Σελίδα 6 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 489
  1. 15-05-10 13:58 #76
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Nutrex βγαζει τα Lipo6,Lipo-6X & Lipo6 Black.Αναμφισβητητα αυτα που δουλευουν περισσότερο είναι τα Βlack
    Πω πω ότι να ναι αυτη η nutrex. Εχει και δυο είδη black. Ενα με κόκινο καπάκι και ένα με κιτρινοπό. Ποιες είναι οι διαφορές τους???
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-05-10 14:09 #77
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Tο κιτρινωπο είναι το γυναικείο black και το λενε Lipo6 Black HERS,οπως εχει και το απλο που υπάρχει σε γυναικεία εκδοση με μωβ ανοικτο χρωμα μπουκαλι και μωβ καπακι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-05-10 14:22 #78
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Πω πω να σαι καλά... πηγα να το παραγγείλω

    Πω με έξοδα αποστολής πάει στα 60 ευρώ Να το πάραγγείλω λες ρε polyneike?? Θα τα αξίζει τα λεφτάκια του??
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-05-10 15:29 #79
    Προεπιλογή
    Αυτο το site το ξερετε ?
    **************************************

    εχει παρει κανεις απο εδω κ ποιο απο τα 3 ειναι αυτο που κανει εντελει δουλεια διοτι το μονο μαυρο που εχει ειναι το hers .


    ***Σε παραπάνω μήνυμα ο Polykeikos σου είπε να διαβάσεις τους κανόνες. Προφανώς δε το έκανες. Απαγορεύονται τα λινκ από site πέρα των χορηγών*** Mods Team***
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-05-10 20:04 #80
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το clenbuterol ειναι φάρμακο για τους ασθενείς του άσθματος και είναι παράνομο.
    Και το Lipo-6 Black υποθέτω πως θα είναι παράνομο σε αγώνες με anti-dopping control.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-05-10 21:44 #81
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Πολλα συμπληρωματα που εμεις τα ονομαζουμε αθωα ή τα παίρνουμε κατα κόρον κοβονται στα control λόγω καποιας ελαχιστης ουσίας που μπορεί να περιεχουν μεσα...Απλα ακόμα και στο αθλημα μας το clebunterol είναι χαρακτηρισμενο στα αασ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-05-10 22:04 #82
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και το Lipo-6 Black υποθέτω πως θα είναι παράνομο σε αγώνες με anti-dopping control.
    Λόγο συνεφρίνης ???
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-05-10 23:24 #83
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λόγο συνεφρίνης ???
    Δε ξέρω τώρα τι λέει η wada και για την συνεφρίνη αλλά έχει μέσα ορμόνες προδρόμους άλλων ορμονών. Δεν νομίζω να επιτρέπει κάτι τέτοιο.
    Polyneikos σίγουρα, το clenbuterol είναι πάντα αναβολικό αλλά και η thyronine πάντα ορμόνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-05-10 02:47 #84
    Προεπιλογή
    Αυτό όλο που γίνεται με το clen, για μένα είναι μεγάλη απάτη. Το χαρακτηρίζουν ``αασ`` ενώ δεν είναι και το βγάζουν απαγορευμένη ουσία, γιατί στην μαύρη αγορά πουλάει το βάρος του σε χρυσό και η νομιμοποίηση του θα έφερνε οικονομικό πλήγμα σε κάποιους, καθώς η αξία του θα έπεφτε κατακόρυφα.

    Είναι τραγικό, όταν στην αγορά κυκλοφορούν νόμιμα προ-ορμονικά άνδρο- συμπληρώματα να ωθούν ένα πολύ πιο ``ήπιο`` προιόν στην μαύρη αγορά, μόνο και μόνο γιατί πουλάει...

    -------------------------------------

    Από εκεί και πέρα, πιστεύω ότι αν αποδείξεις έμπρακτα ότι πάσχεις από άσθμα, περνάς από το ντόπινγκ, καθώς το clen συνταγογραφείται κανονικά από γιατρό (αν και οι πνευμονολόγοι, εμπειρικά σας λέω ότι το θεωρούν ξεπερασμένο). Απλώς από χώρα σε χώρα και αναλόγως νομοθεσίας, αλλάζει η μορφή του φαρμάκου που μπορούν να σου συνταγογραφήσουν. Για παράδειγμα στην Ελλάδα επιτρέπεται η μορφή σπρέι (με χορήγηση μέσω inhaler) ενώ απαγορεύεται το Hcl (χαπάκι ή σιρόπι)...

    --------------------------------------

    Πάντως το όλο θέμα με το ντόπινγκ control , σηκώνει πολύ κουβέντα... Πέφτει πολύ ``κόψιμο και ράψιμο`` στα μέτρα κάποιων...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-05-10 14:05 #85
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    σε 10 μερες εχω δει καλη διαφορα με το λιποτροπικο..στις 3+3 καψουλες ειμαι σε αναμμενα καρβουνα..κανω 2+2 γιατι δεν την παλευω..καλη ενεργεια στο αεροβιο μετα απο βαρη και χασιμο υγρων κιλων λιπος..
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-05-10 20:57 #86
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blackgym Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε 10 μερες εχω δει καλη διαφορα με το λιποτροπικο..στις 3+3 καψουλες ειμαι σε αναμμενα καρβουνα..κανω 2+2 γιατι δεν την παλευω..καλη ενεργεια στο αεροβιο μετα απο βαρη και χασιμο υγρων κιλων λιπος..
    Από όρεξη για φαγητό πως πας; Αυξημένη ή μειωμένη;
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-05-10 21:37 #87
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από όρεξη για φαγητό πως πας; Αυξημένη ή μειωμένη;
    αυτο ηθελα να συμπληρωσω οτι μου τιν εχει μειωση και ειναι απιστευτη η καυση λιπους ουτε με clebuterol δεν ειχα τοσο γρηγορα διαφορα..
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-05-10 21:55 #88
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Επειδη το ψηνω και εγω και καποια στιγμη στο τελος καλοκαιριου θα το παρω, εχει κανεις εμπειρια σε συγκριση με το Μιτοτροπιν? Γιατι ενω ειχα ακουσει οτι ειναι μισο κλικ παρακατω, απο εμπειρο ατομο ακουσα οτι ειναι πολλα περισσοτερα κλικ παρακατω. Και Μιτο δε θελω να παρω γιατι γενικα τη Gaspari δεν την εμπιστευομαι..

    Blackgym βλεπεις καυση λιπους ΚΑΙ ενεργεια στο gym?
    Επειδη λες οτι εχεις δει καλη διαφορα... ποση ειναι αυτη? δλδ. ποσα κιλα εχεις χασει
    και ποσα πιστευεις θα εχανες χωρις αυτο?
    Θα το παιρνεις για ενα μηνα? Αν θες κανε και μια εκτιμηση κατα ποσο σε κουρασε στο ΚΝΣ ή δημιουργησε ανοχη σε stims... (ή οποιος αλλος ξερει)
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-05-10 22:00 #89
    Προεπιλογή
    απο ολους τους λιποδιαλυτες που αναφερθηκαν πριν ποιος ειναι κατα την γνωμη σας ο καλυτερος ? mitropin , lipo6 black , Arson ? ξερει καποιος?
    ANNA CHAVDAROVNA και τα μυαλα στα καγκελα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-05-10 10:22 #90
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blackgym Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο ηθελα να συμπληρωσω οτι μου τιν εχει μειωση και ειναι απιστευτη η καυση λιπους ουτε με clebuterol δεν ειχα τοσο γρηγορα διαφορα..
    αυτο την απαντηση εψαχνα .

    Πες μου ομως εμφανισες κατι που να το θεωρεις ως παρενεργεια ? Στις δεκα μερες πες ακριβως πως το χρησιμοποιησες ? Ξεκινησες με λιγοτερη δοσολογια κ μετα αυξησες στο μαξιμουμ 3-3 κ καθε ποτε ? Αεροβικη ποση ωρα κανεις ?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία