Σελίδα 7 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 5678917 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 489
  1. 17-05-10 10:38 #91
    Το avatar του χρήστη veteran29

    Εγγραφή
    09-04-2010
    Περ.
    αθηνα-λουτσ
    Μηνύματα
    392
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο albertob30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο ολους τους λιποδιαλυτες που αναφερθηκαν πριν ποιος ειναι κατα την γνωμη σας ο καλυτερος ? mitropin , lipo6 black , Arson ? ξερει καποιος?
    γιατι πιστευεις πως ολοι οι λιποδιαλυτες δουλευουν σε ολους τους αθλητες?
    ειναι κατι υποκειμενικο κ εξαρταται απο πολλους παραγοντες.προπονηση διατροφη κλπ.δεν εινα ενα μεγεθος απολυτο σ εμανα δουλευει σ εσενα οχι στον αλλο λιγο κλπ.
    επισης αυτο το τοπικ ειναι για το συγκεκριμενο λιποδιαλυτη και οχι για να συγκρινουμε.καθε προιον εχει τη δικη του αναλυση στο site και ο καθενας κανει τη συγκριση του.
    φιλικα πανος
    Ευχαριστώ όσους με βοηθάνε(Βodybuilding.gr) και δεν ξεχνώ Αυτόν που με πρωτοβοηθησε ( ξέρει εκείνος!).
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-05-10 12:29 #92
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το clenbuterol ειναι φάρμακο για τους ασθενείς του άσθματος και είναι παράνομο. Ειναι πολύ παρόμοιο με την εφεδρίνη. Φαντάζομαι θα κανει καλύτερη δουλειά.

    Εγω θέλω κάτι να ρωτησω ον τοπικ από αυτους που έχουν δοκιμασει lipo6, lipo6black, mitotropin. Ποιο προτείνετε???
    Το clen
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-05-10 12:32 #93
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blackgym Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο ηθελα να συμπληρωσω οτι μου τιν εχει μειωση και ειναι απιστευτη η καυση λιπους ουτε με clebuterol δεν ειχα τοσο γρηγορα διαφορα..
    bro,αυτο που λες δεν σε εχει πραξενεψει καθολου??
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-05-10 12:33 #94
    Προεπιλογή
    Ε ρε γαμωτο ο ενας το clen o αλλος lipo ,τι να κανω ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-05-10 12:35 #95
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο akishellas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ρε γαμωτο ο ενας το lcen o αλλος lipo ,τι να κανω ?
    φιλε το ενα ειναι φαρμακο κ το αλλο συμπληρωμα..αν θες να παρεις φαρμακο,παρε.
    αν οχι,παρε το λιπο..γιατι βασανιζεσαι??

    αν κ μεταξυ μας δεν νομιζω οτι το λιπο θα δουλεψει καλυτερα απο clen..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-05-10 12:39 #96
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο akishellas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ρε γαμωτο ο ενας το clen o αλλος lipo ,τι να κανω ?
    Παρε eca τι νομιζεις οτι οι δυνατοι λιποδιαλυτες του εμποριου ειναι ποιο αθωοι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-05-10 12:48 #97
    Προεπιλογή
    Μα γιαυτο το ρωταω διοτι πιστευω οτι κ το lipo ολο κ κατι θα εχει μεσα αποκλειεται να ειναι τοσο αθωο κ να κανει δουλεια , απλα σιγουρο κ καλα αποτελεσματα εχω ακουσει για το clen (που δεν θεωρειται ανα..κο) κ λιγοτερες παρενεργειες απο το ECA γενικα απο την εφεδρινη .
    Απλα αν οντως κανει δουλεια το lipo με πιο αθωα συστατικα τοτε να μη προβω να ψαξω για τα αλλα δυο . Επισης κατι αλλο που οποιος θελει p.m. τα δυο τελευταια που τα βρισκεις εδω ελλαδα κ ποσο ωστε να παρω μια γνωμη ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-05-10 12:51 #98
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Cool
    Anyway δεν ειναι σωστο να μιλαμε για απαγορευμενες ουσιες εδω, σορρυ απο μενα που το ξεχασα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-05-10 12:57 #99
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    akishellas ποιος σου είπε ότι είναι αθώο το lipo6 black; Έχει μέσα ορμόνες μεταβολίτες άλλων ορμονών. Το ότι δεν απαγορεύεται η εμπορία τους δε λέει κάτι.
    Ουσιαστικά κι αυτό φάρμακο είναι. Υπάρχουν οργανισμοί που θα αντιδράσουν πιο άσχημα με το ένα και οργανισμοί που θα αντιδράσουν πιο άσχημα με το άλλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-05-10 13:00 #100
    Προεπιλογή
    Εγινε φιλε μου σε ευχαριστω ,λογικα κατι θα ειχε, οποτε το πιο ασφαλες ... σε συνδιασμο με αεροβικη κ διατροφη ,τι θα προτεινατε ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-05-10 13:13 #101
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    προτιμισε ενα λιποδιαλιτι που χτιπαει απο πολες μεριες (θερμογενιτικα,διουριτικα,εγκεφαλικα)

    το eca θα σε χτιπιση εγκεφαλικα κοβοντας την ορεξη σου αλλα μπορει να εχεις θεμα με την εφεδρινη. απολια υπνου κτλ.

    για το clen ειναι αρκετα θερμογενιτικο αλλα εχει ενα μιονεκτιμα οτι σου ανεβαζει την ορεξη αλλα και οτι σε υψηλες δοσεις προκαλη τρεμουλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-05-10 13:17 #102
    Προεπιλογή
    Τελικα θα στραφω μαλλον προς την μερια του lipo,ευχαριστω .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akishellas : 17-05-10 στις 13:23
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-05-10 14:48 #103
    Προεπιλογή
    Εγώ θα σου πρότεινα να τους αφήσεις τους λιποδιαλύτες για άλλη ώρα (εκτός αν έχεις κατεβάσει το λίπος σε μονοψήφια νούμερα και έχεις κολλήσει).

    Καλή διατροφή και σωστή αερόβια, είναι ο καλύτερος λιποδιαλύτης απ`όλους...

    ----------------------------------------------------------
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-05-10 15:56 #104
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    λοιπον να απαντησω σε ολα τα ερωτηματα..το cle ειναι παρανομο προσφερει καθαρα λιποδιαλυση..το λιπο black pou δοκιμαζω 2 εβδομαδες τωρα σε 2+2 προς το παρων εχω χασει 3 κιλα πανω κατω να βγαλεις τα νερα 2 κιλα σιγουρα , η διαφορα ειναι οτι σου δινει διαρκεια στην προπονηση αντοχη και σου κοβει την ορεξη σε ενα 25% σιγουρο δεν εχεισ το αισθημα πεινας και βεβαια οφειλεται και σε ψυχολογικο οπως θελω να βγω παραλια σε λιγο καιρο και πρεπει να συνγκντρωθω να τελιωσω την διετα..παντος κανει δουλεια ..εχω δοκιμασει και τα stacker και θα δοκιμασω και τα μιτροπιν τα οποια εχω ακουσει τα καλυτερα λογια

    οσο αφορα το προγραμμα που κανω ειναι

    καθε μερα προπονηση εκτος κυριακη 4-5 φορες αεροβιο στους 130 παλμου-140 μετα τα βαρη , ειμαι και 30 μην το λαβει καποιο υποψη αν ειναι μικροτερος η μεγαλυτερος (για τους παλμους) και κανω 25-35 λεπτα διαδρομο επικλινη 20% πολυ γρηγορο βαδι διλαδη να υδρωνω συνεχεια..αν καποιος εχει χαμηλο μεταβολισμο ασ βαλει μπουφαν αντιενεμικο και φορμα βοηθαει..
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-05-10 16:06 #105
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Littlejohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα σου πρότεινα να τους αφήσεις τους λιποδιαλύτες για άλλη ώρα (εκτός αν έχεις κατεβάσει το λίπος σε μονοψήφια νούμερα και έχεις κολλήσει).

    Καλή διατροφή και σωστή αερόβια, είναι ο καλύτερος λιποδιαλύτης απ`όλους...

    ----------------------------------------------------------
    αυτο που λες δεν πεζει τη μονοψηφιο λες? ετσι πας σε μονοψηφιο και σε διψηφιο που ειμαι εγω ? λιποδιαλυτη περνεισ ενα μηνα κατω απο 15% οχι κατω απο 10..τι να το κανεις? 9% εισαι κομματια
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 5678917 ... ΤελευταίαΤελευταία