Σελίδα 5 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 489
  1. 06-05-10 19:28 #61
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blackgym Εμφάνιση μηνυμάτων
    πηρα το black σημερα ξεκιναω 2 + 2 ειμαι στα 85 κιλα θα βαζω φωτος καθε δυο εβδομαδες αυριο θα βαλω φωτος απο τις 2 πρωτες εβδομαδες διετας που εχω κανει μονο με πρωτεινη και διατροφη και θα δουμε τα αποτελεσματα μαζι..παντος τσουζει η τιμουλα του.για να δουμε (αναφερω 5 φορες αεροβιο 35 λεπτο σε μετρια ενταση 135-145 παλμους ) με 16-17 % body fat
    bro,μια γνωμη..

    αν αυτη που λες ειναι η φουλ δοση μην ξεκινησεις με αυτη..

    περνε την μιση για καμια βδομαδα,κ ανεβασε σταδιακα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-05-10 18:02 #62
    Προεπιλογή
    καλησπέρα σε όλους πήρα σήμερα το lipo6black και η συσκευασία του λέει 3 κάψουλες το πρωί και 3 το απόγευμα.. όχι 2 και 2 που αναφέρατε προηγούμενος.. στο κατάστημα που αγόρασα το προϊόν μου είπε να περνώ 3 κάψουλες πριν την προπόνηση το απόγευμα μονο.. εσείς τι προτείνεται?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-05-10 19:50 #63
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Φιλε Σωκρατη καλως ήρθες στο φόρουμ..Λοιπον παρατηρησα την συσκευασια και εχει ς δικιο,ενω σε διαφορα sites το προτείνουν 2 + 2 και ενα πρωτοκολλο για ακραια διατροφη και γραμμωση σου λενε 2+2+2 το κουτι αναφερει 3+3.
    Εγω θα σου πρότεινα ξεκινα τοις πρωτες 3-4 μερες 1+1,καθιερωσε μετα το 2+2 και μετα δοκιμασε το 3+3 ,όταν πλεον το σωμα σου πιστευεις ότι εχεις συνηθισει την φόρμουλα..Μην το κανεις απευθειας γιατι μπορεί να νιωσεις αβολα...Το πολύ σημαντικο που προτείνει η εταιρια είναι να το παίρνεις πριν από τα γευματα 30΄ τουλαχιστον,όχι μαζι με το φαγητο για μεγιστα αποτελεσματα..
    Εγω θα σου προτεινα να τα πίνεις και το πρωι για την ενεργοποιηση του μεταβολισμου σου και καμια ωρα πρίν την προπόνηση ...
    Εγω το παίρνω 20 μερες περιπου και πιστευω ότι δουλευει αρκετα για λιποδιαλύτης του εμπορίου,μου δίνει αρκετη ενεργεια,κραταει τον μεταβολισμο υψηλα και το κυριότερο μου βγαζει ενεργεια και διαρκεια στην αεροβικη μετα τα βαρη που δεν ηταν και το καλυτερο μου λόγω σωματικης κόπωσης γενικης και λίγης ξεκουρασης...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-05-10 22:34 #64
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Σωκρατη καλως ήρθες στο φόρουμ..Λοιπον παρατηρησα την συσκευασια και εχει ς δικιο,ενω σε διαφορα sites το προτείνουν 2 + 2 και ενα πρωτοκολλο για ακραια διατροφη και γραμμωση σου λενε 2+2+2 το κουτι αναφερει 3+3.
    Εγω θα σου πρότεινα ξεκινα τοις πρωτες 3-4 μερες 1+1,καθιερωσε μετα το 2+2 και μετα δοκιμασε το 3+3 ,όταν πλεον το σωμα σου πιστευεις ότι εχεις συνηθισει την φόρμουλα..Μην το κανεις απευθειας γιατι μπορεί να νιωσεις αβολα...Το πολύ σημαντικο που προτείνει η εταιρια είναι να το παίρνεις πριν από τα γευματα 30΄ τουλαχιστον,όχι μαζι με το φαγητο για μεγιστα αποτελεσματα..
    Εγω θα σου προτεινα να τα πίνεις και το πρωι για την ενεργοποιηση του μεταβολισμου σου και καμια ωρα πρίν την προπόνηση ...
    Εγω το παίρνω 20 μερες περιπου και πιστευω ότι δουλευει αρκετα για λιποδιαλύτης του εμπορίου,μου δίνει αρκετη ενεργεια,κραταει τον μεταβολισμο υψηλα και το κυριότερο μου βγαζει ενεργεια και διαρκεια στην αεροβικη μετα τα βαρη που δεν ηταν και το καλυτερο μου λόγω σωματικης κόπωσης γενικης και λίγης ξεκουρασης...
    +1 .. σε 2 και 2 μια εβδομαδα τωρα επεξα και 3 +3 3 μερες και τρελαθηκα στιν τσιτα..ιδη εχω αρχισει και γραμμωνο εγω
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-05-10 11:12 #65
    Προεπιλογή
    Καλημερα μια ερωτηση για αυτο το προιον κανει περιπου την ιδια δουλεια με το clen. ?
    Η σε αλλη κατηγορια ειναι το ενα κ το αλλο απλα να το ξεδιαλυνω διοτι ψαχνω κατι για τωρα να παρω,επισης το bodybuilders.gr αλλαξε η μετονομασια σε bodybuilding ,εγινε κατι ?Παντως ο λογ/μος μου ξαναγινε απο την αρχη ,ευχαριστω .
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-05-10 11:14 #66
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο akishellas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα μια ερωτηση για αυτο το προιον κανει περιπου την ιδια δουλεια με το clen. ?
    Η σε αλλη κατηγορια ειναι το ενα κ το αλλο απλα να το ξεδιαλυνω διοτι ψαχνω κατι για τωρα να παρω,επισης το bodybuilders.gr αλλαξε η μετονομασια σε bodybuilding ,εγινε κατι ?Παντως ο λογ/μος μου ξαναγινε απο την αρχη ,ευχαριστω .
    οταν λεμε..."clen"???
    τι ενοουμε??
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-05-10 11:18 #67
    Προεπιλογή
    clenbuterol ,το θεμα ειναι απλα θελω να δω αν κανουν περιπου την ιδια δουλεια η στηριζεται σε αλλη φιλοσοφια το ενα κ το αλλο ,επισης ψαχνω τωρα πληροφοριες για το lipo6 γενικα κ ειδα το απλο ,στις αρχες του ποστ διαβασα καλα λογια για το απλο κ η δοσολογια του ειναι απο τι λεει "Από μια κάψουλα μετά από κάθε κύριο γεύμα ή πριν την προπόνηση. Μην υπερβείτε τις 3 κάψουλες ημερησίως. "

    Οποτε το μαυρο θελει απο 4-6 καψουλες κ αυτο το μαξιμουμ 4 , ειχε δει καποιος καλα αποτελεσματα με το απλο ?
    Επισης το lipo6 το απλο του πουλανε λιιιιγο πιο ακριβο απο το μαυρο η μηπως αυτο δεν ειναι το παλιο ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akishellas : 15-05-10 στις 11:30
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-05-10 11:38 #68
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο akishellas Εμφάνιση μηνυμάτων
    clenbuterol ,το θεμα ειναι απλα θελω να δω αν κανουν περιπου την ιδια δουλεια η στηριζεται σε αλλη φιλοσοφια το ενα κ το αλλο ,επισης ψαχνω τωρα πληροφοριες για το lipo6 γενικα κ ειδα το απλο ,στις αρχες του ποστ διαβασα καλα λογια για το απλο κ η δοσολογια του ειναι απο τι λεει "Από μια κάψουλα μετά από κάθε κύριο γεύμα ή πριν την προπόνηση. Μην υπερβείτε τις 3 κάψουλες ημερησίως. "

    Οποτε το μαυρο θελει απο 4-6 καψουλες κ αυτο το μαξιμουμ 4 , ειχε δει καποιος καλα αποτελεσματα με το απλο ?
    Επισης το lipo6 το απλο του πουλανε λιιιιγο πιο ακριβο απο το μαυρο η μηπως αυτο δεν ειναι το παλιο ?
    στο φαρμακο "clen",αναφερεσαι η σε αλλο συμπληρωμα με παρομοια ονομασια κ τα εχεις μπερδεψει??
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-05-10 11:49 #69
    Προεπιλογή
    Στο φαρμακο... οχι παντως στο σιροπι. Απλα ρωτω μηπως ειναι θερμογενετικο κ το lipo οπως οπως το clen που σου ανεβαζει την θερμοκρασια του σωματος .
    Βασικα το θεμα μου ειναι αν οντως κανει δουλεια απο καποιον που εχει δοκιμασει κ τα δυο δηλ. lipo6 - clen κ το τι διαφορα εχει δει απο τον καθενα π.χ. απο το lipo6 πιο πολυ νευρο στην τσιτα ?
    Επισης πιοο απο τα δυο Lipo6 ειναι πιο καλυτερο τελικα το μαυρο η το αλλο ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-05-10 11:55 #70
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Το clenbuterol ειναι φάρμακο για τους ασθενείς του άσθματος και είναι παράνομο. Ειναι πολύ παρόμοιο με την εφεδρίνη. Φαντάζομαι θα κανει καλύτερη δουλειά.

    Εγω θέλω κάτι να ρωτησω ον τοπικ από αυτους που έχουν δοκιμασει lipo6, lipo6black, mitotropin. Ποιο προτείνετε???
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-05-10 12:15 #71
    Προεπιλογή
    Εννοειται μαζι με διατροφη κ τρεξιμο 3 με 4 φορε την μερα απλα θελω να δω κατι πιο δραστικο λογο της ηλικιας μου ( 33 ) ειμαι 169 72,5 κιλα .
    Εδω κ ενα χρονο που εχω αρχισει γυμναστηριο απο 77-78 κιλα εχω παραμεινει στα 72-73 κιλα χωρις πολυ αεροβικη (τρεξιμο 4 φορες τον μηνα ) .
    θερμογενετικο η lipo δεν εχω δοκιμασει ποτε μου . Μιας που ενα φιλαρακι μου απο βδομαδα θα μπει δυνατα... με δικα του μεσα(ας πουμε κολπα -το χει ξανακανει) κ θα αρχιξουμε απο βδομαδα σχεδον καθημερινο τρεξιμο σκεφτικα να παρω κατι νορμαλ για μενα λογο ηλικιας λογο λιγου χρονου ενασχολησης μου με το γυμαστηριο(αλλο που επαιζα χρονια ποδοσφαριο οσον αφορα την αεροβικη) κ λογο που πρεπει να προσεχω τα μαλακια μουυυυ.
    Οποτε για το clen εχω ακουσει καλα λογια ,πειτε μας κ για τα Lipo ποιο ειναι εντελει το καλυτερο ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-05-10 12:23 #72
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Φίλε κατ΄αρχην καλως ήρθες στο φόρουμ.Διαβασε ξανα τους κανονες που σου εσταλησαν με μηνυμα και θα δεις ότι απαγορευεται να μιλαμε στο φόρουμ για απαγορευμενες ουσίες οπως είναι το clenbuterol..
    Είναι αστοχο να συγκρινουμε απαγορευμενες ουσίες με συμπληρωματα διατροφης και θα σε παρακαλεσω να μην ξανακανεις αλλη αναφορα..Εδω μιλαμε μονο για το Lipo6 Black,γενικες ερωτησεις περι συμπληρωματων στην Ενότητα Συμπληρωματα.Ευχαριστω για την κατανοηση
    Περνα αν θες από τα νεα μελη να συστηθεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-05-10 12:58 #73
    Προεπιλογή
    Eχεις δικιο απλα ηθελα μια βοηθεια αλλα οκ.
    Οποιος μπορει ας βοηθθησει για τα lipo 6 ποιο απο τα δυο ειναι καλυτερο ?Ευχαριστω .
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-05-10 13:34 #74
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Η Nutrex βγαζει τα Lipo6,Lipo-6X & Lipo6 Black.Αναμφισβητητα αυτα που δουλευουν περισσότερο είναι τα Βlack
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-05-10 13:56 #75
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Nutrex βγαζει τα Lipo6,Lipo-6X & Lipo6 Black.Αναμφισβητητα αυτα που δουλευουν περισσότερο είναι τα Βlack

    απο ελλαδα που μπορουμε να το βρουμε?


    οσο για το clen ναι ειναι θερμογενιτικο αλλα εχει ενα ελατομα. σου αυξανει την ορεξη.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία