Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 23 από 23
  1. 31-01-10 23:25 #16
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο foko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Novedex
    Myofusion
    Plasmajet
    Size On
    Centrum
    Omega3-6-9

    Αυτα ειναι , ολα καθημερινα εκτος απο το Plasmajet
    Δεν ρωτάς καλύτερα έναν γιατρο να χεις το κεφάλι σου ήσυχο?
    Παντως οι βιταμίνες και τα ομεγα δεν υπαρχει περίπτωση να υπαρχει προβλημα ουτε με την πρωτείνη.
    Τα άλλα εγώ θα τα απεφευγα.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-04-11 21:37 #17
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    εγω περνω no-xplode, myofusion ,omega 3-6-9 ,arginine-ornithine, zma , whey isolate, creapure creatine, glutamine ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ αν περνω depon-ponstan ή καποια αντιβιωση???........κ ακομα επειδη ειμαι αλλεργικος αν ξερει καποιοσ αν τ χαπια οπως το ZYRTEC ή το XOZAL π στην ουσια ειναι αντισταμινικα αλληλεπιδρουν μ καποιο προιον ή αν υπαρχει καποιο προβλημα γενικοτερα?????.. ...

    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-04-11 22:44 #18
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    κανενασ δεν ξερει ι?????????????????????????????????????????
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-04-11 01:11 #19
    Προεπιλογή
    amateur666, πως περιμένεις να μάθεις μέσα από ένα forum τι ισχύει στην περίπτωσή σου; Η πιο υπεύθυνη στάση, είναι να μην πάρει κανένας την ευθύνη να σου πει οτιδήποτε μιας και γι'αυτό τον λόγο υπάρχουν και οι γιατροί.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-04-11 16:29 #20
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    οι γιατροι αν τουσ πεις οτι περνεις κρεατινη η οποιδηποτε αλλο συμπληρωμα..θα σ παρουν απο τ μουτρα πιστευω κ ασ μν ειναι σιγουροι...οποτα γενικοτερα πιστευω οτι θα αντιμετωπισουν τ ολο θεμα εξ αρχης καπωσ λογω για την γενικοτερη αντιληψη που υπαρχει γ τ συμπληρωματα στην ελλαδα ..... ..ΟΠΟΤΕ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ..μηπωσ καποιοσ που ασχολειτε επαγγελματικα κ οχι ερασιτεχνικα με το bb ...το εχει πσαξει κ ξερει κ μ απαντησει γενικα για τσ οποιεσ παρενεργειεσ εχουν η μη ο συνδιασμοσ συμπληρωματων μ αντιβιωση η καποια αντισταμινικα γ αλλεργιεσ...κ εγω με αυτεσ τσ απαντησει π παρω θα κρινω πωσ θα πραξω...

    Υ.Γ. ...δλδ δεν ρωτησα συγκεκριμενα να μ πει με βασει τον δικο μ οργανισμο αλλα γενικοτερα ..στο μετρο π αυτο ειναι δυνατο.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-04-11 16:43 #21
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Γ. ...δλδ δεν ρωτησα συγκεκριμενα να μ πει με βασει τον δικο μ οργανισμο αλλα γενικοτερα ..στο μετρο π αυτο ειναι δυνατο.....
    αν θες απο δικη μου εμπηρια πανω στα αντιφλεγμονωδη που ανεφερες κ στην αντιβιωση δεν ειχα προβλημα οποτε τα πηρα μαζι με συμπληρωματα σαν αυτα που αναφερεις.

    για αντιισταμηνικα δεν ξερω να σου πω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-04-11 17:13 #22
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    την αντιβιωση θα την περνω για πεντε μερεσ απο σημερα..λεω για κανα δυο μερεσ να μην παρω ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ εκτοσ απο 5γρ κρεατινη την μερα.. να ηρεμισει λιγο ο οργανισμοσ κ απο πεμπτη κανονικα.....


    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ παντως..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-04-11 01:26 #23
    Το avatar του χρήστη Nio

    Εγγραφή
    02-01-2011
    Περ.
    ADHD
    Μηνύματα
    241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη ειμαι αλλεργικος αν ξερει καποιοσ αν τ χαπια οπως το ZYRTEC ή το XOZAL π στην ουσια ειναι αντισταμινικα αλληλεπιδρουν μ καποιο προιον ή αν υπαρχει καποιο προβλημα γενικοτερα?????
    Λόγω προσωπικής εμπειρίας με τα αντισταμινικά(3 χάπια, και 3 σπρέυ), αυτά που μπορώ να σου πω είναι τα εξής:
    -με το xozal δεν είχα κανένα πρόβλημα και η παράλληλη χρήση συμπληρωμάτων και xozal άγγιξε τις ~50 μέρες.
    -Zirtec?! Α πα πα, μακριά! Είναι παλαιότερης γενιάς από το xozal, και η υπναγωγός του δράση at least σε μένα ήταν αρκετά έντονη(και δυστυχώς, όχι μόνο το βράδυ, αλλά και το επόμενο πρωί).
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nio : 06-04-11 στις 01:32
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12