Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 94
  1. 19-03-10 22:50 #1
    Προεπιλογή Στήθος κοτόπουλο
    δεν ξερω γιατι αλλα πλεον ρε παιδια με αηδιαζει...
    ισως το σιχαθηκε ο οργανισμος μου αποι τις τοσες φορες που το ετρωγα στο παρελθον..
    μιλαμε ειναι το χειροτερο μου..δεν κατεβαινει μπουκια...
    ενω με ολα τα αλλα δεν εχω προβλημα,οταν τρωω αυτο μου ερχεται πλεον να κανω εμετο...
    με τι μπορω να το αντικαταστησω σε καθημερινη βαση?και μη μου πειτε γαλοπουλα γιατι το ιδιο το νοιωθω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-03-10 22:56 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    ψαρι ,κρεας,αυγα!! την ποιοτητα του κοτοπουλου ομως δεν θα την βρεις πουθενα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-03-10 22:58 #3
    Respected Gym Owner
    Το avatar του χρήστη TakisV

    Εγγραφή
    23-08-2008
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    148
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο demis-a Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξερω γιατι αλλα πλεον ρε παιδια με αηδιαζει...
    ισως το σιχαθηκε ο οργανισμος μου αποι τις τοσες φορες που το ετρωγα στο παρελθον..
    μιλαμε ειναι το χειροτερο μου..δεν κατεβαινει μπουκια...
    ενω με ολα τα αλλα δεν εχω προβλημα,οταν τρωω αυτο μου ερχεται πλεον να κανω εμετο...
    με τι μπορω να το αντικαταστησω σε καθημερινη βαση?και μη μου πειτε γαλοπουλα γιατι το ιδιο το νοιωθω

    στα λευκα "ασπρα" κρεατικα εκτος απο τα πουλερικα γενικως ειναι και το ψαρι και το κουνελι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-03-10 01:23 #4
    Προεπιλογή
    το στηθος οντως ειναι πολυ στεγνο κ καμια φορα δεν κατεβαινει αν δεν εχεις κατι μαζι για να γλυστραει..δοκιμασε φιλετο μπουτι που εχει ελαφρως περισσοτερα λιπαρα αλλα σε γευση καμια σχεση..εφαγα σημερα αντι για στηθος και τα σπαει.εκτος αν εννοεις γενικα οτι σε αηδιαζει το κοτοπουλο οποτε δοκιμασε κατι απο αυτα που σου ειπαν τα παιδια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-03-10 01:33 #5
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Γαλοπούλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-03-10 01:44 #6
    Προεπιλογή
    Ψητό δοκίμασε το και βάλε μια σαλατούλα δίπλα, λίγο γραβιέρα ίσως και μια κοκα κόλα zero. Εγώ προσθέτω λεμόνι και ρίγανη, ή αλοίφω με λίγο μουστάρδα πριν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-03-10 11:03 #7
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Orc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψητό δοκίμασε το και βάλε μια σαλατούλα δίπλα, λίγο γραβιέρα ίσως και μια κοκα κόλα zero. Εγώ προσθέτω λεμόνι και ρίγανη, ή αλοίφω με λίγο μουστάρδα πριν.
    Υπόψιν αυτο δεν ειναι διατροφη ββ αλλα για μπιροκύλια !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Svein : 28-03-10 στις 17:17
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-03-10 11:10 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο demis-a Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξερω γιατι αλλα πλεον ρε παιδια με αηδιαζει...
    ισως το σιχαθηκε ο οργανισμος μου αποι τις τοσες φορες που το ετρωγα στο παρελθον..
    μιλαμε ειναι το χειροτερο μου..δεν κατεβαινει μπουκια...
    ενω με ολα τα αλλα δεν εχω προβλημα,οταν τρωω αυτο μου ερχεται πλεον να κανω εμετο...
    με τι μπορω να το αντικαταστησω σε καθημερινη βαση?και μη μου πειτε γαλοπουλα γιατι το ιδιο το νοιωθω
    Πιστευωοτι περνάς μια διατροφική κρίση και οτι με τον καιρό θα σου περάσει. Κάποτε το είχα σιχαθεί κι εγώ. Για την ακρίβεια είχα κάνει 2 χρόνια να φάω κοτόπουλο. Δεν το ήθελα καθόλου. Ούτε σε σουβλάκι δεν το άντεχα σε φάση που ήμουνα εκτός. Ως δια μαγείας όταν αποφάσισα να μπώ ξανά γερά άρχισα να το τρώω και πάλι και μάλιστα μου άρεσε πολύ. Δεν ξέρω σε τι επίπεδο βρίσκεσαι. Προσπάθησε να ξεκουράσεις την ψυχολογία σου με μια εβδομάδα "διαφορετικής διατροφής", δεν μιλάω για σαβούρες. Αλλα πιστευω οτι είναι καθαρά ψυχολογικό το θέμα. Καλή επαναφορά
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-03-10 23:17 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Orc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψητό δοκίμασε το και βάλε μια σαλατούλα δίπλα, λίγο γραβιέρα ίσως και μια κοκα κόλα zero. Εγώ προσθέτω λεμόνι και ρίγανη, ή αλοίφω με λίγο μουστάρδα πριν.
    Μακριά η κοκα-κολα Zero!!! Περιέχει κυκλαμικό οξύ (ή αλάτι του, δε θυμάμαι) το οποίο, σύμφωνα με αντίστοιχες έρευνες, μπορεί να προκαλέσει ανεπανόρθωτη ατροφία στους όρχεις και γενικα προβλήματα στηρότητας. Δεν είναι σίγουρο, αλλα στη θέση σου δεν θα το ρίσκαρα...

    Λινκ: http://en.wikipedia.org/wiki/Cyclamate
    Don't judge those who try and fail, judge only those who fail to try.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-03-10 23:26 #10
    Respected member
    Το avatar του χρήστη Sourlas

    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    332
    Προεπιλογή
    μοσχάρι, μοσχάρι, μοσχάρι !!!!!
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-03-10 23:35 #11
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Όλα αυτά που σου είπαν τα παιδιά χρησιμοποίησε τα στην διατροφή σου σε συνδιασμό με διαφόρου τύπου μαγείρεμα του φαγητού, διαφορετικές συνταγές και χρήση καρυκευμάτων.
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-03-10 23:54 #12
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Φιλε σε καταλαβαινω,και γω το ιδιο σκεφτομαι.Καθε μερα μετα την προπονηση,εχω και μεγαλη ορεξη..ασε.Εγω μερικες φορες το ψηνω στο γκριλ και μερικες στην τοστιερα(πιο γρηγορα),εχει διαφορα.Επισης,με μια κουταλια καυτερη μουσταρδα δε νομιζω να πειραζει.Ισα ισα που τα καυτερα κανουν καλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-03-10 16:56 #13
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παιδιά ξέρει κανείς πόσες περίπου πρωτεϊνες έχουν τα 100 γρ στήθος κοτόπουλου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-03-10 17:01 #14
    Respected member
    Το avatar του χρήστη Sourlas

    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    332
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-04-10 20:13 #15
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Αν και λίγο αργά....έχω και μια άλλη λύση για κοτόπουλο! Εγώ ακόμα δεν το βαρέθηκα, αλλά επειδή το τρώω σχεδόν πάντα βραστό, δεν τρώγεται μόνο του!
    Έτσι, λοιπόν, το κόβω μικρά κομματάκια και το πετάω μέσα στη σαλάτα!!!! Είτε μαρούλι, είτε λάχανο, βάζω και 2κσ λάδι και λίγο αλάτι και ΜΠΟΛΙΚΟ βαλσάμικο ξύδι και είναι σούπερ! Δεν το καταλαβαίνεις σχεδόν καθόλου και δεν μυρίζει κοτοπουλίλα.....
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία