Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 60
  1. 12-01-10 19:27 #16
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas852456 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε λει ξεχωριστα ποση κρεατίνη εχει..εχει μονο τον αριθμο που ανέφερα πυ είναι οποσ ειπες για ολα αυτα που εχουν +..γυμναστικη κανω εδω και 2 χρονια και διατροφη για ογκο τη χεκινισα τον αυγοθστο χορις σιμπλιροματα στην αρχη..τα σιμπλιροματα τα ξεκινισα σιγα σιγα..σημερα μετα το gym ηπια τη προτεινη 1.5 scoup με νερο (400ml) και μετα απο λιγο σε αλλο shaker 1 scoup kreatinh me nero(350 ml) μαζι με μια μεγαλη κουταλια μελι..καλα εκανα?το βραδυ εκτος απο αυτα που μου ανεφερες μπορω να πινω μονο 200 μλ γαλα πριν κιμιθω?ευχαριστω για το λινκ εχει πολυ χρησιμες πληροφοριες!!επισεις ειναι φισιολογικο που πιγλενω συνεχεια για κατουρημα απο το πολυ νερο?η να το πινω λιγο λιγο για να μη φευγει στη τουαλετε το πολυ?
    Aπο την διατροφη σου δεν εβλεπες αποτέλεσμα ? Εισαι σιγουρος οτι την εκανες σωστα?
    Μεταπροπονητικα πιες την κρεατινη πρωτα και μετα απο 20 λεπτα την πρωτεινη με το μελι. Και γω που πέρνω φορμουλα ετσι την παιρνω. Το νιτρικο αστο στην ακρη προς το παρων.
    Για το γαλα που ειπες προτιμησε τα γιαουρτακια ή το κοτατζ...Στανταρ λυσεις και απλες ...
    Μια συμβουλη επετρεψε μου να σου δωσω και ελπιζω να μην με παρεξηγησεις... Μην πηγαινεις στα μαγαζια και ψωνιζεις οτι σου πασαρουν. Ειδικα απο αυτο που πηγες και πηρες οι τυποι ειναι οτι να ναι (βλεποντας τα συμπληρωματα σου καταλαβα απο που απλα δεν μπορω να αναφερω εξαιτιας των κανονισμων). Πασαρουν οτι θελουν για να ξεπουλουν και σε φορτονουν ενα καρο αχρηστα πραγματα. Πχ δεν χρειαζοταν να παρεις το νιτρικο τωρα και μπορουσες να δωσεις τα χρηματα σου να παρεις μια πολυ σωστη πρωτεινη και οχι αυτη (στα 64γρ εχει μονο 34 γρ πρωτεινη σχεδον 50%).Φτιαξε καλα τη διατροφη σου και μην πονταρεις πανω στα συμπληρωματα για να γινεις.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-01-10 19:46 #17
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    δικιο εχεις μου πασαραν οτι να νε..απο τη διατροφη που εκανα εβλεπα λιγα αποτελεσματα και δεν επερνα σιμπλιροματα γιατι οτι ηταν να φαω το βρησκα ετοιμο στο σπιτι..τορα ομοσ το χειμωνα μενω μονος μου γιαυτο θελω και σιμπλιροματα να αυξησω τον ογκο μου αλλα και τη δυναμη μου..αλλα και παλι δε υπολογιζω μονο στα σιμπλιροματα..τροω φαγητα πλοουσια σε προτεινη και υδαταντηρακες οπος πρεπει!καλα δεν ειναι 34 gr προτεινης μετα τη προπόνηση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-01-10 19:53 #18
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Κωστα εισαι απο0 θεσ/νικη;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-01-10 19:56 #19
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas852456 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δικιο εχεις μου πασαραν οτι να νε..απο τη διατροφη που εκανα εβλεπα λιγα αποτελεσματα και δεν επερνα σιμπλιροματα γιατι οτι ηταν να φαω το βρησκα ετοιμο στο σπιτι..τορα ομοσ το χειμωνα μενω μονος μου γιαυτο θελω και σιμπλιροματα να αυξησω τον ογκο μου αλλα και τη δυναμη μου..αλλα και παλι δε υπολογιζω μονο στα σιμπλιροματα..τροω φαγητα πλοουσια σε προτεινη και υδαταντηρακες οπος πρεπει!καλα δεν ειναι 34 gr προτεινης μετα τη προπόνηση?
    Υπολογισε τι πρεπει να παιρνεις και δες. Κανε και τον κοπο να διαβασεις τα θεματα τις διατροφης. Θα σου διαλυθουν πολλες αποριες.
    Οσο για το μαγαζι αυτο αν δεν θες να παιρνεις συγκεκριμενα πραγματα τοτε μην πηγαινεις. Εγω τον εκραξα χθες. Πηγα να παρω cell tech και μου τα πρηζε μιλαμε να μην παρω παλι αυτη και να παρω αυτη που σου προτεινε και σενα ( τι συμπτωση εεε??) Και ακου τωρα αιτιολογια... Οτι θα συνιθισει ο οργανισμος μου αυτο το συμπληρωμα και δεν θα μου δουλευει
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-01-10 20:21 #20
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    απο Αιγινα ειμαι..
    ελεος τι αιτιολογια ηταν αυτη εμενα μ προτεινε τη cell tech.. τπτ καλιτερο δε μπορουσε να βρει να σου πει?
    καλη δεν ειναι και αυτή που εχω πάρει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-01-10 20:34 #21
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas852456 Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο Αιγινα ειμαι..
    ελεος τι αιτιολογια ηταν αυτη εμενα μ προτεινε τη cell tech.. τπτ καλιτερο δε μπορουσε να βρει να σου πει?
    καλη δεν ειναι και αυτή που εχω πάρει?
    Φαινεται οτι στο καταστημα που πηγες εσυ θα ειχαν περισεψει η cell tech χααχαχχα
    Δεν την εχω δουλεψει ποτε φιλε μου να σου πω ...Μονο cell tech εχω δουλεψει και ήμουν πολυ ευχαριστημενος. Και απο πρηξιμο και αυξηση δυναμης και οταν την εκοψα δεν επεσα τοοοοοοσο πολυ που μου λεγαν ολοι (ειδικα στα βαρη δεν επεσα καθολου)... Τωρα ήθελα να παρω την mdy αλλα εκανε 50 ευρω και δεν μου περισευαν ... Τωρα που τα πηρες τι ψαχνεις να βρεις... πιες τα και βλεπεις τα αποτελεσματα. Εκτος αν βρεις κανεναν να τα θελει να του τα πουλησεις και με αυτα τα λεφτα να παρεις αλλα
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-01-10 20:40 #22
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    θα τα δοκιμασω και θα σου πω!!παντος το nano vapor το δοκιμασα σημερα πριν τη προπονηση και ειδα τεραστια διαφορα και δε πηρα 1 scoop λιγο λιγοτερο πηρα!!τεραστια διαφορα ειδα!!να ροισω κατι αλλο..μολις εκανα το μεταπροπονητικο γευμα που ανεφερα πριν μετα απο 1 ωρα περιπου πηγα 2 φορες για κατουρημα..αυτο οφειλετε στο πολυ νερο ετσι?ειναι καλο που κατουραω πολες φορες απο το πολυ νερο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-01-10 20:46 #23
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas852456 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα τα δοκιμασω και θα σου πω!!παντος το nano vapor το δοκιμασα σημερα πριν τη προπονηση και ειδα τεραστια διαφορα και δε πηρα 1 scoop λιγο λιγοτερο πηρα!!τεραστια διαφορα ειδα!!να ροισω κατι αλλο..μολις εκανα το μεταπροπονητικο γευμα που ανεφερα πριν μετα απο 1 ωρα περιπου πηγα 2 φορες για κατουρημα..αυτο οφειλετε στο πολυ νερο ετσι?
    Ναι απο το νερο ειναι μην αγχωνεσε... Εγω οση ωρα σου απανταω εχω παει 3 φορες να κατουρισω Πινε καργα νερο ...
    Προφανως και θα ειδες διαφορα αλλα εχω διαβασει εδω μεσα οτι δεν λεει και πολλα αυτο το νιτρικο και υπαρχουν αλλα παρα πολυ καλυτερα. Προσοπικα δεν εχω παρει και ουτε το εχω σκοπο γιατι εχω ενα θεματακι με τις ψυχοδραστικες ουσιες που ριχνουν μεσα σε αυτα. Επισης μην ξεχνας και το placebo effect
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-01-10 20:51 #24
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    πινω ισα μεε 7 λιτρα νερο..τι κακό μπορει να μου κάνει το νιτρικό?αυξανει τη πιεση?(θα λειψω για λιγο τορα.)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-01-10 21:07 #25
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas852456 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πινω ισα μεε 7 λιτρα νερο..τι κακό μπορει να μου κάνει το νιτρικό?αυξανει τη πιεση?(θα λειψω για λιγο τορα.)
    Μπομπα εισαι απο νερο
    Το νιτρικο απαγορευετε σε ατομα τα οποια εχουν καποιο ιστορικο με ψυχολογικα προβληματα οπως πχ η καταθλιψη γιατι μπορει να τους τα επαναφερει ή να τους το επιδυνοσει. Απο αρκετες μαρτυριες εχω ακουσει οτι οταν εκοψαν το νιτρικο δεν ειχαν ορεξη για γυμναστικη oυτε ενεργεια και ειχαν ενα μικρο αισθημα καταθλιψης. Τα ιδια μου ειπαν και γιατροι. Γιαυτο και μονο προσοπικα εγω δεν το διακυνδινευω και το θεωρω σαν ενα συμπληρωμα για προχορημενους αθλητες. Που φτανουν να κανουν παγκο 120 κιλα ας πουμε και δεν μπορουνε να ανεβουν αλλο.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-01-10 02:24 #26
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    καταλαβα οποτε το αφηνω στην ακρη δεν ειμε προχοριμενος αθλητης για να βαλω και νιτρικο μεσα..πριν τη προπονηση υπαρχει κατι να περνω που να μου δινει καπιο τσιτομα?πχ να πινω πριν μιση ωρα απο τη προτεινη που χω παρει π χει λιγη δοση κρεατινης μεσα κκιολας η να τροω-πινω τπτ αλλο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-01-10 03:52 #27
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas852456 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταλαβα οποτε το αφηνω στην ακρη δεν ειμε προχοριμενος αθλητης για να βαλω και νιτρικο μεσα..πριν τη προπονηση υπαρχει κατι να περνω που να μου δινει καπιο τσιτομα?πχ να πινω πριν μιση ωρα απο τη προτεινη που χω παρει π χει λιγη δοση κρεατινης μεσα κκιολας η να τροω-πινω τπτ αλλο?
    Αν τα γευματα σου ειναι καλα και σωστα δεν θα εχεις προβλημα στην προπονηση κανενα.
    Φιλε μου μην κοιτας να γινεις χημειο απο την μια μερα στην αλλη...με τη σωστη διατροφη καταφερνεις ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-01-10 09:30 #28
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    ναι με τη σοστη διατροφη πετυχενεισ πολλα αλλα πριν τη προπονηση τι να τροω για ενεργεια?μια μπανανα με μελι και 2 σκουπ προτεινη ειναι καλα 1 ωρα πριν τη προπονηση?συγνωμη που το ροταω σε λαθος section
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-01-10 11:34 #29
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Το αν θα φας 2 σκουπ πρωτεΐνη έχει να κάνει με το πότε ξανάφαγες πρωτεΐνη πριν από αυτό το γεύμα, για ενέργεια μπανάνα, για τσίτωμα πράσινο τσάι ή καφεΐνη. Όχι μέλι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-01-10 13:17 #30
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    ήπια 2 scoop το προι με το προινο κ γάλα γύρω στς 8 η ώρα.στς 10:30 έφαγα ένα τοστ με 2 γαλοπουλες μέσα.στς 11:30 μια μπανάνα.στς 1:30 πάω gym..να πιω 2 scoop κ μπανάνα 1 ώρα πριν κ μισή ώρα πριιν ένα καφέ από περίπτερο η προοτεινεις κάτι άλλο;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία