Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 60
  1. 13-01-10 13:30 #31
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    ήπια 2 scoop το προι με το προινο κ γάλα γύρω στς 8 η ώρα.στς 10:30 έφαγα ένα τοστ με 2 γαλοπουλες μέσα.στς 11:30 μια μπανάνα.στς 1:30 πάω gym..να πιω 2 scoop κ μπανάνα 1 ώρα πριν κ μισή ώρα πριιν ένα καφέ από περίπτερο η προοτεινεις κάτι άλλο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-01-10 14:24 #32

    Εγγραφή
    16-06-2009
    Περ.
    ΑΛΙΜΟΣ
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Φίλε Κώστα , αρχικά σε παρακαλώ διόρθωσε την ορθογραφία σου. Τώρα πάνω στο θέμα που έθεσες , μετά την προπόνηση κάνε αυτό που σου είπε ο στελάκος κρεατίνη – μέλι – πρωτεΐνη μαζί. Ψάξε στο φόρουμ και θα βρεις πρότυπα διατροφής. Για να αφομοιώσεις την καφεΐνη από τον καφέ θέλεις περίπου 1 ώρα (επιπλέον αν πίνεις κάθε μέρα ο οργανισμός σου παθαίνε ανοχή και δεν σε ΄΄πιάνει΄΄).
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-01-10 15:14 #33
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Πάρε από το φαρμακείο καφεΐνη αν δεν μπορείς τσάι. Το γάλα γιατί πίνεις εκτός πρωινού; Διάβασε τα stickies διατροφών, πρέπει να μάθεις τα βασικά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-01-10 16:29 #34
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas852456 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ήπια 2 scoop το προι με το προινο κ γάλα γύρω στς 8 η ώρα.στς 10:30 έφαγα ένα τοστ με 2 γαλοπουλες μέσα.στς 11:30 μια μπανάνα.στς 1:30 πάω gym..να πιω 2 scoop κ μπανάνα 1 ώρα πριν κ μισή ώρα πριιν ένα καφέ από περίπτερο η προοτεινεις κάτι άλλο;
    Στο πρωινο οποσδηποτε υδατανθρακα...Βάλε βρωμη
    Το αλλο γευμα καντο στις 10 με το τοστακι
    κανε μετα 3ο γευμα στις 12 σαν μεσημεριανο (κρεας+ρυζι+σαλατα) και τραβα στις 2 γυμναστηριο και δεν θα εχεις κανενα προβλημα απο θεμα ενεργειας και δυναμης.
    Στο μεταπροπονητικο μην τα πιεις ολα μαζι γιατι παιρνεις φορμουλα κρεατινης. Πρωτα την κρεατινη περιμενε 15-20 λεπτα και μετα πιες και την πρωτεινη και μετα απο μια ωρα γευμα. Αυτο μου χουν προτεινει εμενα και στα δυο μαγαζια που αγοραζω συμπληρωματα.
    Ρε μαγκες γιατι λετε στο παιδι να παρει καφεινη ? Οπως εχει συζητηθει σε αλλα τοπικ κρεατινη και καφεινη δεν πανε μαζι.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-01-10 17:38 #35
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε μαγκες γιατι λετε στο παιδι να παρει καφεινη ? Οπως εχει συζητηθει σε αλλα τοπικ κρεατινη και καφεινη δεν πανε μαζι.
    Ποτέ σε κανένα thread δε καταλήξαμε κάπου, ο καθένας υποστηρίζει το δικό του και αυτό γιατί οι έρευνες αντικρούονται.

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...?t=886&page=23
    Ξεκίνα απ' το ποστ 560 και κατέβα. Καλό διάβασμα κι αν βγάλεις άκρη πες μου κι εμένα
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-01-10 17:41 #36
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποτέ σε κανένα thread δε καταλήξαμε κάπου, ο καθένας υποστηρίζει το δικό του και αυτό γιατί οι έρευνες αντικρούονται.

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...?t=886&page=23
    Ξεκίνα απ' το ποστ 560 και κατέβα. Καλό διάβασμα κι αν βγάλεις άκρη πες μου κι εμένα
    Aν θυμαμαι καλα καποιος ειχε αναφερει μια ερευνα ...
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-01-10 17:51 #37
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν θυμαμαι καλα καποιος ειχε αναφερει μια ερευνα ...
    Διάβασες αυτό που σου έδωσα? 4 έχει..
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-01-10 18:06 #38
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    συγνωμη για την ορθογραφια μου απλος δεν εχω συνηθισει να γραφω στα ελληνικα στο pc..δεν ειμαι ανορθογραφος..το γαλα δε το χω βγαλει απο το πρωινο αντιθετος μεσα σε αυτο βαζω τη προτεινη..οσον αφορα τη βρωμη,τη δευτερα τη ξεκινησα(μεχρι τη προηγουμενη βδομαδα ετρογα κορν φλεξ σικαλεως) που ξεκινησα και τα αναφερομενα συμπληρωματα..επισης το πρωι περνω μαζι με το πρωινο και μια centrum.μετα οπος ειπαμε το τοστ αλλα το προβλημα μου ειναι οτι δε μπορω να περνω ενα σορο φαγητα στη σχολη..μια φορα το κανα και με κοροιδευαν..ετσι δε μπορω να τροω το μεσημεριανο μου εκει..στσ 11¨30 τροω τη μπανανα και μετα στσ 1 αλλη 1 μπανανα και 1¨30 προπονηση..μετα τη προπονηση τροω το μεταπροπονητικο κρεατινη 1 scoop και μετά απο 15 λεπτα 2 scoop προτεινη και μια μεγαλη κουταλια μελι και μετα απο 1 ωρα μεσημεριανο..πιστευετε οτι ειναι καλιτερο το μεσημεριανω πριν τη π[ροπονηση και να πηγαινω πιο μετα γυμναστηριο?..οσον αφορά τωρα το καφέ η καφεινη ενοουσα πριν τη προπόνηση χωρις κρεατίνη αρα μεχρι να τελιοσω τη προπόνηση θα χει περάσει η επίδραση..αλλα καλίτερα λεω οχι στη καφεινη γτ μετα αν περνεις συνεχεια τη συνηθιζει ο οργανισμος και η ελειψη της αργοτερα θα χει παρενεργειες..δενεχω κανενα προβλημα με το πρασινο τσαι..απλος διαλιετε λιγο δυσκολα σε κρυο νερο και δε ξερω τι χωμα πρεπει να παρει για να ξερω οτι ειναι ετοιμο να το πιω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-01-10 19:52 #39
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διάβασες αυτό που σου έδωσα? 4 έχει..
    Έχει κι άλλες 50 στο google.
    kostas852456 οι μπανάνες τι να σου κάνουν; Τώρα για το ότι σε κοροϊδεύουν, τι να σου πούμε εμείς, μη φας; Λάθος θα στα πούμε. Φτιάξε μπάρες πρωτεΐνης ή πάρε κάνα σάντουιτς, ή αν ντρέπεσαι τόσο πια φα τα στην τουαλέτα. Παίρνεις φύλλα το μαρούλι, καταπίνεις 5-6, τρως καμιά 15άρα αμύγδαλα, τρως και το κρέας και είσαι μια χαρά.
    Το πολύ 3-3+ ώρες το τελευταίο ΚΑΝΟΝΙΚΟ γεύμα πριν την προπόνηση. Καφεΐνη 200 mg, με 4 στις 7 μέρες την εβδομάδα, σιγά που θα το συνηθίσεις, εγώ βαράω κάτι 400άρια και είμαι μια χαρά. Αν συνήθιζες έτσι την καφεΐνη θα συνήθιζες και το τσάι.
    Τώρα για το χρώμα του τσαγιού δεν ξέρω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-01-10 20:41 #40
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Συμφωνω με τον μακιαβελι απολυτα... Τι να κλασει η μπανανιτσα... Η καλυτερη επιλογη για την παρτυ σου ειναι η μπαρα πρωτεινης. Βρες τη συνταγη στο φορουμ. Στην τελικη πηγαινε αγορασε ετοιμες και τραβα τουαλετες να τις τρως και δεν θα σε παρει χαμπαρι κανεις.
    Στην καφεινη θα διαφωνισω ομως. Η ευαισθησια του καθενος ειναι διαφορετικη...
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-01-10 20:46 #41
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διάβασες αυτό που σου έδωσα? 4 έχει..
    Τωρα το διαβασα στελακο... Οντος αρκετο μπλεξιμο... Μιας και απο τις ερευνες ειμαστε στο 50-50 Προτιμω να εμπιστευτω τη λογικη μου ομως... Καφεινη διοχνει υγρα κρεατινη κραταει...
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-01-10 21:03 #42
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    καλη ιδέα η μπαρα προτεινης θα ριξω μια ματια στς συνταγες και σε λιγακι θα βαλω την διατροφη που ακολουθω ανανεωμενη..γτ εδω μιλαμε μονο για τα σιμπλιρωματα..gj εσυ χερεις μηπως σχετικα με το πρασινο τσαι ποση ωρα πριν τη προπονηση κ πος καταλαβενω οτι ειναι ετοιμο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-01-10 21:16 #43
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Δυστηχως δεν το γνωριζω. Καποτε που επερνα επερνα το linea που ηταν ετοιμο.
    Φανταζομαι ομως οτι σε κρυο νερο δεν θα διαλυετε. Βαλτο σε χλιαρο νερακι ριχτο μεσα κουνα το καμια 15αρια φορες και θα ειναι ετοιμο
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-01-10 21:17 #44
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    καλη ιδέα η μπαρα προτεινης θα ριξω μια ματια στς συνταγες και σε λιγακι θα βαλω την διατροφη που ακολουθω ανανεωμενη..γτ εδω μιλαμε μονο για τα σιμπλιρωματα..gj εσυ χερεις μηπως σχετικα με το πρασινο τσαι ποση ωρα πριν τη προπονηση κ πος καταλαβενω οτι ειναι ετοιμο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-01-10 00:33 #45
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    το πρασινο τσαι μπορει να δημιουργησει προβλημα στη κρεατινη?περιεχει καφεινη σωστα?α και σχετικα με το cottage cheese..το λιγοτερο σε λιπαρα που βρηκα ειναι 4% καλα δεν ειναι?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostas852456 : 14-01-10 στις 00:36
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία