Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 76
  1. 14-01-10 01:25 #1
    Προεπιλογή αλλαγη πρωτεινης και λιποδιαλυτη!
    λοιπον παιδια θελω να αλακσω την πρωτεινη μ και τους λιποδιαλιτες...η nitro tech που περνω τελιωνει και επισης νμζ οτι δεν ειναι χρησιμη για τον σκοπο μ....γτ εκτος απο την δοση κρεατινης π εχει εχει και πολους ιδαταν8ρακες...και δεν με βοη8αει στην γραμμωση...επισης περνω τους λιποδιαλυτες thermo dynamX καποιες φορες με πιανουν καποιες οχι αλλα δεν βλεπω καποια διαφορα 8α ελεγα...και ενας φιλος μ π επερνε μ ειπε οτι ειναι λιγο μουφα...δεν καναν δουλεια...Εχετε να μ πρωτεινετε καποια πρωτεινη καλη για να με βοη8ησει στην γραμμωση και λιποδιαλιτη π να κανει δουλεια!?
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-01-10 01:34 #2
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jud0ka Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον παιδια θελω να αλακσω την πρωτεινη μ και τους λιποδιαλιτες...η nitro tech που περνω τελιωνει και επισης νμζ οτι δεν ειναι χρησιμη για τον σκοπο μ....γτ εκτος απο την δοση κρεατινης π εχει εχει και πολους ιδαταν8ρακες...και δεν με βοη8αει στην γραμμωση...επισης περνω τους λιποδιαλυτες thermo dynamX καποιες φορες με πιανουν καποιες οχι αλλα δεν βλεπω καποια διαφορα 8α ελεγα...και ενας φιλος μ π επερνε μ ειπε οτι ειναι λιγο μουφα...δεν καναν δουλεια...Εχετε να μ πρωτεινετε καποια πρωτεινη καλη για να με βοη8ησει στην γραμμωση και λιποδιαλιτη π να κανει δουλεια!?
    Στανταρ εγγηυση whey (on).
    Απο λιποδιαλυτη εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τους hemodrene της nutrabolics. Δεν τους εχω δοκιμασει ομως... Αυτα που αναφερεις εσυ μια χαρα δουλεια μου καναν πριν 2 χρονια που τα ειχα παρει.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-01-10 01:41 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στανταρ εγγηυση whey (on).
    Απο λιποδιαλυτη εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τους hemodrene της nutrabolics. Δεν τους εχω δοκιμασει ομως... Αυτα που αναφερεις εσυ μια χαρα δουλεια μου καναν πριν 2 χρονια που τα ειχα παρει.
    τι whey?hmm εμενα μ ειπαν για mitotropin λιποδιαλιτη αν τον εχεις ακουστα?καποιον π να εχεις δοκιμασει και να κανει πραγματικα καλη δουλεια? εχεις παρει nitro-tech πρωτεινη η μονο τους λιποδιαλιτες?ο λιποδιαλιτης παντος εμενα δεν μ κανει και πλ δουλεια!θελω να στεγνωσω και δεν νμζ οτι ειναι ο καταλληλος...
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-01-10 01:43 #4
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jud0ka Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι whey?hmm εμενα μ ειπαν για mitotropin λιποδιαλιτη αν τον εχεις ακουστα?καποιον π να εχεις δοκιμασει και να κανει πραγματικα καλη δουλεια? εχεις παρει nitro-tech πρωτεινη η μονο τους λιποδιαλιτες?ο λιποδιαλιτης παντος εμενα δεν μ κανει και πλ δουλεια!θελω να στεγνωσω και δεν νμζ οτι ειναι ο καταλληλος...
    Στη επάνω μπάρα του φόρουμ υπάρχει η επιλογή ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ.
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...ght=mitotropin
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-01-10 01:48 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη επάνω μπάρα του φόρουμ υπάρχει η επιλογή ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ.
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...ght=mitotropin
    =/ απλα ρωταω για να ακουσω και να μαζεψω αποψεις ωστε να μην παρω οτι ναναι και τσαμπα...εχω κοιτακσει στην αναζητηση ειδη απλα ιπαρχουν παρα πολες..και επειδη δεν ειμαι γνωστης καλιτερα να μ προτεινουν καποιον π να εχουν παρει και οχι απλα εχουν ακουσει καλα λογια...
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-01-10 02:10 #6
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Το mitotropin θα πατουσες στην αναζητηση και θα σου βγαζε το δικο του τοπικ. Τεσπα, αν εχουν κατι να σου προτεινουν καλως
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-01-10 02:16 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το mitotropin θα πατουσες στην αναζητηση και θα σου βγαζε το δικο του τοπικ. Τεσπα, αν εχουν κατι να σου προτεινουν καλως
    το εχω κανει ειδη...για ολα καλα λογια λενε ομως και για το thermo dynamX μ ειπαν οτι ηταν καλο...οχι μελη του φορουμ φισικα μην παρεκσιγουμαστε αλλα ηταν μουφα για μενα...απλα δεν θελω να κανω το ιδιο λαθος και δωσω και τσαμπα λεφτα παλι...
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-01-10 03:17 #8
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jud0ka Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι whey?hmm εμενα μ ειπαν για mitotropin λιποδιαλιτη αν τον εχεις ακουστα?καποιον π να εχεις δοκιμασει και να κανει πραγματικα καλη δουλεια? εχεις παρει nitro-tech πρωτεινη η μονο τους λιποδιαλιτες?ο λιποδιαλιτης παντος εμενα δεν μ κανει και πλ δουλεια!θελω να στεγνωσω και δεν νμζ οτι ειναι ο καταλληλος...
    whey απο την οπτιμουν πρωτεινη. Απο τις καλυτερες αδιαμφισβητητα.
    Την νιτροτεκ την ειχα παρει το σεπτεμβρη και μετα ειδα μες στο φορουμ ενα λινκ που ελεγε οτι περιεχει μεσα ανδρο και δεν την ξαναπηρα.
    Λιποδιαλυτες δεν χρησιμοποιω πια... Πιστευω οτι πρεπει να χρησιμοποιουντε οταν εχεις ηδη εξαντλησει την διατροφη και κολαει η ζυγαρια και δεν λεει να πεσει αλλο... Παλιοτερα τα χρησιμοποιουσα εν αγνοια μου. Τοτε μαλιστα ειχαν μεσα και εφεδρινη. Δεν μπορω να σου πω απο προσοπικη εμπειρια κατι αλλα κανε ενα search στο φορουμ για αυτους που σου πα παραπανω και δες γνωμες ατομων που να εχουν δοκιμασει. Ακουγονται γενικα....
    Επισης θα πρεπει να γνωριζεις οτι δεν δουλευουν ολα σε ολους το ιδιο. Μονο με προσοπικη δοκιμη θα ξερεις τι σου ταιριαζει καλύτερα
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-01-10 03:34 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    whey απο την οπτιμουν πρωτεινη. Απο τις καλυτερες αδιαμφισβητητα.
    Την νιτροτεκ την ειχα παρει το σεπτεμβρη και μετα ειδα μες στο φορουμ ενα λινκ που ελεγε οτι περιεχει μεσα ανδρο και δεν την ξαναπηρα.
    Λιποδιαλυτες δεν χρησιμοποιω πια... Πιστευω οτι πρεπει να χρησιμοποιουντε οταν εχεις ηδη εξαντλησει την διατροφη και κολαει η ζυγαρια και δεν λεει να πεσει αλλο... Παλιοτερα τα χρησιμοποιουσα εν αγνοια μου. Τοτε μαλιστα ειχαν μεσα και εφεδρινη. Δεν μπορω να σου πω απο προσοπικη εμπειρια κατι αλλα κανε ενα search στο φορουμ για αυτους που σου πα παραπανω και δες γνωμες ατομων που να εχουν δοκιμασει. Ακουγονται γενικα....
    Επισης θα πρεπει να γνωριζεις οτι δεν δουλευουν ολα σε ολους το ιδιο. Μονο με προσοπικη δοκιμη θα ξερεις τι σου ταιριαζει καλύτερα
    whey μ προτεινε και ενα φιλαρακι μ να παρω π περνει και αυτος και βλεπει πλ διαφορα...και γενικα πολλα ατομα 8α ελεγα π κσερω whey περνουν...απο λιποδιαλιτη παντος αποτι διαβασα mitotropin kai animal cuts ακοθω πλ καλα λογια...σχετικα με αυτους εσυ θα προτεινες καποιον?αα και επισης απο whey καποια φθηνη σχετικα και καλη πρωτεινη π θα με βοηθησει στην γραμμωση πρωτεινεις καποια συγκεκριμενη?
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-01-10 03:44 #10
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jud0ka Εμφάνιση μηνυμάτων
    whey μ προτεινε και ενα φιλαρακι μ να παρω π περνει και αυτος και βλεπει πλ διαφορα...και γενικα πολλα ατομα 8α ελεγα π κσερω whey περνουν...απο λιποδιαλιτη παντος αποτι διαβασα mitotropin kai animal cuts ακοθω πλ καλα λογια...σχετικα με αυτους εσυ θα προτεινες καποιον?αα και επισης απο whey καποια φθηνη σχετικα και καλη πρωτεινη π θα με βοηθησει στην γραμμωση πρωτεινεις καποια συγκεκριμενη?
    Η πρωτεινη δεν κανει γραμωση. Την τροφη σου θα συμπληρώνεις με αυτο. Απλα κοιτα να ειναι οσο πιο καθαρη γινεται. Οπτιμουμ χρησιμοποιω 5 χρονια τωρα ασταματητα. Αν θες τωρα φτηνη πρωτεινη ακουγονται καλα λογια για την ελληνικη την ηρακλης. Ολο λεω θα παρω να την δοκιμασω και δεν εχω φιλοτιμιθει ακομα
    Οπως σου πα λιποδιαλυτες δεν χρησιμοποιω και κανεναν απο τους δυο δεν εχω δοκιμασει. Να σου προτεινω κατι συμφωνα με αυτα που ακουω ?? Δεν υπαρχει λογος Κανε αναζητηση στο φορουμ και για τα δυο και δες αποψεις. Αν εισαι σε διλιμα δουλεψε ενα μηνα τον εναν εναν τον αλλο και κοιτα τι δουλεψε καλυτερα.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-01-10 03:50 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η πρωτεινη δεν κανει γραμωση. Την τροφη σου θα συμπληρώνεις με αυτο. Απλα κοιτα να ειναι οσο πιο καθαρη γινεται. Οπτιμουμ χρησιμοποιω 5 χρονια τωρα ασταματητα. Αν θες τωρα φτηνη πρωτεινη ακουγονται καλα λογια για την ελληνικη την ηρακλης. Ολο λεω θα παρω να την δοκιμασω και δεν εχω φιλοτιμιθει ακομα
    Οπως σου πα λιποδιαλυτες δεν χρησιμοποιω και κανεναν απο τους δυο δεν εχω δοκιμασει. Να σου προτεινω κατι συμφωνα με αυτα που ακουω ?? Δεν υπαρχει λογος Κανε αναζητηση στο φορουμ και για τα δυο και δες αποψεις. Αν εισαι σε διλιμα δουλεψε ενα μηνα τον εναν εναν τον αλλο και κοιτα τι δουλεψε καλυτερα.
    ναι το ξερω οτι η πρωτεινη δεν κανει γραμμωση!γιαυτο και λεγεται σιμπληρωμα διατροφης....απλα καμια καλη π να βλεπεις αποτελεσμα γενικοτερα?επισης διαβασα στο φορουμ οτι χρειαζομαι και κρεατινη...για απο8ηκευση ενεργειασ κτλπ...ναι οκ thx παρα πλ!αυτο κανω ψαχνω να καταληξω σε λιποδιαλυτη...αλλα ιπαρχει και το προβλημα απο π να τον παρω γτ 2φαρμακεια εχουμε εδω π πουλανε =p
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-01-10 06:01 #12
    Το avatar του χρήστη jmone

    Εγγραφή
    21-08-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    59
    Προεπιλογή
    και γω ON Whey Gold Standard προτείνω
    και από λιποτροπικά mitotropin, lipo6 και
    animal cuts είναι τα πιο γνωστά

    πάντως μην περιμένεις να δεις και τίποτα
    ιδιαίτερο απ τα λιποτροπικά δεν είναι το
    μαγικό χάπι απλά βοηθάνε λίγο
    ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-01-10 10:31 #13
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jud0ka Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι το ξερω οτι η πρωτεινη δεν κανει γραμμωση!γιαυτο και λεγεται σιμπληρωμα διατροφης....απλα καμια καλη π να βλεπεις αποτελεσμα γενικοτερα?επισης διαβασα στο φορουμ οτι χρειαζομαι και κρεατινη...για απο8ηκευση ενεργειασ κτλπ...ναι οκ thx παρα πλ!αυτο κανω ψαχνω να καταληξω σε λιποδιαλυτη...αλλα ιπαρχει και το προβλημα απο π να τον παρω γτ 2φαρμακεια εχουμε εδω π πουλανε =p
    Πάλι κάπου το χάνεις...
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-01-10 11:34 #14
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Προτεινες θα σου πρωτηνα 2

    1) eas 100% whey
    2) on whey

    λοιποδιαλιτες αλλους 2

    1) animal cuts
    2) mitotropin
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-01-10 13:25 #15
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jud0ka Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι το ξερω οτι η πρωτεινη δεν κανει γραμμωση!γιαυτο και λεγεται σιμπληρωμα διατροφης....απλα καμια καλη π να βλεπεις αποτελεσμα γενικοτερα?επισης διαβασα στο φορουμ οτι χρειαζομαι και κρεατινη...για απο8ηκευση ενεργειασ κτλπ...ναι οκ thx παρα πλ!αυτο κανω ψαχνω να καταληξω σε λιποδιαλυτη...αλλα ιπαρχει και το προβλημα απο π να τον παρω γτ 2φαρμακεια εχουμε εδω π πουλανε =p
    Αυτα τα προιοντα που σου ειπαμε τα χει και ι xtreme.
    www.xtr.gr Aν δεν εχεις κοντα σου καποιο καταστημα μπορεις να τα παραγγειλεις απο το ιντερνετ.
    Και παλι θα σου πω οτι αποτελεσμα δεν θα δεις με την πρωτεινη. Ειναι σαν να μου λες οτι θα δεις αποτελεσμα απο το κοτοπουλο. Απλα μιας και εισαι σε γραμμωση αν εχεις μια φουλ προσεγμενη διατροφη τοτε προσπαθησε να παρεις μια που να εχει οσο το δυνατον λιγοτερους υδατανθρακες. Για την οπτιμουμ δεν υπαρχει αμφισβητηση οτι ειναι απο τις καλυτερες.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία