Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 40
  1. 10-01-10 20:11 #1

    Εγγραφή
    02-10-2009
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    42
    Προεπιλογή μια βοηθεια..
    καλησπερα σε ολους θελω να κανω μια ερωτηση κανω μερικες ωρες γυμναστηριο πολυ λιγες ομως και καθημερινη προπονηση στο σπιτι ειμαι στα 18 ...θελω να παρω ενα συμπληρωμα για να με βοηθησει στην γραμμωση δεν ξερω τι ομως...
    απλα θελω 1)να μην μου προκαλει κακο
    2)οποτε θελω να μπορω να το σταματησω χωρις επιπτωσεις τι πρεπει να παρω αν μου λεγατε ακριβως τι θα ημουν υποχρεος γιατι δεν ξερω τιποτα θα ακολουθησω και διατροφη...
    Σας ευχαριστω πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-01-10 20:12 #2

    Εγγραφή
    02-10-2009
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    42
    Προεπιλογή
    επισης θελω να με βοηθησει να διωξω το λιπος και αυξησω την μυικη μαζα και ιδιατερα στους κοιλιακους...αλλα δεν θελω καμια επιπτωση στην υγεια μου...ο λογος που το θελω αυτο ειναι επειδη δεν εχω χρονο ...απο το καλοκαιρι θα αρχισω κανονικα καθημερινα γυμναστηριο αλλα τωρα το χρειαζομαι αυτο για να με βοηθησει χωρις ομως να παθω τιποτα ...δεν εχω ξαναπαρει τιποτα απολυτως...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pireasmike : 10-01-10 στις 20:15
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-01-10 20:27 #3

    Εγγραφή
    02-10-2009
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    42
    Προεπιλογή
    και μια ακομα ερωτηση αν παρω πχ πρωτεινη ...αν κανω εξετασεις αιματος θα φανει?????
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-01-10 20:48 #4
    Προεπιλογή
    δεν σου κανει καμια πρωτεινη κακο οποτε παρε μια καθαρη whey και για να χασις λιπος 3*45 λεπτα αεροβιο την εβδομαδα νομιζω ειναι οκ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-01-10 20:50 #5

    Εγγραφή
    02-10-2009
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    42
    Προεπιλογή
    η whey τι κανει τι ακριβως ειναι πως την ζηταω ???φαινεται στις εξετασεις??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-01-10 20:57 #6
    Προεπιλογή
    η whey ειναι πρωτεινη ορου γαλακτος να διαλε3ε μια απο εδω http://www.x-tremestores.gr/216/esho...x?category=562 δεν φενεται στις εξετασεις , σαν να πινεις γαλα ειναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-01-10 21:11 #7

    Εγγραφή
    02-10-2009
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    42
    Προεπιλογή
    ωραια θα το κοιταξω!!
    απο εκει και περα??χρειαζομαι τιποτα αλλο οπως καμια βιταμινη η τιποτα αλλο ??
    παντως γυμναστικουλα με σωστη διατροφη whey και οτι αλλο βρουμε λετε θα φερουν αποτελεσματα???
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-01-10 22:28 #8
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    pireasmike πρέπει να τα 'χεις λίγο μπερδεμένα μέσα στο μυαλό σου. Ας τα πάρουμε απ' την αρχή. Τα συμπληρώματα είναι συμπληρώματα φαγητού και όχι δε θα σου κάνουνε κακό.
    Τώρα, όλα αυτά που ζητάς δε θα σου τα κάνει κανένα συμπλήρωμα, δλδ και να σου δώσει μάζα και να σε γραμμώσει ταυτόχρονα. Για αρχή κι εγώ θα σου έλεγα να αγοράσεις μια πρωτείνη ορρού γάλακτος(whey), αυτή θα σου δώσει κάποια γραμμάρια πρωτείνης παραπάνω στη μέρα σου και αυτό μακρυπρόθεσμα θα σου δώσει μυικότητα. http://www.bodybuilding.gr/index.php...10-00&Itemid=4

    Για γράμμωση θέλεις άλλα συμπληρώματα, λιποδιαλύτες. Είναι μια μεγάλη κατηγορία, διάβασε ένα άρθρο και αποφασίζεις http://www.bodybuilding.gr/index.php...10-00&Itemid=4

    Για το τελευταίο ερώτημα τώρα, μια πολυβιταμίνη ποτέ δεν έβλαψε κανέναν, μόνο καλό θα κάνει. Ειδικά στο bbing λόγω του ότι οι διατροφές μας δεν έχουνε μεγάλη ποικιλία μπορεί να παρουσιάσουμε κάποια έλλειψη σε βιταμίνες.

    Το θέμα είναι πόσα χρήματα μπορείς να διαθέτεις κάθε μήνα γιατί μ'αυτά και με 'κείνα μαζέυεται ένα καθόλου ευκαταφρόνητο ποσό. Η πρωτείνη και οι πολιβιταμίνη είναι συμπληρώματα που πρέπει να πέρνεις όλο το χρόνο και επειδή είπες πως εισαι 18 γι' αυτό έβαλα τον παράγωντα χρήματα στη μέση.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-01-10 22:50 #9

    Εγγραφή
    02-10-2009
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    42
    Προεπιλογή
    οκ εχεις απολυτο δικιο για αυτο εμενα με νοιαζει πιο πολυ η γραμμωση τι να κανω??
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-01-10 22:54 #10
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Νομίζω πως πρέπει για αρχή να το ψάξεις λίγο με τις προπονήσεις σου. Αν έβρισκες 1 ώρα 3 φορές την εβδομάδα πολλά από τα προβλήματά σου θα λυνόταν χωρίς κανένα κόστος. ΑΕΡΟΒΙΑ, αυτό χρειάζεται το σώμα σου. Δωσε μας λίγο ύψος - βάρος. ποσοστο λίπους ξέρεις μήπως?
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-01-10 23:26 #11

    Εγγραφή
    02-10-2009
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    42
    Προεπιλογή
    λοιπον ειμαι 1.65 70 κιλα...
    ποσοστο λιπους δεν ξερω παντως εχω πολυ ...
    το στηθος μου με την μπλουζα φαινεται τουμπανο και οντως ειναι πολυ σφικτο αλλα αν την βγαλω δεν ειναι ισιο και τετοια επειτα ενω πιανω τους κοιλιακους πολυ σκληρους εχω το σωσιβιο που τους κανει να μην φιανονται
    απο εκει και περα 3 φορες την εβδομαδα μπορω να βρισκω απο μια ωρα!!
    αλλα και παλι θελω συμπληρωματα να με υποστηριξουν χωρις ομως να εχω προβλημα και να μπορω να τα σταματησω οποτε θελω και πανω απο ολα να μην φαινονται στις εξετασεις αιματος
    βασικα εμενα με νοιαζει πιο πολυ να κρατησω οτι εχω δηλαδη το σωματοτυπο μου αρκει να τον σφιξω και να τον γραμμοσω.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-01-10 23:29 #12
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Κάνε αερόβιες λοιπόν. Δοκίμασε καποιον light λιποδιαλυτη αλλά να ξέρεις πως τη διαφορά θα τη κάνεις με τη διατροφή και τις αερόβιες
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-01-10 23:32 #13

    Εγγραφή
    02-10-2009
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    42
    Προεπιλογή
    οταν λες light λιποδιαλυτη εχεις να μου προτινεις καποιον δεν ξερω τιποτα...δεν εχω ξανα παρει τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-01-10 01:36 #14

    Εγγραφή
    02-10-2009
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    42
    Προεπιλογή
    ουσιαστικα εγω θελω αν μπορει κανεις να μου προτινει ενα πολυ Light λιποδιαλυτη που να μην προκαλει τιποτα
    και μια πολυβιταμινη-βιταμινη που να μου κανει μονο καλο και να την σταματησω οποτε θελω..
    ευχαριστω πολυ καλοι μου φιλοι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-01-10 02:23 #15
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ο ποιο λάιτ λιποδιαλυτής ειναι το πράσινο τσάι, για πολυβιταμινη δες εδω Πολυβιταμίνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία