Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 100
  1. 19-03-10 11:58 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή WΑΒΒΑ-ΠΕΣΔ Mr Αιγαίο 16.5.2010
    Ανακοινωθηκε από τον πρόεδρο της Wabba-ΠΕΣΔ ,Νίκο Τσουνακη,ο παραδοσιακος αγωνας Μρ Αιγαίο που θα πραγματοποιηθει στις 16 Μαιου στο όμορφο νησι της Μυτιλήνης.
    Ο αγωνας συνδιοργανώνεται με τον γνωστό αθλητη Γκαρνακέλη Φώτη



    Καλη επιτυχία στους διοργανωτες ευχόμαστε,θα σας ενημερωνουμε για ότι πληροφορία υπάρχει από αυτον τον αγωνα και εννοείται με φωτογραφικό υλικο !!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-03-10 12:04 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Eυχαριστουμε τον προεδρo για την ενημερωση και εσενα Κωστα που το αναρτησες.
    Ο Γκαρνακελης Φωτης περαν οτι ειναι ενας πολυ καλος αθλητης με πολλες γνωσεις ειναι ενας πραγματικα χαρισματικός ανθρωπος!
    Ευχομαι τοσο για μενα οσο και για τον φιλο μου Φωτη να μπορω να παρευρεθώ στον αγώνα, καθως σίγουρα ο φωτης θα δωσει τον καλυτερο του εαυτο για να διοργανωσει τον αγωνα.

    Φωτη καλη επιτυχια!!!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-03-10 14:23 #3
    WABBA Ιnternational
    Το avatar του χρήστη Tsounakis

    Εγγραφή
    24-03-2009
    Μηνύματα
    155
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eυχαριστουμε τον προεδρο για την ενημέρωση και εσενα Κωστα που το αναρτησες.
    Ο Γκαρνακελης Φωτης περαν οτι ειναι ενας πολυ καλος αθλητης με πολλες γνωσεις ειναι ενας πραγματικα χαρισματικός ανθρωπος!
    Ευχομαι τοσο για μενα οσο και για τον φιλο μου Φωτη να μπορω να παρευρεθώ στον αγώνα, καθως σίγουρα ο φωτης θα δωσει τον καλυτερο του εαυτο για να διοργανωσει τον αγωνα.

    Φωτη καλη επιτυχια!!!
    θα γινει ενας πολυ καλος αγωνας !!! θα ειμαστε ολοι εκει ειναι ευκαιρια και για ενα ωραιο σαβατοκυριακο στην ομορφη Μυτιληνη !!! για συμετοχες καλεστε στο 2284025150 !
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-03-10 14:33 #4
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Ευχαριστούμε για την ενημέρωση Κώστα και πρόεδρε, ο Φώτης Γκαρνακέλης είναι σοβαρό άτομο που μπορεί να αναλάβει και με το παραπάνω την διοργάνωση ενός αγώνα.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-03-10 17:18 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    καλή επιτυχία στούς διοργανωτές , εύχομαι να είναι ενας αγώνας διαφήμιση του αθλήματος στήν όμορφη μυτιλήνη και μακαρι να βολέψει να δούμε και απο κοντά τον αγώνα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-03-10 19:03 #6
    Fitness Champion - R.I.P.+
    Το avatar του χρήστη ΜrΚommatias

    Εγγραφή
    07-11-2008
    Μηνύματα
    436
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-03-10 13:57 #7
    Προεπιλογή
    Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.Θα τα πούμε στη Μυτιλήνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-03-10 17:40 #8
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Μάκη καλωσήρθες. Θα παίξεις στη Μυτιλήνη; ετοιμάζεις κάποιον αθλητή;

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-03-10 18:39 #9
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mavrodimos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.Θα τα πούμε στη Μυτιλήνη.
    Καλωσηρθες στη παρεα μας! Χαρα μας που εισαι στο φορουμ
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-03-10 04:20 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    γειά σου ρε μάκη καλωσήρθες στην παρέα μας , είσαι απο τους κορυφαίους αθλητες και σε μυικότητα και να σε δούμε σε κανέναν αγώνα !! να μου μάθεις μόνο και μενα ρε συ την μόσκουλαρ όπως την παίρνεις στην φωτο σου
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-03-10 16:27 #11
    Προεπιλογή
    καλησπερα σε ολους!!!! Καταρχας θα ηθελα να ζητησω συγνωμη για την απουσια μου τοσο καιρο αλλα η δουλεια με τη προετοιμασια και τη διαιτα μου επεσαν λιγο βαρια και δεν καταφερα να γραψω αλλα μονο να διαβαζω το φορουμ.
    Στο Μρ Αιγαιο θα παρεβρεθω και εγω δεν ξερω ακομα αν θα συμμετεχω αλλα σιγουρα θα ειμαι εκει.
    Τωρα θα κανω μια προταση σε ολα τα μελη του bodybuilding.gr που θελουν να παρακολουθησουν τον αγωνα. Η φιλη μου εχει δωματια στη μυτηλινη και τη παρακαλεσα να μας κανει μια γεναιοδωρη εκπτωση (δεν νομιζω να βρουμε φτηνοτερα) στα δωματια της. Εχουν κουζινα για αυτους που κανουν διατροφη (και μια γειτονισσα φιλη εχει δικα της αυγα λολ) Ειναι μια καλη ευκαιρια να μαζευτουμε ολοι μαζι για ακομα μια φορα και να περασουμε ομορφα εντος και εκτος αγωνων.
    Οσοι ενδιαφερονται και θελουν να ερθουν μπορουν να επισκευτουν το site www.aeolislesvos.com για να δουν τα δωματια η να τηλεφωνησουν στη Δεσποινα στο 6981033635 και να πουν οτι ειναι απο το bodybuilding.gr Μακαρι να βρεθουμε ολοι εκει, το νησι ειναι πανεμορφο και μιας και ξερω τα κατατοπια (λουτρα χαμαμ κλπ) θα περασουμε τελεια!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-03-10 17:09 #12
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    γειά σου ρε τασούλη όλο ωραίες ιδέες είσαι και πιστεύω θα σκίσεις αν και για πρώτη συμμετοχή σε αγώνες θα έχεις δυνατή κερκίδα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-03-10 17:54 #13
    Προεπιλογή
    ευχαριστω Ηλια μακαρι να παω καλα, αν καταφερω να ειμαι σε καλη φορμα στις 16 μπορει να με δειτε στη σκηνη αλλιως παρεα σε κανα ταβερνιο, ξερεις εσυ, (μονο αυτη τη φορα εγω μονο κοτοπουλο βραστο χαχαχα...)
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-03-10 15:36 #14
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Τασο καλή επιτυχία και ευχαριστουμε την φίλη σου για την προσφορα στα μελη μας..Αν εχεις πιασει ικανοποιητικη φόρμα 15 μερες ,πριν από τον αγωνα που έχεις βαλει στόχο ,καλό θα ήταν να ανεβεις στην σκηνη να παρεις εκει το βαπτισμα του πυρος πριν τον μεγαλο αγωνα του Νοβοτελ.Και ας είσαι στο 70-80 %.Εμεις θα είμαστε η εξεδρα σου !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-03-10 19:52 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τασο καλή επιτυχία και ευχαριστουμε την φίλη σου για την προσφορα στα μελη μας..Αν εχεις πιασει ικανοποιητικη φόρμα 15 μερες ,πριν από τον αγωνα που έχεις βαλει στόχο ,καλό θα ήταν να ανεβεις στην σκηνη να παρεις εκει το βαπτισμα του πυρος πριν τον μεγαλο αγωνα του Νοβοτελ.Και ας είσαι στο 70-80 %.Εμεις θα είμαστε η εξεδρα σου !!

    Εγραψες πολύ δυνατά με το ρητό σου Polyneikos!!!
    Αααα θα ερθεις Mr Αιγαίο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία