Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 60

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 11-01-10 22:48 #1
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Question Βοηθεια με νιτρικο,πρωτεϊνη & κρεατινη
    Gia sas eime neos sto forum..Shmera agorasa ta exhs simplirota


    ****φιλε μου πριν κανεις ποστ διαβασε λιγο τους κανονες του φορουμ, γραφεις με greeklish τα οποια δεν επιτρεπονται, αλλωστε οπως θα είδες ολοι γραφουν μονο ελληνικά, βαζεις λινκ με καταστηματα που επεισης δεν επιτρέπετε, γραψε αν θελεις ξανα για ποια προιοντα ενδιαφερεσε χωρις να παραπέμπεις σε καποιο κατάστημα, καλος ηρθες στο φορουμ****
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostas852456 : 11-01-10 στις 22:51
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-01-10 23:41 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    kostas852456 ελπιζω να βλεπεις την παρατηρηση. Η παρεα του φορουμ ειναι σε θεση να σε βοηθησει σε ο,τι χρειαστεις.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-01-10 00:18 #3
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    Συγνώμη που δε διαβασα τους κανονες..ξαναποσταρω καινουργιο θέμα.Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-01-10 00:27 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Μην ανοίξεις νεο θεμα,στο ήδη υπαρχον βαλε τα προϊοντα που θες να ρωτησεις...Καλως ήρθες,πέρνα και από τα Νεα Μελη να κανεις ένα χαιρετισμο !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-01-10 00:44 #5
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Question Βοήθεια με κατι συμπληρώματα..
    Γεια σας ειχα χαναποσταρει ενα thread ιδιο μονο που δε συμφωνουσε στους κανόνες.
    Εδω και κάτι μήνες κάνω προπονηση με βαρη και χρησιμοποιούσα μια πρωτεινη τηs eas τη Myoplex original.H διατροφή μου ειναι καλή (πιστευω).και εχω δει κάτι αλαγες στο σωμα μου.πολύ μικρές ομος.Γιαυτό αποφασισα να παρω αλλα σημπληροματα διατροφης τα οποια ειναι τα εξής:
    Six Star Muscle Professional Strength Creatine
    2x Πρωτεϊνη FREAK FIX MUSCLE WHEY 908gr
    Nano Vapor νιτρικό οξύ.
    Το πρόβλημα που έχω είναι οτι δε ξέρω τι δοσολογίες να περνω,τι ωρες να τα παίρνω,πως να τα πέρνω(ποσοτητα νερου κλπ).Επίσης έχω μπερδεφτεί μαυτη τη προτεινη γιατι περιέχει κρεατινη αν δεν κανω λαθος και δε ξερω γενικά πος να τα σινδιασω στη διαρκεια της μερας και τα 3..επίσης θα ήθελα να μαθω τι διατροφη να κανω ακριβως για maximum αποτελέσματα(συνχωρέστε με που αναφέρομε και στη διατροφη ενώ μιλαμε για συμπληρώματα) γιατι μη ξεχνάμε οτι τα αποτελεσματα που θέλουμε εξαρτωντε από τη διατροφη!Γυμναστήριο κανω 4 φορές τη βδομαδα(Δ.Τ.Τ.Π).Εχω 1.86 ύψος βάρος 73 κιλα και ηλικία 19.5.Θέλω τη βοήθεια σας που είστε έμπειροι στο χωρο σε όλα τα θέματα του αθλητισμού γιατί αν παω να κάνω εγώ δίκες μου δοσολογίες προγράματα κλπ σα μη έμπειρος σε τέτοιου είδους θέματα κατα 90% θα κάνω πολλά λαθη.
    Σας ευχαριστώ πολύ που διαβάσατε τις απορίες που έχω και ελπίζω να με βοηθήσετε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-01-10 01:08 #6
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    κωστας μονο που το διαβαζω ζαλίζομαι........

    σε γενικες γραμμες η πρωτεινη ειναι κυριος για μετα την προπονηση, το νιτρικο πριν την προπονηση και η κρεατινη αφου εχεις κανει υπερπλήρωση με δυο δόσης την ημερα, μετα μια φορα τη μερα, πρωι, πριν την προπονηση η μετα.

    εχει μεσα και το συμπληρωμα πρωτεινης κρεατινη αρα μαλλον εξτρα κρεατινη δε σου χρειαζεται κακος την πηρες, και γενικα κακος τα πήρες πριν να ξερεις που χρησιμεύουν ολα αυτα και χωρις να γνωριζεις πως δουλευουν.

    ρωτα κατι ενα ενα γιατι με επιασε πονοκεφαλος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-01-10 01:24 #7
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    οντος εχεις δικιο εκθεση εγραψα..λοιπον προτα απ ολα φανταζομε ειδες τι περιεχει η προτεινη αυτη..ειναι αρκετη η δοση κρεατινης που χει?τι δοσεις να περνω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-01-10 01:26 #8
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    καθαρη προτεινη ειχα ζητησει κ τη κρεατινη στην αρχη μ χε δοσει μια αλλη προτεινη αλλα δε μου βγεναν τα λεφτα κ μ δοσε αυτη..τεσπα..πεσ μ αν μπορεις τι προτεινεις να κανω με τα 3 σιγκεκριμένα.ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-01-10 01:43 #9
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    συζητάμε σε τελείως λαθος βαση αλλα τεσπα,

    κρεατινη τις μερες που γυμνάζεσαι παρε το πρωι, και μετα την προπονηση μαζι με την πρωτεινη, τις μερες που δε γυμναζεσαι μονο το πρωι 5 γραμ.

    νιτρικο προς το παρον μην ανοίγεις καθολου το κουτι δεν το χρειάζεσαι, αστο για αργότερα (εγω ακομη δεν εχω πάρει τετοιο πραγμα )


    ριξε και εδω μια ματια http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6623 για να μπεις λιγο στο ''πνευμα''
    Απάντηση με παράθεση