και λιγότερους υδατάνθρακες.
    Δεύτερη να κάνεις αρκετή αεροβική άσκηση.

    Χωρίς τα 2 παραπάνω οι λιποδιαλύτες δε κάνουνε τίποτα.

    Καλώς όρισες στο φόρουμ.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-04-10 14:55 #47
    Προεπιλογή
    παιδια σορρυ αν σας εχω πριξει :S αλλα εχετε να μου προτεινετε καμια διαιτα την οποια λετε παραπανω....και κανενα προγραμμα αεροβικης...αμα εχετε links plz πειτε μ ευχαριστω για την βοιθεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-04-10 15:03 #48
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bandicoot Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια σορρυ αν σας εχω πριξει :S αλλα εχετε να μου προτεινετε καμια διαιτα την οποια λετε παραπανω....και κανενα προγραμμα αεροβικης...αμα εχετε links plz πειτε μ ευχαριστω για την βοιθεια

    Δες μερικά, ψάξε στο φόρουμ θα βρεις πολλα θέματα.

    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5923
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=1050
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6233
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-04-10 15:08 #49
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-04-10 15:32 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bandicoot Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια σορρυ αν σας εχω πριξει :S αλλα εχετε να μου προτεινετε καμια διαιτα την οποια λετε παραπανω....και κανενα προγραμμα αεροβικης...αμα εχετε links plz πειτε μ ευχαριστω για την βοιθεια
    ψαξε στο φορουμ στο τμημα της διατροφης εχει διατροφη γραμμωσης .. δες εκει..
    ANNA CHAVDAROVNA και τα μυαλα στα καγκελα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-04-10 22:27 #51

    Εγγραφή
    31-01-2010
    Περ.
    greece
    Μηνύματα
    2
    Προεπιλογή lipo 6
    καλησπερα ειμαι 82 κιλα και λεω να παρω το lipo 6. μου ειπαν να παρω 1 μιση ωρα πριν το πρωινο και 1 μιση ωρα πριν το μεσημερινο και μετα να το κανω 1 και 2.ποια ειναι η γνωμη σας ??? ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-04-10 20:52 #52
    Το avatar του χρήστη veteran29

    Εγγραφή
    09-04-2010
    Περ.
    αθηνα-λουτσ
    Μηνύματα
    392
    Προεπιλογή
    το lipo6 η το lipo6 black?
    ειναι διαφορετικα
    Ευχαριστώ όσους με βοηθάνε(Βodybuilding.gr) και δεν ξεχνώ Αυτόν που με πρωτοβοηθησε ( ξέρει εκείνος!).
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-04-10 21:55 #53
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Και στο Lipo6 και στο Lipo6 Black (υπάρχει και το Lipo6x) η δοσολογία είναι μεχρι 4 καψουλες,ξεκινώντας από τις 2 αναγνωριστικα,1 και 1 δηλαδη ....

    Για λιποδιάλυση: 2 υγρές κάψουλες 30’ πριν το πρωινό ή την πρωινή προπόνηση και 2 κάψουλες το απόγευμα. Ξεκινήστε μόνο με 2 κάψουλες τη μέρα, 1 πρωί και μία βράδυ και αυξήστε ανά δύο μέρες 1 κάψουλα μέχρι το μέγιστο των 4 κάψουλες τη μέρα.
    * Για προχωρημένους αθλητές.
    Ακραία λιποδιάλυση: 2 υγρές κάψουλες 3 φορές την ημέρα, 30’ πριν από τα γεύματα. Ξεκινήστε με 2 κάψουλες την ημέρα και αυξήστε 1 κάψουλα ανά δύο ημέρες μέχρι να φτάσετε το μέγιστο των 6 κάψουλες την ημέρα. Μην υπερβαίνετε τις 6 κάψουλες την ημέρα. Μην καταναλώνετε λιγότερο από 6 ώρες πριν τον ύπνο.
    Για αυξημένη ενέργεια: 2 υγρές κάψουλες 30’ πριν την προπόνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-04-10 18:08 #54
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Δεν θελω να πω μεγαλα λόγια ακομα,απλα από τις πρώτες 2 ημερες που το παίρνω μου έχει δημιουργήσει μεγαλες προσδοκίες αυτο το συμπλήρωμα,"ξυπναει" τον οργανισμο μου πολύ και η αεροβική 2 μερες τωρα έχει βγει περίπατο και με καλύτερες επιδοσεις αποσταση/χρονος.
    Ειδωμεν,,,
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-04-10 00:02 #55
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θελω να πω μεγαλα λόγια ακομα,απλα από τις πρώτες 2 ημερες που το παίρνω μου έχει δημιουργήσει μεγαλες προσδοκίες αυτο το συμπλήρωμα,"ξυπναει" τον οργανισμο μου πολύ και η αεροβική 2 μερες τωρα έχει βγει περίπατο και με καλύτερες επιδοσεις αποσταση/χρονος.
    Ειδωμεν,,,
    Για να δουμε τι λεει και αυτο.Εγω εχω κολησει στο μιτοτροπιν που λογικα ειναι περιπου τα ιδια.Καλα στην αρχη ολα πιανουν εγω θελω να δω καποιο που να μην σκαλωνει μετα το 20ημερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-04-10 00:52 #56
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Kαλά σίγουρα,μετα τις 20 ημερες όλα τα συνηθίζεις αρκετα γιατι ο οργανισμος είναι προσαρμοστικός πολυ,πολλοί πεφτουν μετα στην παγίδα της αυξησης της δόσης,,Παντως σε αυτα τα supps τελικα ίσως το μεγαλύτερο παιχνίδι δεν είναι τόσο η λιποδιαλυση όσο η καταστολή της όρεξης...Ειδωμεν..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-04-10 04:17 #57
    Προεπιλογή
    To black, κόβει πολύ την όρεξη , είναι αλήθεια. Αλλά εγώ δεν το θεωρώ πλεονέκτημα, μιας και σ`εμένα με έκανε να μην έχω όρεξη για ούτε τα κανονικά γεύματα που έπρεπε έτσι και αλλιώς να φάω...

    Πέρα απ`αυτό, απ`ότι έχω διαβάσει από πολλούς άλλους χρήστες, φαίνεται ότι είναι από τα ελάχιστα λιποτροπικά που δεν τα συνηθίζει εύκολα ο οργανισμός... Αρκεί να καταναλώνεται σε κύκλους...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-04-10 18:22 #58
    Το avatar του χρήστη veteran29

    Εγγραφή
    09-04-2010
    Περ.
    αθηνα-λουτσ
    Μηνύματα
    392
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θελω να πω μεγαλα λόγια ακομα,απλα από τις πρώτες 2 ημερες που το παίρνω μου έχει δημιουργήσει μεγαλες προσδοκίες αυτο το συμπλήρωμα,"ξυπναει" τον οργανισμο μου πολύ και η αεροβική 2 μερες τωρα έχει βγει περίπατο και με καλύτερες επιδοσεις αποσταση/χρονος.
    Ειδωμεν,,,
    Polyneikos αναφερεσαι στο lipo6 black(η σε καποια αλλο απο τα 3?)
    Ευχαριστώ όσους με βοηθάνε(Βodybuilding.gr) και δεν ξεχνώ Αυτόν που με πρωτοβοηθησε ( ξέρει εκείνος!).
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-04-10 20:27 #59
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Σε αυτα που αναφερεται το τόπικ,στα black.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-05-10 19:21 #60
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    πηρα το black σημερα ξεκιναω 2 + 2 ειμαι στα 85 κιλα θα βαζω φωτος καθε δυο εβδομαδες αυριο θα βαλω φωτος απο τις 2 πρωτες εβδομαδες διετας που εχω κανει μονο με πρωτεινη και διατροφη και θα δουμε τα αποτελεσματα μαζι..παντος τσουζει η τιμουλα του.για να δουμε (αναφερω 5 φορες αεροβιο 35 λεπτο σε μετρια ενταση 135-145 παλμους ) με 16-17 % body fat
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία